Звична ніч: чому не спиться?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Березень 2011.

  1. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Підкинуло почуття якоїсь дурної тривоги, серце тисне; тепер сиджу на балконі, а кругом всі сплять.
     
  2. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Маю традицію вже третій рік поспіль не спати з 7 на 8 серпня)) І замішана тут доця. Подорослішала на рік. А отже, я на кухні оформляю торт.:facepalm:
    Вже ніби й фініш, а спання нема. Як то завтра буде:wacko:?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Не знаю чому не спиться. І то вже другу ніч підряд. Сижу, п'ю м'ятний чай з медом і надіюся що ще засну...
     
    • Креативно Креативно x 1
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Дві години чекаю світанку. Коли вже?
    Страшнувато. Щось відбувається з моїм організмом. Прокидаюсь в пів ночі, в кращому випадку до 6 сплю(це рідкість але дуже кльово).
    Старію

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Мені щось тепер часто сняться якісь кошмари. І так що прокидаюся від страху і потім довго не можу заснути. От знову цієї ночі.в 4-й годині прокинулася...
     
  6. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Вже другу ніч не сплю. Не можу повернутися на свій час з американського. Діліться секретами, як зробити. Минулу ніч заснула о 4, а о 7 вставати треба було. Цю ніч, відповідно, від втоми заснула з дітьми о 21, а опівночі прокинулась і до цих пір ніяк. Знов будильник скоро(


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Багато хто п'є таблетку мелатоніну перед сном. Але не на всіх вона діє
     
  9. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @Almariel , дві минулі ночі пройшли з пізним засинанням і у мене. В цю ніч вже спала, як звичайно. То повня.
     
  10. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Almariel я таких нічок мала міліон, просто не парюся, головне не циклитися, що треба спати. Втометеся заснете, і часовий цикл війдете. Я навпаки вночі продуктивна багато задач можу вирішити.
     
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    у Вас хоть поважна причина не спати, а я сьогодні за таким самим графіком спала, а все чому - бо я вумне диття вирішило СНПЧ на принтер встановлювати в 23 00. На відео все так просто і легко...і який дідько мене дьоргнув до того лізти? В результаті чуть не вгробила катриджі і вилила на себе, стіл і підлогу десь 100 мл фарби! Але нічого, доместос моє все! Відмилась і пішла спати, а де там заснеш, та хімія погано змивається і так смердить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    не сплю, бо студенти на верхньому поверсі товчуться як стадо слонів((
    і так щоденно до 3-4 ночі в них активний період ( може також із Гамерики приїхали? причому ще рік тому.. не можуть адаптуватися? :girl_devil: - іронія), а потім замість на пари йти відсипаються до 13-14 год .


     
  13. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    і ми не спимо...кашляє малюк..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Хоч бери і співай :"УУУ пріроди нєєєєєєєєєєєєєєт плохой погооодиии..." Благодать -то благодать.Якраз відповідна погода до моїх болячок.Дія уколу пройшла,поперек і кульшові болять...Одним словом,весело.Хоч плач,хоч скач,хоч стоячи реви.Якось так.Обмазюкалась вольтареном і чекаю музу сну.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  15. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Не сплю, бо працюю та щей плюс
     
  16. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    І я не сплю... Останнім часом важко заснути і зранку важко проснутись. . . Чи то погода, чи хандра, чи просто звичка вже?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    мабуть все в комплексі. Вчора лягла спати в 23 годині, бо знала, що в 3-40 треба вставати. Пролежала 5 годин, так і не заснула. Вже 2 доба, як мій мозок не відключався, а мною і далі товче. Завтра побудка гарантована в 7-7:30, а мені не спиться:girl_impossible:.
     
  18. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    То колективне,певно.... теж будильник за 4год. зачне пілімкати....
     
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Галя, якщо не секрет, скільки ви платите за ті цілодобові муки??(((
    І як дитина це все сприймає?
    Я звичайно розумію що такий варіант житла дешевший здається зараз, але дивіться щоб в результаті не прийшлось потім лікувати наслідки такого "життя", а це вийде значно і значно дорожче:sad:
    Я б на вашому місці старалась підшукати інше спокійніше житло, хоч я розумію як то важко зараз...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    в мене те ж саме. Але я не те що заснути не можу, я не можу погрузитись у сон, я лягаю,замучена, очі злипаються, і я як в тумані лежу, сображаю все, але трохи приторможено...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1