Життя на периферії

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем iriwa, 16 Січень 2018.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    Пропадає. Але не на дощ, на сильний вітер. Реагують швидко, особливо взимку.
    Я знайшла ПЛЮСИЩЕ життя на моїй периферії- Нова Пошта! Майже завжди приходжу і я там єдина))) Вчора було аж троє людей в черзі, якась пані двері відкрила, каже: « ого, скільки народу, потім зайду»:girl_crazy: після Сихова навіть мій малий в шоці від такого комфорту
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    За весь час,відколи переїзали пропадало двічі...Раз на півтори доби(щось там вітер сильний пошкодив),другий раз на півгодини(міняли щось)
     
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    а як вам---дзвінки з укрпошти--"вам лист( посилка), приходьте! "
    Буває , що пропадає світло. Реагують не так швидко, як в місті.Але я й не чекаю довго - пропало-20хв. і я вже дзвоню . Ну і ми маємо генератор.
    Цієї зими не пропадало жодного разу, тттт.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я з укрпоштою тут ще не знайома, але загалом в аптеках, магазинах ставлення тепліше, є бажання поговорити, проконсультувати, навіть як я не прошу) і ше можна про все домовитись. Комунікації значно простіші і міцніші ніж в місті
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    упси на техніку маєм і ми) в місті)
     
  6. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Не знаю, як у вас буде, але часом бувають і просто скачки напруги, у мене, на жаль, часто, але на це є причини.Тобто замість 220- спокійно 130 і нижче може бути на пару секунд чи хвилин. Тому у нас є стабілізатор на 10000 на цілу хату. І окремо упс потужний на комп - дозволяє продовжити роботу компа до 20 хв без світла. Але ви так наперед не переймайтесь, може у вас все буде ок і максимум купите відсікач за 200-300 грн в розетку запхати до 1-2 приладів. У мене є такий один, це не упс, але від різких перепадів напруги, які можуть пошкодити техніку, що теж важливо, рятує також.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    В нас то жилетка. Коли серйозна негода світла нема. Також часто коломийки з стрибками напруги. В нас 3-фазний лічильник і дуже часто на одній або занизька або зависока напруга. Є відсікач. На стабілізатор не розжилися. Лише на холодильник є малопотужний упс.
    Двічі за час нашого тут проживання траплялася аварія на газовій лінії, але ремонтували дуже швидко і після подачі газу ремонтники заходили в кожну хату перевіряти чи все Ок.
    Вода в нас з міського водогону. Якість така собі, як у Львові. Тому для приготування їжі возимо з джерела. Теж були аварійні ситуації. Ну Водоканал то окрема тема до розмови (лише там траплялися хами які нічого не знають і взагалі «вас сільська рада мала попередити»).
     
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Усміхнуло, я теж так роблю

    Аналогічно, а ще як є 2-3 людей в черзі, то мені видають посилки поза чергою, вже знають, що я з дітьми. Тому і не люблю НП
     
  9. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Ооо, яка файна тема)) Для мене це також актуально, будуємося біля Винник (бачу,деякі дівчатка будуть мені сусідками:). В мене теж про будинок мріяв насамперед чоловік, а я погодилась, бо десь таки треба рухатися, маленька двокімнатна квартира то не дуже... Але от чим далі,тим страшніше мені... У багатьох аспектах:і добирання, і мед допомога і інфраструктура.. І от навіть безпека,у багатоквартирному будинку навколо тебе постійно купа люду, можна постукати до сусіда по допомогу. От недавно прорвало нам трубу,кипяток сифонив зі стіни, в хаті двоє малих дітей (одне двотижневе кричить несамовито) і я, сусід поміг розрулити, прибрати швидко.. Дівчатка, а як воно вам темними вечорами, коли одні вдома, не страшно? Машина в нас поки одна, але другу однозначно планую, якщо житимемо за містом.
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Звикається:girl_yes:.
    Про сусідів: добре, коли нема- кайф але,от, було в мене вже дві сітуейшн, коли мені один орган "падав/ла" до ніг))). Тепер- телефон(заряджений!) мій кращий друг усюди :girl_phone1:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Я проживаю між Винниками і Чишками, по-серединці, скажу так: якщо не має два авто, тоді дуууже важко, бо у Винниках з транспортом дуже і дуже погано. На роботу мені, щоб приїхати на 9 і не запізнитись, я повинна вже у 7 стояти на зупинці, а там уже лотерея, чи ще в 7 маршрутка приїде, те ж стосується і добирання додому назад, можу добиратись і більше 3-х годин :sad: (по об'їздній дорозі добирання автомобілем по часу мені виходить 15 хв.:)).
    А так, все влаштовує: школи є, правда щодо якості навчання, хотілосяі б кращі, поліклініка, госпіталь, ринок, магазини. Продукти в нас дорожчі, ніж у Львові, тому глобальні закупи ми у Винниках не робимо, з одягом також туго. Величезний плюс у тому, що у нас нарешті з'явилися різного роду розвиваючі заняття для діток, гуртки, спортивні секції, стадіон ім.Маркевича, де хлопчики з 5 років можуть займатися футболом, тепер ще й басейни є, фітнес, спорт.зали.
    Світло часто вимикають, особливо, якщо погані погодні умови, ну і найбільший негативний момент - стан дороги, вулиці. Власними силами вулицю підремонтувати нереально, бо завжди знайдуться "сусіди", яких все влаштовує і змінювати вони нічого не збираються.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    мені - нормально. Але я не є боягузкою... Тобто при батьках, котрі працюють і "безбабусьності" я часто була дома сама. Потім райончик--Привокзальна і 1 поверх.. теж свого додали. Та в нас тут і спокійно . Чужі не шастають. Сусіди трубку піднімають завжди. Сигналізацію правда маємо, але цим нікого не здивуєш - багато квартир також її мають.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Коли дома 3 дітей і Джек рассел, то зовсім не страшно))). Є свої методи оборони). Але і сусіди не далечко, можна гукнути через вікна.
    В нас таке село-село, всі всіх знають), ще камери стоять.
    Відносно цін у Винниках, то мені таки там дешевше ніж на Винниківському ринку. Бракує мені там лише великого супермаркету. Решта - абсолютно достатньо, продукти, хімія - нормальний вибір. Одяг, взуття, іграшки тощо - лише на Львів надія.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дівчата, а що ви робите зі сміттям? У вас вивозять чи самі утилізуєте як можете?
    І ще таке, а як ваші сусіди відносяться до вогню, ну тобто диму? Ми ото сіно палили то сусідка верещала як недорізана бо ми її задимлюємо, а вона приїхала на город працювати і 5 хв поки то згорить вона чекати не хоче..
     
  15. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    я би пішла про Вас писати в темку "зАбилам би...", а ще б викликала пожежників і поліцію
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. iriwa

    iriwa Особлива мама

    а я цивілізовано, на купі, де завжди спалюєм всяке таке. А де я маю ту траву діти, копицями заставитися? Та й поліція шо мене має арештувати за те що на своїй землі спалюю бадилля?
    --- дописи об"єднано, 28 Травень 2018 ---
    та й зрештою, якщо я так зле роблю то запропонуйте альтернативний варіант де ту радість діти? Питала сусідів, худоби ніхто не тримає, нікому сіно не треба
     
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    А нащо ? Сіно, але не засохле непонятно шо, можна віддати, під трускавки постелити. А як не треба сушити сіна, то зразу компостувати траву. Я не люблю вогонь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. iriwa

    iriwa Особлива мама

    @HOPIC в нас вийшло так шо чоловік покосив, а ми аж за тиждень зібрали. Гектарів не маю щоб підстеляти, та й боюся щоб в тому всьому не замножилася живність. Ми пропонували щоб за дурно сусіди забрали, але нікому не треба ні цього року ні минулого.. ну не буде ж лежати і приростати.
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    М
    Ожна було і сухе закинути. Але то таке. Якщо це десь в кінці поля або на такому обгородженому камінням місці місці , то одне, а якщо є житлові будинки, то навіть не знаю, територія то ваша а згоріти може багато чого. Якби мені біля стайні деревяної сусіди на своїй території палили щось, то я би пожежників не кликала - пару відер води і наздоровя, не дякуйте. Та вони і не палять, ну бо до біди багато не треба
     
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    з підпаленням сухої трави-сіна боряться вже котрий рік.. тре наперід прораховувати свої кроки -як не тре вам сіна.. робіть компост . шукайте інші варіанти- це неприємно- сидіти нюхати той дим.-поставте себе на місце сусідки.. мій тато до речі підстелив трускавки- нема в нас гектарів.пару соток- але трускавкам пішло на користь..
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2