Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Вже другий день якийсь звар‘йований. Навіть не так. Вже тиждень якийсь шалений. Все всім треба тут і негайно. Я змучилась. Я хочу не спішити. Я хочу сісти в садочку і випити кави. Спокійно і без метушні. Але це далека перспектива), ще як мінімум два дні мають бути такі забігані.
    Проза - спина. Вона мене болить. І це мене дуже обмежує. А до лікаря або чекати до кінця червня (по запису), або витрачати день на сидіння в живій черзі. В мене нема такої розкоші як вільний день.
    Врочистість - нарешті я почала розгрібати свої величезні купи запланованого. І то лише початок.
    Нарешті вибралась до дерматолога. Маю план дій на ближні два місяці. А там дієта. І найгірше в цій дієті - заборона кави та алкоголю. Як же на це наважитись? Якщо що, то я не алкоголік, просто люблю часом келих вина. Ех...
    Проза - крадіжки в сусідів з гаражів, комор. Псів глушать електрошокерами. Неприємно. Страшно. Цілими днями дома на подвір‘і. То ж певно «пасуть», заглядають. Якось аж бридко.
    Врочистість - нарешті син пішов до школи. І вже практично не кашляє. Другий день їсть морозиво. У нас свої методи лікування).
    Написала якось так сумбурно, писати є багато, але дуже хочеться спати), і в голові такий бардак).
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Капець((((
    А що з песика ми потім?
    Трохи не зрозуміла хто саме "пасе" і хто "на подвір'ї"?:)
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та песики очухались). Але злодії таки мали безпроблемним доступ до гаражу навіть з великим вівчуром на подвір‘і.
    Та «пасуть» - слідкують. Злодії. А на подвір‘і я з малою цілими днями. І годую, і спати вкладаю, і бавимось. Зараз такий період, що дома лише спимо вночі).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    УРА ! Ми - дома !
    Хто любить повертатись до дому ?
    Це - я. :girl_yes2::girl_yes:
    Навіть з відпочинку. :girl_yes2:
    Навіть з класного відпочинку.:girl_yes2:
    Навіть з класного відпочинку з класною кумпанією..:girl_yes2:
    Я люблю повертатись до свого дому. :girl_yes2::girl_yes:
    2 дні було ступору і адаптації (виявилось,що мій організм таки погано переносить навантаження. в вівторок до лікаря, але по телефону він мене ужо посварив, тому вівторку я не боюсь. Я ж жива, і це - найголовніше.)
    Дитя задоволене. І це лиш 25% передає фраза ця.:rock:
    Хто там писав, що не тре заради дітей іти на жертви ( ага, зміна клімату і переліт - добряча жертва у моїм випадку) ?
    Бздури ! Тре ! Воно того варте.:good:
    Як я буду вже дуже стара,( так, я - оптиміст, )то ці сповнені щастя оченята, будуть гріти моє серце.:girl_in_love:
    Тепер він має нову мрію. І це - чудесно. Мрії нашого дитинства - це надзвичайні фантасгармонії . Я люблю свої дитячі мрії і сподіваюсь, що синочок теж матиме до них ніжні почуття.
    Життя - чудове. Літо - розпочато...Чого ще хтіти від життя? :girl_smile:
    Робота,холодильник, садок і хата загалом потребують зараз моєї посиленої уваги. Але кнопка "вкл" інколи добряче заїдає ще, тому нині вже є друга кава, але ще нема грандіозних звершень. Та й планів грандіозних нема...:girl_blush2:
    Вперше не хочу бачити святкування Дня Міста.... -- дорослішаю..:girl_claping:
    Малюк має роль кошеняти, що шукає свою маму, в міні сценці до Дня Мами. Буде виступ в садочку і в церкві. Не хвилюється зовсім ! І це при тім, що майже всі репетиції ми пропустили... Інша абсолютно дитина. Я тряслась, як осиковий листочок. :skull: ,.а він - "мама, наша музкерівник каже , що в мене все чудесно. Не переживай. Я - найкраще в світі кошеня".
    Ой як це мені подобається !
    Файної вам суботи і впевненості ,що ви - "найкраще кошеня" і :kisss:.
     
    • Подобається x 13
    • мімімі x 7
    • Зе бест! x 3
    • Погоджуюся x 1
    • Оптимістично x 1
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Скучила за ДП страшенно! Не можу начитатися. Але, на жаль, далі без нету вдома. То я як той бомж (трошки там, трошки там). Зла на провайдера страшенно! За той час сталося купу всього. Зараз всього і не згадаю. Є глобальні зміни. Маю перший в житті суд. То звісно неприємна річ. І я би ніколи не повірила, що зі мною таке колись трапиться. Але є люди, яким нема що робити, а лиш би напакостити комусь. Як виявилося не мені одній ця людина «крові попила». І з іншої сторони добре, що ми будемо спілкуватися через суд, а не десь ввечері в темному провулку. Тож, буду вдячна як хтось згадає за мене у молитві (щоб той суд був справедливим).
    Ну і з веселого. Їздили ми в гості до чоловіка. І чоловік ... забув мене вдома. От реально, спакувалися, посадила дитину, пішла за панамкою і хату закрити, виходжу, а машини нема. Мій телефон вже в машині. Сиджу чекаю коли то чудо (тобто чоловік) спамятається і вернеться. І скажіть: ну як можна було не помітити, що жінки нема?! Він ще добрих 8 км проїхав, поки побачив, що мене нема.
     
    • Смішно Смішно x 42
    • Подобається Подобається x 2
  6. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Happy Fiancee
     
    • Смішно Смішно x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Навіть не мала часу боятись...
    Таке враження, що я - суцільне ходяче нещастя : пралька зломилась;:girl_sad:
    дітиська товклись і відломили кран в стіні, тому підвал в нас трохи плавав.:girl_sad:
    Ледь викрутили, різьба "злизана" - намахався чоловік кункретно.
    Чоловік потягнув спину ... і все- ні сісти, ні лягти, ні встати :girl_sad: ; привезли пральку з ремонту ( фуух :download: ) , певно зле підключили - знову весь підвал в воді...(ще стільки разів я ті підсобні приміщення не мила ніколи) :lol:;
    мене дико розболілось горло.:girl_sad: .
    І тут одна дівчина сказала , що в 13.47 все буде чудово --- до тої години не дійшло, бо подзвонила людина, котрій ми гроші винні - форсмажор.тре віддати.:facepalm:
    Що зробила би ведична жінка? Правильно - подзвонила би чоловікові. Нех розрулює. Але є поправочка- мій чоловік це 100% кіпішу . Це навіть не сірничок ... це - ватра ! Тому, поки він повернувся ввечері, я, як істинний "містер Фікс :cools:, виклала йому 2 плани. Ну в ідеалі мало би бути 3 , але останні події мене таки виснажили. Тому 2 було цілком досить.
    Майже видихнули. Сходили в неділю до церкви, наліпила вареників, поки хлопці ганяли футбола. Всі наїлись і поїхали в якісь печери. Чоловік щось таке організував. Тут обійшлось майже без пригод. Якщо не враховувати, що ми їхали в одні печери, а потрапили в інші. :haha:
    Далі половина доби затіш*я -- а тоді тадам ! - джекпот. Дитя після садочку має 39.7 . збилась до 38.5 . :cry:
    Думаєте - ну та , діти хворіють.... Але це ще не все --- в чт . в нього мінісценка . І це ще не кінець - гроза таки влучила в якийсь шмат електричного трансформатора, чи ще чогось там. Світла не стало - то само собов.. але "пішли гайту" половина вмонтованих ледів, освітлення вулиці на високовольтних стовбах і , як нині вияснилось, мій ноут.:cry::cry:
    Попросила нині ту дівчину - що не тре мені "харашо, верніть как било":girl_angel:
    А з позитиву - горло пройшло десь між тим не конче помітно. Пра не конче пройшло, але їжак з нього таки виселився , певно злякався того двіжу навколишнього.
    І я вчора , розсунувши роботой прицвяшені звьозди, таки втрапила на "травяну форумівку".:give_heart:
    Моїх вільних 40 хв. переросли в 2 год.бо час плинув непомітно. Але потім я рухалась з космічною швидкістю :girl_witch: , щоб наздогнати і все встигнути. Майже все встигла.:boast:
    Нині взагалі день - ведмедя шатуна. Мало того , що я не виспана, бо тре було і температуру котролювати малому і відкашлювати його , то ще й ніготь свій гелевий пошкодила . А так мені шкода того літачка з ногтиків знімати, хоч вже і майже час.. А от нра він мені дуже.:girl_cray:
    Вівторку вам передвіддихного і не розлучайтесь з тим, що вам подобається + :kisss: .
     
    • Подобається x 9
    • Оптимістично x 7
    • Погоджуюся x 1
    • Смішно x 1
    • мімімі x 1
  8. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    П. С. забула одну велику врочистість - моя голова , переживши 2 перельоти, сказала : " та пий ти тієї своє кави кіко влізе , я - не проти ".Ось це я зараз і зроблю. Вдруге за день.
    А лікар таки не сварив, лиш подивився так виразнО, що я прочитала в його погляді - "та я зразу зрозумів, що там повна "хатка джмелів".
    Ну я також не промовчала, бо це мені абсолютно не є властиво . І відповіла йому поглядом теж : " то не джмелі, то є таргани-барди. І хто зна, мо якраз їхні "кастри і пляски" дають мені сили не посипати голову попелом "
    Лікар - кивнув.
    Я - посміхнулась.., але хотілось зареготати.
    На тім і розійшлись. Сказав , що подзвонить, як будуть результати .
     
    • Смішно Смішно x 8
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 7
  10. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    я останнім часом сама собі дивна. Часом навіть і тут хочеться шось написати, а як подумаю собі, шо то треба сідати і складати акуратно слова, то так ліньки стає. А ще появився якийсь пофігізм і майже повна відсутність планів - отак стаю вранці, шо робиться те зроблено, до чого не доходить - ну то ні! І навіть не виникає отой дурнуватий старий напряг - от не встигла нині, то завтра вже конче треба, і то до обіда. А тепер я сама навіть ніколи не знаю на коли відкладається та чи інша справа.
    А ще цієї весни (особливо перед Великоднем) я багато разів складала собі плани в стилі "от зайде мама пообіді, забере малу на годинку надвір, а я собі шось поскладаю чи помию". А потім я побачила, шо так чекати можна невідомо скільки і по трохи почала робити все потрібне і попри малу, і пропускати якісь прогулянки. І взагалі зараз маю в голові купу справ, які планую (а деякі навіть конче необхідні) ще встигнути до народження малючка, бо потім я точно до того ще рік братися не буду. Найбільший проект - капітальний шмон всіх шаф і кутів, звільнити місце на нові дитячі речі. І я навіть вже кілька разів за то бралася, і дуже себе за то хвалю, бо то не йде швидко.

    О, а ще почалися напряги зі всіх сторін "як то важко мені буде зі ще одним малюком". Бо одна кімната (ітак мусите до батьків переїжджати, там хоч місця більше), бо чого ти малу в садок не даєш (а я ж ото тільки-тільки нарешті для себе більш-менш вирішила, що хай ще побуде вдома). І отако роблять з мене якусь нещасну і нетямущу. І саме головне - говорити таким людям навіть немаю шо, бо я знаю, що вони нічого слухати і не збираються, бо самі ліпше за мене знають. А я взагалі втіхаря собі думаю як би то зробити так, щоб з пб мене забрав тільки чоловік з донечкою (без зайвого натовпу, як в перший раз) і щоб я собі потім тихо з ними засіла в своєму барлозі, навіть якщо там буде не дуже чисто чи ненаварено. Такі мрії... ех...
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • мімімі мімімі x 1
  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    на цім врочистості тижня цього майже скінчились.:girl_sad:
    На рідкость вредний тиждень мені попався. Тому, якщо в пн. все складається ідеально (навіть в ранковий корок з Рясного не попали), то це ще не означає, що тиждень буде таким же.:girl_mad: Ще й залишки пятничних несостиковок перетягуються на понеділок.:girl_cray:
    Але нині вже субота. Нарешті можна з чистою совістю зробити чисту хату ! Я таки странне сотворіння- тішитись прибиранню ..:girl_crazy:
    Зробила геройский вчинок - посадила в треї петунії і сульфінії :boast::boast: ( чесно--3хв згадувала як вони сі називаються). Чого геройський? Бо квіти в мене не приживаються. Я не люблю їх вирощувати, а вони відповідають взаємністю. Ну, бо це ж логічно.:girl_yes2:
    Минулого року наша бабуся зробила мені подарунок -- поки ми були на морі посадила 1 горщик тих квітів. І вони таки росли ! І загинули в положений термін.
    Цього року я набралась наглости і посадила 4 треї. Минулого тижня. І що ? Забула за них....:girl_blush2::girl_blush2: Чуть не померли вже в цей тиждень. Вже 3 дні про них памятаю з того часу. Мо якраз більше не забуду ( сумніваюсь пра ) і вони гарно цвістимуть все літо.:girl_angel:
    Дитя тішить мене своїми "пальотамі фантазії" і дуже втомлює постійним говорінням , бо я намагаюсь зосередитись на робочих моментах :download: , а йому банально нудно :not_i:. Тому після 17 год.ходить за мною хвостиком і ні на секунду не замовкає. Зате спати лягає в 22. Думаєте я встигаю цьому потішитись? Я вирубуюсь разом з ним !!:derisive:
    Вже другий вечір обіцяє мені зранку якийсь сюрприз...чекаю ще, бо ранковий сон йому таки добрий вдається останнім часом..:lazy:
    Але сюрприз таки точно має бути, бо моє ранкове кавове горня мити перестав. Знач щось нове придумає.
    Гарних вам сюрпризів і :kisss: .
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Всім привіт! За вікном, літо, а насправді весна. Якісь змішані почуття з тою погодою. Правда, обіцяють похолодання, та не думаю, що суттєве. Хоча, дощу треба, бо той порох, замучив сильно, особливо в тому, що прибирати, якось складніше, тільки прибрав, як знову все на місці. Старші діти вчаться, менша готується до виступів, в садочку і на танцях. Як швидко, плине час, моменти життя, які вже ніколи не повернуться. Ех, краще не роздумувати, а просто жити і тішитися кожному дню. Якась ностальгія наплинула на мене, до чого б це? Усім гарних вихідних!
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Креативно Креативно x 1
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Тихо на ДП, всі гуляють-святкують:), а я тут попишу поки маю настрій, хоч то швидше не про день, а про тиждень буде :girl_smile:.
    Щойно сіла, підсумувала і сама здивувалася. Ітого, за цей тиждень маю:
    2 пікніки-форумівки (в пн і ср), екскурсію та майстерклас з Владом (в пт і сб відповідно) і один сімейний похід на шашлики (юху, нарешті ми відкрили сезон не в серпні, як зазвичай було попередні роки :girl_dance:). А ще один раз дитьо по-літньому вимокло в фонтані, і от нині вже всі ми разом трошки під дощиком.
    Коротше, тиждень врочистий, а порівнюючи з попередніми ледачими "днями сурка", я прямо мегапродуктивна. В нормальних людей на 8 місяці гніздування прокидається, а мене щось навпаки десь льотати тягне, аби тільки вдома порядки не робити :girl_crazy:
    Вдома роботи і планів непочатий край - то власне і є проза про яку згадувати не хочеться. Ну і список "далеко не 100 справ на весну" теж мало рухається :girl_in_dreams:І ще ніяк мені не не загоїться та нещасна щиколотка вивихнута 3 тижні тому. От сьогодні вже нарешті (в черговий раз) майже ок було, але ж треба було знову неакуратно стрибнути зі сходів і "наша пєсня хороша, начінай сначала" :girl_cray:
    Ну і щоб закінчити на позитивній ноті, хвастону, що ще я в четвер торт пекла, точніше "слепила из того, что было" бо пізно надумалася :girl_smile:(ги, ще й свічки владові б/у у вигляді циферок 3 і 1 прилаштувала - не даремно вони майже цілі в шухляді кілька років перкидалися :girl_haha:, от і прийшов їх другий зірковий час). Коротше - головне що іменинник все одно хвалив і був приємно здивований, бо я взагалі-то геть не по тортах зазвичай :) О, і ще про кулінарне - моя дитина, яка довший час не признавала майже ніяких фруктів і овочів, за цей тиждень несподівано молотила за дві щоки помідори, полуницю і навіть оливки о_О (цікаво чи то надовго така нова любов в нього прокинулася :) )
    Є ще всіляка дрібна і не дуже надокучливо-неприємна проза, але як не крути, врочистості все одно більше. Тому в цей святковий день всім посиденькам бажаю, щоб дрібні незгоди та непорозуміння ніколи не змогли затьмарити оті прості буденні радості і великі небуденні врочистості вашого життя :give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Нарешті я виспалась...:girl_claping:
    На вихідних мала можливість побувати у чужій ролі, зовсім новій для мене. Підміняла улюбленого тренера із танців (подругу за сумісництвом).
    Для себе зробила висновок, що педагог з мене - на тверду трієчку:negative:, а робота це дуже важка і не завжди вдячна. Але я це таки зробила, що ще раз доводить, що для людини немає нічого неможливого, було б бажання.
    Знервувалася напередодні страшенно, з вечора п*ятниці і до понеділка до толку не спала.
    Зате вчора манометр показав 92/73, тому я виспалась. Сьогодні колега підказала, що таким здихотикам добре коньяк по столовій ложці щодня пити. Треба спробувати, однаково я не вагітна та не за кермом.
    А в іншому - все як завжди. Робота-дім-робота-лікарі-садок-прогулянки. Коловорот. Хочу у відпустку :rock::beach::music:
    Сьогодні день сім*ї, з чим усіх і вітаю:give_rose::kisss:
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. basia

    basia Well-Known Member

    Я повернулася. І додому, і на ДП. За рік моєї відсутності відбулося багато змін, та найбільше ,мабуть, помітна- це ріст цін на продукти та товари першої необхідності. По деяким позиціям вдвічі. Це проза.
    Врочистість ж така: в зв"язку з повним холодильником та погодними умовами сьогодні оголошується День Кіно та Вишивання!
     
    • Подобається x 11
    • Зе бест! x 2
    • мімімі x 2
    • Погоджуюся x 1
    • Оптимістично x 1
  16. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    перетягнулись навіть на вівторок ! Але , маю надію, все йде на спад... ну звикло-робочі моменти, ще додають стресовості, але кава нині вже п*ється, буду думати, що це - хороший знак.:girl_yes2::girl_yes:
    Попри ті двіжі таки встигла записати дитя в школу.:boast:
    Дяк за копнячок хорошій дівчині.:hi:
    Бо я чомусь думала,що то ми вже в останніх рядах, а виявилось, що в першій лаві..:)))
    Синочку хочеться до школи. Не впевнена,що сильно, але таки хочеться.
    Свято мамине ми гарно посвяткували. Дитя мало слова в церкві і пісеньку вони співали...Тішуся,що не розгубився перед такою кількістю людей, я би не змогла слова з себе видусити. І ситуацію нарівняв, коли музика глюкнула і доспівували вони вдвох акапельно,2 куплети.
    Потім ще дома мали святкування і навіть дискотівку з ноутбуком..:dance3::dance3:
    А в понеділок мене чекала несподіванка - забираю його після секції , а він каже - "мама,ти йди- я пізніше приїду, мене Вероніка чекає"..:air_kiss:
    І я пішла, розуміючи,що це лиш початок. Вчора гонив велосипедом, але певно ту Вероніку мама в дощ не пустила. Тому - "прадалженіє слєдуєт..":popcorm1::popcorm1:
    З 1-го вересня , певно ,перекочую в тему " дитячі поцілунки.."
    Готування і прибирання зробила вчора, тому нині лиш прання закинула зараз. Якраз розвішаю і піду того Ромео забирати.
    П.С. про квіти не забула, памятаю . Лиш їх дощ підливає останніми днями, як і грядки. Помічник...
    Помічників вам вчасних і :kisss: .
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 4
  17. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Ойойой, я же ж того хочеться.
    Чомусь як раз сьогодні дивилась схеми різні... маю і канви кілька метрів, і залишки ниток, то їх би в картину гарну велику... Ех, а ні часу, ні умов. Хоча, згодом налаштую.
    Вчора місяць, як заїхали в будинок і 2 тижні, як діти вїхали старші. І от сьогодні диван поставлено. До того спали на диванному матрасі на підлозі...
    О, спина моя, спина. Починаю жалітися.
    Але будинок недобудований, певні незручності маємо. Душу ще нема. :) живемо в одній вітальні на 1 поверсі, кухню брали бв нормальну і дуже дешеву (тимчасово, бо омріяний гарнітур будем аж потім-потім замовляти, коли добудуємось). Є мультиварка і чайник з техніки :). Мульварка три роки тому тільки суп варила, а зараз і пельмені, і омлет, і макарони, і компот і, і, і :). Є туалет. Без дверей(покривало). Стіни - гіпсокартон. І т.д. Холодильник завезли зі Львову 2 дні тому, до того щоденний поход в магазин за їжею та прискіпливі вимірювання порції, щоб було зїджено одразу. Це теж напрягало. На 2му поверсі вимальовується кабінет, спальня (там вже перші тижні ми і жили, але зараз дітей внизу не залишимо, бо сходів нема - а драбина небезпечна). Ще пралька, сушка там, щоб не заважало внизу.
    Але попри незручності - жити можна, потрохи купляти матеріали, добудовувати. І вже своє.
    Нащо я то розповідаю? - а кому я ще розкажу? :)
    Такий настрій. Місячне розгрібання речей, перебирання, переставляння втомлює. Зараз каву і далі: діти, речі, вечеря, вкладання, куп-куп в тазочку, робота, чай і спати.
    Зранку тіло ломить.
    Не буду переносити в іншу тему. Таке воно сьогодення :)
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • мімімі мімімі x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Freedom UK у Вас же, якщо не помиляюся, немовля. Як Ви з ним по драбині? Це просто вищий пілотаж.
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Приходьте в гості покажу вам пілотаж по сходо-драбині вагітна 10 місяців, в одній руці півторарічна дитина (інакше вона лізе сама за мною, а там небезпечно), в іншій тазик на 20л з попраними речима. Отака реальність.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Креативно Креативно x 1
  20. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Ніжно-міцно обнімаючи. Повільно. :)
    Це коли в перші 2 тижні заїхали я, чоловік, немовля - то могла 2 дні не чіпати малого. Підняла на гору, погодувала, поперевдягала, відкрила балкон (погуляв :)). А сама ганяла на першому поверсі, доводили все до стану прийому старших дітей: прибирання буд матеріалу, вистилали підлогу, монтували меблі, вимивала пилюку...
    А зараз вже малого не беру на гору, нема потреби. Старші коли аж дуже допросяться - зі мною лізуть на 5 хвилин, там їх дитяча кімната буде, то їм там вже подобається: навіть без стін (будинок каркасний, міжкімнатні стіни на 2 поверсі ще не закривали, тільки по периметру і спальню встигли).
    Посадила на днях зелень - треба сьогодні зайти глянути що там.
    І дітей йду вигулювати на качелі. Така краса: один майданчик з горкою та канатами в 200 м від нас), а другий з гойдалками 500м від нас в іншу сторону. І от на ту ближчу вже пару раз діти ганяли самостійно. Так зручно: можна свої дворові справи робити спокійно, поки діти бавляться.
    А взагалі помішане сьогодення: ніби і врочистості є, але в масі щоденної прози їх треба вишукувати і помічати, інакше скочуюсь в якийсь сум та депресію.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2