Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

 1. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Знаєте з чого почався сьогодні мій ранок? На балконі лежав мертвий дятел... Вверх лапками... Як він туди потрапив? Ввечері ще не було. Балкон на 2-му поверсі. Такий гарний(. Так якось сумно стало від цього.
  Отже, проза: дятел, корки, повна каша в голові, пів дня невідомо що робила.
  Врочистість: басейн таки не пропустила, їжі наготувала на 3 дні. Ніби все. А, ні), ще запаси полуниці та суниці на зиму зробила). Морозилка помаленьку заповнюється). Полиця з маслом забита).
   
  • Подобається Подобається x 3
  • мімімі мімімі x 2
 2. buhgaltersha

  buhgaltersha електровіник

  Доброго ранку.
  Каву допила, чекаю, поки почне пищати чоловіковий будильник - і шурую на пробіжку. Таке моє червневе нововведення, вже 3 тижні бігаю, поки - лише позитив.
  У середу, ймовірно, поїду на відпочинок з батьками і донею, хоча прогноз погоди не обіцяє нам ніц доброго, але озеро, ліс - все ж краще, ніж загазоване місто.
  Усім вдалого тижня!:give_rose:
   
  • Подобається Подобається x 8
  • Зе бест! Зе бест! x 1
  • мімімі мімімі x 1
 3. Маруся Іванова

  Маруся Іванова сонечко сяє...

  нагадало - 80% дятлів гинуть від струсу мозку
  Ранок, кава
   
  • Смішно Смішно x 5
  • Подобається Подобається x 1
 4. kykysia

  kykysia Well-Known Member

  З радісного - муж в відпустці і два тижні буде і селі з своєю пузатою жоною:girl_dance: після того як писала тут на днях я таки попрасувала всі необхідні речі в пологовий, залишилось лише скласти в сумки все) вчора пів дня провели в чоловікових батьків вдома, то трохи знудилась :girl_nea: але туди і назад дорога - то гарний кілометраж пішки намотала -гарно в ночі спала, навіть чоловікових храпів не чула:girl_crazy:
  А нині ся почали будні -хата, посуда клубніку тре вибрати на грядках...Проза короче:ed4d70def841dc74b57
  Ой ще й так хочеться в гори чи на озера коли знаєш що точно тобі то щастя не світить:girl_in_dreams: але знаю шо світить скоро маленьке щастя:girl_dance: всім добра і позитиву:girl_blum::girl_smile:
   
  • Подобається Подобається x 5
  • мімімі мімімі x 2
 5. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  а чого на озера ні? то ж від міста близько.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Подобається Подобається x 1
 6. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  хух, пережила я цей день. А все почалось зі слів, та от на 5 хв вийду, підпишу і буду марципани їсти...Ага щас, додому прийшла тільки що. Де немало бути проблем, вони якимісь дивов з'явились, а чого найбільше боялась - вирішилось за 1 хвилину ;)
  В мене маленька врочистіть - нарешті переїхала з свого га...ника, поки що освоююсь, в хаті як в циганському таборі: валізи, кульки, кульочки, а знаєте що найголовніше? Я тепер справжня господиня, в мене є великий пакет з пакетиками! Нафіга воно - я ще не знаю, але треба тримати звання господині!
  Все інше...чому в добі лише 24 години? Де продають додатковий час? Взагалі нічого не встигаю.
   
  • Подобається Подобається x 6
  • Зе бест! Зе бест! x 2
 7. kykysia

  kykysia Well-Known Member

   
 8. Apelsynka

  Apelsynka Мрії збуваються)))))

  Ну прям слово в слово про мій сьогоднішній день...Бюрократія рулить:girl_impossible:Як можна набігатися з двома папірчиками по різним кабінетам і відчути себе ніби після важкого тренування:girl_crazy:І ніяких спортзалів не треба...:girl_haha:То прям квест під назвою як пробитися в кабінет, особливо коли в ньому просто сидять і язиками чешуть по пів години, а тобі треба всього лиш підпис, який займе 1-2 хв від сили....Але я це змогла:superman2:Хоча квест продовжиться, бо ще не всі підписи зібрала:dash1:...Ну нічого, якось буде:girl_in_dreams:
   
 9. arushka

  arushka завжди досягаю мети

  Щось нема часу ні на що
  Проза - ліфт. Колись у батьків було все просто - не викликається- треба копнути двері, потім по ситуації- в ліфт або до мами)).
  В нас це не варіант, бо мужчинка, який завжди чемно оголошував поверх, впав в маразм, і цілу ніч триндів якусь єрунду. Враження було, що ми спимо на вокзалі, знаєте, як ото колись було *............Львів- ... ль .... на .....пероні*:wacko:
  Вранці щось ремонтували, але дядько до тепер не заткнувся
  Моя сьогоднішня врочистість -шопінг.
  Купила блузку ноу-нейм, яка вдома потішила біркою розміром S:rock:, хоча я в реальному житті не в кожну М влажусь:pardon:. Бажання не зрізати бірку, а носити її поверх одягу, обламав чоловік:beee:. Потім накрило і відпустило бажанням вдочерити дівчинку-продавця і оголосити китайця-недоучку моїм особистим дизайнером:victory:
  А як же піднімають самооцінку кур"єри!:girl_in_love: Давненько мені кур"єр, червоніючи, не залишав пакунок без оплати зі словами *дякуємо за дзвінок*:pardon: Таки нова домашня сукня (ввечері взнала, що тканина просвічується:blush:) і спортзал творять чудеса, ггг. (Гроші за пакунок віддала, якщо шо)))
  Решта як завжди - робота-робота-робота, дім, трохи розваг і списки-списки-списки:hang1: Тішить те, що завдяки тим талмудам може нічого не забуду
  Всім :kisss:
   
  • Подобається Подобається x 8
  • Смішно Смішно x 6
  • Зе бест! Зе бест! x 4
 10. kykysia

  kykysia Well-Known Member

  Ой той тиждень був якийсь нещасний, шо можна в жилетку йти плакати:swoon2:
  В той день як я тут писала що йду збирати клубніку на грядку мала "столкновєніє лоб в лоб" з бджолою на тих зловіщих полуницях - вкусила в голову мене:girl_cray: отака проза тижнева, але дякувати Богу все минулося:girl_smile:
  Торби в пологовий вже складаю, хоча ніяк не можу себе заставити:girl_blush2:і хвилювання чим раз тим більші "шо то буде" і "як то буде"...:girl_impossible:приходжу в чуство що скоро дасть Бог і я буду мама:girl_claping::d25:о ще в нас маленька радість - нова забавка - ми з сестрою придбали все для гель лаку і тепер бавимся:girl_blum:йду робити педикюр, тобто мені сестра зробить, бо я не година вже самонька то зробити:girl_crazy:
  Надобрасики:kisss:
   
  • мімімі мімімі x 2
  • Подобається Подобається x 1
  • Оптимістично Оптимістично x 1