Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В моєї 18 травня ДН, то теж вже турбується...
    А в мене в неділю... буде онлайн - хто захоче, приєднається...
    Трохи сумно, бо завжди всі зайняті і ті кілька разів на рік ДН найближчих людей, то таки залізобетонний привід зустрітися. Навіть старша дитина, що живе окремо, не прийде. За весь час бачились двічі, на вулиці, передали один одному пакунки і поговорили на відстані 2 метри :girl_sad:. Ні цьомки, ні обнімашки, як колись... І ніби вони з нареченим ізольовані весь карантин, і ми з меншими - але... Чоловікові 51, мені майже 49, ніби аж таких хронічних хвороб немає, та все ж...
    Ще й хочуть заборонити в парках гуляти... (у Львові ніби тільки їсти-пити, тобто пікніки, але х.з. як поліція те буде трактувати). Досі "вигулювали" дітей, а за одно себе, в Стрийському парку, в години, коли мало людей і дотримуючись дистанції. А тепер через придурків, що в Києві, Одесі (А може десь і тут?) "пікнікували" на вихідних, сидіти зовсім в хаті? Який шанс заразитись/когось заразити на відкритому просторі? Не йдемо на майданчики, не сідаємо на лавки, нічого і нікого не чіпаємо... дурдом...
    В магазин 1 людина на 10 кв.м. можна, а в парку сім'я на квадратну сотку (як я смішно сказала :girl_crazy:) - то капець загроза. Собаку гуляти можна, а дитину - ні. Зла я...

    Але вже як є, аби всі були здорові.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Ми тільки сьогодні перший раз налаштовували зранку той zoom для уроку. Всіх бачили, але нікого не чули. Малий псіхував і я разом з ним. Потім якось той звук з"явився. Далі мусіла прочитати з малим скорочений твір (дуже якось тупо скорочений - самій важко було розібратися спочатку, хто там є хто й в чому суть). На днях щось трохи покашлювала сухим кашлем, але температури й більше жодних ознак не було, то я в паніці перечитала все що можна про пневмонію й т.д., й тепер мучить мене думка після тих всіх нових знань - чи можна якось так хворіти якоюсь вірускою, навіть ту ж пневмонію мати, але не здогадуватися про то :girl_crazy:?...І якщо сильний імунітет - то воно само собі все побореться й само пройде?....
    Вдарилася в кулінарію, але від того ще гірше - бо получається смачно (вчора й позавчора пекла кіш з різними начинками) , ми їмо, мало рухаємося і...товстіємо. Вирішила від завтра в іншу крайність - видавати їжу малими порціями й закрити холодильник та інші місця, де в нас є щось смачненьке.
    В Сашки й Марка нема взуття на весну, купити - хіба в неті на око....
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    В суботу(04.04) доня нарешті навчилась вимоляти "ш" і "ж". Я їй кажу "ж,ж, жук", а вона мені "ж,ж кофі :girl_crazy:". А ми неділю відсвяткували дн доні, подарунок купили заздалегідь, то навіть за це не хвилювались. Хоча чоловік, ще хотів морську свинку принести, я пручалась, як могла і він здався. Він наївний вірить, що доня в 4 р буде прибирати за тваринкою. Вирішили, все ж, що на місяць на пробу візьмемо. Після святкування дн я вся така з бойовим макіяжем і в нових кросівках пішла в виносити сміття і в бєдронку. Останнім часом на балконі не співаємо, тепер в нас там мистецька майстерня, малюємо фарбами. Сьогодні було дуже тепло +22, якраз погода спияє спокіному часопроведенню. Парки, дитячі майданчика закриті, навітьв ліс піти не можна. В великих магазина черка перед магазином, запускають, макс 3 людини на касу i розгравлено відстані 2 метри. Сьогодні мала нараду на роботі он-лафн, так приємно було бачити інші обличчя. Всім терпіння.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  4. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Похвалю себе, яка я файна господиня, відмила кухню, помила вікна, посадила віоли біля будинку, перепрасувала купу одягу... зварила обід, перевірила дистанційне дітям... і ще ввечері чекаю чоловіка з наміром в землю посадити огірочки, які в мене на підвіконнику вже мають по 4 листочки, редиска росте, полуниця скоро цвістиме, дерева і кущики аж пахнуть весною... надворі так класно, село- це кайф, і тільки той карантин псує всю картину:girl_cray: і ще відсутність опадів... ну для садіння- це ок, але для росту городини- треба волога :girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Офіційний декрет розпочався активненько. За той один виїзд з хати в день походу в поліклініку, зробила все що можна було, щоб більше не їздити. Далі працюю над порядками і плануванням садово-городніх робіт. Лікарю в пологовий поки боюся дзвонити, боюся почути відмову, боюся... Та багато чого боюся. Не буду зараз думати про ті страхи. Поки є чим зайнятися, займаюся. А там по ходу буду вирішувати.
    А карантинні будні в нас невеселі. Можна було би піти в жилеткову тему, або в тему стосунків з мамою. Бо то жесть. І дітися нема куди. І на фоні того всього псуються стосунки в моїй сім'ї. Виставлення межі не дуже допомагає. В мами межі і так ніколи не було, а тепер тим більше.
    О, згадала врочистість. Була на узд. Навіть роздивилася малечу. Вона така гарненька :girl_in_love: Ще би пережити якось пологи і насолоджуватися ще однією красунькою.
    Здов'ячка всім :kisss:
     
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 5
  6. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Відкриваю зранку балкон, вдихаю свіже повітря і закриваю очі. Чую спів пташок, чую, як кує зозуля і вітер гойдає гілки дерев. І дозволяю собі міні-ілюзію, що зараз розплющу очі і побачу внизу заквітчану вишню в батьківському саду, яка кожна року у квітні виглядає так розкішно, що жодних слів не підібрати! Ну, вишні за вікном немає :) Добре, що є її фото в телефоні!

    Тому зранку я дивилася на сусідське дерево з лимонами: не наша вишня, звичайно, але мандарини-лимони-хурма на деревах дивуватимуть мене ще довго! Весна - вона навіть на карантині весна :) до слова, мама ввечері мені повідомила, що вишня ще не розцвіла ;) зато нарциси буяють у всій красі :kisss:

    сьогодні пробно пекла паски вікна помиті, одяг переться. роботу на сьогодні майже вже закінчила і буду мати вечір ледарцювання - нічого не годна вже робити, хочу лягти і спати :) бо ж в 5 ранку я просинаюся і починаю по 3 години думати про вічне :girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 1
  7. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    вже десь 4-5 днів маюнастрій "говорити, ходити, думати лінь", ще й третій день ні з того, ні з сього болить горло. два дні просиналась з відчуттм в горлі, ніби наїласьбитого скла, а сьогодні проснулась від того,що було холоно і сильно співали пташки, виявилось,що ми спали з відкритим вікном. останні кілька років всі свята святкуємо за римо-католицьким календарем, але паску 2020 не святкували, чоловік у відрядженні і мені ну зовсім не хотілось свята, може будемо святкувати по українськи. Завтра на роботу, ех як хочеться піти на роботу не в тапках і в халаті :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:. перебрала гардероб, хоча й гардеробом це важко назвати. розглядаю сайти з одягом, але ще не наважуюсь купляти онлайн, хочу поміряти. хочу сказати, що скласти гардероб, то доволі тяжка і часоємна праця. доня все краще говорить "ж і ш", залишилось навчити твердого "р" і щобправильно казала "для і на", а то в неї то "ла".
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ото якби не карантин, то і не знала би, якого розумного мужа маю...Ну все хлоп знає - і як вікна мити, і як штори вішати, і як варити-пекти-смажити. А на вихованні дітей, то взагалі спец, має пораду на будь-який випадок. І всі нюасни світової змови знає і як вірус подолати. Ну золото, а не муж. Щоб я без нього робила...Що я там в свої 40 знаю...Тішуся - не натішуся чоловіком.
    С-сарказм...
     
    • Смішно Смішно x 23
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  9. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    А мені пощастило, мій працює :girl_blum:
    По темі - медовий хлібчик печеться, пааахне :girl_in_love:
    Діточки чемно сидять в телефонах, щоб мама не згадала про уроки. А по темі уроків - на день грядущий планується одна к/р, одна с/р і з чотирьох предметів домашки. Тим часом я у відпустці, тому вільна від своєї роботи.
    Завтра печу пасочки, а сьогодні закінчую усі прибиральні хвости. Гарного вам дня і не хворійте :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  10. jylanda

    jylanda занууууда

    Ох, такого самого маю, мій працює з дому, я теж, весело слухати, як каже колегам, що складно працювати з дитиною, а тим часом малий мені на голові скаче. Я працюю, плюс ще то готування їжі до сказу доводить. Тим часом ізоляцію продовжили до 11 травня, я потроху дурію, нічого не встигаю по роботі, ні з малим, трохи займаюся спортом і слухаю зранку пташок в саду, то так, щоб зовсім не сказитися.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Агов, господиньки, як ви там?
    Пасочки готові?
    Моя в процесі.
    Новин особливо якихось цікавих немає, бо все як у всіх - кухня, ванна, кімнати, особливо і не розважишся :connie_pull-pigtail
    Ще є подвір*я, але сьогодні такий вітрюган, що теж не до розваг, кури (ті, які трохи худші) можуть літати навіть вище своїх можливостей :girl_witch:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 2
  12. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    мої готові. ще вечері треба спекти банановий кекс , а то до завтра банани геть чисто перезріють, а я не можу тако дати добру пропасти :)
    порядки будуть робитися в суботу. сьогодні я напівсонна як муха, ніяк робочі завдання не закінчу, сображаю на 50%.
    за вікном тепле сонечко і хочеться вже кудись вийти :) а нііі - до 4 травня залізно всі вдома, а далі буде видно..і від того трохи сумно..
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Вікна помила не всі, але вікна на лоджії мити дуже страшно, та ще й віттер сильний. Так що, може потім.
    Я сьогодні експерементую. Ніякої традиційної пасочки. Спекла крафіни і готуються панетоне. Завтра мняско і яєчка. Отака Паска в нас буде...
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Весна 2020, ти така дивна.
    Гуляєш вдома, молишся вдома, існуєш вдома.
    .
    Завтра буде ще. Ще більше страху та переживань. Мама йде на тижневе чергування в лікарню. А потім ще два тижні жити там. Там, де потім її звільнять, бо реформа, бо ти вже непотрібна, бо так...
    .
    А дерева цвітуть, квітнуть, і, здається, без людського око ще буйніше ніж зазвичай. Все зеленіє, наповнюється теплом. Оживає природа. Можливо скоро ми оживем.
    .
    Рідні поруч. Вдома. Сьогодні ще всі.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 3
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ох я нині з того колеса турбот ніяк не вирвуся. До другої ночі ліпила цифру малій на дн - і то моя врочистість - дитині нині 5 років!!
    Зранку малий підняв мене біля 7год, так шо спання дуже не було. Розпакували подарунки, сіли трохи бавитися. Потім посмажила всім святковий омлет , зробила салат, поки я все доробила, то діти вже й поїли , а я все так хочу всім разом за столом сидіти. Чоловік почав працювати, а я за трохи вже й малого поклала спати. Але спав він заледве 40хв, навіть не встигла тісто замісити на паску. Опара виросла капітально, мало не пішла верхом, поки я його намагалася ще долюляти. Насилу замісила тісто, треба вже шось на обід - зварила гречку з сардельками, діти мало що їли. Думала обох покласти спати, бо так рано підірвалися, аж тут мама моя дзвонить, що забіжить привітати малу, хоч вчора ніби не збиралася, бо нічого не купила навіть через той карантин. Але нині десь знайшла ляльку, олівці, книжку і пригнала після роботи на пів години, бо і сама хоче йти паску пекти. То я вже попри неї наклала нарешті тісто в форми і таки залюляла малого ще раз. Хоча він знов поспав яких хвилин 30-40. Якраз помастила пасочки і вирішила побавитися цього року з косичками і прикрасами з тіста. І вийшло з того майже ніц (( як воно взялося рости!! а потім шей так припеклося зверху!! Короч паски всі різні - одні досить рівномірно піднялися , а інші мають трохи криві шапки (((
    Щойно завершувала витягати паски - а тут свіжі гості - брат надумався, в обід подзвонив, що зайдуть ввечері, а ще вчора вони до нас не йшли.... ох!! Ну тортик ми малій таки пекли, желе позаливали, так шо вийшло трохи свято .
    Нарешті той день скінчився, дітей вклала, чоловік ПМ завантажив. Я трохи посиділа в ванні, щоб змити втому.
    Оглядаюся на той день - відганяла, дітей нині толком не бачила, особливо свою уродинницю обділили увагою. Ноги гудуть - мало коли і вдалося присісти. Бракує мені часу на духовне, хоч правильніше сказати - десь я тій сфері за низький пріоритет надала....
    З прибиранням якось того року маю спокій - вікна трохи протерті... деякі... )) мити і шурувати все як колись навіть мене не тягне, тому і не буду.
    Хочу квітів в хаті, завжди купувала собі нарцисів і з бушпаном у вазу! Але де їх взяти тепер - тож переважно сільські люди возили. Спробую завтра замовити собі троянд , знайшла поруч з хатою точку, мають якісь досить недорогі варіанти, подивимось шо воно насправді.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Христос Воскрес!
    :)

    Вчора півдня провела на кухні (йой, після пологів точно прийдеться щось зі спиною робити, бо болить) пару салатів, замаринувала мясо на шашлики, вперше робила сирник і вперше в мультиварці (вийшов супер), желе різно слоєне... Так день і пройшов. Хіба зранку засмутилась через задимленість на вулиці (натягло з Житомирщини :sad: ), та повітря посвіжішало до обіду і мені стало легше, в першу чергу психо-емоційно.

    З новин - в нас є класнюча плитка на підлозі першого поверху, навіть в душовій. Підлогу ми фінансово осилили - та наразі пауза, накопичуємо на докупку дверей, на плитку на стіни в душ - і в цей час самим душем користуватись не можна... І скоріш за все, ця пауза може зачепити період після пологів...

    Чоловік вчора генерально прибрав в гаражі, з дітьми поприбирав сміття на сусідній порожній ділянці - тепер чисто навколо нас. Ось такий день сім`і вийшов :).

    А ще мушу поділитися емоціями )). Вчора приїжджав один клієнт за рослинами. Перед тим тиждень чи два дзвонив, домовлявся про знижку, просився про доставку, бо йому дорого з Києва їхати... Так, щоб по цифрам - рослини, які він хотів, коштують в середньому по 700 та 1700 грн в нашому регіоні (є і дорожче в садових центрах). На паливо з Києва та назад - біля 200грн. По телефону я зупинилась на вартості 500 та 1100, бо в принципі цього виду рослини в мене вже останні, (хай я зароблю мінімум - та вже скорше розпродам, бо хочу «після декрету» :) розвинути інакший напрямок, інакшими рослинами зайнятись).
    На що клієнт при наступній розмові заявив, що знайшов точку, де йому такі рослини завезуть по 300 грн і доставлять безкоштовно під двері. І взагалі, в мене рослини останні та не гарні.
    Ну ок. Я озвучила останню ціну 500 та 1100грн. Тиша.
    Через пару днів, а саме вчора зранку - підлітає до нашого двору золотистий позашляховик, виходить звідти вуйко двометровий (в мене чоловік висотою 185см, та він здався дрібним поруч :) ).... Чоловік працював за комп’ютером, я його гукаю, жартома кажу, що якийсь рекет приїхав ))). Чоловік зустрічає дядька, вітається, каже що то до мене по рослини... Все якби звичайно, просто люди попереджають про приїзд...

    Чоловік йде працювати - і в мене починається пресинг. «Де ті рослини, вони ж ніякі, давай заберу по 400грн і скину гроші вже на картку, та вони не ростуть, а я ледь вас тут знайшов, а я тут був по справах і мені заодно сказали де тут продають, а я ж на бензин витратив я, тому давай знижку, та ти не продаш їх, та я вже купив скільки мені треба рослин, давай візьму за 400 одну рослину та й гружу вже, та в мене нема грошей щоб за 500 купити, ну давай думай, а я скину 800 за дві....». Я в цей час спокійно та замріяно повторювала свою остаточну ціну та врешті сказала, що я не поспішаю за безцінь продавати. На інакші діалоги мені наразі не вистачило інтелекту - дев’яти місячний живіт судини перетискає :girl_crazy:.
    І головне, чого я не погукала чоловіка-продавця, який експромтом спроможний продати ці рослини вдвічі дорожче?:girl_cray:

    Такий неприємний осад залишився після того дядьки, ніби він познущатись приїхав... Наговорив порожніх слів та не купив. Видно, може нажитись задешево хотів, типу карантин і всі мають віддавати ...
    Все.

    Сьогодні зранку помолились, попили чаю зі смаколиками, зібрались у батьків, послухали проповіді, поспівали, посмажили коропа на мангалі та святковий обід зробили.
    Зараз малий ще спить, я полежала та відпочила, гості розіхались.
    Тепер одна з задач на сьогодні - всім помитися :).
    А на цьому тижні складаю сумки в пологовий, займаюсь садом, а там і народжувати можна :).

    І взагалі, я дуже співчуваю тим, хто закритий в квартирах... Це благословення мати свій двір... Бо я дивлюсь по собі, що з настанням карантину моменти, що змінились - це ми не водимо старшого в школу, за продуктами в маркет ходимо 2 рази в тиждень (бо ми закупили оптово основні продукти). А все інше - так само: дві-три поїздки на тиждень, прогулянки, уроки, прибирання, вишивання... Чоловік працює за комп’ютером та телефоном вдома ще з січня.

    Щиро бажаю всім укріплятись в вірі, Божих благословінь вашим родинам!
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Христос воскрес! Привіт дівчатка, якось так неоднозначно і в моєму житті, як привітання, але життя поки є, хоч не завжди справедливе чи чесне. Якось так неочікувано приходять в сімейне життя хаос, сльози, несприйняття, в чому? Є відповідь, але не хочу слухати, бо здається, що всі проти мене, а точніше, просто не чують мене. І так продовжується досить довго, але як довго я зможу це все терпіти?
    От такі думки мене переслідують, не знаю, чи я дурна, чи просто треба допомоги)) якось здається, що, мене ніхто не чує, кожен живе своїм житям, можливо, так і має бути. Якось так коротко, просто написала думки вслух. Дякую
     
    • Співчуваю Співчуваю x 11
  18. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Свята "відсвяткували" :) до мене сьогодні докотилася хвиля паніки через усі ці карантини/кризи і т.д. видно, паніка і страх - заразні речі... маю труднощі на роботі: нові завдання даються не так легко і швидко, як би мені хотілося . не хочеться зараз залишитися без роботи , бо знайти її буде непросто. якось то все сьогодні придавило мене і я весь день в тих думках сумних..ще і погода сіра і геть не тішить...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я нарешті трохи віджила після стресових свят, які влаштував мені чоловік. Десь в душі змирилася з тим фактом, що в пологовому буду сама. І це прийняття теж принесло деяке полегшення. Знайшла свої способи як зняти стрес. Може комусь знадобиться: город/квітник, помила кухню зубною щіткою і зубочисткою до стану «щойно заселилися», зібрала сумки в пологовий (ще 100 % буду перепаковувати, але цей пункт теж закрила), зробила деякі перестановки по меблях, подочитувала книжки (ще не всі, але купка недочитаних суттєво зменшилася). На тому поки що все.
    Так як попереду вихідні, то працюючим - гарних вихідних. І всім здоров’я!
     
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Alicia

    Alicia Well-Known Member