Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Virginia, 15 Червень 2009.

  1. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    наш колектив на 75 % чоловічий. а 2 жінки з моєї кімнати дуже приємні. правда від мужиків досить важко дочекатись допомоги. вони все довго-д-о-в-г-о обговорюють і відкладають на пізніше. тож мені простіше зробити самій одразу і добре, а не переробляти за кимось
     
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    правда від мужиків досить важко дочекатись допомоги. вони все довго-д-о-в-г-о обговорюють і відкладають на пізніше
    моя практика показує, що мужчини не ймуть наказовому тону, тра ласкою, з іскоркою... і все буде робитись на ура! бігом і ще проситися)))) короче, індивідуальний підхід, як завжди "во главе угла"
     
  3. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    ну не можу я в професора 50-60 річного просити "цвях забити"

    а хлопці-однолітки якісь такі безпорадні, аж злість бере
     
  4. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Так, ви праві в певній мірі...На обід і справді в основному сама виходжу, на базар в час обіду - теж, те, що ви назвали "банально" - ношу з собою завжди, на крайній випадок піду в інший відділ пожичити :), а порадитися не могла і на минулій роботі в жіночому колективі - для порад в мене є окремі друзі. Коротше, "ізвлєкаю" вигоди з того, що є :girl_curtsey:
     
  5. Nozhnica

    Nozhnica New Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Особисто в моєму колективі - бажання деколи є застрелитись!
    В колективі в нас 4 дами. 2 по 2 кабінетах.
    То та що працює зімною - спізнюється на роботу, не ставить речі на місце, розкидає на столі, час від часу тікає з роботи... І ще звалює на мене свою роботу - саме тоді коли її "срочно треба кудась з"їздити". І при цьому в неї зарплата вища. Як же мене це достало :girl_flag_of_truce:
     
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Та ви простіше до того ставтеся, ну яка вам різниця коли вона приходить, і де вона що там розкидає, головне щоб вона то робила не на вашому столі. А якщо на вашому, то згребіть то все і перекладіть на її :girl_crazy:. Для чого ви робите її роботу? Кажіть що нічим не зможете їй допомогти, бо свою не встигаєте зробити. Або візьміть приклад з неї і кілька разів доручіть їй свою роботу бо вам "срочно треба".
     
  7. Fairy

    Fairy New Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    довелося мені якось працювати в жіночому коллективі... ооо, довго буду пам'ятати... одні плітки та наклепи, доходило навіть до того, що одне одному на робочі питання не відповідали
     
  8. jantarna

    jantarna New Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    В жіночому колективі працювати важко - це беззаперечно. В чоловічому колективі - потрібно пильнувати чи закрили мужички за собою двері, чи виключили комп"ютери, чи позакривали вікна? Бо їх розум, бачите зайнятий глобальнішими проблемами - те що можна спалити офіс не виключивши електроприлади - то дрібниці. Для такого дріб"язку обов"язково є жінки в колективі які мусять доглядати наших геніїв- чоловіків.
     
  9. yanya

    yanya Active Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Я думаю і жіночий і чоловічий колектив мало чим відрізняється. Робота є робота
     
  10. Gossip

    Gossip Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    ТОЧНО :girl_yes2:!!!
    Ватро також зазначити, що плітки не залежать від статі (М чи Ж), а від того що людина являє собою насправді!!!
    і в жіночому :d23: , і в чоловічому колективах :tanksmile: інколи виникає бажання застрелитись :suicide: !!!
    і на останок хочу сказати: ЧОЛОВІКИ ВЖЕ ЯКЩО ПЛІТКУЮТЬ:drinks: - ТО ПО ЧОРНОМУ :hang1:і з такими БРУДНИМИ ПОДРОБИЦЯМИ, що це про100 ЖАХІТТЯ
     
  11. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    На форумі пшесадність форматування теж викликає бажання застрелити автора. (деталізувати?)
    Не плутайте Посиденьки з Одноклєточні.ру
     
  12. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Ну чого ви так, надто категорично. Мені доводилось працювати лише в чоловічих колективах, а з жіночими стикалась лише під час навчання. Якщо порівняти, то в чоловічому працювати набагато легше та простіше. Чомусь склалось враження, що чоловіки у 90% свою думку озвучать "прямим текстом", а жінка "поза очі". А на рахунок брудних подробиць, то поважаюча себе людина незалежно від статті такого не буде говорити, вам просто не повезло з колективом.
     
  13. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Де б не доводилося знаходитися, завжди якось так складалося, що з чоловіками легше знаходила спльну мову. Вони якісь простіші, просто легші на підйом, я з таким колективом почуваюся впевненіше!
    Зараз у нас всього 3 мужчини, не рахуючи водіїв. То я з ними зразу подружилась, а от жінки - обережні, підозрілі і навіть ворожі. Мені ніколи не везло з коліжанками - я не люблю пліткувати, не обговорюю домашні справи, не ходжу по магазинах - не цікава, одним словом...
     
  14. Gossip

    Gossip Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Байдуже яка "стать" домінує в колективі- ГОЛОВНЕ АТМОСФЕРА в ньому!!! :girl_dance::girl_yes:

    Коли відсутнє відчуття, що робота стає все важча і важча, а сили її виконувати все менше і менше :girl_sad:!
     
  15. LadyLand Shop

    LadyLand Shop Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    ой...той жіночий колектив))) вже не раз бачила в себе на роботу як наші дівчата між собою перешіптуються кого мають звільнити, а головне тій людині нічого не скажуть. Я в таких обговореннях теж була. Не приємно дуже. А обідного через те що всі так мило тобі в очі посміхаються, і знають що хтось до тебе прийде з керівництва і скаже тобі слова "Ти звільнена".
     
  16. LadyLand Shop

    LadyLand Shop Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    з цим я згідна))) На моїй колишній роботі з чоловіками було лекше поговорити і знайти спільну мову, а з жінками треба було бути пообережніше...Сьогодні одне скажеш чи зробиш, всі будуть казати що молодець, а на другий ранок все розкажуть по своєму, як "вона таке то сказала і зробила" Спорчений телефон.
     
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Жінки не люблять працювати в жіночому колективі!!! :girl_crazy:
     
  18. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Працювала в великому магазині поділеному на відділення, спочатку короткий час було в чисто жіночому колективі, але швидко пішла на підвищення і був вибір між новим чолов відділом чи завідувати тим де була, дав Бог розуму піти в колектив, де було 5 хлопців і одна дівчинка-стажерка. Я зараз як згадую той відділ з женсовєтом, людонюки, то пекло з дідьками, вони тіко тим займались, шо воювали.Весь магазин обходив їх стороною. Я ж спокійно, без стресів працювала в прекрасному відділі, де ми один одному допомагали, дружимо до сих пір, часто зустрічались :drinks: досих пір згадуєм з сміхом наші веселі робочі дні
     
  19. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    В одній передачі були науковці-полярники. Їм доводиться жити на станції по пів року в ізольованому світі (тільки в певний час за ними підлітають чи щось підвозять). То вони розказували, що живуть там тільки чоловіки. Були спроби взяти з собою жінок (мало б бути і краще, і веселіше), то вони не змогли ніяк вжитись між собою, були постійні конфлікти, і завжди знайшлось за що (навіть якщо тільки дві жінки). Тому від цієї ідеї довелось відмовитись. Правда, казали що на станціях від інших країн є жінки.
     
  20. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    В нас жіночий колектив, дуже класний. Не гризрились ніколи,напевне через різницю у віці. Я прийшла то всім було від 47 до 60 і головне мені 20!Та й ще на керівника.До мене відносились добре,я перебралась з свого кабінету в бухгалтерію до всіх і підняла зарплату з 575 грн до 1300 грн (це 5 років тому і для майже збанкрутілого підприємства це було за казку)