Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Sertce, 19 Квітень 2011.

  1. shelev

    shelev Member

    Я з певністю можу сказати що можлива! Мій колишній начальник так познайомився зі своею дружиною(через газету). Живуть уже більше 10 років, мають хлопчика. Сімя зразкова. Хоч я теж здивувалась як довідалась,що вони так познайомились.))
     
  2. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    100% згодна.Мене на роботі підмахували,що занадто мудра,до всього приглядаюсь.А нє напевно:girl_cool:.Потім же ж я буду скавічати,а вони ржати. :girl_crazy:.
    --- дописи об"єднано, 29 Квітень 2017 ---
    Була на Badoo,там тоже наржалась.:laugh1: Пише,що холостяк :help:,а живе на сусідній вулиці і має 2 дітей,жінку з хати випер,а сам кобеліна гонить по 2-х поверхах з рушницею.Взагалі весело на інтернет знайомстві зареєструватись в іншому місті,потім можна зганяти і подивитись,які кадри в твоєму. :beach:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Juls

    Juls Member

    Отаке рано чи пізно вилізе при зустрічі, але ж не хочеться свій час тратити на неврівноважену людину! :girl_flag_of_truce:
    --- дописи об"єднано, 29 Квітень 2017 ---
    Все-таки, якщо у вас є спільні знайомі, то вже є якийсь шанс застерегтися від неадекватних кадрів! Взагалі-то знайомства в інтернеті - це теж саме, що і на вулиці, транспорті, клубі і т.д. - може пощастити знайти "своє", а може і ні!!! Пробувати треба все:girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    дівчата, привіт. не знаю, чи пишу у відповідну тему (хай модератори перенесуть). маю гризоту :). я доросла розлучена дівчинка 33 років:girl_haha:, маю дитину і "тайно люблю" одного мужчину на роботі. якщо серйозно: мені 33, йому 30, працюємо в одній компанії, бачимося на перекурах, він відносно новенький . нічого, крім "привіт" видусити з себе не можу. коли тільки прийшов до нас - ходив курити сам, тепер ходять з колегами-хлопцями. зачепити на побутові теми нема як, типу яка погода погана, бо він на перекурі завжди з кимось.+ момент упущений для теми "о, ти новенький,як тобі робота?" дівки, а я гину. специфіка моєї роботи така, що я з ним не пересікаюсь по робочих питаннях ніяк. правда, минулого тижня таки написала йому, що мені потрібна допомога, що ми тестуєм один опитувальник. хай заповнить. завповнив чемно.я подякувала. бідний хлоп не відає, що то був підкат. дівчата, хелп :girl_flag_of_truce:. на роботі купа молодших, хитріших, нагліших і ні разу не заміжніх.
     
  5. iragonzales

    iragonzales В декреті

    По-перше треба знати точно, що він сам. Бо може і поняв, що підкат, але самі розумієте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. Galunja

    Galunja New Member

    привіт дівки)) дякую що ви є)) хочу сказати, що я того свого "ухажора" з інтернету позбулася(( Аж сьогодні я зрозуміла , яка я була дура, і себе не цінувала(як каже моя коліжанка:" Баба 36 років , має універститет, а розмінюється на сміття...." .. А сталося так... ну я писала ,що він назначав зустрічі а сам так і не їхав, а ось цього тижня пише, що все ок, що приїде до мене точно, обіцяє)) Так , але настала субота і він замовк, сидів тихо аж до вечора, та я питаю: "де ти є??", а він пише, що не буде, бо нема настрою і дощ"((Як мене взяли нерви, але я опанувалася і написала чемно і гарно , що я йому і не потрібна зовсім була, то він мене звинуватив, сказав, що я дитинячий розум маю,він - хороший а я погана вийшла, короче , чемно написала,па па.. таке враження що людині зовсім не треба ні жінки, ні стосунків... я себе просто ненавиджу за те,що писала йому, а він бачу далі зависає на всіх сайтах що є... і зовсім ніякого докору сумління , ніби і чекав , щоб мене розізлити і щоб я пішла...капец )) як багато таких чоловікі , що зовсім не цінують і не треба їм гарного ставлення до себе..
    --- дописи об"єднано, 29 Квітень 2017 ---
    просто дивно, нащо тоді було це все спілкування по телефону стільки часу, майже 2 місяці?Для чого це йому, а я дура думала о - це людина та, яку я хочу, а насправді він коло неї і не стоїть!!!!!!!!!!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. Siania

    Siania Love Life

    Та йой, що нема що запитатись? Можна запитатись як враження, як колектив. Але, найкраще такі розмови ведуться на корпоративі, на обіді. До речі, може підлаштуйте свій обід під його, і будете пазом їсти, ділитись фруктами))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    на зимовому корпоративі його не було. літній і серпні. в офісі він не їсть (((. він взагалі такий спокійний. дівок не клеїть, дурних питань не задає. не фліртує ні з ким.
     
  9. Galunja

    Galunja New Member

    маєш йог номер? напиши смс йому?
    --- дописи об"єднано, 29 Квітень 2017 ---
    вибач, я така сама як і ти коліжанка по нещастю)) в самої по вуха нерозберихи
    --- дописи об"єднано, 29 Квітень 2017 ---
    :girl_sad::girl_sad::girl_sad:
     
  10. Juls

    Juls Member

    Бачиш, все і вирішилося! Ти головне, не падай духом! Можливо "твій" зараз теж розчаровується у стосунках з якоюсь кобітою, а коли ви, нарешті, зустрінетеся, то будете цінувати один одного ще більше! Це було просто випробування для тебе. Урок! Ти його пройшла і для себе зробила висновки! Тепер рухайся далі:girl_dance: Головне, не втрачай надії - ти свого коханого скоро зустрінеш і так себе налаштовуй!:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Дівчата прямо я би не рекомендувала. Написати смс, що все рішала зустрічаємося в лунапарку там то і на таку годину, щоб нарешті покататися на чортовому колесі. А потім , коли би він прийшов, сказали що смс мала бути відправлена коліжанці...
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 2
  12. Siania

    Siania Love Life

    Може просто має когось. Соцмережі перевірені?)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Juls

    Juls Member

    А як він додому добирається? Якщо громадським транспортом, то впади на хвіст - тіпа тобі теж по дорозі)))
    --- дописи об"єднано, 29 Квітень 2017 ---
    Теж варіант! Але якщо він почне відписувати з питаннями?)))
     
  14. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Не відписувати, або викл телефон. Розрядився....Коли його зацікавить, а цілком ймовірно, бо запрошують його, то прийде. А коли має кого, не прийде.
     
  15. Siania

    Siania Love Life

    Я так розумію він програміст? Це до дзідзька прагматичні і логічні люди. Навряд чи він побіжить окрилений не розуміючи до кого і навіщо))) 30 років людині, як не як)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Siania, а що втрачаэться. Коли що смс для коліжанки.
     
  17. Siania

    Siania Love Life

    Не знаю, звідки винеї взагалі його номер, якщо вони тільки вітаються, і по роботі не перетинаються))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. iragonzales

    iragonzales В декреті

    З мого досвіду, коли ініціатива йде від жінки перспективи примарні....Я не могла то пояснити,а тут так прямо й нема. Коли, що він має пальму першості....
    --- дописи об"єднано, 29 Квітень 2017 ---
    @Siania Ви жартуєте,дістати. І помилитися на одну цифру, виявляється майже однакові номери...Та фантазувати можна багато....
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    чисто моя думка: для початку якомога більше зібрати про нього інфо. І то не у плані :зайнятий-вільний ( хоча це теж важливо). Його інтереси, зацікавленості, щось із минулого, соцмережі і все-все, що зможете "нарити". Далі- діяти відповідно по тому, яка у вас картинка складається. Коли маєш повно інформації- тобі легше вирулити: зачепити "ненароком" ту тему, яка йому цікава; зачепити тему, яка десь там дотична. І далі- просто розкручувати і слухати. Там уже не треба буде багато робити :). Тобто наразі "информирован- значит вооружен". далі - по наритій інформації робти тематичні підкати. Причому робити це так, щоб він думав, що це він робть підкати :) І навіть допомогу просити ненароком і з урахуванням уже зібраної інфо. Що в про нього знаєте, окрім того, що йому 30 і він не одружений?
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  20. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    дівки, які смс і який лунапарк? я заступник директора. а якщо серйозно - то маю його в друзях в соцмережах, ні з ким не в стосунках, профіль не дуже активний. маю скайп. маю номер мобільного. але ніяких смс писати не буду. бачила паспорт, штампа нема. чим їздить на роботу не знаю. чи на авто чи на маршрутці. де збирати інфо? а найголовніше, я ж не знаю, чи я йому впринципі норм. на перекурах він вічно з хлопцями. на кухні загальній не їсть. цього тижня бачила що в обідній час виходить з офісу. так, ІТ-шник, тихий, скромний. ніколи не пише по роботі якихось бздур, як вони балувані люблять, а-ля мені кава фігова і будь ласка, купіть мені 7 айфон. що спитаєш - то відповість. і так до всіх. дуже врівноважений. спілкується виключно зі своєю командою. може комплімент йому зробити, щоб хлоп почав хоча би задумуватись? дуже не хочу виглядати нав"язливо і смішно. думки поки такі - нашо я йому стара баба, розлучена і з дитиною? є купа бухгалтерок 25+,які дуже хочуть заміж. і я горда
     
    • Подобається Подобається x 2