Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Сама собі відповідаю, щоб не забути. Діло перейшло вже на яскраво-червону кров і дику слабість. Узд, консультація - попередній цикл ановуляторний, 13 днів. Тепер знову місячні. Лежу вдома, спробувала прогулятися по вулиці - замучилася ніби мішки тягала. Каротш, кровотечі - не моє.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  2. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Хтось мав проблеми з диплококами?
     
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    @HOPIC, мені лікарка казала, що такі кровотечі є на безовуляційних циклах. В мене була киста,то таке траплялося.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    якщо є ?, пункція показана. Видаляти чи спостергіати- залежить від віку жінки, від супутніх (є\нема) проблем по гінекології чи ендокринології і ще багатьох причин. Завичай зараз радять видаляти, якщо пухлинка більшого розміру чи якщо вік +- 40 і далі. Бо як кажуть самі лікарі, краще видалити фіброаденому чи кисту і перестрахуватися. Ризик переродження з віком зростає. Мінімальний , але є.Можна звернутися до Іванціва на Коновальця в диспансер для консультації.
    чи лікувати, чи ні, чим і т.д. теж залежить від розміру фіброми і багатьох чинників. Невеликі розміри спостерігаються. Вагітність часто призводить до того, що фіброми невеликих розмірів розмоктуються. Інколи буває зворотнє. Фіброма - естрогенозалежна пухлина. Тому перестає рости при виключенні естрогену. Тобто- під час вагітності, при лікуванні гормонами, при клімаксі. Інколи сама фіброма може бути причиною того, що не настає вагітність, вірніше- імплантація чи загроза подальшого виношування, якщо плідне яйце кріпиться в місці розташування фіброми. Але, загалом, це дуже індивідуально. І якщо вона невеликого розміру, вік репродуктивний, то саме вагітність часто призводить до її зменшення.
    --- дописи об"єднано, 3 Листопад 2019 ---
    ага. На ановуляторних циклах можуть бути такі проривні кровотечі. Або затримки тривалі і далі кровотеча.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. tuti

    tuti Well-Known Member

    Дівчата, можливо хтось нещодавно видаляв фіброаденому, чи не могли б в пп зорієнтувати в розцінках. Велике дякую.
     
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Тоді в мене вже цикл на 35 днів - огого як для мене тепер, а цілих 51, що в ніякі рамки...
    Тест негативний, сьогодні ще і хвора, сиджу, ждю
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. margaruta pisochna

    margaruta pisochna New Member

    Доброго вечора. Скажіть будь- ласка хто робив лапароскопію, то як треба до неї підготовлятись? Скільки часу триває і скільки коштує?
     
  8. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Була в гінеколога, зробила огляд грудей - потекла рідина (пару крапель). Вже 2 роки як не годую грудьми. Зараз 2 фаза. Лікарка сказала поспостерігати. Ліфчики завжди сухі. Нічого не болить. УЗД робила - все в нормі. Може в когось таке було? Щось серйозне може виникнути?
     
  9. AnEye

    AnEye Member

    В Біомед до Зоряни Ігорівни дуже навіть варто. Вона така притуляшна, як сестра, дуже дає грамотні поради, лікування допомогло, то ж можу радити + там теж узд=стка Ніколаєва дуже хороша
     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не так щоб прямо проблема, але я ще жодного разу не була в гінеколога після пологів, а вже 1,5 роки пройшло :girl_in_dreams:
    Хочу нарешті тим зайнятися. Куди б то записатися щоб все і одразу - і УЗД і огляд, бажано район Чорновола, центру, але можна й інші. Ну і щоб ціна не сильно кусалася. Підкажіть щось :girl_flag_of_truce:
     
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Cлободян? пра за ціну не в курсі. теж давно була
     
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А тепер розшифруй, будь ласка, що таке Слободян і де його шукати? :)
     
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Може Слобода?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    так Слобода... сорі . недоспані ночі
     
  15. lula

    lula Member

    Підкажіть, затримка на 4 дні - може бути вагітність? Звичайно день у день починаються, тому нервую
     
  16. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Дякую за відповідь. Вона величенька, 6*5 см. Була ще у одного лікаря - радить видалити (лапароскопічно). Я б і не проти, не хочу з нею ходити, але ціна кусається, від 15 т.грн, буду збирати.
     
  17. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Дівчата, скільки була в лікарів- гінекологів, лише 1 раз були кров'янисті виділення після огляду гінеколога. Сьогодні була в гінеколога, то під час мене боліло (щіточкою брала забір), і після огляду - кров'янисті виділення, і ниє живіт. Це нормально?
     
  18. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    після щіточки можуть бути невеликі кров'янисті виділення, адже по суті вам епітелій пошкрябали. А сильно ниє? Цілий день? Бо, в принципі, не мало б, хіба тріішечки після огляду, адже вона пальпує.
     
  19. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Трохи, час від часу
     
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    У мене бувало таке ниття після оглядів з забором на цитологію.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk