Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Orman я є. Можемо починати:girl_haha:
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Пагналі. І я навіть знаю на кого бгггг
    --- дописи об"єднано, 25 Березень 2020 ---
    Я перва: в мене дико болить голова, кашель і нежить.
    Но паніки нема дитина вчиться прекрасно вдома, своє подвір‘я - це велика сила!
    --- дописи об"єднано, 25 Березень 2020 ---
    А у вас?
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    І так. В мене діти. В мене їх близько 60. Троє з них рідні. То якщо не рахувати чоловіка. Тих, що рідні, треба годувати. А тих решту треба вчити. Сьогодні наша заботліва влада сказала, шо вчити їх треба дистанційно ще місяць. А годувати рідних треба якраз не дистанційно. Вніманіє, вапрос! Гдє всі ми будемо 25 квітня?
    @Orman now it’s your turn.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А в цей час в топ піднялися теми «асоціації», «знайди три слова», та інші інтелектуальні.
    Не засуджую ні разу сама вчора в ФБ відвідувала назви фільмів в за смайликами (вогонь!).
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 1
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Там був прикольний фільм з какашкою і танцівницею)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ти напиши такий текст як в Канаді Ліля викладала. «Академічні успіхи зараз не на часі...», вдома переходь на кулінарний мінімалізм.
    Де ми будемо я не знаю, но вчителям я зараз не заздрю.
    --- дописи об"єднано, 25 Березень 2020 ---
    Регочу, ага.
    --- дописи об"єднано, 25 Березень 2020 ---
    Піжди, зараз же канікули. Харош вчити.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я не можу писати такі тексти. То робота іншої гілки влади:)
    Кулінарний мінімалізм виглядає як готування тричі на день. Нема на то ради. Гречку вони їсти відмовляються.
     
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ну з огляду на те, що це субота , то варіантів не так і багато

    От мені цікаво як то городні роботи будуть виглядати ? Особливо в дачників, які мають ділянки за містом і не можуть туди добратися


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Проблема в тому, шо я їх люблю. В нас є таємний клуб любителів алгебри)) а з понеділка вчити все одно треба.
     
    • мімімі мімімі x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А рис? ( не люблю гречку)

    А що є ще дачники промислових масштабів, а не по три бульбі?
    --- дописи об"єднано, 25 Березень 2020 ---
    Я хочу у ваш клуб. Мені корисно побути самою хм необізнаною в кімнаті. Буду тренувати смирення.
    --- дописи об"єднано, 25 Березень 2020 ---
    п.с. Та любов така, від неї проблеми ...
     
    • мімімі мімімі x 1
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Рис вже був. І макарони, і картопля, і булгур, і кускус. Я просто не хочу готувати. Взагалі. Навіть підходити до плити.
    Хто хоче до мене на алгебру, приєднуйтеся з понеділка в зум)))
    Від любові проблеми, без любові жити нудно:)
     
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    @Orman ну в моїх батьків стандартні 6 соток в дачному кооперативі під Бібркою. І то дача для роботи , не відпочинку, заночувати там нема де, хіба намет тягнути. І там таких як вони ще трохи є!!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  13. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    ну от ....
    ні, це правильно, але... сидимо безвилазно в хаті. Продуктів поки вистачає, морозилка спустошується повільніше, аніж я боялася. А все чому?! - Бо я жандармом стою на "пункті видачі харчів"!!!!
    В мене навіть "тюбик згущеного молока" за тиждень не з"їджений ))))
    Ну і сімейні тренування щодня по 2 заходи ніхто не відміняв! А то картинки із серії "жрачки хватило до літа" - стимулюють :girl_crazy:
    Хочу на дачу. Але ні погода, ні останні новини, які не мають чіткої визначеності не сприяють вилазці.
    А уподоблюватися сусідам, які гуляють з дітьми на загальному майданчику без масок, рукавичок і тд - не хочу!!!
    Ще є. Мало, правда, але такі трапляються.
    Якщо, тф-тф так піде далі - я можу бути одним із "екземплярів"

     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    «Галя балувана» вам в поміч!!
    То такі напівфабрикати , дуже навіть пристойні. В авалоні на Любінській їх магазин. Можна у ФБ глянути їх меню. Правда там тепер графік під карантин - раз на кілька днів працюють. Я ті морожені запаси стараюся мати на всякі критичні випадки, а минулого тижня там в гребли з магазину майже все


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Посилання на зум даш?
    Якщо шо, то готувати прямо зараз я теж не дуже хочу. А їсти хочу. Життя бентеж не.
     
  16. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Я мрію що мої "здохлики" діти, хоч трошки набируть вагу, ну бо дууууже худі. Тому варю багато, печу кекси, хліб, торт. Маю 30 хв перерви, п'ю каву з цукерками, провітрюю кімнату де всі тусуються, тож виганяю дітей і маю трохи тишини.
    Ну і я ще раз напишу , скучаю за роботою, за клієнтками.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Haidee тепер в яку тему переходимо? Мистецтво бути дружиною :girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та, дуже смачно. Я люблю з такою підливою, як з радянської столовки:)

    А, короч. Раз я вже тут. Треба десь написати. Ми тут плавно з‘їхали з міста. Завтра мають привезти матраци і будемо так трохи бомжувато жити. І в мене таке паршиве відчуття від того всього. По-перше, роботи в хаті як був непочатий край, так і лишився. Я просто забила на то. Муж став вредний (певно, криза «за 40»), вічно гаркає, чимось недовольний. В стопіццотий раз почувши «не замахуй мене» я десь місяці два тому вирішила не замахувати і взагалі дати людині спокій. Ну бо скільки можна. Може я й не дружина мрії, то нащо то псувати настрій і замахувати. Просто собі спостерігала, як він два місяці прикручує плінтус в кімнаті. Ну і чесно, майже не спілкувалися, мені стало якось байдуже, але й спокійніше. Я собі вирішила, що не варто чекати взагалі якоїсь погоди з моря. Запланувала пошуки більшої квартири у Львові (благо, якісь заначки трохи є). Знайшла собі купу цікавих занять. І тут той грьобаний карантин. В квартирі нестерпно, тісно, душно, напружено. І отак в тій всій суєті ми вже майже туди не приїжджаємо, ще залишилося морську свинку забрати (то певне єдина морська свинка у світі, яка сама живе і їй тільки їсти привозять:)). Але мені якось ніяк. Так, просторіше і ніхто не стоїть над головою. В мене є фортепіано і я вчуся грати. В мене є подвір‘я і сонце зранку заливає всі кімнати. А чого мені все не так? Напевно, бо я собі це все інакше уявляла. І так в мене завжди. Чомусь ніщо не приходить так, як я собі намрію. І від того в мене відчуття, що мене обдурили. Нормальні люди вміють зупинитися і дякувати за те, що мають зараз. А в мене в голові фіг зна шо.
    Ну, власне, написала те, що мусила десь написати, а в соцмережах не пасує. Писи: критику тримайте при собі. Хіба як вмієте її висловлювати політкоректно, тоді можна:)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Не боісь, неполіткоректних критиків сьогодні не буде як в пн. Кореї.
    Ваш Кім Чен (як там його)
     
    • Смішно Смішно x 3
    • мімімі мімімі x 1
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Відзначусь тут вперше. Сидимо в дома від 14.03, бо доня якась не здорова, правда тиждень тому виходили долікаря. Стратегічні запаси можна сказати зроблені, туфлетний папір, рис, гречка, макарони, трохи магазинних закруток, мяса ціла морозилка.... Я вже давно живу в режимі паніки, а від вчора мозок малює картини апокаліпсису. Останній з переглянутих серіалів як раз був про вірус і кінець світу. Зараз дивлюсь "Викликайте акушерку" і не дивлюсь новин, то якось трохи відволікаюсь. Добре, що чоловік частіше приїжджає додому, то трохи ходить в магазин, каже, що там не так страшно. Сум і біль, то батьки, вже дістаю інфо, від чоловіка і бабці, що в них проблеми, тато мені не дзвонить, а маму, після останніх релігійних смс я в соц мережах заблокувала, хоча можна ж і на телефон подзвонити. Але поки, що стою на томі, що в мене ніхто допомоги не просить, той сама не буду пропунувати, і взаглі найкраща допомого для них, то не помагати їм. Маю надію, що хоч до травня, ця епідемія пройде, хоча б такі радикальні міри. Бо напочато травня в нас з чоловіком заброньоване навчання.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1