Самостійна подорож до Чорногорії. Частина 1: Як дістатися

Published by galagala in the blog Блог galagala. Перегляди: 282

Ось і настала довгоочікувана весна. Принаймні календарна. Багато хто вже задумується над майбутнім відпочинком та відпустками. Чорногорія, як і інші балканські країни, щорічно стає справжньою туристичною меккою для українців. І це не дивно, адже тут їх зустрічає тепле море, дивовижні краєвиди, пристойний сервіс і прийнятні ціни.

Для нас звично обирати пакетні пропозиції для поїздки в Чорногорію. Не всі відчувають в собі достатньо авантюризму, аби подорожувати самостійно. Декому легше прийти до туристичного агента і оформити поїздку без зайвих клопотів. Проте подорож, організована власними силами, може бути не тільки цікавішою та оригінальнішою, а й значно дешевшою. При цьому ви самі вирішуватимете, в яких умовах жити та які розваги обирати.

Тому сьогодні ми поговоримо про те, як найкраще організувати для себе та своєї родини тур або ж просто пляжний відпочинок у Чорногорії.

[​IMG]

Як дістатися до Чорногорії.

Тут є безліч варіантів. По-перше, можна звернутися до тих таки туристичних операторів, які окрім пакетних турів пропонують чартерні автобусні та авіарейси до Чорногорії з різних українських міст. Проте тут ви можете бути дещо обмеженими у виборі цінових пропозицій і дат виїзду або вильоту.

Можна шукати інші шляхи, які дадуть вам можливість самостійно обирати дати, ціни та спеціальні пропозиції. Найпопулярніший в Європі спосіб дістатися чорногорських берегів Адріатичного моря або лазурової Которської затоки – це авіапереліт.

Далі - читайте тут.
You need to be logged in to comment