Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Щось, дівчата, я сьогодні в шоці від нашої мед реформи. Виникла необхідність мені от прям вже попасти до лікаря. Ага-ага, в тої, що підписана декларація занято до п'ятниці. Ну я домовилася собі з педіатром, яку до малого приватно викликаю. Під'їхала. Але вже питаю, що ж робити коли от треба на вже. А виявляється невідомо що. Швидка тепер, практично, не приїздить. Можна їхати а лікарню, але з 1го січня, якщо немає направлення від сімейного лікаря, то все платно. Блін, а де ж то направлення взяти, якщо, до прикладу, виникла необхідність серед ночі, чи на вихідних, та й навіть серед дня. Хто цей дибілізм придумав?
    І ще одне пригадалося. Влітку у мами піднялася температура, так нормально до 39. Добратися в такому стані самостійно просто нереально. Дзвонимо в поліклініку, а тут сюрприз-сюрприз лікарі по викликах вже не ходять. Добре, що чоловік був на місці і в нас є авто. Але це ж на фоні, що в сімейного вже все вперед на тиждень розписано. Який козел таке придумав? Вибачте, що гружу, але якось під враженням я.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    хіба забрали кабінети на термінові виклики там гарячкуючі і тд? ще влітку були. принаймі в тих поліклініках, що я ходила.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Останньо, як питала в реєстратурі, то виклики лише до гарячкуючих дітей до 1 року та лежачих людей.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Та я якось особо не вникала. Бо ми відразу до мами моєї однокласниці подзвонили і вона без черги прийняла. Пневмонія була. Але то добре коли можна до когось подзвонити і маєш когось щоб завіз. А в іншому випадку навіть не знаю
    От я, наприклад, хотіла, щоб мені горло глянули, ну по-перше ті страшилки з телевізора, а по-друге підозрювала абсцес, там швидко треба діяти. Чекати три дні ну не варіант, для приколу глянула лора, теж все розписано до понеділка.
    Так що висновок - добре коли є до кого звернутися приватно, є авто і маєш можливість віддати 200-300 грн за консультацію. А в загальному - якась дика система.
     
    • Креативно Креативно x 1
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  6. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    А в нас не можна(. І окремого кабінету для хворих з температурою нема.
     
  7. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    @KAPUCHINKA
    То закордонна практика, моя мама в Португалії, то вона місяцями чекає на лікаря. Або приватний. В неї літали мушки перед очима, то поки прийшла до лікаря, перестало:girl_crazy:.Є ще ніби швидка, але там чееерги.
    І щоб не офтопити, в Солі запалення, ідемо на поправку, але мій місяць пролетів уколи- таблтетки- інгаляції. А я мала такі плАни:girl_cray:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @mamvasulka та я в курсі, але ж для чого всяку фігню переймати. Як можна не врахувати можливість ургентної консультації? Це ж основне.

    А я чекаю тепла ))) на понеділок обіцяють. Класно коли тепло на вулиці ))) в суботу плануємо привітати з ДН чоловікові похресницю. Подаруночки вже чекають ))) І таааак хочу піти десь з чоловіком в кіно. Вже сто років не були
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Нарешті темка зарухалась. Дуже люблю її читати). Тому і сама щось напишу).
    Нам повезло - у нас сільська медицина. Коли треба - тоді можна), навіть додому прийде. А ще думаю чи може треба було з приватним лікарем заключити договір. Теж маю одну нормальну на приміті, ще й хорошу давню знайому. Там ургентно теж певно не проблема.
    Канікули. І добре. І добре). Маю дві няньки, які мене можуть підстрахувати. Навіть не знаю у який бік бігти. Написала список справ-хвостів. Тепер закриваю потрішки. До понеділка все не закрию, але й так приємно, що він рухається).
    До зими ми зовсім не готові у плані одягу. Але у нас завжди так. І колеса не поміняні. І навіть не куплені. То така моя неорганізованість. От розумію, що можна було б почати готуватись до Миколая, але раніше 15 грудня не можу почати.
    Почала вишивати. Дуже тому тішусь, то моя віддушина, можливість переключити голову.
    А ще ніяк не знайду яку б то цікаву книгу почитати. Щось мені нічого не подобається.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    " Чуєш, коли приїдеш додому " Юлія Сливка , торкає і пригадує, що найважливіше, то ❤️❤️
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  12. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    @Rodionochka
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    А давайте про хороше.
    Тричі за тиждень ходила у садочок і приходила з мискою опеньок: до гарніру, в суп і просто поїсти. І в ліс не треба ходити.
    Нарешті вдалось купити мішками овочів, яблука - так крупи майже скінчились :girl_crazy:. Велика сім'я - великі апетити, бо хлопці, і це не стереотип :girl_crazy:. Канікули, двоє застудитись, трохи сумно з того, особливо за старшого тривожно. Молитва, маніпуляції-рекомендації від лікаря, чекаю, спостерігаю.
    Заставляю читати, і ось вже є добрі результати. При тому малий встигає прокоментувати кількість слів, номера сторінок та власне сам текст... Цифри - то наразі пристрасть :girl_dance:.

    +1
    Зранку нарешті дов'язала спідницю, і відновила вишивку. Пару десятків хрестиків, зробила новий великий та зручний органайзер з-під коробки Лего для півтори сотні ниток. Ціль - до 31 грудня закінчити та відправити на... Москву :girl_haha:. До двоюрідної сестри.

    В цілому, налаштовуюсь на свої (і сімейні) потреби та бажання, а не на те, що не хочу :girl_in_dreams:.
    Чоловік на днях згадав історію. Колись був в перукарні, зустрів знайому. Та, ще сидячи в черзі, жалілась, що ніхто нормально її не стриже. Далі був приблизний діалог:
    - а що ти хочеш?
    - ой, ну не хочу каре
    - а хочеш що?
    - не хочу щоб просто кінчики підрівняли
    - хм... А що хочеться?
    - і оті асиметрії теж не люблю
    - а є якесь бажання щодо стрижки?
    - не хочу ...
    Дівчина так і не була задоволена новою зачіскою :girl_crazy:. А просто треба знати свої бажання.
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А мені той Гарі Квеберт щось не дуже. Дочитала, ясно, бо було цікаво чим закінчиться, але от щоб захопила книжка, то ні.
    А взяла до рук "атлант розправив плечі" і так мені, поки, подобається. Докуплю всі томи, бо взяла на пробу тільки перший.
    І Юлія Сливка класна ))) Купила її щоб просто подивитися як зараз пишуть молоді письменники, ще й з мого факультету ))) а отримала массу задоволення.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  15. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    @KAPUCHINKA
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    то суперова книжка, я всі частини прочитала. Ну от тільки в кінці мені така трохи утопія виглядала, але це ж роман.
    В мене книжкова врочистість - я для себе нарешті відкрила Wiki бібліотеку - це просто рай для книгомана! В мене аж очі заблистіли, коли я попала в це різномаїття новинок, і я б всі брала-брала...Ну й ми таки сімейно набрали- і я, й муж, й Сашка....Маю трохи канікули від малявок своїх - як мати-зозуля попідкидала середульших до бабусь. А так як телевізора в мене нема, то весь час поки менший нарешті засне, я присвячую читанню.
    Врочистість 2 - я трохи посортувала одяг із своїх коробок, (відклала в інші коробки літо :girl_haha:) й витягла на світ божий осінь-зиму. А ще дуже радо знову відклала цілий пакет одягу до церкви. Страшенно люблю все викидати :girl_crazy:, аж радість відчуваю, коли безжальною рукою зменшую ті запаси речей, які не ношу, не використовуються...Муж й мама моя все намагаються в такі моменти бути поруч й щось врятувати, або хоча б в село то забрати, а я не даю, нема що захламлювати простір....
     
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В жилєтку не піду, тут понию. Малий ходить на футбол вже другий рік у вересні пішов. І от останні пару місяців постійно програють. Майже кожні вихідні якісь турніри, а вони як лузери. Хоч сядь і плач. Мали іншого воротаря, і було всяко - раз програли, раз виграли. Навіть друге місце мали в турнірі. А тут жодної!!!! перемоги. Ну як так може бути?! Вони якісь такі зневірені, що просто капець! Серце крається... І кидати не хочемо, бо то добра фізуха на свіжому повітрі, і клуб міняти теж (бо то як зрада тренера, та й добирання тричі на тиждень мене не тішать), але треба щось змінювати. Що? Грає добре, викладається. Але вони якісь невпевнені, налякані, не слухають команд. Одним словом, гірко якось(.
    А доня моя взялась серйозно за малювання. Коли я чую фразу «мама, я малюю» мені робиться зле. Розмальований новий диван на цьому тижні мені якось чудом вдалось врятувати. Але сьогодні була безжально розмальована стіна у вітальні в осінні кольори. «Листочки» сказала доня, тримаючи жовтий та червоний восковий олівець. Мама знову дістала спирт та ганчірку, але чуда не сталось. Маємо осінь на пам`ять. І то за три хвилини таке навояти треба ще вміти. І ніби ховаю усі ті засоби до малювання, але вона вічно щось заникане знайде. А ще сьогодні одного гарного маленького хлопчика вдарила камінням по голові. Бавились-бавились, а потім трісь. Я вже від неї холодна. Зі страхом чекаю садочку. Бойова не те слово.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Корисно Корисно x 1
  19. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    А я нарешті знайшла роботу,як виявилося влаштуватися у Львові сімейним лікарем важко....Тепер працюю на Любінській в амбулаторії,помаленько обходжу будинки,залишаю оголошення бо треба набирати людей на декларації .
    Проза-йдуть вихідні,а я щось прихворіла (((
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Оптимістично Оптимістично x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  20. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Привіт, якийсь такий період, назвемо "невідомий", так все важко, не можу зрозуміти, чим зайнятися, щоб був дохід і було задоволення. Канікули доб ігають кінця, для мене це спасіння, бо дитина, хоч трохи задіяна. Як ви справляєтеся з дітьми наканікулах?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1