Зрада чоловіка, що робити? (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем buhgaltersha, 26 Серпень 2014.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Вище написали про вибір. Я завжди це казала про свою ситуацію. Чоловік вибрав зраду, я вибрала розлучення після.
    Отже, якщо людина зробила вибір продовжувати стосунки, після зради, немає сенсу в тому, щоб продовжувати колупання. В ньому особливо. Людина сама відповідає за власний вибір. У жінки все Ок. Жінка не винна, що чоловік- слабак і не стати самій слабкою в цьому- первинне.
    Безперечно, все це важко до уср*чки в прямому і переносному але не варто знищувати себе ,яким би не був кінцевий результат. Треба прожити, переступити і йти далі не оглядаючись за своїм вибором.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Мені подруга, коли синочкові було пару місяців, сказала, щоб я в цей час дуже себе доглядала і була сексуальною, бо в цей період дуже часто чоловіки зраджують. Для мене тоді і тепер це звучить, як змова проти жінок. Я виношувала 9 місяців, родила, почалися перші місяці материнства, які для мене були найсуперечливішим періодом в житті, таке враження, що я сходила з розуму. І попри це все я маю пам'ятати, щоб когось не обділити увагою, бути сексуальною і т.д. Це жарт??? А мене, мене хто зрозуміє, підтримає, допоможе, розрадить, дозволить проявляти емоції??? А не тільки "Візьми себе в руки, ти ж мама".
    Мені болить за жінок...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 17
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Я теж тепер це раджу подругам. Несправедливо... але нема гіршого ніж переживати то що я переживаю і винити себе в тому , чого могла б не допустити
     
  4. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Але ж Ви розумієте, що НЕМОЖЛИВО (!!!), коли дитині пару місяців думати про те, як виглядати сексуально. Чому всі все вішають на жінок :girl_cray:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    дуже співчуваю Вашій ситуації. Але гірше є - наприклад, довести себе до самогубства постійним параноїдальним прагненням "бути ідеальною дружиною"

    священики мають рацію щодо "спершу чоловік". Але вони і чоловіків "взувають" нормально і вчать ставитись до жінок так, щоб їй "спершу чоловік" нормально заходило.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
  6. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Немає Вашої вини, НЕМАЄ!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Стосовно марафонів - чи то молитовних, чи то психологічних
    не суть, що саме робити чи яку молитву читати. Важливий тип реакції на складну ситуацію. Саме його виробляємо протягом визначеного часу
    а не "я буду молитися 40 днів і він змінить своє рішення" чи ще щось трапиться.

    Мені священик сказав самій обрати молитву, і хоча би раз на день промовляти її в конкретному намірі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Я ще фактично не посповідалась після цієї ситуаціі. Відчуваю що ЩЕ не готова, ще всіх не простила і всього не відпустила. Але і чоловік не посповідався. Хоча і говорив що цього хоче
     
  9. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Так, маєте рацію. Але оте колупання в собі, що я зробила не правильно- можливо в моїй голові розділяю вину на двох і можу хоча б якось його зрозуміти щоб простити... голова тверезо розуміє що хоче зберегти шлюб, але піддаючись емоціям , по 10 разів кожного дня приходить думка що це не вийде зробити
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    :swoon2: пробачте
    Вам не треба розуміти/вникати.
    Пробачити цей вчинок чоловіка. ●крапка
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я трошки відійду від теми і спитаю поради. Бо завтра знов «почнеться». В нас є пара друзів, більше зі сторони чоловіка, але ми з дружиною теж ок спілкуємося. Останні пів року вона впевнена, що він їй зраджує. Впевнена так залізно. Виїла йому мозок ложечкою, він все заперечує. На її аргументи має власні заперечення (аргументи не пишу, бо особисте). І от при кожній зустрічі вона мені тою ситуацією грузить мозок. Останнім часом вже перейшла на обговорення цієї ситуації і при чоловіках. Я так розумію, хоче, щоб я випитала в свого чоловіка, чи її чоловік там нічого не розказує про «коханку». Я такого не буду робити ніколи і нізащо, бо я наше особисте життя не обговорюю з кимось і чиєсь в наш дім не пхаю. Але дружина там наполеглива. Короч мильна опера. Я б хотіла підібрати якісь слова їй для поради, бо то не є такі люди, що можна зігнорувати зовсім. Але моя думка, що коханки там немає і я їй то намагаюся акуратно донести, що проблема трохи в іншому. Поки безрезультатно. Але при кожній зустрічі ми сидимо так трохи в ауті, бо вона відверто просуває думку «я вважаю, що в тебе хтось є».
     
  12. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Поки не побачить на власні очі, доти може думати все, що захоче, мусять бути якісь факти, так і скажіть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    За скільки часу після зради ви прийшли до себе і взяли себе в руки щоб прийняти рішення?
     
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @bobryha
    Розумієте, ми всі різні. І це я кажу не для галочки, чи для відчепного. Так є.
    Я мала колосальну підтримку від рідних, близьких. Це рятувало, бо в той час я не могла бути на одинці. От, коли я зрозуміла, що я собі важлива і слова людини, що писала вище, одним моментом шандарахнуло і я подзвонила домовилась про розлучення, щоб пошвидше. Якщо про час сказати ,то десь два місяці відколи дізналась. .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Сказати їй- а що тобі дасть ця інформація? Ти готова до якихось конкретних дій? Якщо вона підозрює то швидше за все є. Перед тим що в мене сталось теж було декілька дивних ситуацій
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Online

    Online Well-Known Member

    Якби це була просто ваша коліжанка, можна було б порадити їй звернутись до приватної детективної агенції, вони в подружніх зрадах спєци. Щоб вона нарешті закрила для себе це питання і перестала гризтися. Але її чоловік теж друг вашої сім'ї і це буде трохи некомільфо, мабуть... З іншого боку, так можна догризти себе і його до розлучення. Якщо ж виявиться, що підозри безпідставні - це може врятувати шлюб.
    Другий варіант, сказати так як є: мій чоловік нічого такого не розказував і я теж вважаю, що твої підозри безпідставні. Якщо знаєте в чому проблема, може є сенс озвучити це не натяками і делікатно, а трохи в лоб...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  17. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    То вже фактично пройшло 3,5 місяці відколи дізналась. З яких добрих 1,5 місяці він сумнівався і я як навіжена його повертала і сім‘ю зберігала. А вже 2 місяці ми якби сім‘ю зберігаєм. Хоча чесно кажучи 2 місяці тому я була адекватніша , спокійніша і позитивніше до нього настроїна.
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @bobryha ,якщо ви разом , значить так має бути на даний момент. Якщо хочете спільне життя далі- не напрягайте себе, відпускайте і не підганяйте час.
     
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Виглядає, що буде маніпулювати розлученням. Не можу точно сказати. Там трохи тріщини по всіх фронтах пішли.

    Я реально не хочу зі своїм чоловіком то обговорювати, бо 1) вони друзі з пеленок, 2) ми самі недавно вилізли практично з межі розлучення.
    Я їй кажу в лоб. Що проблема майже напевно в іншому, і кажу в чому на мою думку. Але вона вважає, що наявність коханки - то єдине логічне пояснення поведінки її чоловіка.
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Haidee ,погоджуюсь із @bobryha . Чи готова вона до правди, запитайте?
     
    • Подобається Подобається x 1