Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Virginia, 15 Червень 2009.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    З таким керівником гріх сваритись :girl_in_dreams:
     
  2. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    в мене наразі ніби не жіночий колектив, по суті в кабінеті нас четверо - два на два (тобто два чоловіки , я і ще одна дама). І мушу сказати, що уживатися з цією дамочкою мені геть непросто. Ми різного виховання, в нас різні цінності. Вона любить переповідати зрання все, що в неї сталося вчора після того як вона пішла з роботи , і шо казав-робив її чоловік і т.п. Мені того не треба і про своє домашнє звітувати на людях не люблю. Ну і ше купа дрібниць...

    А от колись, щойно після універу працювала в жіночій компашці, де всі були мінімум років на 15 старше мене, то мені було сам раз. Досить навіть і цікаво і весело. (хоча в них між собою теж якісь "непонятки" бували, ну але може я тоді то все інакше сприймала)
     
  3. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Після університету працювала у колективі, де кілька хлопців і до чотирьох десятків дівчат. Там, де було моє робоче місце, були лише дівчата. І всі були одного приблизно одного віку. Робота із ними змінила усі мої стереотипи про жіночі колективи. Ніяких сварок, тільки максимум взаємодопомоги, підтримки і розуміння. :) Я дуже за дівчатами сумувала, коли звільнилася.
     
  4. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Який би колектив не був, багато залежить суто від керівника. Поки в моєму жін.колективі і керівником була жінка, все було супер, вона бачила ще в "зародку" всі можливі і назріваючі конфлікти, нестиковки інтересів і їх розрулювала, а коли керівником став чоловік все суттєво змінилося. Він жодного конфлікту вже навіть існуючого не бачить, а коли звертаєш йому увагу на то, намагається зігнорувати.
    Можливо просто страшно пхатися в такі розборки, аби не наваляли :girl_wink:
     
    Останнє редагування: 6 Грудень 2013
  5. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    розсмішили :girl_haha:
    але в нас шеф-чоловік, то теж тримається осторонь всього)))))

    А от як одному молодому чоловіку виживати (в прямому смислі слова) в жіночому колективі різного віку?
     
  6. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Один з варіантів - як нашому, ігнорувати всі події)))), але то теж може бути небезпечно - з часом може стати багато "незгодних" з такою політичною ситуацією - як заженуть в куток, як розпочнуть революцію... Ух!
     
  7. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    мій чоловік працює в суто жіночому колективі ( не керівник їх)))), то інколи жартує, що вже знає весь склад родини-друзів-знайомих кожної з жінок, всіх болячки, розміра одягу, взуття, гастрономічні смаки, проблеми-стосунки з близькими, переписи купа різних страв, короткий зміст різних телешоу і бла-бла-бла....
     
  8. strochka

    strochka Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    :girl_haha:
     
  9. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Як на мене то проблема не в тому чи колектив жіночий чи чоловічий, а в тім наскільки він (колектив) завантажений роботою (від того залежить кількість часу на балачки, інтриги і розбори польотів) і наскільки людина незалежно від статі є ХОРОШОЮ людиною. А те, що жінки більше розкривають своє особисте життя на роботі це факт, хоча деколи і одного язикатого мужчини буває досить на всіх :) Аби тільки то інших не напрягало, і працювати не заважало :)
     
  10. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Власне, отой один "язикатий мужчина" і дуже часто може й моментально розрядити напружену ситуацію, яка часто виникає в жіночих колективах.
     
  11. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    То ви пишете про випадок, коли мужчина язикатий на жарти і має файне почуття гумору, тоді все ок :) Аби не протилежний варіант :)
     
  12. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    На попередній роботі був цілком жіночий колектив-то було впринципі дуже навіть комфортно. Ніякого особливого напрягу не було. А зараз нас в офісі 3 жінки і один чоловік-мєнт в відставці. То він нас просто виводить з себе!!! Нам так комфортно без нього, а з ним...грррр!!!Краще б був жіночий колекти :girl_wink:
     
  13. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    А я навпаки мала нагоду працювати із такими двома - але вони були повними протилежностями вашому - мають чудове почуття гумору і вміння "розряджати обстановку". Я вже раніше писала - атмосфера в кожному колективі залежить від характерів та моральних якостей кожного працівника незалежно від статі.
     
  14. raisa

    raisa New Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Знаю схожу ситуацію, там ще й дівчину вагітну на 7 місяці так принизили! Причому дійсно просто так, можливо попала під поганий настрій чи гарячу руку... І то в своєму рідному, так "гаряче люблячому" жіночому колективі, де була душею компанії. І все в основному через заздрощі, а ще є такі люди, які просто переносять свої, наприклад сімейні чи інші проблеми на роботу, і там на комусь відриваються. Я, навіть читала колись, цє один із типів енергетичних вампірів, в яких завжди купа проблем, завжди все погано і поганий настрій і вони живляться від того, що роблять неприємно комусь і їх позитивною енергетикою... Ой, багато тут можна писати, сама працювала в суто жіночому колективі. Ну, те, що дружби в жіночих колективах не буває, це точно, все до пори до часу, поки щось комусь не сподобається....Треба старатися відключати емоції, а керуватись тільки розумом і намагатись на роботі (в одному колективі) не заводити друзів.

    ---------- Додано в 19:48 ---------- Попередній допис був написаний в 19:44 ----------

    Що найбільше неприємно, що ця дівчина після того потрапила в лікарню на підтримку, а перед нею навіть ніхто не вибачився.
     
  15. RedRidingHood

    RedRidingHood Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Зазвичай вчилась-працювала суто в чоловічому колективі тому особливих якихось проблем не було, коли перейшла до жіночого було доволі складно жити і спілкуватись оскільки люди дуже різні були по характеру і по стилю спілкування (часом мозок просто закипав(( ), додому завжди роздратована приходила оскільки кожного дня знаходились якісь нюанси(( в кінці кінців повернувшись до мужчин якось навіть бракує можливості поговорити з кимось на суто жіночі теми :smile:
     
  16. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    так точно.
    я прийшла на роботу після інституту просто бухгалтером.
    То спочатку та жінка, що була головним бухгалтером, нормально до мене поставилася, але буквально через півроку ситуація помінялася кардинально.
    Я вже трохи ввійшла в курс справи, могла робити набагато більше.
    От її певно то знервувало, бо вона мене почала буквально щодня доставати. що я не так зробила, до сліз доводила.
    Я не знаю як я то витерпіла, але через 2 роки та гаспажа звільнилася, з такими фирками, о типу йде на ліпшу роботу, а тут її не цінять.
    Не знаю як я пережила ті 2 роки, кілька разів хотіла звільнятися.
    але що нас не вбиває, робить нас сильнішими.
     
  17. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Самий специфічний колектив, то бухгалтерія- ревність, конкуренція, жіночі плітки. Мала таке "щастя" працювати з ними в одній кімнаті...
     
  18. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    то факт))
    тепер сиджу сама, лафа)))
     
  19. fetailina

    fetailina New Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Все залежить від виховання людини. Я вважаю. що краще. коли в колективі і жінки і чоловіки. Є стимул, чоловіки галантні, жінки налагоджують дрібниці. А краще за все вмикати толерантність. Тоді всі всих виносять.
     
  20. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?