Зустріч випускників

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Уляночка, 11 Лютий 2009.

  1. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Цьогоріч у нас 10 років по закінченню СШ..от і взялася я організувати таке дійство, як зустріч випускників...Порадьте, як краще все зробити...Люди з досвідом, відгукніться:):):):):)
     
    • Подобається Подобається x 12
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Зустріч випускників

    Я повідловлював своїх на робочих місцях, зробив колаж-альбом: "колійовці", "електронщики", "підприємці", "вчителі", "ремісники", "мами"
     
    • Подобається Подобається x 12
  3. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    У мене минулого року була зустрiч. Однокласники коханi чемно чекали на мене до Жовтня, аби звiзда вернулась на родiну. Значить наша зустрiч була просто СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР. Дуже все просто було. Стiл i шось 15-17 наших + мiй чоловiк на пару годин, бо я не знала шо з ним робити. З бабою не хотiла залишати. Ну зрештою... моя колiжанка/однокласниця зарезервувала стiл в ресторанi/барi Мiраж це на маленькiй вуличцi за пам'ятником Грушевського, прямо бiля ресторану Пекiн здається. Цей бар сам малий, нам склали до купи 4 столи i вийшов один широкий та довгий стiл. Попри нас ще було 2 столики в залi i там перше сидiли якiсь пацани, а потiм кавалiр з двома дiвчинами зайшов, але так як ми були голоснiшi за них, вони поїли та пiшли. Надоїдав лише музикант, який час вiд часу витягав свою йонiку i лабав бєлиє рози. Пiдпитi пацани перше чемно просили ... заткнутись, а потiм пригрозили чимось сер'йознiшим. Ми то були єдинi люди в залi.
    Їжа була чудова!!!!! Купа їжi!!! Впринципi вiд певної години всiм було всеодно що на столi, хтось обнiмався, хтось обговорював важливi питання, хтось дивився косим оком на пана музиканта. Там навiть був приватний дворик куди час вiд часу всi дружно ходили курити/тусуватись/робити фотки. Самi стойкi (я в тому числi, хто би ся сумнiвав) просидiли до 2 ночi, хоча нас вже не раз "просили" забиратись. Таки до 2 ночi ВСЯ їда була з'їджена ХА ХА ХА бо десь пiсля 10ї вечора вiдкрилось нове дихання (чи нова глотка може) Все було випито, i ще прийшлось в них докупляти вино i горiлку (пива не було). На десерт були здається тiльки фрукти i кава/чай. Особисто для мене коли є нарiзне мняско на столi i салатики, дессерт може бути вiдсутнiм.
    Ще, в один момент, одна дiвчина заспiвала пiсню з акомпонiментом йонiки, i всi танцювали :) крiм мене, бо я була оператор, знiмала все на камеру. Пiд час застiлля ми по журнальному порядку розказали про себе коротеньку статистику. Де, ким, коли, як, з ким iтд... Обмивали костi вчителям, згадували добрi шкiльнi часи. На мiй превеликий сором (але водночас i задоволення) двоє однокласникiв ПРИ ВСIХ згадали що були закоханi у мене. Я була червона як рак (але приємно). Я в свою чергу не признавалась нi про що.
    Зрештою, нiяких супер феєрверкiв не було, все було дуже просто АЛЕ дуже дружньо!!! Всi просто сяяли вiд радощi зустрiчi, або менi так здалось. Принесли старi шкiльнi фотки i дивились по черзi. Не було програми, не було нiчого заплановано. Просто зiбрались друзi пiсля 10 рокiв i кльово потусувались, так би мовити. Коштувало це задоволення по 170грн з людини це вже з фруктами, соками i горiлками. Я би нiчого не мiняла, все було як найкраще!
     
    • Подобається Подобається x 24
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    Уляночка, в мене на 10 років, кожен розповідав 3 важливі речі які сталися протягом цих років.
    Ще була класна вікторина. Всім роздали олівчики і папірець. Ведуча зачитувала питання, а ми писали відповіді.головне не списувати:xaxa::xaxa:. І в кого було найбільше правильних відповідей- тому дали якусь там апельсинку, чисто символічно, АЛЕ НАСМІЯЛИСЯ ТАК!!!!!
    Тому що питання були типу:
    1. яке прізвисько мав вчитель фізики? - мало хто згадав -ЛИСИЙ БОБ
    2. який був улюблений вислів біологічки? - "скоротися як амеба"
    3. хто грав роль Ольги Сумської на КВН у 9 класі? -. - Я:)
    4.хто забив вирішальний гол у фіналі кубку шкіл з футболу і тд.
    і багато інших із нашого спільного шкільного життя.

    Думаю у вас теж були різні цікаві моменти, кяі можна в такий спосіб згадати.:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 18
  5. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    Дуже класно на зустрічі виглядає слайд-шоу під певну музичку (символічну наприклад для вашого класу) з різними фотками зі шкільних років, з кусками відео з різних вечорів. Фільм такий можна зробити на хвилин 10-15, але то буде щось. Головне щоб в барі був телевізор і DVD.
    А нам весь час хлопці організовують зустріч. І однокласників і одногрупників. Я навіть поняття не маю як то. :8:
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    Кізонько, суперова історія...аж самій захтілось на ту зустріч...

    Касю, то у вас була ведуча(тамада), то окремо замовляли? Чи то хтось так файно взявся за організацію і ті конкурси самі проводили?
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    Niferttiti, виглядає цікаво, але якщо школу закінчували 10 років тому, то дуже сумніваюся, що якісь куски відео знайдуться. Хіба що випускний.
    Ми нашу зустріч розпочинали в школі в нашому класі. Запросили вчительку, провели один урок, де кожен про себе трошки розповідав. Помалювали по дошці, посиділи за своїми партами. Ну а далі вже забаву продовжили в кафе. Натанцювалися, наговорилися. Староста принесла збережені сигнальні зошити - пам"ятаєте, були такі, де записували порушників. Як читали, то аж за животи трималися зі сміху :))) коли кафе закривалося, то ми продовжили святкувати на роботі одного з однокласників. Приїхала я додому десь година шоста :)
    Цього року в нас вже 12-та річниця і думаємо, може то би таку собі міні-зустріч зробити
     
    • Подобається Подобається x 12
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    ні ведуча, то наша однокласниця, яка сама це все придумала. а ще вона кожному роздала такі маленькі вдікриточки з різними побажаннями. і підписала - зустріч 10 років. типу памятки такі.
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    це класна ідея,слайдшоу можна зробити з фото і накласти музику,є програмка така....

    От в нас так і було, дуже класно получилось! Спочатку були шкільні фотки, а потім теперішні, де всі з сім'ями, дітьми :y:
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Зустріч випускників

    І вмене недавно було 5 років!посиділи гарно в кафе, запросили керівничок (було 2), а родзинкою свята стало зачитування анкети одного хлопця (може хто бавився в школі таким - як тебе звати, який улюблений предмет, кого любиш, а кого ні....) ми там всі чуть не попадали!!!по відповідях пробували вгадувати хто писав!!!це було весело!потім мої пішли ще гуляти, але я вже не була!
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    А ми останню зустріч однокласників завершили на Високому замку і останній раз у школі після випускного. звичайно не всі туди докарапкалися. Але теж було досить цікаво.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    Читаю ваші дописи і по-доброму вам заздрю.У мене 7 лютого була зустріч з однокласниками.Чесно кажучи,я сподівалась,що все буде набагато цікавіше.
    По-перше ,зібрався не лише наш клас ,а цілий випуск.Це,звичайно,не погано,але багатьох я не дуже добре знала.
    По-друге,не було ніяких конкурсів,а мою ідею,щоб кожен піднявся і трохи росказав про себе ,сприйняли не дуже,сказали,що це як в американських фільмах:
    -Я Майкл і я алкоголік.
    І всі хором:
    -Привіт,Майкл.
    Чомусь така дивна асоціація:8:.А потім, під час танців ,я в двадцятий раз була змушена розказувати про себе:umbrage:.
    По-третє,крім нас там були ще одні випускники і дуже шумні,тому спілкуватись можна було лише з тими,хто сидів поряд.
    А я так "рвалась" на цю зустріч,бо на 10 років не змогла піти.А якщо врахувати,що зустріч була не у Львові і я все своє сімейство примусила їхати зі мною,то...:confused:
    Сподіваюсь,що 20 років буде краще.
    Пи.Си.Але ,скільки я компліментів отримала :rolleyes:...
    Все,ні про що не жалкую:xaxa:.
     
    • Подобається Подобається x 19
  14. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    У мене цього року така ж зустріч і, очевидно, мені прийдеться теж організовувати її. Дуже актуальна тема!!!:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Мартуся

    Мартуся Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    Я теж планую влаштувати таку зустріч, тільки 5 років після випуску. Але трошки пізніше, десь після Великодня.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    У нас минулого року була зустріч однокл.10років як закінчили.Я збирала.відразу кажу справа як і люба ініціатива-невдячна(бо всім не вгодиш одні те не пьють інші не їдять а ще хтось гроші забув!але заради зустрічі варто ризикнути).Спочатку деяких на "однокласниках"знайшла.решту по старих адресах і телефонах.Деякі самі зателефонували щоб прийти.Зняла кафе,замовила меню,призначили час-і вуаля.всі зібрались.Зразу зверніть увагу на такі речі:Узгодьте зі всіма суму,яку їм знадобиться здати,алкоголь хто що п"є тощо.,і закладіть в общак побиту посуду рюмки тощо.Приємного вам збирання!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    злючка,а як ти домовлялась з кафе...всі ж хочуть завдатка,причому половину...неменше....то як бути...зі всіма наперед зустрітись? бо свої гроші якось теж не хочеться вкладати.....варіанти кафе

    і ще,давайте писати сюди можливі варіанти кафе,з нормальним співвідношенням ціна/якість...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    :xaxa::xaxa::xaxa:,а я навпаки думаю це якраз правильно,встати і розказати пару речень про себе,хоча б одружений/ні,діти,робота,місце проживання.....ато дійсно потім по 20 раз кожному розказуй
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    А у нас ніхто й збиратись не хоче. Організовувати все те дійство, зрештою, також ніхто не горить. От такий классссссссссс...
     
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Зустріч випускників

    в нас клас теж ні разу не збирався...і не збеерться......а от група з інституту:y: