Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

Партнер розділу - центр лазерного лікування варикозу Артема Чеховського
 1. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member

  Сама собі відповідаю, щоб не забути. Діло перейшло вже на яскраво-червону кров і дику слабість. Узд, консультація - попередній цикл ановуляторний, 13 днів. Тепер знову місячні. Лежу вдома, спробувала прогулятися по вулиці - замучилася ніби мішки тягала. Каротш, кровотечі - не моє.
   
  • Співчуваю Співчуваю x 3
 2. smilechyk

  smilechyk Well-Known Member

  Хтось мав проблеми з диплококами?
   
 3. Raven

  Raven Мама малятка

  @HOPIC, мені лікарка казала, що такі кровотечі є на безовуляційних циклах. В мене була киста,то таке траплялося.
   
 4. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

  якщо є ?, пункція показана. Видаляти чи спостергіати- залежить від віку жінки, від супутніх (є\нема) проблем по гінекології чи ендокринології і ще багатьох причин. Завичай зараз радять видаляти, якщо пухлинка більшого розміру чи якщо вік +- 40 і далі. Бо як кажуть самі лікарі, краще видалити фіброаденому чи кисту і перестрахуватися. Ризик переродження з віком зростає. Мінімальний , але є.Можна звернутися до Іванціва на Коновальця в диспансер для консультації.
  чи лікувати, чи ні, чим і т.д. теж залежить від розміру фіброми і багатьох чинників. Невеликі розміри спостерігаються. Вагітність часто призводить до того, що фіброми невеликих розмірів розмоктуються. Інколи буває зворотнє. Фіброма - естрогенозалежна пухлина. Тому перестає рости при виключенні естрогену. Тобто- під час вагітності, при лікуванні гормонами, при клімаксі. Інколи сама фіброма може бути причиною того, що не настає вагітність, вірніше- імплантація чи загроза подальшого виношування, якщо плідне яйце кріпиться в місці розташування фіброми. Але, загалом, це дуже індивідуально. І якщо вона невеликого розміру, вік репродуктивний, то саме вагітність часто призводить до її зменшення.
  --- дописи об"єднано, 3 Листопад 2019 ---
  ага. На ановуляторних циклах можуть бути такі проривні кровотечі. Або затримки тривалі і далі кровотеча.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 5. tuti

  tuti Well-Known Member

  Дівчата, можливо хтось нещодавно видаляв фіброаденому, чи не могли б в пп зорієнтувати в розцінках. Велике дякую.
   
 6. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member

  Тоді в мене вже цикл на 35 днів - огого як для мене тепер, а цілих 51, що в ніякі рамки...
  Тест негативний, сьогодні ще і хвора, сиджу, ждю
   
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 7. margaruta pisochna

  margaruta pisochna New Member

  Доброго вечора. Скажіть будь- ласка хто робив лапароскопію, то як треба до неї підготовлятись? Скільки часу триває і скільки коштує?
   
 8. smilechyk

  smilechyk Well-Known Member

  Була в гінеколога, зробила огляд грудей - потекла рідина (пару крапель). Вже 2 роки як не годую грудьми. Зараз 2 фаза. Лікарка сказала поспостерігати. Ліфчики завжди сухі. Нічого не болить. УЗД робила - все в нормі. Може в когось таке було? Щось серйозне може виникнути?
   
 9. AnEye

  AnEye New Member

  В Біомед до Зоряни Ігорівни дуже навіть варто. Вона така притуляшна, як сестра, дуже дає грамотні поради, лікування допомогло, то ж можу радити + там теж узд=стка Ніколаєва дуже хороша