Звична ніч: чому не спиться?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Березень 2011.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Akina...ооооо...дяк...виправила...
    :girl_haha::girl_haha:
    Я то в ліжку ..з тел.на ДП повзаю...тепер вже ржу..і точно не засну...
     
  2. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Ку-ку)) Я тут , як завжди. Хоча деякий прогрес в боротьбі з безсонням є.
    Новий рецепт від недосипу?))) Або, ви не спали всю ніч, а зранку треба виглядати на всі сто?))) Всього три години , і ви знову у формі ! Прямо гасла самі в голову лізуть)))
    Дякую @nibysh , ви своїм дописом продовжили моє життя на кілька годин то точно! Мінус - мокра білизна . Давно я так щиро не сміялася. Тільки не ображайтесь, це не з вас. А з того як одна буква може змінити сенс усього тексту!
     
    Останнє редагування: 10 Жовтень 2017
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Demetra мені легше....в мене є санвузол зі спальні.....тому я просто ржу....ага...ще й досі!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Demetra , перекличка?? бум нині сміхотерапію учиняти?
     
  5. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Нє, не тре))) Я цілий вечір чай хлепчу з м'яти, і медитую вже годину -"сон прийди". А тут одним словом можна все нанівець звести . Іду краще таки спробую заснути.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Несподівано розболілися ясна, півлиця рве, аж за вухо віддає, а знеболюючого нічого нема в хаті. І цистит прихопив. Не можу спати, шалфею собі запарила, чекаю, поки настоїться, хоч пополощу. Як мене дістали ті болячки.:girl_mad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  7. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Сиджу в тиші і думаю. Сьогоднішній день витягнув схований біль і сотні всяких різних "а якщо б" не дають спати ...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Дошила дитині на завтра костюм:girl_spruce_up: до свята осені, вирішила піти ще посуд помити. Потім надумала стушити капусту... Поки тушкувалася капуста - настружила собі мисочку моркви по-корейськи і замість того щоб поставити в холодильник і лягти спати я, не дочекавшись поки замаринується, вже її всю втоптала :girl_haha:Бо кілька днів ходжу і чую що якась вірусяка до мене добирається :cry:, то, певно, організму часничку не вистачало :girl_crazy:А після часничку так "збодрилася" (він тиск піднімає чи що?) що тепер сиджу "як здрастє" на кухні і думаю чим то ще занятися :connie_pull-pigtailЯкби на ніч гарячу воду не вимикали то ще який трудовий подвиг свєршила би - повидраювала щось до чого руки ніяк не доходять чи що :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    @Akina , я так під час денного сну малого йшла на кухню чай собі робити... І випадково зварила борщ :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 5
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ми сьогодні встали в 4-й ранку! Людоньки , я вже не витримую! Друга ніч майже без сну. Мого. На людей кидатися почала. Хочу перерву:girl_cray:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    О, знову тут я. Знаю чому мені так не спиться. Забагато думаю, як сказала мені одна людина. І от чого ж то саме вночі так добре думається?! Мені зараз так треба висипатися... А ніяк((
     
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Жизнь студентська не легка. Сиджу, студіюю якусь єресть, і думаю, от для чого воно мені треба? Мені б кудись в затишні края...
    Як згадаю що треба курсову наклепати, ще якось печальніше на душі стає.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    давай міняємся:girl_haha: Я ж тобі за ніч курсову наклєпаю. То не диплом. І навіть не дохторська:girl_blum: Між іншим, сьогодні робили документи на міжнародну ліцензію. Там треба було долучити доки відповідальної особи. Хм, чомусь вибрали мене:girl_devil: Пішла я, дістала свої дипломи, і поржала:в коледжі по виписці 69 предметів, в універі 63. WTF? за навчання було? Енциклопедія? чишо? Мозги зараз використовують вдовбане роками певно на 15%:girl_mad:
     
    Останнє редагування: 13 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    А я вже другу ніч з 4 години гуляю по хаті з малою,
    встає і ніякими колисаннями забавляннями не вкладеш:girl_sad: напевно будем мати ще один зубчик
     
  15. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Тому що вдень працювати треба, а не гортати стрічку новин, серфити по сайтах та строчити коменти на ФБ та ДП ("Доброго дня. Мене звуть Юля і я соцмережозалежна. - Привіт, Юля!" :girl_mad:)
     
    • Смішно Смішно x 2
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну що, хто теж не спить? Отож відправила мужа у відрядження, а сама, ну не зовсім сама, бо є діти, і великі, які гуляють по ночах, і мале, яке має, шило в одному місці і енергії, як у нас всіх разом взятих. Заснула 10'мінут тому.
    Хотілося мені спати біля 8 години вечора, але думаю, трохи потягну, ото і маю. Цікаво, що скажу зранку.
     
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я тута:connie_pull-pigtail Ще реєстри сама собі дописую. Такий зараз напружений період, як не запишу, в завтрішньому робочому дурдомі точно щось з голови вилетить.
     
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну, то по роботі, допускається. Все під контролем!
     
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я щось останнім часом ловлю себе на тому, що багато що різко вилітає мені з голови. Наприклад, раніше я могла легко скласти список рейсів і витрат навіть місячної давності. А зараз мені буває складно за тиждень хронологію відтворити. Нє, я напишу, але таааак складно все в голові скласти, що капець. ТОму, стараюся щодня записувати все що і по чому вантажилося. Старію напевно прогресуюче.
    Недавно чоловікові казала, що пора починати лікуватися, боюся страшенно, що пам"ять пропаде. Як згадаю свою бабцю і тіток, паніка накриває.
     
  20. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Розгадуйте якісь ребуси, читайте вживу, кажуть помагає, але я думаю, що просто треба час від часу переключатися чи забувати про " головне" ото назвали, видать не спроста!? Хочу сказати, що все є нормально, для певного роду діяльності.