Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Virginia, 16 Листопад 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Попередня проза/врочистість (2) знаходиться тут: http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=68990
    ****************


    Я сьогдні вся така щаслива! Поїхала з чоловіком на закупи. Заїхали в Адідас купили мені пуховик, штани, шапку, рукавиці... кароче початок класний! Приїхали додому вдягнула пуховик і пішла гуляти з малою. На тому моє щастя від покупок закінчилось... як той пуховик штиняє дохлою качкою...:bad::bad::bad: воно і не дивно 55% качиного пуху Одним словом, завтра їду віддавати:girl_mad:... і я знов не маю що вдягнути.
    Пам"ятаю в мене була шуба, то як на неї падав сніг, то від неї тоже не дуже приємно несло... от така я фартова:girl_mad:

    ---------- Додано в 17:37 ---------- Попередній допис був написаний в 17:35 ----------

    особливо вечорииииииииииии... такі довгі довгі... А ще я нема чоловіка, то вупше капєц
     
    Останнє редагування модератором: 18 Листопад 2011
  2. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    А в мене четверта кава і ще маю роботу... хочу додомууууу
    Для мене найкращий пуховик - синтепоновий - маю таку страшенну алергію на пух і пір'я, що навіть дитині не купую, як переночую на подушці з пір'я - то маю зранку червоні очі, запухший ніс і зіпсовані 2-3 дні.
    Не ти одна лакі - я тоже маю шубу, гарненьку, біленьку, в якій мене чоловік в машину не пускає, бо чорне сидіння стає сірим, треба потім його чистити:girl_wink:
     
  3. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    я теж там була! :radist: Хочу ще :girl_claping:
    Як не дивно, добралася і на футбол, і після футболу без проблем н. На футболі мені склали компанію сестра і її подруги, які теж передислокувалися із свого сектору до мене, у фан-зоні :girl_crazy: Про футбол розказувати нема чого, це треба було бачити на власні очі :girl_blum:
    Не виспалась, але щаслива!
    Нині знову робочий день, горло болить . Зранку вперше за довгий час випила кави :). День якось так легко минув, аж дивно :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

     
  5. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

     
  6. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    Я не знала куди це написати, тому вирішила - що то проза, смішна і божевільна проза.
    Сьогодні по дорозі додому побачила неймовірну картину! Я сміялась вголос. Отже. На Личаківській малюють переходи. На початку вулиці намалювали зебру, навпроти першої трамвайної зупинки. І ця зебра з іншої сторони впирається в ... УВАГА!... паркан! При тому, що паркан був уже зранку, а зебру намалювали ввечері. Особисто в мене нема слів. І куди ми котимось?
    Пісі: пора вчитись через паркани стрибати.:girl_haha::girl_haha:
     
  7. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    от всі про погоду пишуть, а я поняття не маю яка вона сьогодні була:girl_in_dreams: бо
    в мене цілий день був дівішнік і дитсадок:girl_tender: а потім плавно перейшов в мальчішнік:girl_haha:
    файно коли можна ота-так цілий "робочий день" протрендіти про своє, про жіноче:connie_pull-pigtail
     
  8. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    Важкий і дурний тиждень. Попереду не менш насичені 2 дні. Найстрашніший день - п"ятниця :girl_impossible:..От якби вже завтра була субота і це все божевілля закінчилось...Вижата як лимон притащилась додому, а ще з Сашуліком побавитись, мене вистачило тільки на 5 "Лунтіків" (ми все їх разом ввечері дивимось), ледве його вклала спати, чуть сама не вирубалась. І то синок в прямому смислі товкся мені по голові :girl_in_dreams::crazy::wacko1:
     
  9. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

     
  10. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)


    День був чумачєчій. При чому з сьомої ранку. Але я дуже люблю такі дні, коли забуваєш поїсти, але не забуваєш про зустріч парфумо маньяків! ЮЮ-хуу!
    МММ, гарно посиділи, нанюхались, напахнючились, посміялись, пошокували публіку))) пра, дівчата?
     
  11. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    Я нині ходилпа трохи на шопінг. Купила собі джинси, сукенку і набір білизни. Сиджу зараз на лавочці надворі, насолоджуюсь теплом
     
  12. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

     
  13. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

     
  14. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    Нє, ну вот так завжди! Включила комп, щоб включити музику, бо інакше прибирати нудно:girl_wink: і замість того, щоб просто включити музику, "включила" ДП :girl_crazy: І як то тепер себе відтягти звідси????:connie_pull-pigtail А вчора мала такий гарний день, незважаючи на то, що це була середа . Гарно провела час на роботі: і попрацювала, і повишивала, і познущалась над високомірною колегою:girl_blush2: ееех -красота, а не день:girl_tender: Так що в мене настрій і далі суперський, враження, що можу гори звернути, коня на ходу зупинити ну і т.д.:girl_wink: Всім бажаю такого ж настрою!!!!!!
     
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    В мене врочистість - вернулась з малим з лікарні. Про ті жахи напишу потім, а зараз відчула себе людиною - після душу, з чаєм і з інтернетом!
     
  16. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    Я нині маю і врочистість і прозу, і всьо на купу:connie_pull-pigtail Сильно мене тішить, що пройшла сьогодні попередній розгляд дисеру на кафедрі :girl_tender::girl_spruce_up:. Зауважень багато-багато, як у всіх, хто вперше показується з цілою роботою на ясні оченьки опонентам і кафедрі. Але це означає, що можу тепер спокійно сісти і працювати, а не алярмово клєпати все і нараз. Ще 21 листопада відбути атестацію і краса взагалі буде:girl_flag_of_truce:.
    Було то діло все у мене зранку на 11, то я собі наївним чином думала, що потраплю додому десь біля 2, а фіггг там! Посадила мене моя карівничка працювати над методичками і всякою іншою паперовою роботою. Чесно, ледь не заснула, вже куняла над рецензіями так мені спатки хотілось:morning1:, бо ввечері і з самого ранку доробляла доповідь. В планах ванна з пінкою та файний фільмець з кохаськом. Завтра знову паперова робота і ввечері чухнем до кохасика "народіну" до свекрухи, святкувати ДН її.
     
  17. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    в мене нині суцільна проза, окрім двох з половиною кумедних моментів - приїхала моя посилочка від Миколая (себто від мене), вміст якої я не запам'ятала (замовляла з двох сайтів і не знала толком, що сьогодні приїде), а тому це стало приємним сюрпризом, а поки збирала речі в сумку, щоб на пошту піти (паспорт трошки довго шукала) - Лана (песьо) наскладала мені в сумку сухариків, бубликів і кісточок всяких - боялась певне, щоб я з голоду не вмерла, ну і зараз поставила готувати крілика в сметані (то перший раз готую, але має бути мнямка)
     
  18. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    з мене сьогодні толку нуль- літаю в хмарах і повертатись не хочу :girl_tender:
    до обіду відходила від вчорашньої реальної романтики, а тепер потихеньку втрачаю голову від віртуальної- подивилась кілька піратських кусків "Сутінків" і тепер не знаю як дожити до обіду неділі :girl_in_dreams:
    в честь дня студента, пар сьогодні, на щастя, не було, ато я би там сильно навчилась :girl_haha:
    святкувати трохи плануєм завтра, востаннє як не як, а зараз я запасаюсь чайком, тортиком і йду полювати на нові кадри чи фотки, чи будь-шо..короче, доктар, ми єво тіряєм :girl_crazy:
     
  19. Lelihelija

    Lelihelija Няшка

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    В мене сьогодні день в бігах. :8: Відправила свого на змагання з фізики (то десь в Харкові, якщо не плутаю..) і готуюся стати тимчасово вчителькою молодших класів! А страшно то як.. Маю замінити знайому на 2 тижні, вже одни раз заміняла, але тоді легше, ще плану не було, сам початок року, а тут вже треба все по плану, зі всім встигнути і ще дивитися, щоб один одного не позабивали на уроці.. :khomyak: Ну, зато тепер в мене є класний журнал, так що понаставляю двійок!! :girl_crazy: Ну окей, не понаставляю.. Надто добра для того діла.. ехх .. Чекає мене завтра.. :girl_impossible: :girl_smile:
     
  20. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    малий знову кемарнув в 19 год, а це означає, що до 1-ї ночі сну не буде, вдягаємось і йдем в Фраєрку по щось солодке, бо стратегічний запас "ірискової ковбаски" гг, що вчора принесла подруга, підступно закінчився.
     
Статус теми:
Закрита.