Звична ніч: чому не спиться?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Березень 2011.

  1. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Вагітне безсоння. 38 тиждень рівно. Рівно на 38 тиждні 10 років тому я народила старшеньку. Молодше покоління не спішить.

    А я вже починаю потихеньку страдати, ну коли вже. Вночі це робиться найкраще :)

    дивлюсь відео про дихання, про гв, читаю розповіді про пологи. Знов таки вночі чомусь воно ліпше йде.
     
  2. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Спека! +30 вночі і вологість - та-да-дам!- 94 %... Спати неможливо. Я вже в душі тричі була, і на диван ходила спати, і на балкон :) результату нуль, лежу вся мокра знову :sad: а зранку ще на аналізи їхати...хник-хник...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Коли дитина виспалася в 3:30 це зовсім не прикольно... Сніданок в 4:40 - таке собі задоволення...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Обіймемося як мами несплюшників) мій вирішив пускатися на гульбан на дві години з 4 до 6 ранку.. а потім я вже спати не можу. І вдень спати біля сина не можу..зараз ще через регрес сну проходить, то взагалі капець) тішу себе тим, що колись настане момент, коди моє дитя добре спатиме))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. phobika

    phobika Well-Known Member

    Завтра, точніше вже сьогодні, починається відпустка. А я маю доробити кавалок роботи. Чітко бачу, що не дороблю, бо зайшла в глухий кут, але хочу таки максимум видати. Ех, може таки забити і йти спати?

    А ще хтось по сусідству безперестанку кашляє. Вікна відкриті, все чути... Так шкода тої людини.
     
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Задумалася, що час іде, а я не насолоджуюся своїми дівчатками. Оті будні, та рутина просто нестерпна. Якось сумно…
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    А в мене вже другий тиждень дискотека в пузіку :) в день поспати не виходить, а в ночі підйом в 4. Сьогодні притулилася животом до чоловіка, він аж просунувся, злякався що я народила і поклала на нього дитину :)
    Десь читала, що дітки сплять по 20 годин в животі, маю підозру, що моє спить 20 годин за всі 9 місяців.
     
    • мімімі мімімі x 4
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Не сплю з 2-ї… Я чогось не розумію. І втомлююся…
     
  9. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Не спиться, бо пильную Миколая)) Щоб не оминув дитячих ліжечок...
    Але є і ложка дьогтю: думаю собі, що мені так надоїло постійно бути сильною...
    А бути слабшою мені ніхто такої можливості не дасть...

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Добре, що я подарунки поклала звечора, як діти заснули, бо встала пізнувато. Діти прокинулися швидше за мене.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Оживляю форум. Хоч монологом, хоч сама для себе)
    Завжди як не спиться, згадую часи, як тут ночами, колихаючи своіх немовлят, підчитувала цікавеньке.
    Тепер вже й діти виросли, а сюди привела ностальгія.:girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1