Зуби мудрості

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Neytasa, 26 Грудень 2010.

  1. Lonely

    Lonely Мрії збуваються ;)

    Я видаляла в медінституті у Пограничної
     
  2. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    а як записувалась? чи напряму йшла? чи треба скерування?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Нічо не треба. Якшо треба дам номерок, зідзвонитесь.
    П.с. Сорі шо відповідаю, хоч питання було не до мене.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    написала тобі у приват. До теми скажу, що скерування не потрібно, ну ренген вісімок точно потрібно, він ще може на додаткове обстеження відправити, 3Д зуба якщо не помиляюсь
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    А хто видаляв вісімки в приватних клініках? В кого саме?
    І ще питання. У мене зуб вже виліз, ну не знаю, чи повністю, але так добряче, але росте горизонтально, в напрямку до щоки. То його просто рвати будуть, нічого вже різати не треба?
     
  6. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Протягом вже двох років, так час від часу, росте в мене зуб мудрості, коли тільки прорізався, то розрізали трошки "капішон", а так то терплю( поки виросте
     
  7. Jana Marjana

    Jana Marjana Active Member

    У мене теж вже другий рік росте зуб мудрості, зараз не болить і не турбую, але спочатку навіть трохи підпухла.Чекаю коли повністю виросте а тоді й вирву,бо криво росте.
     
  8. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    В мене лізе 5 зуб мудрості? Таке буває? То вже виходить 33 зуб. І то лізе десь на основі піднебіння, ятрить щоку, що з ним робити?
     
  9. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Для початку зробити панорамний знімок. По ньому буде видно шо робити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    буває, але це не обов'язково зуб мудрості. зробіть панорамний знімок, як вам радили вище.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Плююсуюсь до порад вище, без нього вам стоматолог не скаже точно, що це. В Пароденті можна без направлення зробити, якщо цікаво.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а скажіть з досвіду. Коли вісімка прорізАлась, то боліло. Тепер прорізалась, виросла на міліметр десь. На огляді лікар сказав, що здоровий зуб, хоч ще і не виріс до кінця. А тепер знов поболює так, як боліло підчас прорізання. Може зуб мудрості поболювати, поки доросте до нормальної висоти?
     
  13. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    може, але гляньте чи не червоні ясна навколо. в мене зуб був здоровий, але пішов якийсь запальний процес в яснах при прорізуванні, чи ще якась мара, почалось з болю у вусі, аж потім я припустила що то зуб і стоматолог підтвердив, довелось видаляти
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    може. мої так і болять. коли не росте - нормально, знов йде в рух - і болить знов. а ростуть повільно.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    у мене один із зубів мудрост періодично болів на протязі 5 років. І отак по міліметру вилазив. Під час кожного чергового прорізування жила на кетанові. До речі, так до кінця і не виліз :). Потім за кілька років почав десь там собі псуватися і 3 роки тому пішов під видалення
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та ні, нібм нічого особливого...
    а, ну то в мене ще лайт-версія: в той період росту болить тільки коли хрумкаю якийсь овоч і потрапляє по яснах. або коли надто жорстко чищу (дуже важко до нього дістатись так далеко)
     
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    У мене вже так 10 років, періодично болить, і сумніваюсь, що ті зуби повністю вилізуть, вже швидше зіпсуються(
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а зуб вже видно? В мене від 20 до 26 періодично боліло, в 26 вже були обидві верхні вісімки. Але кожна виросла по міліметру у висоту - і зупинилась. Чи то - майже зупинилась. І так вже 2 роки
    прогнозик так собі :sad: але якщо зіпсуються - напевно, буду одразу видаляти. Не уявляю, як їх нормально лікувати. Мені одну лікар герметизував, бо там якась негарна емаль була. То ледь доступився бором і одразу "заспокоїв", що якщо я вивихну щелепу - він вміє вправляти:girl_haha:
     
  19. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Вилізують. У мене, певно, з 18 років лізли і боліло весною і восени, от власне на таку різку зміну сезонів-погоди. Пила анальгін, до лікарів ходила, один казав якийсь "капішон" надрізати -- я не дала. Навіть щока напухала, і от десь тільки після 30 остепенились -- і вилізли, і рости перестали, і боліти, і не псуються.
     
  20. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    В мене теж кожен зуб мудрості ріс поступово і поболював при тому.
    А вчора видаляла нижню вісімку, відчуття ще ті.:girl_cray: Бо був це великий зуб з глибоким корінням і дістатися до нього було важко. Ще й до анастезії є протипокази, то так з обережністю лікар вколов тільки один препарат (зазвичай колять суміш з 2-ох препаратів). Повного знеболення не було, то і біль трохи відчувала, і хрускіт, і зуб піддався аж з 4 разу. Думала, що на обличчі навіть синці будуть, але все ок.:girl_smile:2 роки тому видаляла верхню вісімку, то тоді все пройшло легко і безболісно, а тут...:girl_sad: