Зустріч випускників

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Уляночка, 11 Лютий 2009.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    цього року було 20 як закінчила технікум. я ходила. в принципі як думала так і було) всі по черзі розказували про життя. ті що завжди любили хвалитись-так і залишились хвальками. Мені було цікаво поспостерігати за людьми, послухати як в кого склалось життя.. більша половина розлучені.. хтось стане бабусею невдовзі. хтось ще неодружений.. суто для мене це було відволікання від домашніх справ і малюка.. побути серед людей.відпочити.потанцювати.. все. великих надій на зустріч не покладала))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а ск років як ви закінчили школу? вуз..? на 10. мені теж не було цікаво йти..
    мої одногрупники.однокласники. раз.два і більш нікого нема в фб .. і ті, що вчились в технікумі. львів)янів тіки 5 осіб.решта з інших міст України..
    я не пліткарка і не люблю пліткувати) але мені якраз оце говоріння, про яке наступного дня не згадаю. якраз те що треба було))
     
  3. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Я недавно ходила на зустріч одногрупників. 5 років як закінчили коледж. Так приємно зустрітись було. Хоч і там були люди з різних компаній. Цікаво було послухати, хто як зараз крутится, ким працює. Трішки розвіялися


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  4. Katuska

    Katuska New Member

    Дякую вам за підтримку :)
    --- дописи об"єднано, 18 Червень 2017 ---
    Так, ви маєте рацію :) Мені просто трохи стрьомно )))) Але внутрішнє бажання йти аж рветься :)
    --- дописи об"єднано, 18 Червень 2017 ---
    Блін, ви в мене вселили більше впевненості в собі :)
     
    • Подобається Подобається x 1