Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я вже знаю що, і як поправити, розкрутити треба, а я щось чи то напів хвора чи яка мара зі мною, онде, поки я з оверлоком, малий сам пере свій одяг..дамала, приб'ю, бо виглядало на самому початку отак
    20190327_103527.jpg
     
    • Смішно Смішно x 6
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Тіко я можу зламати в оверлоці якусь металеву штучку. Як? Чому? 4 види трикотажу лежить в хаті, в мене зламаний оверлок. Можна би було себе пристукнути, але якось не хочеться, та і чоловік настроєний позитивно. Хз, що там буде по ремонту.
    В цьому місці треба голосити де моя спідниця і мій светр ?:girl_impossible: отакво лежать розкроєні-зметані, роботи на трохи і тіко я, тіко я не маю сили затиснути ніж і в середньому положенні почати шити. Коли я хвора - з мене толку мало. Хочу шити оверлоком, а не вигадувати велосипед звичайною машинкою..:d23: хай його поремонтують за 2 дні і віддадуть.
    Треба піти пошити щось квілтингове, щоб нерви заспокоїти. До ре, зїсти шоколадку не дуже і тягне, а от до такої дрібної роботи - навіть дуже і дуже.
    Правда з вишиттям не складається. Не можу вишивати картину, от якби який взір , то так, а то 100500 раз міняти нитку і в різних місцях шити і результату нема.,нє, то не мені
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А сорочку? А колодочками? Для мене то такий релакс!!!! То як розмальовка на одязі. І результат завжди тішить. Тільки одна проблема - знайти час.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Цей тиждень характерний поганими новинами по роботі. І якщо одні з них екстримальні, тобто різкий і карколомний розворот - це їхнє друге ім*я...Але з ними я точно якось впораюсь, ну бо в ту ж хвилю промальовую собі мін. 3 плани "а" , " б" і на всяк випадок "с".... То з тими, що тупо тормозять і не беруть трубку, збивають і т.д. - ніц зробити не можу.:girl_feminist::girl_feminist:
    І післати не можу, але дууже хочу. :girl_yes2::girl_yes:
    І це ще мін. тиждень от такого режиму "сніжинка". Я зла? Ні, я - розчарована...
    Дитя пігнало до сусідського хлопця...Компанія вже збирається )) Все мордує мене - коли поставимо батут ? А як його поставиш, як погода ще сама не знає на який батут їй застрибнути....скаче туди сюди, як колишній гарант по пеньочках.:girl_crazy:
    Їсти зварено, прання , мабуть , уже висохло....вікна би братись мити, бо фуу які бруднючі, але як співав Кузьма - "щось зимно...":girl_blum:
    Мій лікар переніс мій контрольний візит...прискорив... Теж якось не радує його тривожність. Малий на днях виясняв скільки років було моїй мамі, як вона померла...потім , здається. намагався порахувати щось в голові )))) А казав, що йому додавання не тре вчити, бо він собі на калькуляторі порахує... :girl_haha::girl_haha:
    Життя - несподівана і дивна річ....Чи не так?
    Дивностей вам на нині, та й на завтра - теж +:kisss:.

    Так гарно сідає сонце..Хмаринки - ледь рожеві. А сонячний диск тягнеться по небу...і таке враження, що саме до мене , прямо через фіранку на кухоннім вікні...
    Життя - несподіване, непослідовне і дивне!
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2019
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  5. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ой, як я то не люблю, але тюлі вже перу, бо ще 10 днів, і привіт море, о то я люблю! Тому так, а вікна, буде бажання і погода, помию. А взагалі, в мене таке враження, що прибирання- безодня, і все по колу і постійно. Деколи думаю, чи то тільки в мене так? Говорять, залежно хто, як до того всього ставиться, ну але, бруд то є бруд, і не скажеш, що чисто, нє? То так, думки, вслух, але роботи по вуха, головне, що всі -всі були здорові, а разом з тим щасливі, а попереду літо..
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  6. jylanda

    jylanda занууууда

    Охохо,так і не звикла я до зміни на літній час. Вчора вітали коліжанку, її наречений зробив їй вечірку сюрприз. Весело було бачити її очі, коли вона відкрила нам двері, а я солі попросила . А сьогодні збираю речі, їду нарешті на навчання в школу кондитерів, так довго чекала, а тепер трохи сумно, цілий тиждень без мого малого вередуна. Побачимо, як все пройде, уніформа вже попрасована Буду цілий тиждень спамити колег своїми тортиками. Всім гарного дня, мудрих і виважених рішень, а мені копняка для збору валізи.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 10
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Можна спамити і тут у відповідній темі!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
  8. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Ще тут продублюю. Прийшла я вчора додому, а чоловік закинув прати в машинку свою подушку-антистрес. На 2 години 39 хвилин. Ну ви собі уявляєте, що той бідний наповнювач пережив... наразі сушу на балконі. Цікаво, чи можливо його якось потім розпушити?
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    В нас врочистість.
    Наробивши ще купку аналізів маємо висновок, що поки не ясно, але поновлення лікування на даному етапі не потрібне, через 2 міс позачергове мрт з контрастом. Ну і парочка узд і побрань крові. Уф, було б добре, аби нічого не змінилося.
    З прози.
    Як відрізняються підходи і етика лікарів в нас і в Польщі. В нас просто зразу , як мала відходила і викручувалася від наркозу, сказали, що рецидив, питали, чи стягнемо лікування і тд. Якби то була не я з моєю стійкістю, іншу ж маму міг би і інсульт хватонути на місці.
    Поляки ж просто вимагали точних вимірів, нових проекцій при мрт, і зараз сказали - чекаємо. Вони реально поки кажуть, що не можна ще говорити про рецидив, можливо і він, можливо і ні. На скільки це легше морально, бо коли їдеш і готуєшся лагати в лікарню, бо всьо погано, а приїжджаєш, наробляєш аналізів і кажуть - ще спокійно живемо, плаваємо, проводимо реабілітацію (зараз прийдеться переконувати наших лікарів, що можна і сильно просити, щоб взялися). А далі буде видно. Терпіння і вміння чекати я розвинула уже просто сильнєйше.
    Далі дивимся, Пасха буде спокійна.
     
    • Зе бест! x 20
    • Подобається x 15
    • Оптимістично x 4
    • мімімі x 3
    • Погоджуюся x 2
  10. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Що ж, протрималась я з дітьми на одному місці 3 тижні :girl_crazy: , пора збиратись на тиждень "підтягнути домашні хвости".
    В хаті приємний запах запеченої пташки (ми постимо по потребі, коли добу, коли півдня без їжі взагалі, незалежно від дня календаря). Знову список речей. З приємного - останні ниточки на мою батальну картину забрала з НП. З неприємного: з тими переїздами близько 30 ниток, відкладених в пакетик, - зщезло. Всього ниток 186, так що є чим вишивати, тим паче, що не так і часто я ту вишивку беру в руки :girl_crazy:. Ой, не часто - це сум. Треба частіше :girl_haha:, тоді буде щастя.
    Сопливо-кашляючі діти, як ті слизькі гусениці, перетворюються в сухоносих метеликів. Молодшому вчора півдня не давала памперсів (ледь себе заставила висаджувати. Виходила з зони комфорту :girl_crazy:). А ще вчора подивились фото сімейні... які ж у нас всі троє хлопців різні. Старший більш в чоловікову сторону, середній - в мою, а молодший - ? Я тільки розріз очей, коли він посміхається, взнаю - у чоловікової племінниці такий же.
    Ой, буду збиратись.
    А тепло, тепло то як та сонячно сьогодні! :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 3
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    В мене сьогодні spring cleaning чи що. І поприбирала, і з підвіконника засохшу плівку здеола - до речі, помагає пароочисник, майте на увазі, 2 вікна зняла і помила. Питання- як я не вивалилася з ними вниз ? Чоловік ледве вставив. Ну там ще светр майже дошила і 5 разів розвішала білизну таке. Я і оверлок поки воюємо. Хто кого. Останніх 30см він вперто не хоче робити. Я вже б за той час вручну раз- попри-раз вже би обметала горловину. Але мене вже так болить спина , що буду завтра войнушки продовжувати, чого він рве нитку.
    Сьогодні на вечір дітиска вирішили перевірити рівень маминих нервів, так скадать, щоб не розслаблялася, а вишенькою було миття голови. Автозаміна поставила биття голови, ото було б весело почитати коментарі :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    У нас - як все..дні насичені, а тижні і то взагалі)):girl_impossible:
    Найголовніша моя гордість - дитятко не осоромило маму. В неділю вітали нашого священника з уродинами. І Владкові доручили місію вітальну. Ну бо він говорить " с чуством , с толком, с расстановкою" і + не дуже боїться публіки. :good2:
    Вибрала я прозу і поезію, дитя вивчило.
    Маму не спозорило. Ніц не забув і не переплутав.
    По виступі - компліменти, як Басков , зібрав - і довольний домів почимчикував.:man_in_love:
    Випросивши додатковий час на гру на планшеті. :derisive:
    Прийшли - а нету ...."нету"...:shout:
    Двоє сусідських дітисьок в нас погостювали троха, та й поїхали ми до Львіва - погода гарна, свято,... одним словом гоститися... Так гостились , що до хати вернулись аж перед 22. Малий спав у всіх маршрутках....дома теж спав..:lazy:
    В ті страшні часи, як він був несплячим лялюхом ( до 3 років), я точно знала, що в 6 років - він буде спати чудесно. Так воно і сталось.

    Епопея моя з розбиранням ялинки - завершилась. Іграшки, вогники і картинки - все запаковане. Залишилось зробити "усікновення" тій красуні. Може завтра...:don-t_mention:

    Тепер "журбинки" - ногтики мої з гель-лаком не хотіли товаришувати... нині переробила.Тобто зробили лиш укріплення, без кольору.
    Ще журбинка - вчепилась мене якась болячка,то горло пекло вогнем, то нині перейшло в якийсь дурний кашель...щось бухикаю і душусь а толку... такий верхній-верхній і набридливий, як муха..:not_i:
    І ще одна - не нра мому дохтору мої результати...але на то він і дохтор, щоб йому аналізи+узд не подобались...робота в нього така. Тому маю +ще один рецептик,а тепер + ще один.
    Ну і так - дрібних усяких "журбів " перераховувати не будемо.
    А загалом - "весна іде , красу - несе! " Тому хай і вам принесе трохи чогось добренького і :girl_yes2:.
     
    • Подобається x 9
    • Оптимістично x 4
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • мімімі x 1
  13. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    я як в Майкла Щура "бідкаюся" :girl_crazy:
    але є і позитив.тата виписали. К ніби все добре. це врочистість.

    проза. в Квітки Т 39+ вже 3й день сьогодні.
    в понеділок мені на роботу. навіть не знаю як я маю йти на лікарняний. я вже 2 тижні не була на роботі-мала курси "підвищення кваліфікації".
    колеги вже на мене косо дивляться.
    тому хто має можливість відтягнути з виходом з декрету, раджу - не поспішайте. то дуууже важко ліпити то все докупи. і то я ще час від часу маю допомогу дідуся/бабусі(хоча вони теж ще працюють). я вже чекаю літніх канікул як манни небесної. втомилася.
    всім здоров*я
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Я ходила була рік на роботу, коли середня моя народилась, на 2 години, робота недалеко, дитину лишала мамі своій, вона спала (дитині було 3 місяці), але то кожен день так морально тяжко, малеча раз спить, раз не спить, бабця нервується, короче, більше нервів, аніж тієі роботи. Тому якщо є можливість, то краще час присвятити сімі і дитині
     
    Останнє редагування: 13 Квітень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я прийшла хвалитися.
    Ходив чоловік стригтися в барбер щось там ну і там його спитали, хто ж його стриг до цього часу. На що чоловік чесно сказав, що жінка.
    Так от, хвалили, запрошували на роботу.
    Я аж прям цвіту і пахну
    Профільної освіти не маю , всьо сама
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Вдих-видих. Прибули до Львову. Сподіваюсь, на 2 тижні мінімум. Включила котел прогріти будинок, вечеря доготовлюється... Знову налагоджувати побут.
    Я сьогодні не втрималась і вже під кінець маршруту розридалась в машині: якийсь стресовий день, чоловік нервовий зранку, підійшли дні виплат боргів :), дорога 8 годин з дітьми (ще прийшлось попутно туди-сюди заїзджати, вже тиждень мене малий кусає під час гв, як ту іграшку, ще й хотів мене в нокаут відправити... В нього лоб міцний, а я думала, губи всі мені розбив... Поревіла, пожаліла себе. Пора вечерю подавати.
    ;)
     
    • Співчуваю Співчуваю x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Давно не писала тут. Відмічусь).
    Мали чудові вихідні на Закарпатті. З великою ложкою дьогтю у вигляді зе-прихильника, який реально псував своєю присутністю настрій. Сакури цвітуть. Такі гарні! Але отого психозу я не зрозуміла). Ну цвітуть, ну гарно). Але щоб АЖ так, то мене не зачепило). Може того, що я не люблю 1000 фото і фб та інстаграм? Для нас то була втеча від думок, буднів, зустріч з друзями. Було смачно), було вино, було гарно навкруги, були щасливі діти. Був той мудак. Який приїхав без попередження, і залишився після нас. Я собі деколи думаю, що толерантність - то таки зло). Я б його поперла як мінімум в готель, а ще краще додому. Але друзі так не змогли. Тому терпіли всі разом. А я собі вирішила, що псувати чудові дні через людину, яку я сподіваюсь більше не бачити, не варто. Тому ми балділи).
    Вже дома. Сумки не розпаковані. Холодильник пустий. Уроки не зроблені. Я випила келих вина і заіла то цукерками. Завтра знову понеділок, море роботи, цукерок і вина не можна), ніякого світла поки не бачу). Але зранку моє маленьке сонечко прокинеться, почне мною крутити, і я знову увійду в робочий режим).
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    І я давно не писала в цій темі. Хочеться поплакатися десь в жилетці, але розумію, що маю взяти себе в руки. Вдих-видих. Завтра вирішальний день для України, а після завтра - для моєї родини. Завтра вирішується доля народу, а після завтра - життя близької людини. Не хочеться бути песимістом, але так воно все сумно виглядає. І для країни, і для моєї сім’ї безпосередньо. Єдине, що я зараз можу - молитися. Вірити і надіятися, що ми переможемо, що не втратимо країну, що бабуся поведе внучку до школи... Пошли нам, Господи, своє благословення!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  19. Melian

    Melian Well-Known Member

    Знаєте, як буває на весні, коли набухають пупянки на вишневій гілочці? Внутрішні соки вируюють, очікуючи, що ось-ось стане ще чуть тепліше і вони прорвуться назовні неймовірно гарним цвітом? От в мене всередині десь такі ж відчуття. Відчуття, що тільки зараз я почала по-справжньому відновлюватись, знаходити свою стежку в цьому світі, робити запит і отримувати результат. І все що потрібно лежить переді мною, як відкрита книга, тільки бери і вчись, роби помилки, щоб вдосконалюватись, приділяй увагу, щоб залишився час на себе, даруй, щоб отримати у відповідь щось вагоміше. Це так круто!
    Я почала прокидатись удосвіта без будильника й в хорошому настрої, проводити ранок в обіймах дитини й потім бігти на навчання, яке приносить одне задоволення.Потім бігти додому, милуючись щораз більш розквітлим парком, прикрашати свій дім і душу до свят, дарувати пізнання цього світу дитині і підтримку чоловікові. Це прекрасно. Прекрасно бути жінкою,в якої є ціль та мета.

    Надіслано від мого meizu M8, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 10
    • мімімі мімімі x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  20. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Не хочу йти в жилетку, то постогну трохи тут. Вчепився мене нежить, в носі крутить, з очей сльози, четвертий день, і щось не дуже легшає. А ще кд, і я зовсім розбита. А ще той вітер, ненавиджу такий сильний вітер. Все мене дратує, бо роботи купа, а сили нема. Але по при то все, щось стараюся робити. Скільки ж того всякого хламу назбирується! Іграшки малої, я чуть сьогодні не розплакалася, як їх посортувати? Так і хочеться, згребсти все і винести) о такво, трохи построчила, і вже якось веселіше. Всім гарного дня!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Подобається Подобається x 1