Звична ніч: чому не спиться?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Березень 2011.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    і на духовці:girl_blum:
     
  2. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    О, про духовку. В мене знайома, так вирішила випуцувати духовку, що та перестала працювати. Як таке може бути? Ото не спиться!
     
  3. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Блін, і я, дівки, з вами нині чи то з вчора. Годину не чекаю переводити, але стільки всього вже передумала, що вже нудить. Ті думки про погане не можу вигнати з голови. І переконую себе, що цього ще не настало, але даремно. Вже й на іншому боці ліжка лежала, зазвичай помагає, а тут ні. Ну і звісно ж западло. Зазвичай дитина будиться по 3-5 разів за ніч, а сьогодні спить, тихо сопе. А так спати звечора хотіла, що вляглася ще в 22 год :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А в мене, окрім ґаджетів, дитина сама переводиться)))

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @NataliaFed , і мій чудовенько перевівся...Тому ,на першу Службу , ми гарненько пішли...
     
  7. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Я вже зо два тижні переводжусь. Прокидаюсь швидко. Але нема чого вчепитись, то засинаю. І потім вже годі з ліжка злізти.
    Але я знаю: то всьо авітаміноз. :)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    у Вас на котру годину перша?
    Ми думали нині на 7, але не подужали :) пішли на 9.
     
  9. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @cjomcjomka в нас село...тут лиш на 9 і 11...
    Бракує мені тої вранішньої.особливо влітку..
     
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Христос Воскрес! От не спиться мені І головне, знаю чому. Були в нас гарні, чудові знайомі. Настільки збуджена, що готова гори звернути, а ще хочу дочекатися доцю з дєвішніка(може і не дуже треба?) Але хто питає? Жду, поки не засну.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Воістину Воскрес:girl_yes2:
    вайберувала з дівчьоками, слово за слово ііііі полізла я в ящик з фотками. О, Боже, чого я там нарила. Так руки чешуться спаманути "фотоальбом", але тримаю себе в руках. А ще, в вітальних листівках знайшла 200 баксів.:girl_dance: Чого я про них забула і як вони туда попали:facepalm:??? Та фігйого знає:dntknw:. Та й не важливо.
    От попробуй тут засни:connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Смішно Смішно x 1
  12. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Вишиваю :d64: і дивлюся на ютубі "Копи на роботі". Не знаю, скільки серіал має спільного із реального роботою поліцейських, але дуже веселий :girl_haha:. Важко не розбудити маля :girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 17 Квітень 2018
  13. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Кві температурить і кашляє. не можу спати поки...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  14. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Чи знаєте ви як тупоче стадо слонів? А як скаче зграя гібонів по деревах? От якщо ви хоча б приблизно можете це уявити то, об’єднавши гіпотетичних гібонів і слонів, зрозумієте як товчеться і шумить вночі малесенька 500-грамова шиншилка. Спочатку йому потрібно було переставити керамічну тарілку, потім поскидати все с поличок, пересунути хатку, зачекати доки всі знов заснуть і почати всією шиншилячою силою (чи дуррю?) відкривати дверцята клітки! Результат: Джима виставили разом з кліткою в комору, чоловік і дочка заснули, а я майже до 3 ранку не спала.
     
    • Смішно Смішно x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Дивлюся у вікно - а там темрява :scare:. Так незвично, що у цілому районі вимкнені ліхтарі...
    --- дописи об"єднано, 6 Червень 2018 ---
    Ух ти, лиш написала - ліхтарі засвітились :dance4:
     
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  16. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Не спиться,бо страшно заснути
    Не знаю чого ,але нападає на мене таке часом (((
    Може то мені вже пора "здаватись ",нерви не в порядку ,чи що ???
    Якось ,коли дивлюсь телевізор ,почуваю себе в безпеці (((
    От і дивлюсь
     
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Не знайшла кого забити щоб піти у відповідну тему. Не сплю, бо котячий хор під вікнами влаштував концерт. Ну от чого порядна власниця стерилізованих котів має ото вислуховувати. Та йдіть під вікна до своїх господарів. Хай насолоджуються....
     
    • Смішно Смішно x 3
  18. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А я не сплю, бо зовсім здуріла... Пішла зла-презлюча на вечір митися і ... приз за адекватність я точно не отримаю, бо я 2,5 год драяла і мила ванну, за пралкою, в труднодоступних місцях одним словом, поки трохи моя енергія не вивітрилася, а сили стали покидати.. тепер буде ще й крепатура в руках на ранок... йду вже спати нарешті...
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. LadyEva

    LadyEva Member

    В мене таке є коли сплю сама в хаті.
     
  20. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Щойно приїхала додому від батьків. Крутили вишеньки-морельки. Вчора до 1ї години ночі з чоловіком дрислювали. Сьогодні тільки докрутила . Руки відвалюються. Замість того щоб йти спати - сиджу в машині і жаліюся-хвалюся :girl_crazy::crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • мімімі мімімі x 1