Звична ніч: чому не спиться?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Березень 2011.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Та я теж знов не спала в цей час. Але і втомлена така була, що і на Інтернет сил не мала.
     
  2. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну, що, поговоримо, кому не спиться? Мені чомусь, не дуже хочеться спати, бо дуже багато думок в моїй голові, і добрі , і погані. ХОЧ завтра дуже має бути насичений день, особливо друга половина. Але завтра, то вже сьогодні, йолкі, як то час біжить. Пишіть, кому сумно, і тим, що весело теж пишіть
     
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Теж не сплю через купу інформації і хаос в голові.
    Певно йду по ручку і записник...буду систематизувати...мо якраз над ним засну...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Виспалася сьогодні, як ведмідь. Мені не сумно, викидаю закрутки. Вже фінішна пряма - 3 захід - 11 півлітрових банок якоїсь древньої аджики і салату з капусти. І тищу разів казала свекрусі, що ми такого не їмо, тим більше такого жирного - реально сантиметр олії "підійшов" в кожній банці зверху.Закрилася на кухні, відкрила вікно - запахон "феєричний". :crazy:
    На фоні концерт Джа.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Та бійтеся Бога, може не викидайте, може воно добре? Може кому віддайте. Не думаю, що за рік, два, воно зіпсулося. То , що підійшла олія, то нічого не значить, головне, щоб не скисло.
     
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    та я от власне так захламилася, бо все мені було шкода повикидати. І стоїть не рік-два, а певно вже зо 5. Останні 2 роки, я не беру закруток і дуже прошу мені нічого не давати. Хіба в мами можу взяти квашені огірки і салат з огірків+болгарський перць, ну вже дуже воно в неї добре. Чоловік взагалі закруток не їсть. Лише кетчуп і перетерті томати, які роблю я.Тому, нема змісту то тримати і не наважилася комусь віддати - нашо, щоб хтось сидів на "білому троні" і згадував мене. Ще є одна баночка опеньок, які мені мама дала десь 2-3 роки тому, мені рука не піднімається викинути і щось страшно вскрити і пробувати. Ще трохи постоїть і тоді певно викину.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    викидай вже! Я один раз такими опеньками траванулась, після того в нас опеньки максимум півроку стоять, що до літа не з'їли - все іде в смітник! Салати\варення можуть до 5 років стояти, а от опеньки ніколи в житті більше на другий рік не залишимо.

    А я не сплю бо лінива. 2 дні шото крутилась, а зараз кров з носа треба закінчити роботу. Друкую так, що аж дим скоро повалить з ноута. А тільки що згадала що голова не мита , а ранком на роботу ;)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    нє, ше трошки постоять. Вони такі ідеальні - маленькі, майже всі однакові. Їсти не ризикну, але викинути ще не можу:crazy:
    +1.
    я так завжди контрольні і курсові робила. :girl_flag_of_truce:
    Теж взяла папку з накладними - згадала, що на ранок до звітів за 4 тижні мала по-підкріпляти рахунки або накладні. Можу, звичайно, того не робити - сам собі начальник, але все одно не спиться. Проведу час з користю.
    добре, що не почистила зуби кремом до епіляції. :girl_wink:
     
    • Смішно Смішно x 2
  9. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    омайгаибл)))) коли я висплюсь))) скажіть, от якого грома я не йду спати? дитя спить, муж спить. Чого Ви, мамо, не в ліжку?? То музику слухаю, то чай п"ю))
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Якась п'яна (?) ненза намагалась відкрити ключами наші двері з коридору, мотивуючи це тим, що хоче вийти. Чоловік їй говорив, що тут нема виходу, але вона тричі верталася і знову колупала якимись ключами у нашому замку.:girl_emo: Аж коли сам вийшов і показав, де потрібні їй двері - тоді пішла. Але нас та дитину розбудила і вже не можемо заснути:girl_devil:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не сплю. Чого? Бо дурне:) І так хворію, логічно було б спати багато щоб швидше одужати, а в мене в голові і на серці якийсь такий бардак... І знаю, що нічого мудрого все одно серед ночі не надумаю і завтра буду ніяка, але й заснути не можу :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    і я зараз хворію і ніяк спати вночі не можу...Але тут ситуація двояка - нібито спати треба щоб одужати, але спати не дуже є час :sad:
     
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ніяк не могла спати цієї ночі, аж під ранок заснула. Все не йшло мені з голови. Сусідський котик помер, постраждавши в якійсь бійці.(Я ще його фото виставляла тут. Такий красень). І щось я думаю, що ніхто навіть не подзвонив до ветеринара щоб хоч поцікавитися "ціною життя". Так мені з того сумно((( Вкотре розчаровуюся в людях.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Не спала півночі, не можу. Такий шок від того, що загинула сусідська дівчинка. Щойно плач жіночий чула, ридання. Напевно, її мама плакала. Сумно так...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    І ,мені чомусь не спиться, правда було багато негативних подій, але я поки тримаюсь. Вроді і всі домашні вдома, але все одно якось не до спання. Пишіть щось інтригуюче, може буду роздумувати і засну.
     
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    І з нову я тут, знов мені не спиться!?
     
  17. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    І я з вами.. але в мене причина- я фотки качаю...і розумію, що якщо зараз не ляжу, то сон остаточно кудись піде... йду на балконі срв послухаю...може нагонять мені того сну..
     
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Видала подружку заміж, нагулялась на весіллі, а зараз сиджу в хаті і реву...Важко якось на душі, вже більше не буде, що просто підняла трубку - "давай зустрінемось" і через 15 хв п'ємо каву...Завтра вона вже їде в іншу країну. Ще одна подружка також "потішила", до нового року виїжджає.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Малеча спить, чоловік спить, а я дивлюся фільм про Арні-вихователя дитсадка.:connie_pull-pigtail Важко сміятися, не розбудивши рідних :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Як швидко час летить... От ніби щойно була 2:00, а вже майже ранок. Що то за халепа сьогодні зі мною? І головне, що чоловік поїхав. Ніхто не крутиться, не храпить. Малявка міцно спить. А мені хоч би що...