Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Sertce, 19 Квітень 2011.

  1. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    Хм, такого в мене не траплялось :)

    З диваками я не розвивала бесід.
    У цьому випадку 1 з двох: прикалується (або п'яний/під кайфом) або недорозвинений...
    Воно вам треба?

    Не роздавайте номер телефону направо і наліво - лише тим кандидатам, до яких є інтерес.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  2. ewgenia

    ewgenia миється в бані

    моя краща подруга зі своїм чоловіком познайомилися на сайті знайомств)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    А на якому? :girl_flirt:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  4. ewgenia

    ewgenia миється в бані

    здається то була легендарна мамба!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Rozmari

    Rozmari Well-Known Member

    У мене дві коліжанки познайомилися зі своїми чоловіками на сайті знайомств, та сама мамба ))) Склалися чудові пари :) Усі вони нормальні, адекватні і були з серйозним наміром знайти свою половинку. Гадаю, потрібно мати терпіння до того сайту знайомств і "кадрів", які можуть трапитись... так як багато і старих/жонатих і збоченців... У мене, до прикладу, терпіння бракувало. :girl_devil: Декілька разів пробувала сидіти на такому сайті, але то не моє...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. katyalupanowa

    katyalupanowa New Member

    краще в живу знайомитись, так рідко хто вже робить
    прям на сайті? не в соцмережах?)
     
  7. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    А що тут незвичного?) Ми з чоловіком познайомились на сайті знайомств, при чому зустрілись, і одразу видалились звідти. І взагалі до того не раз знайомилась там з порядними хлопцями, просто в чомусь ми не підходили. А потім мій чоловік запропонував свому другу там зареєструватись, хоч той взагалі не ставився до таких знайомств серйозно. І за 2 дні після того познайомився з майбутньо дружиною)) Просто кажуть зараз Мамба - то вже лише для тих цілей, хоча раніше було 50/50, просто треба відсіювати непотріб і фільтрувати з ким ведеш переписку. Ну і колись там надибала власне не коханців (бо відшила одразу), а двоє серйозних зв'язків, які виручали, бо мають колосальні можливості. Не повірите, просто тому, що сподобалась як людина.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Дівчата,жіночки.А що Ви думаєте про чоловіка в якого 2(принаймі) сторінки в інтернеті на різні прізвища.Причому до жодної він не хоче додавати свою дівчину мотивуючи,що в їх країні на державній посаді до друзів може додавати лише земляків.:girl_in_dreams:
     
  9. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    Бреше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  10. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Думаю, що таких "дівчат" в нього з десяток. І не потрібно на таких чоловіків даремно витрачати час.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Але вже сплітає...небелиці.
     
    • Креативно Креативно x 1
  12. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Тут мені важко судити,бо людина іншої національності і культури.Трохи незалежно читала про такий пресінг в їх державі.:girl_yes2:
     
  13. Tropikanka

    Tropikanka Active Member

    Є в мене один в друзях в фейсбуці, турок, мусульманин. Працює на державній посаді. Вперше чую про такі заборони) Однозначно не вірте йому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Дякую :girl_curtsey:
     
  15. Olesichka

    Olesichka New Member

    Я з своїм чоловіком теж познайомилася на сайті знайомств, і зовсім не шкодую, в нас все чудово. Хоча перед тим довелося відсіяти багато кандидатур. поки знайшла того, хто припав до душі)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Брехун :girl_yes2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Thumberlina

    Thumberlina New Member

    Надаю перевагу знайомству в живу. Через Інтернет щось втрачається, не може сказати що саме, але відчувається що щось не так(( Можливо, хтось теж зі мною погодиться
     
  18. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    вже наробила. запросила його на пиво. невимушено. по скайпу. проморозився. пройшло 2.5 міс. я з ним тільки вітаюся і все. останні 2 тижні помічаю, що він лайкає всі мої пости і фото на фб: статті, мої походи по ресторанах, фото. дівчата, нашо таке робити? мені 33 роки. а я вам тут пишу про забавки на рівні 1 класу. скажіть, щоб я заспокоїлась. бо вийшла нині на перекур, а він там. мені руки і ноги тряслись. я просто сказала йому 1 фразу. тільки викинула його з голови.....
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Kayla
    Та нічо ви не наробили. Ну що ви так себе катуєте морально? Проморозився і Ок. Включайте ви режим мороз -40 і максимум вітайтесь.
    Його черга робити кроки у вашому напрямку.
    І тоді ви ще подумайте чи таке вам треба)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    То Ви також його трохи "полайкайте":girl_dance:5 днів,а потім забудьте на якийсь час:angel:.Рефлекс хай в нього виробиться:wacko:.Тиждень перерви,а потім може він все ж проснеться:girl_angel::give_heart::give_rose:.Я на фейсбуці також багатьом лайкаю але то далеко не означає,що хочу зустрітись з цією людиною.Ще один позитивний момент створювати сторінки без своєї фотомордочки:boast:і не приєднувати в друзі тих з ким спілкуєшся в живу.Тоді робиш те і спілкуєшся з тим з ким хочеш.З власного досвіду роблю висновки,бо часом такі "кадри" наплюють в душу,що і вороги дивуються.