Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Третій тиждень школи. Дитині ок, мені тяяяяжко. Щоранку вставати о 7й, збирати всіх і себе, бігти на роботу, бігти з роботи, займатися онлайн, забрати меншу з садка, приготувати і нагодувати усіх вечерею, приготувати речі/рюкзаки на завтра, помити, почитати,вкласти дітей і нарешті впасти в ліжко самій:crazy:
    Я чомусь таааак втомлююся. У школі (тій, що моя робота) в деяких кабінетах так спекотно + маска на обличчі і опа! - до вечора мене пекельно болить голова. Видали щитки, неякісні. Пластик непрозорий, блікує від сонця, завеликого розміру(вся голова немов у банці- погано чутно мене і мені):rock:.
    Учні здебільшого засмаркані і закашляті. Від вчора я теж:facepalm:
    Сьогодні лежу під ковдрою, п'ю чаї, відпочиваю, читаю, в'яжу. Якби не віруска, вже б картоплю копала. Тому то ніби і проза, а ніби і врочистість:girl_blush2:
    З позитиву - всі мої вже одужали від ковіду. В мене, згідно аналізів, його нема і не було:)))як??
    В старшої за тиждень 7років:girl_claping: цього тижня буде забіг за подарунками:connie_pull-pigtail
    Погода тішить, сподіваюся, що таки буде шашлик на свіжому повітрі на дачі:girl_cool:

    Бережіть себе:heart:
     
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    О, і я на то сподіваюся. Але думка, думка переганяє, а все тому, що наш відпочинок з кінця травня перебронювався на кінець вересня. І якщо на все забити, то все супер. Але якщо почати розсосолювати, то капєц) Дуже надіюся, що всі будемо здорові і всі в літаку) хочу моря, хочу релаксу, хочу позбутися негативу) а до моря 5 днів.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 2
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ми поволі втягуємося в садочковий ритм. Дитина не може натішитися садочком. Таке взагалі буває? Де підстава? Але я ще висновки не роблю, бо сумарно поки 5 днів ходить. Хоча за теперішніх умов цілий рік буде адаптаційним. Нас вже навіть встигли на 2 тижні на карантин закрити і відкрити. Аж цікаво як буде далі.
    З прози - починає боліти спина, хоч я і так не дуже багато ношу меншу. Але важить вона вже 7 кг і то таки мені важко. Почала робити мінімальні вправи на спину.
    Ще хочеться загорнутися в плед з гарним чаєм і шоколадкою і файною книжкою... до чого б це... Осінь. Поки осінь гарна і тепла, треба реалізовувати. Все в наявності. Так що план на завтра є)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  4. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Доброго ранечку
    Ледве відкрила очі(. Мені 32, я все життя метеочутлива і вже добрий місяць мене постійно болить голова. Таки напевне піду на МРТ щоб виключити щось погане
    Андрій працює вніч, після 2х тижневої відпустки і це добре. Мучиться, але терпить.
    А я відповідно посунула свій графік. До 13.00 вдома не товчусь, працюю по вечорах і до 2.00ночі, а сплю лише до 7.00. Одним словом графік такий собі
    Тиждень злітає на раз/два, а 4тижні це вже місяць. Так мало залишилось до НР......А головне чим менше днів до НР тим гостріше я відчуваю що рік таки кайфовий, наразі ми багато зробили, відгуляли багацько подій в родині, потягнули свої фінанси на твердий 0(чи навіть в маленький плюс).
    Ще б вирішити 3справи які почали, ще у цьому році. Але завжди є обставини на які ми не маємо впливу: по першому питанню -це погода, по другому-це гроші, по третьому питанню-це час і пришвидшити процес я не можу. Тобто зроблено усе для позитивного закінчення тих справ, а далі лише чекати
    Але тішусь що саме в моїй голові цей пазлик склався
    А ще дуже хочу 2крутих столи у дитячі бо ті що маємо нам замалі. При тій кількості книжок і робочих зошитів дітям треба столи ХХЛ розміру, але це вже плани на наступний рік
    Плани на цей:не влізти в якесь гімно до кінця року, не хворіти і закінчити тих 3пункти. А все решта плавно переношу на наступний.
    З приходом холодів моє різке бажання моря втекло і тепер маю кожного дня одне, ввечері запалити камін+залізти під ковдру +виспатись+гарне кіно.
    Усім гарного дня та позитивного закінчення робочого тижня!
     
    • Подобається Подобається x 13
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    отут плюсую. Можна навіть глінтвейн...
    Діти-квіти менші сплять, старший ще уроки робить. В житті багато всіляких змін-справ-прози й врочистості, але якось так рапотом лінь стало писати...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ох, про глінтвейн дуже і дуже приєднуюсь. Але мені ото як стукнуло "срака"лєт того року, мій організм почав бунтувати на алкоголь. Душа, так би мовити, прагне, а тіло брикається. Так що моя "алкогольна кар'єра" закінчилась, так і не розпочавшись толком.
    Осінь я обожнюю і кайфую, а теперішня осінь взагалі за щастя(я про погоду і температуру). Пару років тому, пригадую, 8 жовтня кочегарив сніг і я була в шапці і чоботах. Так що хто планував повалятись в жовтому листі - гайда в ліс-парк. Правда цей рік вже нам стільки підсунув, що є шанс, що під купкою затишного листя лежить незатишна собача какашка. Але нас вже нічим не здивуєш цьогоріч.
    Серед найближчих планів нарешті розгребти завали зі здоров'ям. На днях намагалась порахувати скільки ми з сім'єю лишили від першого місяця літа лікарям і в аптеках-УЗД кабінетах, на сумі "скількисьтам"грн зупинились, даби не шокуватись ще більше, далі вже не рахували. Тому хочу здоров'я усім і кожному. Чоловік каже, що усі мої болячки через те, що їм багато(не дуже насправді) чіпсів. Ну такоє... Я вже ржу, що як на мене впаде літак і я "того", муж скаже, що то від чіпсів. З урочистостей - треба потрохи готуватись до Миколая(читай - треба багато грошей). Є вихід - сказати, що всі були нечемні і адйос))))яка я добра...На підготовчі курси малого не записала, вирішила вчити сама вдома. Здаю ідею як навчити дитину читати і складати букви в слова. Влітку ми заборонили йому всі гаджети окрім ТВ, смарт ТВ, ютуб теж заборонили. Тепер дозволяємо знайти щось в гуглі, але при умові, що сам сідає і набирає слово в пошуковику. І вуаля - слова "погода, лего майнкрафт, лего тролі і посіпаки" набирає сам. Не знаю чи то він візуально тільки букви складає чи вже розуміє логіку, але вже щось. На цьому все...на сьогодні...
     
    Останнє редагування: 9 Жовтень 2020
    • Подобається Подобається x 10
    • Смішно Смішно x 5
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ага).
    В нас зараз все активно: школа, гуртки, садок, басейн мій, стоматолог мій, і три ДН у вересні. Якось то все ніби складається щодня у складний пазл, потім ті пазли складаються у тижневі складні пазли. І відчуття, що час летить дуже швидко. В мене взагалі якийсь бзік, що мені бракує часу). І я його намагаюсь кругом і всюди викроювати. І потім отой зекономлений час витрачаю на якусь фігню. І нічого з тим не можу зробити.
    ДН в мене в лютому, але вже зараз отримала шикарний подарунок від брата. З превеликою надією чекаю на втілення). Якщо в цей непевний час все складеться як треба, то потім всім розповім).
     
    • Подобається Подобається x 11
  8. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Як летить час, вже і середина жовтня.
    Малюку скоро 3 місяці, я кайфую від його немовлячості) від тих перших посмішок, реготу скрізь сон. від того як він міняється з кожним днем.
    Продовжую працювати, навчилась то робити з ним на руках, вкотре переконуюсь що слінг то є прекрасно.
    А так дні минають швидко. ніби тільки ранок, а вже і вечір.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 4
  9. Caramel ka

    Caramel ka Well-Known Member

    Моя врочистість це закінчення в'язаного светра для сина, а проза це школа ( швидше б її закінчив). Нові кроси син вбив за місяць...,Ще холод не дає прибрати до кінця квітник і город, та і в хаті дубак. І найгірше це пошук нової роботи...годі щось норм знайти в свої майже 40.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Сьогодні був майже гарний день. Я так зауважила, що в мене гарні ті дні, коли я залишаю обох дітей з татом і їду собі по своїх справах. Особливо приємно повертатися і бачити радість в очах всіх: ну нарешті мама приїхала. Найемоційніше зустрічає мене найменша мацьопа, яку я лагідно називаю «гарбузятком». Кислий вираз обличчя розпливається в усмішці, щасливе зітхання і починає махати руками і ногами, мало невистрибуючи з татових рук. Ніколи не думала, що таке мацьопство може так радіти. При тому, зрозуміло, що довше як на 2-3 години я нікуди не відлучаюся. І більшість цього часу дитина спить. На другому місці за ступенем радості тато, хоча він старається цього не показувати. І хоч сьогодні свято, але таким сонячним днем я не могла не скористатися. Є ще одна причина: зробила вчора нові окуляри і глянула на свою кухню. Тому сьогодні було відмивання кухні, підлоги в посиленому режимі. І от зараз, поки я пишу тут пост, чоловік там давить виноград, а тато варить гриби. Чує моє серце, що дарма я так старалася і завтра буде новий плацдарм для прибирання. В принципі пост вийшов позитивний, тому прозу не писатиму, бо та проза на жилетку тягне.
    Гарного всім настрою)
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А в мене буде проза, може, просто і жалілка!!
    Ну, нафіга нафіга, усім поголовно оте дистанційне по усіх школах без винятку...
    У нас аж 13 дітей в 1 класі, діти здорові вчителі теж, то що то обов'язково? Я розумію, що є різні показники, але, чомуби то питання не залишити на розгляд самим школам ..
    Бо реально, мене ще не розпочавшись, те навчання починає з таким підходом нервувати. ..


    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  12. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    І не тільки, вас, це жах, я не знаю, хто ці всі моменти втілює в наше життя, але таке враження, що якісь немудрі)) попереду канікули, в мене другокласниця, вчителька видала 140 прикладів і якийсь листочок з укр мови, дякую і на тому. Бо коли заданої, то виконується, а коли ні, то значить не треба. Погода не тішить, вечоріє швидко, але то так завжди. Хочеться якогось такого постійного позитиву.
    Всім гарних, здорових вихідних)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Melian

    Melian Well-Known Member

    За останній час у моєму житті відбулось стільки змін, я б ніколи не подумала, що за такий короткий час це можливо...і зміни ці, переважно, внутрішні..після народження дитини мені довелось наново відшукувати себе, намагатись зрозуміти де мої бажання, а де чужі, де моя правда, а де навязана...це так неймовірно важко, це ніби знову навчитись ходити (це колись теж мені прийшлось навчитись заново робити).
    Мені здається, я роблю успіхи, та все ж, ще багато роботи попереду.

    А взагалі, взагалі, я прийшла сюди написати оду моєму чоловіку. Сьогодні я ледве дихала від болю в голові, низького тиску та болів першого дня менструації, а мій муж взяв все на себе - зайняв дитину, приготував смачнющий борщик та дуже смачну вечерю. І відключив мій робочий телефон, щоб дзвінки клієнтів не заважали мені хоч трохи поспати. Це було неймовірно приємно.

    Надіслано від мого meizu M8, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 4
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну нарешті моя акліматизація підходить до завершення). Знаєте як то є важко повернутись з ідеального відпочинку у сіру буденність? Ото якраз мій випадок. З осені в літо, БЕЗ дітей, на все супер-пупер включено, з мега веселою компанією, з коханим чоловіком та цікавою книгою.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  15. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Я сьогодні 5 раз заливала газ.поверхню якоюсь фігнею :wacko::dash1:. Спочатку молоко збігло, потім 2 рази гриби...Потім кава, потім підливка :girl_haha:. Видно, що я дооовго часу провела на кухні. А ще пекла. Французький "невидимий" яблучний пиріг, бо звичні рецепти яблучної випічки вже приїлися. Хочу ще насипний яблучний. Хтось пік? Варто/не варто?..
    Погода така, що хочеться якогось доброго глінтвейну, в крайньому разі чаю із якимись пахучими спеціями, теплого пледика й фільм. Телевізор окупували діти, тому я просто читаю книжку. Десь далеко на задньому плані ревуть Лук"ян з Анею, Марко співає пісню...А я в "хатці" , закрилася в спальні.
    З жахом думаю про ті 2-тижневі канікули...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  16. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    А я радію канікулам. Бо поки ремонт на квартирі ми живемо далеко від школи. і після закриття Бандери на ремонт, тепер зранку треба виїжджати ще раніше щоб не встрягнути в корках і встигнути на перший урок. але сподіваюсь ще 2-3 тиждні і ми переселемось і до школи буде 10-12 хв ходу. З тим карантином в нас все дуже затянулось. планували до червня-липня закінчити, а вийшло майже до листопаду. Але з ремонтом так завжди)))Його можна вчасно почати, а щоб вчасно закінчити то треба дуже постаратись)

    З врочистості малюк почав перевертатись. А старша виявила інтерес до кухні) почала робити андрути, себто вафлі перемащенні згущонкою) хоч так)
    З прози завершую один проект, за тиждень починаю наступний.

    Про море поки тільки мрію, сподіваюсь наступного року ситуація з кордонами стане кращою і вийде вибратись кудись)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  17. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Насипний з манкою? Я такий пекла шарами, головне потім залити добре молоком, сметаною,вершками, чи то все разом і з яйцем. Бо по-іншому мені сухий на смак, а так то нормально.
    Ти господинька)
    А я молодець, нічого крім канапки і чаю не робила, бо вчора Аня мені майже все на олів'є сама порізала,я була у приємному здивуванні. І бульйон я вчора зварила.
    Проза - уроки робити, як то довго і нудно сьогодні вийшло, хоч переважно 15-30 хв. Але Ані англійська подобається, з її вимовою , то їй вона легше дається, ніж українська по вимові.
    А ще ми мали учнів під час навчання щойно: пупса, баранчика і ведмедика.
    Коротше, я трохи посміялася собі з того всього процесу.
    А тоді мене муж знервував, то я з ним не говорю...
    Ще планую собі фільм чи серіал дивитись на вечір))

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
  18. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    ага )))...
    Але все, пізно :girl_haha:...Ми всі яблука поїли.
     
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    В нас інакший лайфхак. Ми гаджети не даємо, тому і не забираємо :). А взагалі, раджу буквар Федієнко, прописи, півгодини в день з дитиною - і починає дитя читати-писати.

    А середньому сину через два місяці 5 років - і вже нормально рахує до і в межах (додати, гірше відняти) 10. Звідси ще один лайфхак: народжуєте старшу дитину, навчаєте - а молодші навчаються за допомогою старшого. Десь так :girl_crazy:

    Чоловік захворів, температура... вчора постелила йому матрас в кабінеті, заізолювала :), тільки чую, що працює, веде розмови... Дітки себе останнім часом дещо нервово ведуть - то попросила маму на добу-дві їх забрати. І поїдуть вони ось-ось. Залишаю старшого і маленьку, поспілкуємось. Спокійно приберу одяг об`ємом в три прання. Останнім часом практиктикую прання - в понеділок і одразу три загрузки. Бо перед тим набридло грн-стоп сушка чи гора непопрасованого одягу. Понеділок - прання, вівторок-середа прасую. І півтиждня порядок. :)

    Ох, піду зберу дітей і дам щось перекусити. А я казала, що на День народження старшого ми пішки пройшлись лісом 7 км (старші на великих, а я з коляскою і молодшим)? До бабулі їздили :). Класно було, майже три години я йшла (на великих вдвічі швидше).
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    О, я придумала, я тобі привезу кілограмчик,два халявних)) Буде привід зустрітись, а потім тобі треба буде пекти)) Тільки то вже по-суті, так просто не гамати, но-но, тільки Лукасику можна, бо перед ним неможливо встояти, то правда)))))

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
    • мімімі мімімі x 1
    • Корисно Корисно x 1