Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Ну с!
    Дублювати в "затуркані", "забилам би" і вихвалялки не буду. Настрочу тут.
    Вчора гарно виспалися. Сходила на чудову лекцію "все про жіноче тіло". Потім до кумасі, дітей залишили в батьків. Вечір обіцяв бути романтичним. Але....
    Приїхали ми в свою "історичну хатку" , а водичка - не тече!!!! От така халепа. Почала я піднімати сусідів майже опівночі... Сусід знизу повідомив, що можливо, приїде завтра (в неділю), якщо знайде час!!!! :girl_devil:
    Зранку позичили продовжувачі, будівельні фени. Приготувалися, а власник того недоремонту вирішив на... годинку спізнитися. Без попередження. Ще й з недовільним виглядом і фразою " то ваші проблеми". Розігріли.
    Як є вода - і як її нема - дві дуууже великі різниці!

    Ми такі з чоловіком щасливі, набрали в бачки води (бо на новобудові не вмикають через морози) і поїхали на свою квартиру. Потішилися, що запустили ліфт. Пораділи що ремонт просувається.
    Спускаємося на низ ліфтом. Я замість 1го поверху випадково натиснула паркінг(підвал). Спустились. Переглянулися і пішли дивитися що там і які підвали. Подивилися, позаглядали в всілякі відкриті двері, посмикали закриті. Вертаємося. А ось тут - сюрприз! Нема кнопки виклику ліфта!!! Ліфт стоїть, світло з кабіни бачимо, а зайти ніяк. Виведені дротики і запаяні пластмасовою клемою! Пішли сходами на 1й поверх - а там двері закриті на ключ! Вихід на паркінг - теж на ключ!
    Чоловік пішов шпортатись з тими дротиками на кнопці, а я... витягнула всі ключі що мала і почала пробували. "Медвежатник" я ще той, але за 6ю спробою підібрала !!!!
    Скільки то було щастя!!!! Перспектива сидіти закритою в підвалі до ранку щось не дуже тішила.
    Вийшли на парковку, яку ще будують. Звідти по заїзду - на недобудовану секцію. Брами і фіртки - на колодки закриті! Вертаємося, аж тут на нас біжать два перелякані охоронці з криками "хто ви такі, де йдете, хто пустив і тд і тп" :scare: Ми довго сміялися, потім пояснили. Випустили нас через заїзд вантажних машин. Топали ми добрий кілометр (з тими двома бачками для води) обходячи "Тойоту-Діамант" і весь наш ЖК поки дійшли до машини, яка стояла біля нашого під'їзду...

    Зовсім нескучні вихідні!:girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 12
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Тиждень (робочий) обіцяє бути коротеньким, але навіть тих 3 дні я планую прогуляти (ну не зовсім пробайдикувати, лише "офіційну" роботу). Малявка ніби одужує, але, оскільки начальство полетіло в теплі краї, то буде їй продовження лікарняного.
    От врочистість маю таку... грандіозну. Знайшла-таки у м. Рівне педіатра. Ні, скоріше з великої "П". Ура!
    А ще: зробила малесеньку добру справу з самого ранечку, тому настрій такий же сонячний, як і краєвид з вікна.
    У планах прибирання. Потримайте кулачки, щоб завзяття не згасло впродовж години.
     
    • Подобається x 9
    • Оптимістично x 3
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • мімімі x 1
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ой, в мене вже того сивого волосся не перелічити у всього-навсього 30. Але наразі воно мені не дуже муляє чогось :) А от все інше... Якась суцільна проза. Так важко цього разу йде мені та вагітність, не фізично швидше, а психологічно. Чи то ще весняний авітоміноз накладається, чи то я так морально постаріла за 5 років з часу попередньої :girl_haha:(я й тоді не кайфувала, але якось вдавалося не дуже звертати увагу на всі "прєлєсті")
    Останім часом геть не можу дивитися на себе в дзеркало, тааака величезна, все таке не моє і неповоротке, то лиш трошки більше за середину шляху, і ваги ще набирати і набирати (навіть до "оптимістичних" +17 як було минулого разу ) а я вже настільки некомфортно почуваюся :girl_cray:. І щось ставитися до того по-філософськи ніяк не виходить, бо таке враження, що мене дратує все довкола :girl_emo:.
    З одного боку хочеться чим побільше встигнути в ті кілька місяців відносної свободи, що мені лишилися, а з іншого бажання лише одне - заритися десь в берлогу на ближчих півроку і на люди не показуватися, а виповзти лише коли більш-менш стану сама на себе схожа :girl_crazy:
    Врочистість - я люблю зиму і морози таки були чудовими, незважаючи на те, що наприкінці минулого тижня я мала можливість кілька днів "покайфувати" чекаючи маршрутки по 40 хв і тепер то далося взнаки противним безкінечним шморганням носом :girl_in_dreams:Тааак гарно наприкінці лютого падав сніг, я стояла з вікна кухні милувалася як його повільно закручує між будинками і замість того, щоб летіти вниз він потихеньку підіймався догори і знову закручувався. Зимаааа :girl_in_love:. Але, певно, вперше в житті я таки хочу щоб вона швидше закінчилася - хочу ходити в пальто або в розстебнутій куртці (бо в застебнутій вже дихати важко - не поміщаюся :girl_in_dreams:).
     
    Останнє редагування: 5 Березень 2018
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    пані стиліст хоче, щоб її хвалили :) дуже розумію цей стан, але нічого з переліченого я на форумівці не побачила.
    Те, що важко, - дуже вірю і співчуваю. Але те, що виглядаєте гарно, - очевидно.
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Та нє, направду хочу сховатися, в хаті дзеркала позавішувати :girl_crazy:і не вилізати нікуди, а ще страждаю від того, що так все одно не вийде :) Бо що б там хто не говорив, я все одно своє бачитиму (я людям взагалі знааачно менше вірю ніж собі :girl_haha:). А свою голову "полікувати" поки щось не сильно виходить :girl_in_dreams:і то мене теж трохи дивує, бо раніше ми досить непогано з нею ладнали :)))
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Креативно Креативно x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мені теж.
    Але ж я гарна :girl_crazy:

    з головою я підписала такий пакт: я її митиму і чесатиму, а вона хай сильно не бушує. Нормальності не вимагаю.
     
    • Смішно Смішно x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 2
  7. Insolence

    Insolence Living The Dream

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Понеділок...
    А це означає, що вчора була неділя.:girl_haha:
    Ми в цю неділю активно прощались з зимою.:girl_bye2:
    І на першу Службу в -14 потопали, і на гірці снігокатом погонили :rock::rock:, і в кучугурах снігу повалялись-поборсались:))) , і навіть до озера сходили. Там теж був аншлаг--люди активно теж випроваджували зиму, мабуть.:russian:
    Тобто день був активний і рухливий, тому дитя заснуло в 20.40.:girl_angel:
    І в хаті настала т и ш а ...:girl_angel::girl_angel:
    Реально рот в нього не закривається майже ніколи... І по суті ж нічого не говорить --так "депутатські балачки" і перли ж їхні.:girl_yes2::girl_yes:
    Я в соте собі повторюю , як мантру- "добре, що ми не в місті залишились жити, бо сусіди зі мною б не вітались . І це в кращому випадку".
    А так --" гуляй , Ясю, пєкла нєма ! ":girl_crazy:
    Вчора возив машинкою-толокаром по хаті плюшеву іграшкову білку.. І не лише її, але ще 6 чи 8 білченят.:girl_impossible::girl_impossible:
    Бо білка одружилась і ці всі малечі ще й жили в нас під ялинкою.... Зранку вже встиг пострибати на фітоболі, як на мустангу, бо він бачите в пустелі і це його кінь... 2* :girl_impossible::girl_impossible:
    Ввечері на підлозі кухні парковка для таксі... І це ж не просто він собі бавиться, а я - маю брати активну участь в цих тєатральних дєйствіях..
    Саме тому" тиша в хаті " має писатись з великої літери.:girl_smile:
    Нині вночі мала схожі пригоди, про які @Divchyna vesna писала.... Прокинулась від того, що щось пілімкає в хаті.. Думаю - телефон на беззвучнім.. Що то??? :scare:
    Звук ніби з кухні...встала..йду... заходжу--а то планшет на зарядці стоїть і котик Бубу вже виспався ...ну і я разом з ним...:aggressive:
    А по темі--- їсти варити не тре, прибирати не тре, прання теж не було... Не понеділок, а лафа. Якби не состиковки по роботі, і рішення зробити відправку документів не з моєї пошти, а зі Львова .:dash1: 40хв на укрпошті я вже даавно не тратила !
    Але завтра буде новий день і нові цікаві речі.
    А вам усім березневого вечора і :kisss: .
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    А я вчора відчула весну! Це коли йдеш вулицею, і повітря не пече морозом у легені. Коли треба добре дивитись під ноги, бо сніг сходить, а під ним :girl_crazy:
    Тим не менше, Вуцька кашляє.
    Сьогодні ми з нею вдома, до обіду, і це чимось навіть "прикольніше", ніж учорашнє перебування вдома з трьома. Бо коли троє - то один одного мінімально забавляє.
    Їсти варити не треба. Прибирати треба не більше, ніж зазвичай :) Працювати треба трохи більше, ніж зазвичай, бо нині Ї треба везти на айкідо, а це година робочого дня вилетить. Але велика врочистість - те, як він займається.
    Врочистість була в неділю. Мама тата моЇх святкувала 65 років. І ми надарували їй хороших подарунків. Яке ж то щастя, коли знаєш, що подарувати, маєш можливість і піднімаєшся ліфтом з повними руками в передчутті реакції :) і передчуття справджується... І ще на тому святкуванні я поїла такого пляцка, якого не їла, напевно, з самого дитинства. Такий сільський правдивий пляцок з масляним кремом, маком і вишнями, тяжкий, а не повітряний, запашний і такий весь... справжній. Старію, напевно, - сумую за справжнімі речами :)
    В суботу теж була врочистість, бо ж була форумівка посиденьок! І все було так чудово. Це ще одна традиція, яку треба підтримувати. Я тут 7 років, уявляєте? Сама не могла повірити. Але - довелось :) Була дуже рада всіх бачити.

    І ще годилось би сказати щось з приводу весни. А в мене оригінальності жодної - романтика :) Як від серпня заклинило на романтиці, так осінь - романтична пора, зима - час див, від яких серце вистрибує, тепер от весна - аж подих перехоплює. Радо ділюсь своїм чудовим настроєм. Будьмо щасливі і закохані!
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Оптимістично Оптимістично x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну що ж), почнемо з прози:
    1. Як я хочу виспатись!!! Розумію, що то буде ще не скоро, і від того ще гірше.
    2. Спина моя мене зовсім не тішить, але є біле світло у кінці тунелю: 27 до лікаря + басейн та довгі піші прогулянки вже теж не за горами.
    Більше прозу шукати не хочу). Краще перейдемо до врочистостей):
    1. Відсвяткували ми ДН нашого синулі. У зв’язку з чим у нас в домі збільшилась кількість столів на 2. І зменшилась вільна площа для пересування манюні у візочку. Як ви купуєте столи? Ми завжди купуємо за день до забави). Так складається, що нам весь час того, що є, замало))). Цього разу купили «конячий». Так його продавці в магазині називали). 1,05 на 2,60 поки ніби нормально. Але то теж на пару років))). А ще поселився в нас тенісний стіл, який зайняв теж ого-го місця. Та скоро буде тепло, і він перебереться в гараж і на вулицю. А наразі у нас дома щоденні турніри з пін-понку). Кльова, я вам скажу, штука. Деколи почуваюсь Форестом Гампом). В планах ще купити письмовий стіл, тому на столах ми поки не зупиняємось))). А щоб не зациклюватися на них, купили ми ще крісла на кухню))). І тут виявилось, що стіл до них не пасує. Тому на весну або стіл перемалювати, або продати і купити інший. Мені більше подобається перший варіант, він такий творчий.
    2. Почали ми розбирати нашу ялинку. І якось аж сумно. Треба буде замість неї щось повісити. Може якусь палку з писанками))). А ще в планах заварганити якусь картину, намацькану хаотично фарбами. Де б то тільки час на то все знайти).
    3. Вихідні у школі. А отже діти ідуть до бабці аж на 4 дні, і я буду як молода мама з однією маленькою дитиною).
    4. Подарували мені друзі сережки з перстнем. Так вгадали, що аж дивно. От саме те, що хотіла. Все таки вони мене вже добре знають). Я навіть сама не знала, що хочу))).
    5. Купила собі кльовезні джинси. Єдине - той мед таки з дьогтем, розмір хотілось би менший. Ну але вони все рівно кльові. З моїм зростом важко знайти щось саме на мене. А вони якраз як на мене пошиті.
    Тепер просто думки вслух).
    Так хочеться, щоб сніг зійшов, потепліло, зазеленіло. А ще чекаю на одну штуку, яка мала б мені дуже урізноманітнити буденність). Та поки не розповідаю, дуже хочу про неї похвалитись у відповідній темі як вже отримаю.
    А ще в голові море думок про те, чим би то таким зайнятись як доня підросте. Маю поле для діяльності, про яке колись дуже мріяла, а тепер не знаю, що з тим робити). А ще мала пропозицію роботи, яка мені б була цікава і така моя-моя, але через манюню не можу на неї погодитись, бо час мені зовсім не підходить. То таки не для мами з малою дитиною. Та ще й зарплата кльова, і місце теж... Якби то було роки два тому, не знаю чи наважилась би я ще на дітей. А так - маю сонечко ще одне. І це найголовніше!!! Недавно помер раптово чоловіка товариш. Ця смерть примусила ще раз подумати про те, чи правильно розставлені пріоритети у житті, чи на те ми витрачаємо свій час - найдорожче у цьому житті. Тепер часто дивлюсь на буденні речі через цю призму. Тоді більше цінуєш найменше, і таки найцінніше: та буденність теж буває кайфова. А ще ми зараз живемо без ТВ. Так класно, бо той час заповнився спілкуванням. Стільки нового можна дізнатись про рідних))).
     
    • Подобається Подобається x 19
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • мімімі мімімі x 2
  11. Raven

    Raven Мама малятка

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Наша проза- то істерики.. на всьо.. і лежання на землі. як супротив того. що не дозволяю... з вулиці приходим брудні. я і малий..голова тріщить від криків.
    Врочистість.. весна . натхнення для творчості.. збільшення словникового запасу сина
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  13. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Істерики минають, бруд переться, труднощі будуть завше, без них житє прісне...
    Проза втома , як кам'яна брила, але попереду вихідні ...мрію поспати трохи довше як зазвичай.
    Врочистість шо ше зовсім трошечки і буде теплоо . А. Так у нас все по-старому - какаєм, пісяєм, беремо зубчики і ростемо день за днем. Трошки більше написала в блозі і тішуся, що знов хочеться писати ....Всіх цьомкаю і бажаю спокійних ночей і файних днів

    Надіслано від мого ImSmart C501, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    останні 2 дні я сплю 5 годин на добу, і не дуже почуваюся людиною. Добре, що ввечері не потрібно буде їхати за кермом, бо я б не сідала в такому стані.

    о, Віруся рік тому. Як я несла її з майданчиків, скручену в баранячий ріг і орущу як Ієрихонська труба, не бачив тільки сліпий і не чув тільки глухий.
    Зараз їй теж "клема падає", але вже значно рідше.
    щоразу як я починаю думати на ці теми, голова вибухає. Тому перестала думати.
    Взагалі - багато про що перестала думати.

    Завершую, бо сумно якось воно звучить.
    Купи квітів, які дарують комусь... скрізь довкола. Чи заздрю? Та ні. Чи я хочу квіточку? теж ні. Я хочу шоколадного тортика і бокал prosecco.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Вчора дощ пахнув мокрим асфальтом (я люблю цей запах :) ), тому так, уже весна. А в мене халепа - я цілу зиму дитю обіцяла сніговика зліпити і все: то сніг не ліпиться, то ми хворі. Ой, чую зараз буду під дощем ліпити, бо до завтра снігу може вже й не лишитися :girl_haha:
    Говорила з мамою по телефону, вона мені: "ти якась цієї вагітності лінива і сонна весь час" (натякаючи чи то на вік, чи то на моє здоров"я :))) ). А я ж то просто знаю, що наступного разу висплюся аж через 2,5 роки (може), тому й користаю можливістю полінуватися коли покищоєдина дитина в садку :)
    Величезна проза - то таки лінь, кууупу всього хочеться встигнути, але ж ліііііньки попу підняти. А попа ще й стала добряче важка, тому рухатися геть не хоче :girl_nea:
    Врочистість - я собі (ну точніше не зовсім собі, але ж собі :girl_smile:) візок купила на ОЛХ :girl_dance:Хто зна, нащо він мені так скоро і хто зна де його тепер в хаті ще 3 місяці переставляти, але мені капець як тре було:girl_haha:Влад вчора цілий вечір бавився - ведмедя возив, накривав, годував а потім дуже протестував коли я той візок в коробку запакувала.
    Проза - треба було взагалі-то купити не візок, а черевики собі :scratch_one-s_head:, але я щось так печально побродила по магазинах, навіть поміряти нічого не захотілося :girl_in_dreams:"Галя балувана", певно... Так що чекаю нового натхнення ( і нової купки грошей, а то стара скінчилася випадково:girl_crazy:) - піду знову на пошуки, бо тепліє і в тому що є ходити вже жаркувато...
    Врочистість - здала практично всі з сотні аналізів в ЖК, листок оглядів потрохи заповнюється і вже видніється кінець-край тим чергуванням в поліклініці, що не може не тішити :girl_dance:
    Якось так сумбурно - хаотично (як завжди :) ) вийшло.
     
    • мімімі мімімі x 5
    • Подобається Подобається x 3
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    та я не жаліюсь. я прихильниця теорії. що нема в житті випадковостей) все, що стається потрібне нам ..мауть Рома недарма вибрав мене бути його мамою..
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 1
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Проза-прозище: стоматологи....Закінчую з лікуванням, починаю процес з протезуванням-імплантами. Я вже в стомат.клініці Медінституту як своя. Майже всіх лікарів в обличчя знаю. Вчора мала видалення двох зубів, виявилось, що мені треба кінську дозу знеболення, бо нормальна мене не бере:girl_crazy:. виявилось це вже в процесі видалення, що, звісно, запам'ятається мені надовго)) Але лікар-хірург дуже приємний і симпатичний, тому я змушена була лежати в гарній позі і стогнати якось делікатно. Одним словом, суцільна "напряжонка". Потроху придивляюсь до свого весняного робочого гардеробу. Але придивлятись немає дуже до чого, доведеться йти на шопінг. А я за час декрету геть розівчилась купувати "вживу". Навіть не знаю в яку сторону йти.
    і я в нас))) що не день, то краще. Та ще й якась фішка в нього нова(чи то у всіх дітей таке?) - уявні ігри з уявними предметами. То він яблука з дверей збирає і мене пригощає, то вулкан в нього посеред столу вибухає і він рятує від нього свої машинки, то за ним дракони женуться і він ховається біля мене.
    Врочисте - 4 вихідних:girl_dance:. Буду займатись нерухомістю - буду лежати і не рухатись. Ага-ага...Скажіть це моїй дитині...В нього чуйка на вихідні дні - як тільки вихідний то встає на пів години швидше звичайного. І ще дуже підтримую оце
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Смішно Смішно x 1
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    оце я в дитинстві..
    --- дописи об"єднано, 7 Березень 2018 ---
    уявних друзів в малого нема. але він як добре викричиться. якесь словечко та й з)явиться)
     
    • мімімі мімімі x 2
  19. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Я і чоловік несли обидвох так... певний проміжок часу під зітхання бабусь " понароджують, шоби гроші платили , а ніц не хтєт про дітей дбати... спочатку це мене дуже злило, бо більшість з тих бабусь ше й пересікалися в церкві ... а потім виробила холоднокровність ... Якось так :girl_crazy::girl_haha::girl_blush2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member