Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    В мене проза-проза десь там в перемішку з щастям.
    В малого ангіна. 39.6 збивала декілька годин. П'є (точніше, запихаю) АБ. Ниє-виє і верещить як недорізаний. Пальці в горлі. Паралельно лізуть верхні ікла. Соплі рікою.
    Минулого тижня була з малою на Буковелі. Їх колектив зайняв 2ге місце в категорії наймолодших. Молодчинки!
    А я в той час 4 дні відпочила від готування і прибирання.

    Зараз маю щастя, що мала захотіла в бабусі бути. То поки з однією дитиною товчуся.
    Погода гидота. ПМС зашкалює. Але муж тішиться: я всю свою "енергію" викидаю за кермом, на нечемних водіїв і криворуких фотографів в садочку. Йому менше перепадає.

    З позитиву...
    ¤ малий нарешті без високої Т.
    ¤ В суботу я виходила з хати в літньому одязі!
    ¤ більше поки нічого такого не знайшла. Головне що всі живі-здорові!
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  2. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Які ж то бувають безвідповідальні працівники - попереджують про відеонараду в робочий день за 15 хв до початку.:girl_cool: І інші відповідальні працівники мусять в екстренному порядку віддирати маску з лиця в робочий день (хвала корейцям і тканинним маскам, попередні маски з глини так скоро не знімеш, хіба з кусками шкіри), залишки мигдалевої олії на волоссі ховати в шикарну зачіску, знану в народі як *дулька*:girl_blush2:, і гублячи тапки гнати з ноутом до доціка за стіл, тіпа кабінет, робоча обстановка і т.д. Ну бо я розумію, що спинка ліжка на задньому фоні може розслабляюче вплинути на інших працівників, а я ж відповідальна:boast: Футболка і морда лиця так і залишились непрасовані, зате пасували до зачіски
    Так що я вже відкатала обов"язкову програму на сьогодні, залишився спортзал і порядок з квітами. Їсти наготовано повний холодильник, треба накОпати себе з хати на природу , і так вже поснідала три рази, скоро не пролізу в двері спортзалу:blush:
    Тим хто вихідний - гарного відпочинку, іншим - сильно не перепрацьовувати:kisss:
     
    • Подобається Подобається x 15
    • Смішно Смішно x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Melian

    Melian Well-Known Member

    Вернулись ми сьогодні з невеликої відпустки назад у Львів...аж плакати хочеться - там, в Кіровоградській області жара до 30 градусів, маля босоніж, в одних трусиках за курчатами бігає, бабуля хліб смачнющий з печі дістає, дідуля своєю "найкращою, на горіхах" пригощає....а тут...дощ, холод і дитина в двох кімнатній квартирі нудиться...жаль що відпустки так мало було, що їхати так далеко та ще й пересадками, але це таки того варте...
    Намагались запхати трохи сонечка в сумку, може нам ще тут визирне?)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Оптимістично Оптимістично x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • мімімі мімімі x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    До вихвалялок не йду, тут похвалюсь - була нині в басейні, і навіть змогла трохи поплавати. То для мене крок вперед, бо після останнього походу туди геть зневірилась у своїх теперішніх можливостях. Але я таки то зробила!!!
    Цілодобова боротьба з болем триває, переможців ще нема, але по очках я таки попереду)))). Вчора побила свій новий рекорд з ходіння - майже 12,5 км. Сьогодні погода не сприяє.
    Страшенно хочу спати, бо 5 годин на добу то таки малувато.
    Діти в бабусі, велике ій дякую за це!!!! Як добре мати таку маму, яка може забрати онуків аж на 4 дні.
    Зараз доп'ю квас, який мені трохи дав у голову, догризу соняшникове насіння і піду робити вигляд, що я сьогодні не дармувала: кухонна плита, пралька, пилосмок мене вже зачекалися).
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. arushka

    arushka завжди досягаю мети

     
    • Подобається Подобається x 6
    • Смішно Смішно x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Маю нині дуже файний день- вранці швиденько приготувала суп на обід, потім з старшою робили трубочки з кремом у електровафельниці... ммм спогади з дитинства- колись так я з мамою робила, які ж вони потім смачні :) А після обіду забрала посилочки на пошті. Знаєте, як зробити щасливою дитину- купіть їй сумку її мрії (моя Юліана сьогодні отримала портфель Зібі, який вона хотіла, вона від радості аж світилася- кілька годин її від портфеля було не відірвати, і скажіть, що в 10 років дитину нічим не здивуєш :girl_tender:) А я маю болеро до плаття, яке хочу вдягти на випускний до доці, вже біля дзеркала покрутилася, все приміряла, буду красуня :girl_spruce_up: Ще поповнили Юліанин гардероб джинсами (бо дитина росте так швидко, що скоро мене дожене) :) На вечерю напекли картоплі... така смакота... Одним словом- день дався!
    Дівчатка кохані, робімо собі свято, бо ми того варті! :heart:
     
    • Подобається Подобається x 14
    • мімімі мімімі x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    і я давненько тут не була... але не через те що
    скоріше від нудьги і проооози:girl_sad: так то якось нудно і одноманітно мені кожен день всьо, що й написати дуже нема що...сидю дома,і робити нема що і не хочеться нічо робити якби навіть було...
    тішать якісь вилазки, хоча б в церкву в неділю і на візит до лікаря з пузіком:girl_smile:до неділі тішила погода, чого не можу сказати сьогодні про неї:dntknw: то якийсь капєц,не хочеться навіть носа висовувати на двір, така паскудна і зимна погода:girl_cray: якби можна було написати скаргу якусь на прогноз погоди,чи саму погоду, то чесне слово, вже би так зробила:girl_devil: нерви беруть... а ще беруть від того, як подумаю що на вихідні треба їхати до Львова в гості на день народження до чоловікового племінника(( тішить перспектива вилазки,але тільки не до них - не хочуууу:girl_cray: не люблю я тої компанії....бррр...чи то ще притретья то і всьо наладиться (може рік часу після весілля ще не достатньо щоб звикнути до його сімї??):girl_in_dreams: ой, насмітила я короче тут своїм паскудним настроєм:girl_mad:сорі, тікаю вже:girl_bye2: всім щиро бажаю позитиву, а не прози:girl_bye:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. happy story

    happy story Well-Known Member

    У мене теж сама проза ... Одноманітні дні, ще й погода робить іх сірішими. Отак і живу поміж капризами донечки і бабусі... Одна врочистість купила лак для нігтів, який витримав майже без проблем три дні мого темпу роботи ... Це вже добре, бо попередники здирались плівкою після першого миття посуди... Вчуся тішитись дрібницями і нерозпилюватись на чужий негатив. Усмішок нам і побільше, так легше жити!

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Від погоди я в тихому шоці, ну але гуляти треба, вдягнемося в комплекти " холодна весна" і підемо, діток, напевно, знов ніде не зустрінемо(((. Ну але всі три вихідні ми тусувалися з двоюрідним братиком, між дітьми різниця всього вісім міс, такщо діти гарно бавилися. Сьогодні робочий день, а я завжди трохи в шоці після довгих вихідних, ми засідаємо в дома і гуляємо тільки біля хати, від того мене накривпє трохи хандра ((( ще й субота робоча, я вже стресую (((
    В малого вже більше тижня якісь соплі, але не течуть, а просто гуркають в носоглотці, де кілька днів, і, напевно, прийдеться до лікарки дзвонити, якщо не пройде. Якийсь дивний той травень і холодний і ауди не підеш купа гавкаючих дітей і дорослих, якась вірусяка ходить, мене теж зачіпило. Зимою не хворіла, а тут в травні, ну але вже здорова.
    Дівчата, треба мені мішочок домашньоі не підсипаної картоплі. Може хто має на продаж?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    У зв'язку з відсутністю теми "Я в шоці" пишу сюди. Вирішила я вишити похресниці сорочку на 2 рочки. Таку універсальну, розлітайку, щоб вистарчило на пару років. Все елементарно. Але оскільки це таки на подарунок, вирішила не займатись самій, а довірити ту справу професіоналам). Шила рік тому малому вишиванку недалеко в будці одній). Ніби все зробили акуратно, то й пішла туди. Знаєте, скільки зараз коштує розкроїти три шматка тканини без примірок, виточок тощо - якихось 250 грн. То нормально? Бо я таки відстала від життя. То ж тепер скільки коштує пошити????
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Сьогобні чудовий сонячний день. Гарно погуляли. Малюк спить, а я тут. Виричалася сьтгодні на чоловіка. За одну капустину вмудрився заплатити майже вісімдесят грн. Я спочатку як побачила цінник офігіла, питаю нашо ж брав по такій ціні, глянула ціна за кг щось тридцять з копійками. Думаю, не слабо так ціни повиростали. Але щось мені не те, я ще раз на цінник, а там пише - капуста пекінська. Ну як, як, як, так можна абсолютно ні на що не дивитися? Прикиньте, ще й дується на мене. Абзац.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Креативно Креативно x 1
  12. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    То сьогодні день такий. Я он умудрилася подарунковий папір в магазині забути :girl_cool:. Багато всього накупляла, оплатила його і...забула. А їхати за ним - шкурка не варта вичинки.
    Проза - Марк хворий, я вимушено сиджу вже 2 день в хаті й вовком вию, бо малий хоч й хворий, але б"ється з Анею справно.
    Врочистість - "нет худа без добра" - скисл омені молоко. Ну я, як порядна газдиня, вирішила сир зробити. То нічого, що я в житті його ще не робила...Подзвонила до мами й проконсультувалася, що і як. Короч, вийшла якась суха кислувата фігня. Ну але експериментатор в моїй голові нашіптував, мол, нічого, зараз я зроблю з того сиру плавлений сир :girl_haha:. Ну й реально - вийшов такий класнючий сир як колись "Янтар" був. Вперше така смакота із такої безнадійної штуки здавалося б...
     
    • Подобається x 11
    • Оптимістично x 3
    • Зе бест! x 2
    • Погоджуюся x 1
    • Смішно x 1
  13. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун


    А в мене врочистості - купа посилочок з різники красотульками!!!! .

    Знайшла дитині букви недостаючі з Растішки!
    Сьогодні мала вилазку в "Грушевський". І шо ви собі думаєте - мені було пофіг як я одягнута, що голова щойнопомита і ледь підсушена . Я пила КАВУ!!! І так мені було добре... тим офіціантам було всерівно хто я і де я: головне що я замовила і оплатила.
    Я з стану "загнаної мами" перекваліфіковуюся в " людину". Хм... а мені це подобається! :yahoo::blush:
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    вони напевно всі такі:facepalm: Я сьогодні теж прибалділа від цінника на пакеті з лимонами - 5 шт на 73 грн:girl_impossible: Ну і ще 5 яблук за 33 і 4 банани на 32. Я не сварилась, просто спитала"а чо ж так дорого?" Сказав, що було дешевше, але страшне і гниле, а він вибрав гарненьке. Ну і як після такого сваритися? :dntknw: В черговий раз зрозуміла, що нема чого чоловіка відправляти в магазин - збанкрутувати можна. А вчора була дискусія з приводу приліжкових тумбочок. Я випадково надибала в неті оригінальний варіант Легко розрахувати порізку і ще простіше зробити. Собівартість 2 шт - гривень 250 з тої самої плити, що робили шафу. Розказував, що нема чого на зайве викидати гроші, бо з понеділка тре за сесію заплатити, потім Юрік приїде і витрати будуть казкові, а потім я звалю на море. А ще треба зробити міжнародні сертифікати на 2 машини, переробити 4 техпаспорти, бо зняли баки і облегшили базу, страхівки закінчуються і бла-бла-бла. Включаєм режим жосткої економії, щоб 1.5 місяці мого байдикування не вдарило по мінусах так, що пів року треба буде відробляти. Ну лаааадно, фіг з ними з тими тумбочками. Поставлю Юріку табуретку біля ліжка, най кладе туда свої телефони і бутиль з водою на ніч. І вуаля - нині кілька лимонів , бо гарні. Поки розказував, що завтра треба обов"язково зробити, витиснула лимон до води ( то наше основне пиття) і вручила склянку, разом з кресленням тумбочки. Подивився косо, згріб всьо в охапку і пішов в кабінет. :girl_in_dreams:
    якось попросила знайомого привезти 3 головки Айсбергу з Польші. Привіз...... 3 величезних савойських капустини.:haha: Айсберги мали бути на 9 злотих, а савойська капуста вийшла на 32. Питала
    сказав, що вибирав, так, як я і казала: великі, важкі і не гнилі:girl_flag_of_truce: Голубців було дуууууужеееее багато. Реготали довго. Минулого тижня, той самий, з "савойською капустою", знову мені купував салат. Вже навчений досвідом дзвонить по Вайберу з Теско і видає "тут нема Айсберга, але є дуже багато гарної "салати льодової". Я думала усц...ся. Тіко спитала чи то точно не савойська капуста. :connie_pull-pigtail
    Ну, але чоловіки вони ж не мусять в капусті шарити, вони мають інші сильні сторони.:girl_yes2:
    Нарешті в мене постіль не валяється стопками на підлозі. Все гарненько поскладане в шафу.:girl_dance:
    З роботою - дурдом веселка: вже 2 день я з 7:30 втикаю в комп і до пізнього вечора. Ніколи не дозволяла собі сідати за роботу в піжамі, але так складається, що зриваюся, як "Гриць з конопель" і не можу відірвати ЖП від лавки - дзвінки, шось всім треба відправити і головне не прогавити жодного завантаженя, то реально гонка на секунди. В транспортну мережу "викидають" завантаження і якщо ти завтикав хоч на 2 сєки, вже не додзвонитися - прогавив. Можна зуби почистити або води випити на 1000-2000грн. Затяжні вихідні даються взнаки. До понеділка той дурдом мав би розсмоктатися. Інакше я буду кидатися на людей. Завтра Ю. "повіситься" з тими паперами, що я намножила від від п"ятниці.:girl_crazy:
    мене вони сьогодні вибісили так, що я зробила 4 скарги. Завжди посилки з Алі замовляла на а\с. Зараз роблять доставку НП, а на а\с вони не доставляють. То мої посилки, вартістю 2-3 бакси, порозкидали довільно по місту:scratch_one-s_head:. Мені більше грошей піде на пальне щоб їх зібрати і часу треба вділити мінімум 3-4 години. Переадресація платна, зміна прізвища платнаdiablo:. А я ще й сьогодні була не конче адекватна, тому "впаяла по 1 число" і ніграма мені не встидно.:blush: Завтра треба буде подумати, що робити з тим всім добром. І завершити замовлення з Алі:girl_yes:.
    З врочистості - маю замовлену "Грибову хату" в Буковелі з 31.05-03.06 і квитки на поїзд.:rock: Йо-хо-хо, на поїзді останній раз їздила 12 років тому в Скадовськ:crazy: Ще й тепер поїдуть зі мною такі, хто ніколи в житті на поїзді не їздив:haha: Електричка без світла з Тернополя до Львова один раз не рахується - було страшно капець і то при тому, що я добре випивша від кумів їхала. Чо я їхала тою електричкою сама, вночі, з купою циганів в вагоні, до Львова? Не питайте, ніхто не може до цього часу дати відповідь на таке просте запитання.:girl_flag_of_truce:І чого чоловік пригнав в той вагон мене рятувати на Підзамче, коли машина стояла на ЖД вокзалі і потім ще тиждень з мене ржав. І вже років 5 при слові "поїзд" питає чи я точно впевнена. Думаю, буде весело. :connie_pull-pigtail
    Завтра виявляється не останній робочий день тижня. Ще субота відробляється за понеділок. Терпіння всім. А там і тепло прийде.:girl_yes2::kisss:
     
    Останнє редагування: 12 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 17
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • Смішно Смішно x 1
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а я завжди чоловіка в магазин відправляю. по перше-щоб не казав куди гроші діваються. по друге- раз напартачить-другий-третій раз дивитись буде.. а мої подружки жаліються. що їх чоловіки не помагають з покупками.. а не ходять чого- бо дружини сваряться що не то купив..
    пс. в мене проза- приїхали з півдня від свекрухи. вже четвертий день акліматизація..
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    а відправити чоловіка за консервованим тунцем по акції, дешевий, як борщ, а отримати веееличезну консерву тунця, 1 кг, ні разу не акційної, ще й той тунець якийсь еко-біо, плавав виключно в джакузі і вигодовувався на фуа-гра, тому за ціною літака -слабо?:girl_in_dreams:
    А ще потішив мене на початку тижня: нию , що холодно, хочу тепла, літа і т.д. Чоловік:
    *-я тобі везу літній настрій
    -який?:dance3:
    -ромааашки!!!*
    Тадаммм: Зображення.jpg (якщо шо, єдині квіти, які я не люблю, то хризантеми:crazy:. Але най там, побудуть цей тиждень ромашками, ггг)

    наприклад, макіяж. Розмовляю вчора з татом по скайпу, перед тим ходили з чоловіком на суші, я при повному параді.
    Тато: От подивись, яка ти гарна ненамальована. Я давно казав, що тобі не треба тих макіяжів:tease::)))
    Таке то.
    Я вчора теж відзначилась, і шеф отримав від мене дуже ділову смс :
    *-рис -2 кг, -дріжджі, -овочі, -куряче філе, -таблетки до посудомийки, :air_kiss::air_kiss::air_kiss::air_kiss::air_kiss:*
    Добре, що він українською не шарить, але *:air_kiss::air_kiss:*????
    Відписує: * Без названия.jpg ??? *
    Упссс:blush::blush:
    Звідси мораль, дівки -нема чого чоловіків на закупи відправляти.
    Буду сьогодні лінуватись, тільки поміняю постіль і полию орхідейки. На закупи поїдемо разом)))
    Всім гарних вихідних!:kisss:
     
    • Подобається Подобається x 20
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • Смішно Смішно x 4
  17. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Я сповзла під стіл від :girl_haha::girl_haha::girl_haha: . Ну дівки , ви реально вмієте підняти настрій .
    В мене тато вдома ходить на закупи і минулої суботи приносить мамі 2 літри квасу, а мама - Нашо квас купив ? - Та як нашо ,ти ж написала :girl_cool: - Та то я квасок ( у нас так кажут на щавель ) до борщу писала , а нє квас . З того всього борщ варивсі з кваску , який тато старанно вишукував по цілому городі . А мама за той чєс смакувала квасом бочковим :tongue: А ви кажете не посилайте чоловіків на закупи :hi:
    Проза - дощисько за вікном . НЄ я люблю дощ і завше любила , але я і без дощу сонлива тепер, а з дощем то просто :lazy: , а роботу то ж ніхто нігди не відмінєв ..... :ireful1: . Дайте трошки сонечка, я буду чемненька :heart::heart::heart:
    --- дописи об"єднано, 12 Травень 2017 ---
    То я собі нагадала , як ми їхали з малими дітьми до куми в Нижнє Синьовидне на день народження . Субота, літо , жара , в проході людей як огірків напхано, а я себе і дітей заспокоюю, що все добре у нас є квитки і зараз будемо сидіти. А мій чоловік на мене дивився квадратними очима - Ти шо ніколи в електричці не їхала, тут місць немаааа :wacko: ??? .... А я реально в студентські часи тілько поїздом до Львова сі катала , по студентському то не було дорого .... Один раз до Моршина їхала в с.Гошів , але видно тоді мені крупно повезло, бо електричка була напів- порожня ....
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Смішно Смішно x 1
  18. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    який перепаскудив мені всі плани((( А плани були огого)) найперше то купити підгузків. Потім сходити в банк, до якого я вчора дійшла, але не оплатила того, що треба було, бо забула гаманець на пошті. То ппц. Перший раз зі мною такоє. То старість надвигається чи просто невиспаність))?
    Так мені добре в декреті, дівчата))) тільки за зп своєю дуже скучаю, бо 860 грн доходу мені якось ну дуже мааало, та й йдуть вони на донечку.
    Врочистість- доня почала брати і роздивлятись іграшку, м"яку, бо тяжчі не втримає ще поки.
    І таке....
     
    • Подобається Подобається x 12
    • мімімі мімімі x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Почитала про чоловіків. Мій вчора теж відзначився. Приїхав з роботи довольний. Каже: я тут купив сир з пліснявою, оливки, помідори/огірки і т.д. Те що зараз скажено дороге і ми таке не купуємо на щодень. І такий: а що раз живемо ...
    Та точно. Але я хочу в подорож, а не оливки жерти за компом.... Два роки ніде не їздили, і це літо теж прольотне... Я вже мовчу, що машина вже рік після ДТП без ремонту, бо мій благовірний все сподівається, що ті аферисти таки заплатять. Та і є дуже термінові питання по ремонту, які треба закрити поки дитина ще не ходить. Але в нас всьо: зробим/купим. От тільки з/п хватає лише на комуналку і їжу... А з таким розмахом ХЗ чи щось залишиться...
    Всі такі позитивні дописи, а в мене якийсь печальний вийшов.
    От є позитив: прийшла соцдопомога. Але @shparynka каже: скучаю за своєю зп...
    ще й той дощ роздратував. Хотіла трохи з дитиною погуляти, прийшлося вкласти в хаті...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Ми живемо вже 8 років, то вперше поїхали відпочити на подружні реколекції три роки тому, а так то тільки до батьків в село на тиждень-два і минулого року колежанка зробила подарунок тиждень відпочинку в с.Ямна .... Розумію вас , бо також хочеться на море , але море нам цього року не світить через багато причин ....
    Але я щаслива , бо ми кохаємо один одного, діти ростуть А файно відпочити можна навіть і в парку на каріматці. Чи піти в басейн поплавати. Це звичайно не море і не є повноцінний відпочинок зі зміною обстановки , але я на тому не зациклююся. Вірю, що колись ше не раз і не два лежатиму на пляжі і слухатиму шум хвиль та дивитимусь, як сонечко сідає за хмарки !!!!
    Все так не буде !!!
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Оптимістично Оптимістично x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1