Зуби мудрості

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Neytasa, 26 Грудень 2010.

  1. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    В кого і як росли зуби мудрості??? І чим це все закінчилось? Видаленням чи виросли і заспокоїлись?:girl_cray:
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Зуби мудрості

    верхні виросли легко,з нижніми ,а тобто нижнім досі мучусь,бо один вже вирізали минулого літа.Він все ліз,але вилізти не міг,тиснуло на всю щелепу...Жах..вирізали легко досить,але відходила не так легко.10 днів антибіотики,шви,дуже довго то місце заживає. Ну і ще перші дні після операції рота майже не могла відкрити.брр.... Тепер другий вже починає турбувати,теж не вилазить,але часом болить.Відчуваю,що рано ,чи пізно теж прийдеться вирізати.
     
  3. Azza

    Azza Member

    Відповідь: Зуби мудрості

    Мої зуби мудрості почали рости 1,5 року тому назад, в кількості 3 штуки і досих пір ростуть. Видаляти покищо нема потреби, бо не мішають, але коли починали лізти, часто відчувала певний дискомфорт, але тепер минулося, правда бувають дні коли дуже відчутно вони лізуть, переважно три на раз.
     
  4. LadyEva

    LadyEva Member

    Відповідь: Зуби мудрості

    А в мене ці зуби росли десь близько трьох років, сильно мене не турбували, було лише легке ниття по три-чотири дні, так приблизна щомісяця,але швидко стали каріозними, бо їх там важко добре вичистити, зараз їх полікувала, бо стоматолог казала, що вони виросли гарно і видаляти їх не потрібно.
     
  5. LGalT

    LGalT Member

    Відповідь: Зуби мудрості

    В мене вже три зуби мудрості виросли:girl_bye:. Ще один нижній "пробивається". Час від часу ниє, але надмірного дискомфорту немає наразі.
     
  6. Xroba4ok

    Xroba4ok Active Member

    Відповідь: Зуби мудрості

    Мої нижні зубки мудрості довелось вирвати коли вони ще тільки починали прорізуватись, так як вони були в неправильному положенні і деформували б мені положення інших зубів. То було трохи нервів, так як рекомендували мені жінку, хірурга-стоматолога, а вона не мала сили їх витягнути... Але все закінчилось добре)
    Теж був тиждень антибіотиків, кашки і зупки їла, зажило швидко. Впринципі, не шкодую. От лише з лікарем в моєму випадку помилилась...
    Якщо видаляти, то все залежить від професійності лікаря, від положення зуба:smile:
    Перш за все варто зробити рентген зуба, щоб подивитись чи його варто залишити чи виривати
     
  7. GalkaSv

    GalkaSv Active Member

    Відповідь: Зуби мудрості

    в мене теж вже зо три роки ростуть, але нижні вже більше половини видно, а верхні, то ще й нема половини, коли вони вже всі вилізуть:girl_impossible:. Раніше коли лізли, то практично не було відчуття дискомфорту, а тепер раз на місяць таке відчуття, що десна відриваються від зуба:girl_cray:, напухне, неможливо їсти:sad:.
     
  8. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Зуби мудрості

    А у мене починає прорізатись перший зуб мудрості:girl_claping:
    Ріс-ріс і щось зупинився, тільки половинка зуба вилізла і все, передумав. Дискомфорту не було, хіба що може інколи ясна поболіла, але не сильно.
     
  9. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Зуби мудрості

    в мене періодами якось... росте, рзрізає десну, пече, заспокоюється і кілька місяців все гуд. Другий так само. Хоча стоматолог казала, що через вузьку щелепу доведеться рвати.. а я їй не вірю :girl_crazy:
     
  10. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Зуби мудрості

    Мені виріс аж 1 зуб, теж не хотіла рвати,а лікарі рекомендували... Прийшлося бо так мучив мене що впала в нерви і пішла таки на ту процидуру, дуже боялася, але даремно, асе пройшло якнайкраще, і відходняку не було, і їла все майже зразу...
     
  11. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Зуби мудрості

    В мене один зуб мудрості видалили, ще як студенткою була. Він ріс перпендикулярно до іншого, тиждень я прожила в пеклі, бо мені лікар казав, що то так буває, коли зуб мудрості росте. Не могла навіть нахилитись, годинами тримала холодну воду в роті, бо ставало легше. Нарешті мене направили на рентген. Виявилось, що той зуб перетискає ще й якісь нервові сплетіння... Лікарі дивувались, як я той біль витримала. Сама операція пройшла легко. В районній державній лікарні, у державного зубного хірурга. Дали укола, розрізали ясна, вирвали зуба, при чому, коли я починала стогнати, лікар зупинявся, і питав чого, бо мене боліти не має. Направду порівняно з тижнем болі, то взагалі не боліло, просто було неприємне дуже відчуття, що хтось в черепі риється). Швів не ставили. Виписали лише обезболююче, яке я не пила. Навіть на профілактичний огляд не поїхала, бо мій стоматолог подивився, і сказав, що вже все зажило на наступний же день. В моїх друзів все значно важче проходило, відправляли їх до Львова, дуже дорого.. Не знаю. Можливо мені з лікарем повезло.
    Другий зуб недавно виріс чуть з нахилом, але я його рухати не буду. Здорового зуба рвати не хочу. Два нижні чуть прорізались, і зупинились в рості. Важко чистити. Бо половинка з ясен виглядає, а половинка захована. Не знаю поки що з ними робити. Коли добре вичищую, то пошкоджую ясна..
     
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Зуби мудрості

    о, і в мене те саме. Чистити - зле, не чистити - запах їжі буде. Але мене переконують, що та захована половинка вже зіпсута, треба різати і лікувати.. вагаюсь зараз, хоча планую до вагітності привести зуби в порядок.
     
  13. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Зуби мудрості

    Те саме було, було видно тільки частинку з обох боків і лікар казав, що вже зіпсуті, вилізли два здорові білі зубчики :)
     
  14. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Зуби мудрості

    мені колись мій стоматолог порадила чистити зубною щіткою для брекетів ті зуби, якщо мені тяжко ниткою і т.д. Я попробувала супер запаху не було , але мені насадка та що "йожик", "ялинка" найкраща.
     
  15. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Зуби мудрості

    аналогічно. Нижній зуб мудрості - рекордсмен, росте бідака вже 5 ий рік, але малоймовірно що проріжеться (по словах дантиста він ніби у кишені, треба обов'язково розрізати, щоб поверхню можна було добре чистити, але я цього ще не зробила..)

    а щодо періодів росту, то болить раз в рік, останній раз болів, коли доці було 5міс., то я взяла її гризунець, поставила в холодильник, а потім жувала. І ви знаєте, що помогло.
    Може це і смішно, але спосіб помічний
     
  16. vernata

    vernata New Member

    Відповідь: Зуби мудрості

    В мене три роки ріс, періодично мучив, найжахливіше було, коли його чергове прорізування співпало з ангіною, не могла не тільки ковтати, а й просто відкривати рот.
     
  17. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Зуби мудрості

    І в мене такаж ситуація, ріс верхній дуже довго, ше як в школі почав (навіть незнаю скільки, напевно десь до 5 років)... тепер періодично всі інші три болять, поболять пару тижнів і заспояться, потів знову...бувало так, що і рот відкрити не могла, вся щелепа боліла...а той шо перший виліз, то я його вже удалила, він був ще здоровий, але мав іншу проблему. Так би мовити, муляв мені щоку, і там утворювалась ранка, стоматолог пропонував просто надпиляти його, але тоді б була проблема з чутливістю...Але мені його не було шкода :) видалила без сумнівів...А то вони тільки і псуються, мій брат так декілька років возився, лікував, бо так стоматолог радила ( я її розумію, чим частіше зуб псується, тим більше у неї роботи :) ), але в результаті видалив його. Я взагалі "зла" на зуби мудрості :) вони як почали рости, тоинадавили на інші і трохи диформували зубний ряд, а до того мала ідеально рівні зуби :sad:
     
  18. Kolezanka

    Kolezanka New Member

    Відповідь: Зуби мудрості

    А мені поки добре. Зуби мудрості ще досі в яснах сидять. :girl_smile:
    Цікаво, вони колись взагалі виростуть в такому віці?
     
  19. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Зуби мудрості

    а я навіть не помітила коли в мене виросли зуби мудрості - нічого не відчувала, не боліло. Вже як взялася за лікування всіх зіпсутих зубів після народження другої дитини, то один довелось видаляти, але все обійшлось без прорізання і зашивання - з простим обезболенням і прийманням Німесилу, а ще один зуб мудрості просто запломбували. Так що ці зуби майже ніяк проблем мені не завдали, тю-тю-тю....
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Зуби мудрості

    В мене так кутній зуб виліз. Просто чуть підрізали ясна, щоб не накопичувалася їжа і той зуб не попсувався.
    А зуби мудрості на рентгені є, але чи проіжуться лікар не знає, мої кутні дуже пізно виросли.