Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Хто очікує оглушливу музику на АльфаджазФесті - велкам до Палацу Потоцьких. Якраз випробовують апаратуру. Ну щоб стіни гуділи-чула, старі вікна дрижали - теж. Але щоб металопластикові вібрували - хм, це щось новеньке :girl_crazy:.
    Прийдеться до кінця тижня кудись тікати, бо висидіти в хаті - нереально. Найбільше шкода будинки які є пам'ятками архітектури. Вони від вібрації руйнуються :girl_sad:.

    Ну і по позитиву: малий не дає мені ложку щоб його годувати. Ага, він з тих лінивіших :d25:. Тепер їсть сам. :superstition: щоб не наврочити.
    Ремонт в процесі! Вже в 2х кімнатах підлога постелена. Залишилося ще 3 підлоги, двері, плінтуси, розетки і сантехніку поставити. Зараз везуть меблі до квартири. Я вже вся в очікуванні завершення цілої епопеї!
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Шок! Помер сусід, років 65-70, мав на то причини. За пару годин після того помер його брат-близнюк. Як таке може бути? Який же то тісний зв‘язок, ніби одна людина... Ховали в один день...
    Оскільки виїзд кудись зривається раз за разом, я просто перестала думати в тому напрямку. Випробовую свою силу позитивної думки). Чекаю на чудо). І чудо має приїхати в липні. Так за нею скучила, що ну. Пам‘ятаєте нашу хресну, яка літала на хрестини доні туди-сюди? То вона). Сподіваюсь, що з першого разу долетить. Ото вже ми наговоримось по саме не можу! І насидимось у вечірньому садку під грушкою з келихом винця))).
    Дні летять як скажені. Весь час кудись спішу, постійно не встигаю, їсти готую між тим усім, і виходить несмачно). Але всі то мусять їсти, бо вибору нема. Сьогодні нарешті вільніший день. Але доня щось затепла, чує мамине серце, що не все так легко. Та діти з тим ростуть, і ми то подолаємо. Матиму сьогодні привід більше вилежуватись.
    Вже декілька вечорів у нас проходять під футбол. Вчора нарешті підготувались як треба): діти - чіпси, чоловік - пиво))). І вирубили світло)))). Спати лягли в 9 вечора. Ото був облом. Діти чекали десь до 10, але не дочекались. Зранку увімкнули світло. Зате нема інтернету. Так і живемо).
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • мімімі мімімі x 3
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    В мене нині дууже продуктивний першополовинний день був.
    Чергове вареннячко вже в банках. На наступний різновид тара готова. Попередні усі підписані..
    Паперову роботу поробила, звіт піврічний забабахала, 2 плани розробила і сама ж придумала вагомі причини (ще й донесла їх чоловікові) чому вони нам "нєнадь"...
    Втомилась і розболілась голова.
    Щось останнім часом мій організм погано реагує чи то на погоду, чи то на новий курс ліків, чи то просто на мене ?
    Починаючи з суботи маю впихнути "нєвпіхуємоє"... і так триватиме весь липень. Перспективка не конче весела, але не вперше і точно не востаннє.
    Не маю я нині настрою до святкування.. і до готування також. Певно тре чистоту і порядок взятись наводити. Але при такій погоді мені хочеться кавничок купучіно( нігди його не пию) ,шоколадних цукерок, пледик, вікно і якусь підліткову книжку... Впадаю в дитинство. Ну і салату "олв*є" до повноти ащущєній :girl_crazy:...
    Чудних вам мрій , вони бувають доволі корисними в днях буденних і святкових .
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Прозовий прогноз погоди виявився бездощовим , а пообіді ще й сонячним, отож не дарма я таки закинула вранці рушники в прання. Але надивившись вчора печальних дощових прогнозів , ми вирішили відправити тата нині на роботу, а вихідний приберегти собі на кращу погоду. Наш літній відпочинок шось також зле планується цього літа, ніяк нікуди не виберемся і попереду ще купа обставин, які не дають організуватися, а там ще трохи і "привіт новий малюк, па-па виїзди".
    Моє вічне невстигання вже мене іноді дратує, і я починаю себе нелюбити за то. Від понеділкового святкування досі не розкладено все по місцях, але тішуся, що формально я то відбула і не буду витрачати ще вихідні на готування. Пару банок всякого вишневого консервування теж розкладені в кухні по кутах, не підписані і не віднесені куди слід.
    Навіть ДП читаю здебільшого похапцем з телефона на майданчику, поки дитина десь лазить.
    Зате вчора і нині ми мали розвагу - пекли самі піцу. Ото дитина натішилася!! То ціла подія для неї.

    О, найбільша врочистість була вчора - в обід доня не спала і ввечері різко випала в сон в 20:30, я думала якраз її йти мити і годувати, але не встигла. І якщо б раніше я ше бігла доробляти сто справ, то вчора ми просто всілися тихенько дивитися кіно, то реально була моя мрія вже кількох останніх тижнів. Ще й фільм добрий попався. Ну і виспалася я трохи ліпше останні дві ночі. А виспана мама, шо не кажіть, то є просто люкс впершу чергу для мене самої ))
    Ще би хотіла почитати шось файне, але ніяк не знаю що то має бути, шось таке і приємне, і розумне, і релаксове водночас.
     
    • Подобається Подобається x 14
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Сказала і певно помилилась. Бо зварганилось щось таке ---сочевиця з тушеними грибами і зеленню і сметанно-томатному соусі з часником. Чоловік казав,що смачне . Але так, як мене він знає не один десяток років, то решту вечора пильно приглядався до мене. І аж перед самим сном я , накінець-то ,розплакалась.
    З хорошого - хату прибрала.Всі вареннячка пофасувала і повиносила. Нині розпочала сезон огірків.
    З поганого - вітер вивернув нам яблуньку. Досить того,що на цій землі і так все важко росте-приймається, то вже друге дерево, яке нам викладає вітер. Розтяжки не витримали.
    Вчора цілий день по різних справах і точках міста гонили.
    На нині мала намір на свої гонні справи, але погода внесла корективи. Не хочеться мені соватись в такий зюзяний дощ.
    Капучіно не було, а все решта - мало місце бути.
    Певно нині знову так засяду, лиш з поправкою на теплі шкарпеточки і довгий светрик . Бо все заплановане зробила, а чоловіка ще годину не буде.
    Завтра їдемо на хрестини.Буде маленька дівчинка Катруся. Ото вже натіскаюся її !!
    А в понеділок чоловік в відрядження, а в мене - тисяча справ робичих і не тільки. Тре якось то все систематизувати і поєднати. Ой і шалений місяць буде :girl_impossible::girl_impossible: !
    Якихось милих теплостей вам на нині - зайвими точно не будуть і :kisss:.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ох і нічка! дитя не спало майже до 2 ночі, так і неясно чого. Хоча ні, здогадуюся, що була голодна, але не вміла того пояснити. Але чи то може голод отак впливати на сон? Нарешті пів 2 я таки здогадалася дати їй стакан теплого молока і печенько, після того протягом 20 хв дитина вляглася, щоправда біля тата, а я пішла на її диванчик. А за годинку вона вже прибігла до мене - "мама давай разом полежимо". Ну добре, що за якийсь час заснула і я пішла на свій диван. Але спала я може зо дві години, потім прокинулася і на мене навалилося якесь безсоння. В кухні шось дивно потріскувало, але ліньки було встати подивитися. Але після невеликої перерви те тріскання почалося знов і я вирішила таки піти подивитися, тим більше вже розвиднілося. По дорозі виявилося, що звук зовсім не з кухні, а з туалету. Тихенько зазираю туди і розумію, що то десь під унітазом. Я вже розумію шо то може бути , по шуріку спускаю воду і вискакую. Потім страшно мені йти в туалет, мусила будити чоловіка. Не знаю чи дуже там погрижено чи ні, ще ніхто туда не зазирав.

    А ще вночі я відчула, що хитається злегка передній зуб і то вже мала бути нинішня жилєтка. Зранку майже в істериці стала дзвонити в клініку, щоб записатися знов на консультацію до хірурга, і на диво, була одна вільна година на нині. Ну і ми погнали всією сім'єю доставляти маму до зубного. На щастя, він мені сказав, що те хитання є в межах фізіологічних норм, і всі мої відчуття то чисто суб'єктивно. Задача далі та сама - зробити загальну чистку спершу, потім пильнувати гігієну в особливий спосіб і дати загоїтися десні, але то вже буде після народження малюка. Навіть з записом на гігієну виник трабл - весь наступний тиждень розписаний, а на 35му тижні вони мене вже не візьмуть, бо чомусь не можна на тому терміні. Але принаймі то все не критично і мене конкретно попустило.

    Чоловік чогось вже довший час хоче вивести дитину в басейн. Нарешті нині оголосив, що вони самі сходять. Ну так, питаю - хочеш показати їй нарешті голих хлопів в роздягалці чи підете в жіночу? Ну і тут все знов вперлося в маму. Так шо маємо зараз по шуріку поїсти і гнати в басейн.
     
    • Подобається Подобається x 9
  8. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Милі теплості, то святкування ДН середньої доці, але, якось так вийшло, що святкуємо вже тиждень. Ну, по суботах, хресні провідують. То сьогодні, знову свято. Але я дуже люблю гостей, тим більше, тих, які дуже позитивні. В старшого сьогодні випускний, з університету, певно буде рано, а ми собі дуже душевненько посиділи. Завтра неділя, і 1липня, початок другого місяця літа. Дощі вже забембали, на городі вода вже стоїть. Щось хочу, певно, як всі нормальні люди, але сказати, що саме, не знаю. В садочку канікули, то моя говорушка, не дає скучати. Зараз в мене почався якийсь жор, чи то погода, чи то ПМС, хоч ще тиждень до того, а так хочеться скинути пару кг. От так і живемо. Пишіть щось, бо трохи тут глуховато.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Сьогодні нарешті дітки повертаються, пізно вночі. На день запізнюються, бо вчора перед запланованим виїздом потерпіли кораблєрушеніє :). Три бабулі, два онука та дід-капітан пливли човном, аж штормова хвиля їх перекинула за 50 м до берега. Злякались, дітки кричали, старший молився (не думала, що вже так навчився), свекрусі трохи погано стало (тиск певно), але з втрат - втоплені два пледи та телефон діда (який періодично нервував батька, тож такий подарунок в ДН стався).
    Так що, заїхали до батьків додому, шашлик маленький замангалили собі, баня гріється (холодина сьогодні була, дощі 2 доби йдуть), може і ягоди встигну позбирати.
    Хочеться кудись поїхати, хочеться в Софіівський парк, від нас 240 км, я взнавала :). Але ж дитя, зламаний режим... Люблю, коли режим. А як тільки якась поїздка - більше криків, менше зручностей. Заспокоююсь, що до 2х дитячих років я невиїздна. Відносно :). Виїздна, але рідко і задоволення від поїздки менше :).
    Вчора та сьогодні активно входжу в режим багатофункціональності та миттєвого запобігання стресу, повязаного з дитячо-хатніми справами (це типу ситуація: треба варити їсти, ріжу, смажу, менший починає завивати, бо їстоньки-ніжитись пора, плюс виникає третя обставина, четверта та й одночасно... І я стрес глушу в зародку думками "дитина безпечно сидить в кріселку та почекає, не критично, тільки крик перетерплю" і т.п.). Як хтось писав тут: Бог дав достатньо часу. І сил.
    Ще намічається поїздка чоловіка на декілька тижнів. Розумію, що впораюсь, але ... чекати, чекати. Дай Бог, щоб поїздка була, а я знайду чим наповнити дні.
    Йой, малому сьогодні 5 місяців. Скоро прикорми почнуться :). Піду поцьрмаю його в 1000й раз.
    А, і тільки що збагнула: за цей тиждень я виспалась. Спина практично не болить.
    Для переосмислення. На рахунок неділі: в західному суспільстві тиждень починається з неділі. В мене телефон з Штатів, то в календарі сьогодні - перший день тижня. Не звертала уваги, а зараз думаю, як то правильно: неділя - день для того, щоб зарядитися на тиждень фізично та духовно. Перший день, день старту (о, сонечко вийшло, поки друкую). А в мене все життя асоціація з фінішом тижня, з тим, що неділя - це перетнув фінішну стрічку, завалився, випростяг ноги і не маєш сил навіть ні на що :girl_crazy:.
    Заряджайтесь!:kisss:
     
    • Подобається Подобається x 11
    • мімімі мімімі x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Давненько сюди не заходила...Скучила за вами страшенно, але часу зовсім немає. Бігаю я як драний вінник, інколи забуваю що за день, що за місяць, лише графік що після чого треба зробити. Але то такоє, звичайні будні, людини, якій всього світу мало.

    Знаєте, а нічогов житті не буває випадково. От сиджу собі думаю, і стільки всього сталось за останній час, і стільки випадкових відповідей на все отримала, що аж часом навіть страшно стає. Ну як так може бути? От сиджу, нікого не чіпаю, і тут у фб натрапляю на проект Апатія, реєструюсь, вибираю книгу (пальцем в небо) і 100% попадаю на те що мені треба.
    Про відпочинок, то взагалі печалька. Надумала їхати до друзів в Карпати, домовились, вуаля - погоду самі бачите ;) Знайшла компанію щоб злітати в Туніс...новини певно також читали ;) Тепер починаю боятись щось хотіти.

    Ну і а свойом, лічном...Я все ж таки наважилась і міняю професію ;) Аплодисменти, рішення також прийшло з неба...але то ще не скоро буде, треба перекваліфікуватись. Владнюю всі справи на старій роботі і буду насолоджуватись дорогою в нікуди ;)
    Вдома все зародило як дурне, мені вже погано від вишень, смородини і яблук...Скоса поглядаю на помідори, але вони ще зовсім зелені, але чи достигнуть з тою погодою?

    Погода...бр, не люблю дощ і холодригу серед літа. Але така погода наганяє настальгію за студентськими роками та першим знайомством з Австрією.

     
    • Подобається x 15
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
  11. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    нічого не розучилась! Скучила за твоїми дописами! :kisss:
    По-черзі: морелі - 18,5 літрів В в слойочках(не враховуючи розданих). Кабачки замариновані з кетчупом Чилі.
    Салатка - смачна, корисна і мега екологічна.
    Порічка - желе з ягодами. НА черзі смородина.
    Перетраґані купа дверей, будматеріалів і сантехніки та застелена паркетна дошка клейонкою. Йдемо до логічного завершення!!

    І взагалі. Я хепі-хеппі!!!!
    В хаті пахне кабачковою лазаньєю. Всі вдома. Хіба не щастя?!
     
    Останнє редагування: 1 Липень 2018
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    гг ;) а 26 літрів дрельованих не хочете? +6 літрів варення з вишні, + 8 літрів смородини...десь 6 відер просто зірваних вишень для знайомих.
    Нє, нам не злипнеться і ми стільки не з'їмо. Аргументація жилізна - а раптом на наступний рік не зародить?.
    Ну і навіть не знаю, чи жилєтка, чи врочистість... Сьогодні ранком мене розбудив незрозумілий звук - на подвірі зламалась (відпала) величезна гілляка від старої яблуні. Добре що маю хороших сусідів, за 15 хв ті всі гілляки порізали на дрова, ще годину то все носила на сміття + як результат 2 мішки зібраних зелених яблук.
    З однієї сторони дерева то шкода, але з іншої, яблуню ще моя мама в дитинстві садила, а нічого вічного не має. +якби впала на хату...навіть не хочу думати що було б. ну і великий плюсище - не треба буде тих всіх яблук збирати ( ви собі уявіть скільки їх мало бути, якщо зараз вони розміром як тенісний мячик зайняли 2 мішки, а ще скільки на гілляках осталось?).
     
    Останнє редагування: 2 Липень 2018
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  13. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Все розумію, ще можу змиритися, і 'яблОня', і, 'півподвіря', але 'МУСУР'. Аааааа.То вище моїх сил, очі вже сльозяться. Людоньки, вища освіта і т.д


    Надіслано від мого F5122, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 2 Липень 2018
    • Подобається Подобається x 4
  15. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Та ні, з тої ноги встала. Просто не можу зрозуміти, як людина з вищою освітою, навіть не філологічною, може так писати. Просто такі елементарні помилки трохи дисонують загалом з вашими описами себе як розумниці, відмінниці. Тому написала, думаю,краще тут хтось зробить зауваження, ніж десь інакше. Не мала на меті вас ображати.
    І по темі, та жахлива погода так на мене впливає, день якийсь сонливий і ті дощі мене добивають. Коли буде сонце? Хто знає? Хочу на море.

    Надіслано від мого F5122, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
  16. jylanda

    jylanda занууууда


    Проза в мене - новий робочий тиждень починаю з крепатурою по всьому тілі і втомою. Мрію про серпень, закінчення ремонту і відпустку.
    Врочистість шукаю в побутових дрібницях - щодня напихаємося свіжими ягодами, малюк "видає" нові слова і впевнено показує характер.
    Всім гарного і позитивного дня, а мені кави і терпіння :)
     
    Останнє редагування: 2 Липень 2018
    • Подобається Подобається x 8
  17. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    нарешті і мене "прорвало" написати. з активного читача дописів потихеньку перейду в дописувача :girl_smile:
    Минув місяць, який хочеться викинути з свого життя і голови. Насмішила я Бога своїми планами і мріями. Важко було. Потихеньку збираюся з думками.
    Сьогодні перший день початку нового етапу життя. чи може продовження старого... але просто на мить десь перерваного. Вихід на роботу після "відпустки" почався з відмивання офісу :hang1: Але, на диво, якось оті фізичні вправи пішли мені легко. Горджуся собою :boast:
    Про погоду писати не буду. У мене вона викликає ті ж емоції, що і у всіх решта. Сподіваємось, це не надовго. Про літо нагадує лише мізерна кількість машин на дорогах.
    Всім гарного початку тижня! І другого місяця літа :)))
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Подобається Подобається x 2
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А що погода-погода, я буду серед меншості - тих, кому цілком навіть ок така погода :girl_blum:Моря мені не світять, навіть озера наразі, зате в пологовому не жарко було, та й зараз вдома з нюансами новонародженої гігієни і власної післяпологової в +15 значно простіше ніж в +32 :girl_smile:
    Правда надвір гуляти ми поки що так і не наважилися виповзти в той вітер, а мені не стільки кола намотувати по району хочеться, як візку новому тестдрайв влаштувати :girl_haha:Завтра, певно, вийдемо нарешті, тим більше на нову пошту посилка приїхала, заодно заберемо.
    Загалом, довкола наче й проза, але поки цілком терпима. Дратує мене трохи, що ліжечко і шезлонг дитячий так і не зібрані - одне треба, як виявилося, поремонтувати, до другого не вистачає шурупів, чоловік не має часу і натхнення наразі тим займатися :girl_sad:а я стараюся просто дихати глибше і не нагадувати йому про то по 100 разів на день.
    А ще так дивує мене моя нова лінієчка у підписі: "Яся - 4 дні, 6 днів..." невже правда так мало? Чомусь відчуття, що вона з нами вже як мінімум місяць, а то й довше :girl_smile:
    Завтра має потепліти, а ще завтра має приїхати в гості на кілька днів мій тато. Влад вже виглядає діда, а я виглядаю можливість випровадити того занадто активного хлопця хоч на кілька годин кудись поза межі квартири. В пологовому наша палата була якраз навпроти кімнати дитячих медсестер, тобто діти плакали цілодобово, але все одно там було 3 дні таааак тиииихо, що я перший час аж зажмурювалася коли Влад починав, не те що кричати, а просто говорити (бо говорить він голосно і багато :) ). А ще у нього тааакі великі руки у порівнянні з долоньками новонародженого малятка :girl_crazy:
    Загалом ми потрошки вживаємося в "дні сурка". А ще я вчергове розумію, що я таки дика :girl_haha:- після приїзду з пологового була у нас моя мама в гостях, на другий день я не витримала і відправила її назад додому. Ох, бо не стільки тої помочі як її власних порядків в моїй хаті: вікна не відкривати бо дує, посуд не там, муж не там, Влад невихований і балуваний. Нєєє, нащо мені такі "помічники" :girl_nea:Я нині і сама, користаючися поки що довшим сном новонародженої, випадково навіть плиту і унітаз помила :girl_haha:а не лише посуд (як планувалося спочатку). Кажуть, треба відлежатися хоч кілька тижнів, а мене щось ще з пологового "носить" - ніяк не можу заставити себе посидіти спокійно, вже не кажучи про полежати (то я, певно, так з запасом вилежалася в останні дні вагітності :girl_crazy:) І розумію, що потім як накриє втомою то буду згадувати:girl_in_dreams:Треба, певно, якесь заняття сидячо-лежаче знайти - повишивати чи що? :)
     
    • мімімі мімімі x 9
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1