Життя починається в животику або як і що впливає на дитину під час вагітності

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем mamba, 23 Листопад 2012.

  1. mamba

    mamba Member

    Пишу тут, бо цікаво дізнатися в матерів їх думку щодо впливу різних факторів на розвиток дитини в животику. Для прикладу, існує думка, що якщо мама багато нервує під час вагітності, то і дитина немовлятком неспокійна буде. Хто має двох і більше дітей особливо ясно можуть побачити відмінності, адже кожна вагітність проходить по-різному. А факторів та впливів дуже багато- кількість ліків, узд, поїздок, стресів( хороших і поганих), забаганки жінки щодо краси ( фарбування волосся, стрижки, маніпуляції з нігтями, солярії, масажі, косм. процедури і хім склад косметики). Які сильні впливи при вагітності на розвиток дитини, які серйозно впливають на неї і їх помітно після народження?
     
  2. Klava

    Klava Member

    Відповідь: Життя починається в животику або як і що впливає на дитину під час вагітно

    Я з першим їла під час вагітності багато шоколаду і мандарин. Коли народився - мав токсичну ерітему (плямки алергічні) і до нині має часом незначні прояви алегрії. Не знаю чи то пов'язано, але може і так. З меншим старалась поменше їсти алегренів, принаймні в останні тижні перед пологами. Народився, то теж мав кілька плямок (але буквально 2-3) на наступний день. Зараз наразі все зникло і шкіра чистенька.
     
  3. Anagramka

    Anagramka Member

    Відповідь: Життя починається в животику або як і що впливає на дитину під час вагітно

    А я протягом вагітності їла все,чого хотів організм -і алергени,і не алергени, дієти ніякої (2 рази їла навіть картоплю з Макдональдза - ну не змогла я опиратися:girl_cool:). Їла дуже-дуже багато яблук, мандарин - більше нічого не хотілося з фруктів. Була ну дууууже спокійна, нічим не переймалася-переконала себе,що малюк-то найважливіше, а все решта-почекає.
    Як результат-в мене ідеальна дитина) - ніяких коліків (ну хіба зовсім кілька разів-по 15-20 хв поплакав перед сном через животик, і то через мене - бо теж почала їсти все потрохи, без дієти), плачів, істерик, висипок, навіть зуби вилізли непомітно.
     
  4. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Життя починається в животику або як і що впливає на дитину під час вагітно

    а я скажу про вплив пологів. старшого родила тяжко ( переконана, шо того мош було уникнути, але доктор хотів як краще а вийшло... самі знаєте, але то в іншу тему;)), стимуляція кількаразова, епізіотомія, витискання, вивих 2 ребер, крововиливи в очах, в потугах була 3 години, малий народився блідо-голубого кольору, слабий, цицю брати не хотів, шось там йому ше капали- вже не пам"ятаю.. жють.. зараз йому 9,5р. дуже толковий, пам"ять добра, ттт, море енергії, але.. страшний холєрик! і дуже нервовий. стримати емоції майже нереально. все губить, про якісь речі, принести\забрати - ніц не пам"ятає, хоча назви металів, коли і шо в якому часі з англ.мови пишется- скаже одразу. зараз вже простіше, бо дорослішає, але не набагато, а як був малий, то було дуууже тяжко. сну потребує небагато, про денний забули з 1,5р, завжди рано встає.. розумію, шо є такі темпераменти, але тут я думаю, шо багато чого це відлуння пологів(((
     
  5. Anagramka

    Anagramka Member

    Відповідь: Життя починається в животику або як і що впливає на дитину під час вагітно

    Напевно погоджуся з kljysochka стосовно перебігу пологів-вплив є однозначно. Я малого родила легко, можна сказати за 20 хвилин..Зараз йому 9 місяців-дуже спокійний.
     
  6. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Життя починається в животику або як і що впливає на дитину під час вагітно

     
  7. Anagramka

    Anagramka Member

    Відповідь: Життя починається в животику або як і що впливає на дитину під час вагітно

    Уляночко, якщо чесно,то ми готові до чогось подібного). По розповідях батьків, і я. і чоловік були в дитинстві шибениками ще тими).
    Я до 5ти років-це щось подібне до Вашого Марка, а сестра (молодша на 3 роки) - навпаки-дуже спокійна і гіперчемна дитина. А потім все змінилося кардинально- я собі "сіла" нарешті, а сестра-стала непосидюхою і збиточницею). Тому думаю,що поведінка у дитини змінюється.
    Готуємось наразі до цього... :d25:
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Життя починається в животику або як і що впливає на дитину під час вагітно

    В мене були дуже подібні вагітності, але діти зовсім різні. І в їхніх характерах настільки чітко читається спадковість, що я навіть не замислювалась, як вагітність і пологи на них вплинули :) Дмитро - це моє дзеркальне відображення, його відчуваю аж до читання думок доходить. Сергій - поки що малявка, але бачу теж знайомі риси - чоловіка.
    Щодо алергій - я трохи береглась, носячи Дмитрика, потім перші його півроку сиділа на жорсткій дієті, а малюк все рівно був плямистий. З Сергієм їла шоколад з його 3 днів, та і підчас вагітності і цитруси і все підряд. А в нього алергії нема.
     
  9. kyca

    kyca Member

    Відповідь: Життя починається в животику або як і що впливає на дитину під час вагітно

    Чим менше мама нервує тим спокійніша дитина. Роди теж мають значення. Зі мною в палаті була породілля в якої дитина здригалась, лікарка це пояснила тим що вона дуже кричала під час родів. Відповідь мене здивувала бо нічого такого раніше не чула. Може і правда. Але коли дитина росте то багато зовнішніх факторів можуть її змінити.
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Життя починається в животику або як і що впливає на дитину під час вагітно

    Я середнього народила за 5 хвилин.. Ніяких перейм, відразу почалися потуги, ледве встигли в пологовий. І він в мене самий забіяка, крикун і вередун. Скорпіонище правда. Так що все відносно. Вплив звичайно є, але не такий вже явний
     
  11. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Життя починається в животику або як і що впливає на дитину під час вагітно

    не погоджусь)))
    Перша вагітність пройшла абсолютно спокійно, без нервувань, стресів і т.д. Пологи були більш-менш, стимуляція, але не сильно мене мучили - дитина більш-менш спокійна. Друга і третя вагітність пройшли в постійному стресі, а пологи пройшли швидко і легко. Середня дитина до 1,5 року ходила за мною хвостиком. Я в пб не могла сходити помитись, так вона кричала. А синок - ідеальна дитина))) Поїсть-поспить. Плаче інколи, але то можна пережити.
     
  12. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Життя починається в животику або як і що впливає на дитину під час вагітно

    я теж не погоджусь. Вагітність одна, а дітки різні.
     
  13. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: Життя починається в животику або як і що впливає на дитину під час вагітно

    Можливо на характер і поведінку дітей і не впливає спокій мами, але гормони стресу, настрій мами і ставлення її до життя однозначно впливають на малятко в животику!
     
  14. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Відповідь: Життя починається в животику або як і що впливає на дитину під час вагітно

    Це все дуже індивідуально. В мене була дуже важка вагітність, постійно в лікарні, постійно кровило, низько плацента, потім передлежання.завжди щось не так. Спокійні миті можна на пальцях порахувати. А скільки різних ліків, антибіотиків по кілька раз було в мене влито! Море узд.Скільки ревіла, нервувалась постійно. Тим більше я дуже емоційна по житті. Роди відбула також не легко, важко на потугах було, кричала жахливо (читала що це теж має вплив). На диво, синочок спокійний, рідко плаче чи капризує. Покищо відбитку того що було я не бачу аніскілечки, побачимо, що далі буде.
     
  15. Faun

    Faun Chaos reigns!

    Може, трохи зарано пишу відгук, бо малій всього півтора місяці, але... :)
    Вагітність моя пройшла у суцільних стресах і нервах. Працювала до 38го тижня - цілими днями на ногах. Їла іноді "що Бог пошле" - бувало таке, що крім мівіни або фастфуда за день нічого не перепадало. Пила каву, їла чіпси (страшенно мене тягнуло на оті гострі Lays). УЗД робили мало не кожного місяця (через обтяжений анамнез і резус-конфлікт). Двічі (чи тричі, вже не пригадаю) фарбувала волосся слабоаміачними фарбами. Проте за всю вагітність нічим не хворіла; зиму відходила постійно на вулиці - як ніколи - навіть насморку ні разу не було. Набрала за 9 місяців тільки 7 кг.
    На дев'ятому місяці діагностували помірне багатовіддя, тому на сороковому тижні поклали в патологію. Народила я в 40 тижнів і 3 дні, "легко", за 4-5 потуг, після амніотомії (робили через те ж багатовіддя: розкриття було, а дитинка не опускалась через завелику кількість рідини), здорову (3800 г і 53 см) дівчинку. То не вірила своїм очам - мала з самого народження була спокійнісінька, кричала тільки коли хотіла їсти або міняти памперс, добре спала, швидко запокоювалась. Думаю, була б така і досі, але почались кольки/газики, то зараз трохи дає нам жару по ночах, та іноді і вдень.
    Також вважаю, що багато залежить від перебігу пологів.
     
    Останнє редагування: 2 Травень 2015
    • Подобається Подобається x 2
  16. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    В мене вагітність з малою проходила дуже легко, я дуже багато ходила пішком аж до 37тиждня робила всю домашню роботу, вязання і вишивання було не для мене, не мала терпіння сидіти на одному місці, завжди мала позитивний настрій. Мала в мене теж постійно в русі і завжди весела, бавиться, регоче. Але вже якщо щось не по її, то таки добивається свого криком. Але то вже відлуння характеру мого і чоловіка.
    Пологи пройшли легко, родила на 3тій потузі, дитина перші місяці була спокійна, їла і спала, поки не зробили прививку (Більше не робили і не буду робити)