Звітуємось про результати схуднення за системою -60!

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Jasmin, 19 Квітень 2011.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Влаштовуємо марафон до НР.

    Вага - Мета -10 кг.
    Харчування - за системою/з порушеннями системи - спробую дотримуватись системи
    Фізичні навантаження - так/ні - УРОЧИСТО ОБІЦЯЮ :girl_yes2:
    Кавовий скраб - так/ні - скрабування буде, але не кавове:girl_impossible: (гаплик буде моїк каналізації)
    Мумійо - так/ні Відразу НІ.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ну, ніхто крім мене не тусується тут.
    Звітую за тиждень
    Вага - 1.3 кг:girl_dance:
    Харчування - за системою/з порушеннями системи - частково
    Фізичні навантаження - гоню собою, як конем:girl_crazy:
    Кавовий скраб - так/ні - скрабування рукавицями рапатими.
    Мумійо - так/ні Відразу НІ.:clapping: І таки НІ.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Агов! Є хто живий в темці? Я знову повертаюся, бо нічого кращого не знайшла для себе. Маю добрий запас, то я тут надовго. Звітую за перший тиждень, але насправді на строгій системі я тільки 4 дні.
    Тиждень 1
    Вага
    - 700 г
    Харчування - за системою
    Фізичні навантаження - щодня комплекс для мам від Джилліан Майклс
    Кавовий скраб - так (щодня, але не кавовий)
    Мумійо - ні (через ГВ, просто крем).
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 1
  4. Freetany

    Freetany Member

    Капець! Вітаю! Круті результати!
    Я тільки мрію
    хочу фото! Фото в студію!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Привіт-привіт! "Тихо сам с собою я веду беседу".:girl_flirt:
    Результати цього тижня невтішні, але вони є. Прийшли вчора мої ненормальні КД після півторамісячної затримки (чого тільки не буває на ГВ) і зіпсули мені всю картину:sad: Є, правда, зрушення в об'ємах - мінус 3 см. в талії та мінус 2 см. в животі. Отже, звітую.
    Тиждень 2
    Вага - 100 г
    Харчування - 90% за системою
    Фізичні навантаження - 4 дні з 7-ми днів комплекс для мам від Джилліан Майклс
    Кавовий скраб - так (щодня, але не кавовий)
    Мумійо - ні (через ГВ, просто крем).
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    І знову я. На фоні сезонної хандри, апатії та лактостазу з температурою прохалявила практично весь тиждень. Але на превеликий подив вага показала суперовий результат. Мій звіт, за який мені дуже-дуже-дуже соромно. :girl_blush2:
    Тиждень 3
    Вага - 1 кг 400 г
    Харчування - з грубими порушеннями
    Фізичні навантаження - 1 день з 7-ми днів комплекс для мам від Джилліан Майклс
    Кавовий скраб - ні
    Мумійо - ні (через ГВ, просто крем).
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Дівчата, може почнемо мінімарафон "До літа готова"?
     
  8. Freetany

    Freetany Member

    А я зараз з 25 січня худну з Юльою Науменкою - мінус 8 кг. Там набагато простіше - дають менюі ти по ньому готуєш. Все розписано, підтримка в болталках, можна питати. Дуже кльово. З Мірімановою не до порівняння. І ціна смішна - марафон 300 грн на 3 тижні. Пошукайте в ІГ Науменко - там в неї кожен день прямі ефіри. А смачно так що капець, я аж готувати почала :)
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Давайте.
    В мене історичний момент ваги :) я так багато не важила невагітною вже років 12. Вобщем, трібунал (с)
     
  10. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    В мене не такий історичний (було,що важила більше, але це було після гормонів).
    Будемо насолоджуватися схудненням разом)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ой, не знаю чи є чим хвалитися, але: за 6 місяців, - 7 кг, об'єми не міряла, але по одягу дуже відчутно. До цілі, залишилось 5 кг. Але питання, як правильно визначити свою вагу? Ріст 170, тобто ідеальна вага 60 кг, але, зараз на мене всі дивляться, і кажуть, що худа, вага +/- 67 кг, почуваюся добре, але думаю 3-4 кг,ще скинути. І ще, що зробити з шкірою на животі, тобто привести в тонус?
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Для різних типів фігури, віку, статі будуть різні показники, докладніше тут:
    Ідеальна вага

    А тут стисліше:
    Як правильно оцінювати свою вагу за індексом маси тіла | ЛЕГКО
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Дякую гарно. Але все рівно я не дуже задоволена, результатом так, а в загальному якось та вага в мене літає дуже, тобто протягом дня вага коливається в межах 2 кг, і мене то дратує, стараюся тримати себе , але обідно коли дотримуєшся дієти(не люблю то слово(і є плюс, а деколи не д уже, і є мінус. То певно треба йти в психологію.
     
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Протягом дня у всіх вага збільшується. Їжа, вода, воно ж не одразу покидає організм... Тому , щоб слідкувати за "процесом", рекомендується зважуватись зранку після туалету.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1