Будні і свята

Published by олюся_зі_львова in the blog Блог олюся_зі_львова. Перегляди: 982

Захотілося сьогодні щось написати - останнім часом нашій сімейці довелося миритися із літом на асфальті, оскільки ми з чоловіком змінили роботу, у відпустку відпустять нескоро- тому доводиться придумувати дітям дозвілля вдома. Цього місяця наші діти вже були в аквапарку, Парку культури, на різних майданчиках з гірками-качелями, в парку, біля аеропорту дивилися на літаки...Мій коханий намагався компенсувати їм повноцінний відпочинок за містом, помінявшись на роботі, щоб 2 тижні побути з дітьми, поки в садочку канікули. А я почуваюся "суботньо-недільною мамою", бо щодня приходжу додому сьома - пів-восьмої вечора і крім готування їжі та дрібного прибирання в мене сил ні на що не вистачає... Але завжди знайдеться сила і час, щоб заплести своїм красуням коси, сходити на маленький шопінг або просто в суботу погуляти десь у скверику. І це так класно, коли твоя малеча біжить з усіх ніг, несучи в кулачку ромашку "Мам, я тебе люблю!" :girl_in_love:
Моєму чоловікові випало на долю відчути на своїй шкірі всі реформи медицини при проходженні медогляду нашими дітьми... це щось... :girl_devil:Талончики на кілька тижнів вперед і до різних лікарів на різні числа, і це при тому, що черг під кабінетами зараз немає і можна спокійно за 3 дні все пройти... (що мій коханий і зробив, залишилося тільки у сімейної підписати).
А ще ми вирішили не відкладати покупку канцтоварів, (портфелі купувалися поступово і мої 3 школярики потребували лише різних дрібничок- зошити-олівці-ручки і т.п. плюс пеналів), і що сказати- обійшлося мені то все сьогодні в майже півтори тисячі гривень. :girl_crazy:Дякувати Богу, ми обоє з чоловіком працюємо і наш сімейний бюджет це витримав. А скільки сімей теж мають 3 і більше школярів, яким крім канцтоварів ще треба взуття і одяг, а мама - в декреті, не знаю, як вони дають собі раду :dntknw:.
А ще мій коханий зробив мені сюрприз- подарував новий телефон, ні, не на День народження, він в мене буде в кінці серпня, просто хотів мене здивувати :girl_tender:. Тепер буду вчитися ним користуватися :)
Ось такі вони- будні і свята нашої великої дружної сімейки.
Ligymunka, mamvasulka, Kapitoshhka та 8 іншим подобається це.
  • cjomcjomka
  • Ligymunka
You need to be logged in to comment