Зуби мудрості

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Neytasa, 26 Грудень 2010.

  1. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Оті, що болять час від часу (фактично, якщо торкнутися ясен, то вони постійно такі ниючі) , нижні - один на 2/3 по горизонтальній площині і десь на 1-2 мм висоти виліз, другий майже повністю схований під капюшоном, але трохи прорізаний, верхні, зрештою, теж десь так на 1-2 мм повилазили і теж не цілі, по 1/2, 2/3 площі, але так не турбують - на верхній щелепі у мене якось більше місця для росту, а на нижній вони сильно відхиляються від осі, нема куди лізти, може тому цей процес більш болючий.
    ну та в мене вже почали псуватись( минулого тижня лікар знайшла карієс на одній з нижніх вісімок. Наразі береться лікувати, але то ще не відомо, що там нас чекає всередині...проте, казала морально готуватись до видалення - рано чи пізно.
    Ой, я про це щось навіть не подумала. А очень даже может быть(((
     
  2. ulyana G

    ulyana G New Member

    Всім привіт) хочу видалити нетипову 8, але дуже переживаю і незнаю до кого йти. Клініка Усмішка нормальна?
    Хірург Артур по батькові не пам'ятаю, ніхто не чув?
     
  3. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Мені лікар радила навіть не починати лікувати зуби мудрості, а видаляти. Каже, що на прикус вони всерівно не впливають, а от лікування всерівно закінчиться видаленням у майбутньому. То каже не тратьте час і гроші. Незнаю, може й правда...
     
  4. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    А хто вам видаляв зуб? Можливо Рішко Павло Михайлович?
     
  5. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    У майбутньому лікування будь-якого зуба може видаленням теж закінчитися. Часто лікарі не хочуть з тим зубами " бавитися", бо розташовані далеко і не зручно лікувати. Кумі її лікар сказав видаляти, бо того ніхто не лікує. Пішла до мого- полікував, вже два роки пройшло і все добре.
    Мені не мудрості, інший зуб, хірург сказав рвати вже і негайно. Лікар лікуючий бавився місяця півтора ( на процедури відправляв, щось там сам лікував). Пройшло більше десяти років. Минулого року лише перепломбувала саму коронку ( чи як там верх зуба називається), бо просили ясна і почала залазити їжа. І далі користуюся своїм зубом. Тому думайте. Як там не сильна проблема- то лікуйте. Як рятувати не дуже є що- то мабуть видаляйте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, треба рвати ті зуби мудрості, але не маю сили волі до цього. Верхні зуби мудрості вилізли рівненько, нижня одна вісімка не прорізалася, лізе в корінь сімки, дууже близько. Часом відчуває негострий біль в тому боці. Робила панораму і КТ. Друга нижня вісімка трошки прорізалася, але лізе на верхівку сімки і трохи в щоку. Вона мене якраз трохи періодично турбує, коли росте на міліметр, було якраз 2 тижні назад. Зараз не болить ніц. Але я розумію, що прийдеться видаляти не зараз, так потім і можливо з сімками на пару.
    Але я як уявлю той процес розхитування зуба, витягування, висмикування, заживання, то мене кидає в холодний піт, підкошуються коліна і в повітрі починає смердіти кров'ю. Я погано переношу запах, смак і вигляд крові, бракує відразу повітря, погано стає. А ще самого зуба зверху мало, за що вони його схоплять?
    Дзвоню в лікарню, щоб назначити час на видалення, коли кажуть "алло", я кидаю трубку. Як мала дитина.
    Додам, що в роті велике скупчення зубів, зуби широкі і ім там мало місця.
     
    Останнє редагування: 23 Червень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

     
  8. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

     
  9. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Мені видаляв Сидорчук Сергій Георгійович.
     
  10. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Вирвала той зуб мудрості в Пароденті. Лікар Рішко Павло Михайлович. Сказав, що то а-типове видалення, складне. Спочатку знеболив, вколов, казав, що 10 разів щось. Чесно, я не чула коли він колов взагалі. Через кілька хвилин ще щось вколов, теж не чула. Розпиляв машинкою того зуба - внизу коріння зрослося і витягнув половинки, віддав мені. Взагалі нічого не чула, голову ніхто не шарпав, не смикав, без щипців. Після видалення наклав 3 шви і дав пакетик з льодом, який я приклала до щоки. Дуже задоволена. Призначив Аугментин на 3 дні та німесил, двіяі на день. Боліти почало через 4 год, але я через 1 год після видалення випила німесил. Біль не гострий, але постійний. Погано його терплю, тому пила німесил 10 днів, по півпакетика, але щодня. Через тиждень після видалення в Пароденті лікар зняв мені шви, зовсім не боляче. сказав, що зажило чудово, але в дзеркалі ще є дірка. З кожним днем все краще затягується. Якби ще рвала, то тільки в нього буду. Правда він ще пропонував брекети, коронку, композитну пломбу на інші зуби, але то певно викачування грошей. Або приведення зубів до ідеального стану. Матеріальноі можливості то все привести до пуття ще нема. тому хай поки так послужать. Ціна того зуба мудрості вийшла 1030 грн.
     
  11. StasjaZ

    StasjaZ Member

    Все залежить від того як розміщений цей 8й зуб та від його стану. Видаляти його тільки тому, що він 8ий не треба, адже з часом можуть виникнути проблеми скажімо з 7ою чи 6ою і тоді наявність восьмого зуба може бути дууууже помічною при встановленні містка.
     
  12. Valkiriya

    Valkiriya senior member

    Видаляла 2 зуби в поліклініці на Замарстинівський. Лікар Стахник. Зробив все швидко, професійно і, найголовніше, безболісно. Заплатила минулого року 150 грн за один. Лікувати не було що, бо один зуб ріс неправильно, а від другого лишався тільки пеньок. Отаке. До речі, лікувала зуби також в Стахника молодшого поверхом вище, дуже приємний лікар. Зробив все якісно.

    Sent from my m3 note using Tapatalk
     
  13. RedRidingHood

    RedRidingHood Member

    Видаляла в Естетик дент в центрі. Лікар Олег Ковтуняк.
    Видаляла дві нижні вісмки які впирались під кутом в сімки і одну верхню вісімку.
    Стандартно - обколов знеболюючим, розпиляв зуб і витяг, наклав шви - через 10 днів знімала.
    На жаль обидва рази запухала вкрай не приємно і сильно :sad: але нічого, взагальному все зажило дуже добре.
    Приймала аугментин 10 днів і перший раз протиалергічне ще, з обезболюючого - нурофен, кетанов час від часу (бо мала ще на гв тому щось сильніше боялась брати)
    Видаляла бо всі до кого ходила з рентгеном (два ортодонта і два хірурга в різних клініках) разом казали видаляти обовязково.
    Перед тим видаляла першу верхню вісімку в Ключківського (надіюсь правильно пам"ятаю прізвище) на прсп. Шевченка, ніби все ок, але не хотів відповідати на питання і доривав руками бо зуб розкришився бо вже був поганий, тому решту пішла до іншого лікаря, але взагальному претензій немає.
     
  14. StasjaZ

    StasjaZ Member

    Хірург Гімон Роман профі :) щодо видалення атипових вісімок. Він каже, що просто отримує задоволення чим складніший зуб. А крім того він видаляє зуб ціленьким , не розпилюючи. Жартує що з такого зуба чи зубів можна зробити круті кульчики :) До речі, також без болю і проблем, як правило. Його клініка на Єфремова
     
  15. Harring

    Harring Well-Known Member

    Дівчата, якщо плануєте ставити брекети собі чи діткам, то пильнуйте за зубами мудрості!!!!Якщо вони у процесі прозізування, або їх ще не має , а зубний ряд щільний і є скупчення зубів ,то після вирівнювання є велика ймовірність повернення зубного ряду до того вигляду, що було до брекетів. Я носила брекет системи 3 роки на нижній і верхній зубний ряд. Зуби гарно порівнялись , опісля носила і спала у капах 2 роки ...Але через 8 зуб на верхній щелепі ,зуби повернулись у попередню позицію , нажаль лікар мені не надав тої інформаціі . Як народжується , то планую все таки видалити 2 зуби мудрості і довести зуби , до ідеалу.
    Нижню 8 видаляла весною 2016 у "Ліей-дент " , то було досить боляче і довго , видаляли частинами , випилювали....Ціна була поза 1200 грн, кілька днів не розмовляла і не їла. Можливо це у мене дуже міцне і довге коріння ,але спробую наступного разу іншу клініку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    капи зараз не вважаються надійним ретенційним засобом. Я за місяць планую знімати брекети, то роблю шинування зубів, на все життя. Верхні 8ки вже є, нічому не заважають. А нижні ще ніколи не збирались прорізатись, і мій стоматолог каже, що можуть ніколи і не вирости.
    Втім, якщо зберуться рости і заважатимуть - за 1 день вони того не зроблять, встигну видалити до якихось наслідків.
     
  17. Harring

    Harring Well-Known Member

    Та от нажаль тоді ,ретейнери не ставили , принаймі лікар мені не пропонувала , то буду бавитись у брекети ще раз.
     
  18. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @cjomcjomka а для чого робити шинування? То на нижні зуби ставлять? І того не відчувається зовсім, і не помітно? Колись брекети носила, потім попрорізувались зуби мудрості (здорові), то нижні зуби передні трохи позсувались, не сильно,але для ясен не добре, то ортодонт казав що можна видалити зуб, знов ставити брекети (по другому разу) і потім той результат закріпити таким от шинуванням. А інший стоматолог сказав що то можна починати, але ясна від таких втручань можуть ще поосідати, зуби від того не не здоровіють, тому наразі від такої ідеї відмовилась.
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    на верхні і нижні по 6 зубів фіксуються
    для підтримки результату вирівнювання у віці "за", коли кістка вже не заростає остаточно.
    Хоча, у мене дуже хороший обмін речовин і хороші зуби, і шинування мені пропонували опційно. Але я не буду ризикувати і зроблю обов'язково.
     
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    дівчата, може в кого вісімки ріжуться роками по-трошки, а наскільки довгими у вас бували оці епізоди болючого прорізування, бо у мене цього разу якось затягується - я вже не знаю, може то піти ясну трохи надрізати? Я вже щось почала сумніватися, що воно просто так затихне...