Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    червоний. Таки знайшла вчора час на свій вигляд, і нині почуваюсь на мульйон. І, якщо вже про мульйон, то маю трохи фінансової врочистості, яка гріє мене :) Хай хоч щось гріє, а то в хаті від того вітру дубак страшенний. Працюю сьогодні з дому. І то - треба побільше зробити до обіду, бо після обіду в нас планується двіж страшенний: підготовка до школи Ї, айкідо Ї, танці Ву. Головне, щоб не підвела нас машинка, тільки на неї в тих рухах і розраховую.
    Наступного тижня Дми та Ї здають екзамен з айкідо. Пишаюся ними страшенно. Але то буде врочистість наступного тижня.
    А на танцях нам оголосили, що перед Новим Роком буде відкритий урок. Треба буде, щоб таточко прийшов подивитись на СвійМурах, бо я так собі думаю, що з мене глядач як завжди ніякий - сльози-соплі-носовички.
    Втім, щось я занадто забігаю наперед. На все свій час! Всім гарного четверга
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  2. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Таки так. Я задоволена :boast:
    Виграла справу, яка здавалася малоперспективною :girl_dance:
    І ще обміняла чоловікові плавки на більший розмір. У вівторок похапцем купила чоловікові плавки на Миколая. І ще ті з дорожчих взяла, для мужа нічого не шкода:girl_crazy:
    Проза - як завжди. Мала соплі витирає рукавами, але потри то ялинка в нас вже прикрашена :girl_yes2:
    Всім гарного дня :kisss:
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Спочатку хотіла написати у "Вихвалялках", але привід ніби не такий вже й урочистий. Тому хвалюся тут: я нарешті переїхала на нову квартиру! :yahoo: Хто пам'ятає мої дописи в "жилєтці", той зрозуміє, чому я так тішуся. Нове помешкання стареньке, страшненьке, з купою мінусів, але і з одним величезним плюсом: тут немає дурнуватої бабки-власниці, яка тріпала нерви з будь-якого приводу. Ні, насправді плюсів багато: підходящий район, відносно невисока ціна, нові холодильник і пралка, зручне ліжко... А зі стареньким ремонтом можна змиритися. Гнітить хіба те, що з бабкою з попередньої квартири розійшлися дуже негарно. Але Бог їй суддя. Мабуть, колись я ще буду згадувати зі сміхом ті жахливі 3 тижні з бабкою. А поки обживаюся на новому місці. :ed4d70def841dc74b57
     
    • Подобається Подобається x 26
    • Зе бест! Зе бест! x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Brigitta тільки вчора згадувала вас. Вітаю. А на бабку забийте, як розійшлися так розійшлися, добре, що вже позаду. Ніколи не думала, що кімната, просто кімната, може стільки коштувати.
    --- дописи об"єднано, 8 Грудень 2017 ---
    Сьогодні п'ятниця, ураааааа. І погода обіцяє бути гарною, так що підемо з малюком гуляти, бо за ті два дні сидіння вдома, знудилися страшне. Вчора, впринципі, можна було вийти трохи, але було так сіро, що я не змогла себе заставити. Ще б поприбирати трохи, а то я все тільки підкидають, воно, ніби, візуально і чисто в хаті більш-менш, але було б добре ретельніше трохи до того підійти. А ще б завтра трохи в центр висунутися з самого ранку, поки там людей нема, взагалі б було супер.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ой нічого собі не урочистий. Вітаю! і приєднуюсь до поради:
    Вчорашній марш-кидок вдався:
    я часом почуваюсь таки жонглером.

    так, ура. Але в мене вона стане вповні ура після робочого дня. Жонглерство нині мінімальне, тому треба лише сконцентруватись на професійній діяльності і все буде добре. От зараз каву вип'ю - і обов'язково сконцентруюся :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    00:12 почалася субота. Має бути вельми цікавий день. Ну дуже вже багато планів. Я в очікуванні гарних сюрпризів ))))
    А вчора пекла торт для доці. Так старалася, а не дуже вийшло. Вся надія тепер на крем. На смак має бути добрий, а от вигляд... Хоча зрештою всі свої, а я не сильний кулінар, тож сподіваюся на розуміння.
    Ще би може щось написала, та треба лягати спати)
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    яка знайома ситуація :) вітаю Вашу доню і бажаю, щоб крем таки покращив вигляд. Але Ви абсолютно праві в тому, що головне - смак.
    В мене багато планів перекреслила несподіванка: вчора Мурашка дістала температуру. І не якусь там, а чистих і правдивих 40. Тож від 19:00 і дотепер все крутиться навколо неї, шприца 20ки, мінералки, узвару, малинового компоту На ранок 38. Усього 38, як виявляється в порівнянні.
    А я ж як не висплюсь - то взагалі красавіца. Токсикозище, спухлий фейс... Голова розколюється
    Зате сьогодні зі мною - моя машинка, на рідкість - в суботу. Тож питання айкідо мене не напрягає, а навпаки - тішить.
    Думала, що не працюватиму на вихідних, але зі вчорашніми температурами та іже з ними мусила закінчити робочий день раніше, тож нині треба буде компенсувати. Ну нічого, таке життя. Мрія - поспати цієї ночі.
    Ввечері буде врочистість - період "матері одиначки" завершується, з поїздки повертається той, за ким я дуже скучила. Хоч і відсутність недовга, але так воно відчувається. І я рада, що хоч в побуті практично нічого не міняється, коли я сама, - та навіть кожен день без спілкування - це ніч снів про нього. Класно бути закоханою.
    Ще з врочистості - задовольнила вагітну забаганку і замовила собі купу мінеральної декоративної косметики. Що то буде, що то буде :) Але з тими судинними цятками на обличчі, які з'являються від жорсткотоксикозних ранків, мені в кожному разі треба було якогось консилера, хайлайтера тощо. Тож воно усе вже збирається до мене.
    А поки що - змила глиняну маску з обличчя, повертаю собі людський вигляд і людський настрій.
    Тож всім гарної суботи! ех, трохи би менше боліла голова...
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    На дворі дощ, а моі хлопці поїхали відкривати лижний сезон). Минулої суботи була казкова зима, і їм ну дуже нетерпілось. Ніхто не сподівався на дощ. Але у горах своя зима, справжня, сніжна.
    А ще в цей дощ чомусь навіть пес дома не хоче сидіти, пошматував тапок малого (ми йому виділили певне взуття), трохи посумував без дітей, і випросився на двір. І ну ніяк з буди до додому йти не хоче. Сидить там, труситься, а йти не хоче. Свобода таки краще).
    Тому дома зараз жіноче царство): я і Єва. А ще мама приїде, і я буду багато їсти))).
    В планах на сьогодні обдзвонити всіх подруг), якщо телефон буде не проти. Бо останнім часом, після купання, він в мене живе своїм життям).
    А ще хочу сьогодні трохи похендмейдити: наробити з фетру прикрас на ялинку. Якщо буде змога.
    Сподівалась сьогодні махнути десь в магазин, на базар, але не буде на кого залишити Єву. В мене з нею не боїться залишатись лише чоловік та свекруха. Чоловіка дома два дні не буде, свекруха теж має свої плани на вихідні. Тому відкладається. І до Миколая я зовсім не готова, навіть ідей жодних нема. Я і раніше ніколи завчасно не купувала, а цього року навіть не уявляю як то все встигнути, продумати, купити. У мене зараз позиція: "робіть без мене"))). Колись намагалась все контролювати, кругом пхала носа, думала, що без мене все завалиться. А тепер мене дуже попустило з того.
    Дома трохи брудно), трохи їсти нема), але мене це чомусь не хвилює.
    Зараз знайду якийсь цікавий фільм, зроблю чайок, і будемо з малою обійматись на дивані. Ось такі от плани на ці вихідні.
    Всім тепла і затишку)!
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • мімімі мімімі x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А ми сьогодні ходили перший раз на айкідо. Мацьопу, наче сподобалося. Ну айкідо, то трохи голосно сказано, як воно може бути у 3-4 річних діток але все ж. Будемо робити другу спробу в кінці заняття, малий навіть зліз з мене і пішов до дітей ))) погода нельотна, але ми в гостях і малий зараз спить. Прокинеться, далі підуть з братиком хату перевертати ))) цікаво, завтра знову така погода буде, чи можна буде у центр висунутися раненько. Так давно там не була. А ще тоненькі стрічки купити хочу, маю одну ідею )))
     
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 1
  11. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Я на тижні підсковзнулась з малою на руках і впала. Малу вронила. Картаю себе страшенно. Після всіх перевірок, в малої просто гуля, але мені то настрою не додало. Як я перетрухала. Зараз маю тиск 160/100 і головний біль. З чоловіком вирішили сім'єю поїхати в ресторан зняти стрес. Ну трохи зняли, файно повечеряли. Якось так. Треба заспокоїтися. Хочу в Єгипет.
    Дівчата, будьте обережними, то зима.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я вчора у магазині була приємно здивована тим, як багато є різних товарів для новорічної творчості. І як люди активно їх купляють. І молоді, і старші...
    Ну а я купила собі сукню. Бо починаються всякі події, де хочеться виглядати бездоганно. І знайшлося те, що я хотіла. І навіть те, в чому буде зручно танцювати.І мій розмір останній, звісно :) У примірочній перевіряла, чи зручно буде рухатись в тій сукні - і в голові роїлись божевільні думки - а що як, приміром, закинути ногу на вішак, типу вертикального шпагата? а як же камера спостереження? Загалом, обмежилась глибокими випадами. Ввечері зібрала чергову пачку компліментів. Так це цікаво - як вагітна четвертою дитиною мама може збирати стільки уваги і приємностей :) А може, то все сукня? В мене вже є божевільна ідея, як можна з неї зробити годувальну :) Але спочатку подивимось, як носиться.
    Нажаль, щоб гепнутись з дитиною, насправді не треба зими. Я мала три падіння з дітьми, і всі вони були в неслизьку погоду. Перше - я погано зафіксувала півсидяче положення візочка - і він перевернувся на сходах. Добре, що Дмитрик був прищіпнутий. Дуже страшно виглядало. Друге - десь протягом того ж місяця - колисала його, стоячи на схилі. Зашпорталась, впала назад, і візок перекинувся і впав на мене. Малий впав на мене.
    Сергійчик народився в січні, і я дуже переживала за слінг і слизькість. Купила нові чоботи, неслизькі. І спокійно відходила обидві зими в слінгу, зі старшим за руку. А впала навесні, чудового теплого дня. Послизнулась на канті сходинки, і щоб не впасити вперед - сіла з висоти свого зросту на той кант. Думала, не встану. А малюк у слінгу навіть не прокинувся.

    Проза - ще одна ніч без сну коло температурної Вірусі. Вони хворіють нечасто, і я зовсім відвикла від тих нічних "пити-пісяти - хочу гуляти (03:00)..."
    Врочистість - чоловікова мама передала "гуманітарну допомогу" - млинці з сиром, вареники, пиріжки. Тож я вчора готувала тільки обід, а нині не готую нічого. Правда, дуже хочу солодкого - всяких там зефірок :) і щоб зараз татко прийшов побавитися з дітками, а я трохи попрацювала. А потім - щоб дітки пішли спати в обід, а мені - кіно, ковдрочка, зефірки... багато хочу? Так, я завжди хочу багато :) бо ж усі ми варті найкращогочч
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  13. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Починаємо новий тиждень знову із походу у дитячу поліклініку.
    Я не можу вже: на роботу хочу, аж пищу; емоційно вигоріла; від людей відвикла

    У п*ятницю мені пощастило підстригтися, здати кров, побувати в гостях і навіть відвідати психологічний тренінг. Сподіваюся, наступний тиждень мине не менш насичено.
    Усім натхнення і здоров*я!
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Співчуваю Співчуваю x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    маю вдома, 1 шт, але жестякового. ФБ підкинув мені фото минулорічне, де я в гостях і вся така гарна. І я згадала, як одразу після того фото моя Вірушка розхворілась так, що довелося лишати машину і їхати додому на таксі. Отже, минулого разу так вона хворіла рівно рік тому. Тільки б не продовжилась традиція захворіти на НР-Різдво, яка в нас практикується в тій чи іншій мірі вже майже 5 років. Але то вже як буде.
    А нині я почуваюсь термінатором, в якого замість котрогось пальця на руці шприц 20ка. Відпоювання діє найефективніше, коли воно постійне, малими порціями. Мінералка, медово-лимонний напій, малиновий компот, і все по колу. Робочий день, роботу взяла додому. І хто мені скаже, що з дому працювати - легко, той дістане.
    Врочистість - я навчилась провалюватися в сон попри нічні вставання. в той глибокий, корисний сон. Тож сьогодні тримаюся купи, а роботи до 20:30 ще багато. Так що мені - каву, крем під очі від синців, Мурасі - компоти, мінералка, відпочинок. Всім решта - нормальне життя, наскільки получиться у мене.
    трохи тягне
    бо вже дуже гарно минулого разу мені зробили. Але з того часу ще місяця не минуло, і боюся, що можу отримати "лучшее - враг хорошего". Тож, напевно, не піду. Колір волосся в мене, до речі, змінився. Став насиченіший якийсь, оливково-русявий чи як його назвати. І волосся хвилясто лягає - звична для моїх вагітностей річ.

    Врочистість - попри хворобу Мурах, вихідні минули добре.
    Ну і для закоханої жінки зима не буває холодною :) Тож всім бажаю - кохання
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  15. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Як сказав один чувак, найгірший день в році пережили. В сенсі - мій день народження. А всьо чього? Того, що кожного року за тиждень до ДН мене традиційно накриває по повній, зі скандалами, сльозами, істериками. І передДНний тиждень так і почався: я закрилась в ванній і вже не відкрилась. Пружина, яка відтягує язичок, пукла і всьо. Описувати свій стан не буду. Скажу тільки одне: Рудий почав боятися мене ще більше. Ібо він ще не чув і не зустрічав кобіт, які можуть вивалити двері. А я вивалила. І панєслась...
    Зато на ДН я доходжу до кондиції і в той день мені можна всьо-всьо! Чувак то мужньо терпить вже котрий рік і кожного разу зранку прокидається з фразою: "Ура! Я вижив!"
    Вчора ДН був у два заходи. Спочатку - дівчачий і пристойний. Приїхала маман, сестра і племінниця. Ми так гарненько натеревенились... А потім я отримала квіти і пішла в загул. Бо довгоочікуваний подарунок я отримала ще місяць тому. Результат загулу: спочатку я розгаратала тарілку , потім завис котел, а потім я прокинулась о 21.30 від телефонного дзвінка, дуже виспана і з пляшкою вина. Яке я успішно потягувала вночі, бо питоньки хотіла. А зранку нарила ще й склянку горілки з колою, яку я залишила в суботу. Про вираз морди ліца і вибалушені очі коє кого розказувати? Чи самі собі картинку намалюєте?
    Сьогодні ще захід з сусідами і до праці.
    Ваша ДВ:kisss:
     
    • Смішно x 11
    • Подобається x 6
    • Зе бест! x 3
    • мімімі x 2
    • Креативно x 1
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Звісно наш ДН незрівняється з ДН Дівчини Весни, бо в нас було дитяче ДН з всіма дитячими прибамбасами: кульками, великими і маленькими іграшками, традиційними тортиками. Але було і дещо нетрадиційне - фуршет замість посиденьок за столом. Що мені загалом дуже сподобалося. Гостей було багато та і місця в нас теж немало. Тож розважились гарно. Доця так хотіла бігати за дітками, що почала ходити :girl_dance:. Звичайно ще не впевнено, але то таке :girl_in_love:. Так, що я тішуся.
    Є і проза, і прибирання, і хвилювання. Але вже один мега пункт справ, запланованих в цьому році, виконано.
     
    • мімімі мімімі x 7
    • Подобається Подобається x 6
  17. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка


    Всьо, сусідів відбула. По ходу ще колєги одні нарісовалісь і в мене упять двіж пішов. Шеф у легенькому шокови, бо я і на завтра спізнюсь. Рудий дважди в шокови. А я шо? Я нічьо, посуд помила, витерла ноут липкий і притарабанилась до ліжка з пляшкою вина.Авось, апять питоньки захочу. Ще й на ДП двічі за день відмітилась. Монстр, прям Шрек якийсь.
    Якщо чесно я не люблю ДН, а саме приймати подарунки. От чогось моя бунтівна душа противиться тому. Але я тепер розумію, чому Рудий святкує ДН тиждень. Жити на Підзамче - то як в селі, де всі родичі і всьо знають.
    Наразі потіштеся мною, бо мене відпустять емоції - і я знову не буду писати.
    Ваша ДВ :kisss:
     
    • Подобається x 4
    • мімімі x 4
    • Зе бест! x 3
    • Смішно x 2
    • Погоджуюся x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Проза. Вірусняк+токсикоз+потепління= Кашляю, приймаючи "симптоматичну позу", від "симптоматичної пози" йду на "душевні розмови" до туалета, і так - по колу. Зараз температуру доміряю - і піду бензинчику з бака понюхаю, чи що. Останнім часом це єдине, що допомагає. А, не єдине. Запах цигарок в коробці :) але якщо я притягну додому цигарки, то мене вже точно з дому виженуть. А хоча, стоп. Хто це може мене вигнати? ггг, от і врочистість :) хоча, думаю, до тютюну не дійде.
    Врочистість намбер два - чекаю найближчим часом на посилку. Ще врочистість - на відміну від мого плачевного стану, доня нині вже майже ОК. Вдома страшенний двіж з кольорового паперу, картону і клею, але це краще, ніж вона б весь мій робочий день просиділа в мультиках. Тож почуваюсь хорошою мамою з зас*аною хатою. Борщ вариться... цікаво, хто його поставив? :) невже я? то я ще і господиня.
    І ще врочистість - зняла пасочок зі своєї сукенки, в якій віджигала на дискотеці влітку, - і не те що втиснулась в неї, вільно вбрала. Сальса-вечірка, аргентинське танго, ку-ку! де ви? Бегемоти наступають!
    яке вчасне нагадування... моя клавіатура - це ганьба і сором. Надо с етім шото дєлать.
    така рада після довгої перерви бачити тут ДВ!
    а таке буває? :)

    З.І. 37.2 - для жінки це не температура. Йду їжачити. Надворі сонечко вийшло, добре так. Всім гарного дня!
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Оптимістично Оптимістично x 3
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    і ми в неділю відбули день народж. малюка. Вперше таке організовувала, тому цілий тиждень носилась по місту як електровіник. Дитячий центр-торт-кульки-меню:girl_crazy: Схудла з цієї нагоди аж на 3 кг. ну але нічого. Дітлашня бісилась-гонилась і то найголовніше. А в понеділок мама, себто я, приступила до виконання своїх робочих обов'язків)) Стукнула б добряче того, хто вигадав, що на наступний день після 3-річчя дитини мама має(за бажанням) виходити до праці. Ну ні, щоб дати ще тиждень релаксу. Одним словом, я знову на роботі, і то якесь суцільне дежа-вю. Дивні відчуття мене "пасіщають" з цього приводу. Поки що не визначилась які саме - позитивні чи негативні. А гном вдома з бабусею, хворий. І я вперше від нього на іншому кінці міста. То найбільша прикрість. Врочистість - сказали на роботі, що я не змінилась зовсім. Це тішить. Бо часом "декретне" відображення в дзеркалі мене лякало. Але видно не все так зле. Одним словом, дивний зараз у мене стан. Буду думати, що з ним робити далі.
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    мені ще майже рік до виходу з декрету, але я вже того боюся. якраз вчора казала чоловікові, що коли закінчується декрет ще маму мали б відправляти в санаторій на 2 тижні-прийти до тями фізично і морально.:beach:
    сьогодні встала захрипла. говорю басом, навіть мама з татом мене по телефону не впізнали:girl_crazy:))
    а ще багато мало бути біганини містом-позабирати всі замовлення до Миколая, дещо покупляти, на роботу забігти. я вже морально налаштовувалася на спринт по трамваях з Кві на руках, але коханий муж не пошкодував свого часу і всюди мене завіз :heart:. завтра зготую йому пельмешок за то:girl_in_love:
    робота рукодільна кипить:d64:. наступного року почну готуватися до Нового року_Різдва_Миколая з вересня:girl_cool:

    а загалом - хочу спати, їстиі сонечка.
    тепла усім!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1