Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Так от, мене нічого впринципі не турбує. Місячні після вагітності як годинник кожні 28-30 днів, десь 5 днів. До пологів бувало так, що 3 дні і виділення не сильні, я про те, що закінчаться місячні дуже хвилювалась. Крім молочниці(від антибіотиків), ні на що не хворіла. З якістю статевого життя нажаль не дуже якісно(((, бо чоловік постійно по відрядженях. Хочеться підстелити подушку, і якщо часу мало.
    Ніяк мені не перекладається на польську то УЗД, а те, що переклалось на інфо лінії одної клініки не знають, що я хочу. Єдине, що знайшла, то гормон анти мюлерівськиц.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  2. maty

    maty Well-Known Member

    От мене теж хвилює це питання : я народила 6 дітей, троє перших - стандартно, вагітність, рік гв, відсутністт місячних, відновлювалися щоразу через 4 тижні після закінчення гв. А з трьома молодшими був безперервний процес вагітність-гв по колу, тобто всього 8 років повної відсутності місячних. Після згортання гв цикл в мене змінився, якщо раніше тривалість коливалася від 33 днів і до 54, то 6 років тому в мене встановився ідеальний 28денний цикл. З часом, тривалістт почала скорочуватися , і зараз 25 днів. Я десь прочитала, що таке скорочення циклу свідчить про наближення клімаксу. З другого боку, можливо ,мій організм таким чином витрачає свій оваріальний резерв.
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"


    --- дописи об"єднано, 13 Липень 2019 ---
     
    Останнє редагування: 13 Липень 2019
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    є різниця у самій відсутності :). Наприклад, якщо жінка усе життя мала нерегулярне статтеве життя чи його відсутність - то і після 40-ка його
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

     
  6. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Можу сказати, що спостерігаю, чую такі випадки раннього клімаксу у двох близьких родичок, які втратили чоловіків. І відповідно статевого життя уже у них не було, бо самі це казали, і пов'язують це з його відсутністю.
    І скажу, що в моєї був дуже важкий клімакс з кровотечами, які закінчились після чистки і мого активного втручання, скажем так, і депресією до 9 міс.. Зараз все більш-менш.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в організму нема такого завдання - витратити будь-що запас. Але так, коли жінка сатє старша організм запускає овуляцію частіше, щоб поки вона ще за іншими показниками може народити.

    є періменопауза, пременопауза і менопауза і це роками тривають періоди.
    --- дописи об"єднано, 13 Липень 2019 ---
    а вони між собою родички?

    ну дивіться, наявність чоловіка впливає на окситоцин. Це гормон сексу. ФСГ ЛГ і прогестерон вони як від сексу залежать? Хіба чисто психосоматично жінка себе "вимикає"
     
    • Баян Баян x 1
  8. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ні, не родички. Я розумію про що ви з боку фізіології. Але одна з них медсестра і після регулярного статевого життя,якого вже нема зовсім, трьох дітей і звісно колосального стресу - каже про певні зміни передклімактеричного періоду, а їй лиш 37. Звісно, я не відкидаю інших версій, але говорю те, що помітила.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"



    Тобто, відстуність регулярного статтевого життя впливає опосередковано, індивідуально і залежить, чи є відсутність цього самого статевого життя стресом для конкретної жінки.Якщ і до того її сексуальне життя бажало кращого, вона байдуже до сексу - є чи ні, то його відсутність не буде стресом. не потягне інші зміни. Якщо ж відсутність сексу є стресом для жінки, то викликає вироблення у надлишку кортизолу та пролактину, які гальмують овуляцію. Місячні часом зникають зовсім, це тягне зміну і у вегето-судинній системі і настають усі схожі ознаки, як при клімаксі. Хоча це лиш гормональний дисбаланс
     
    Останнє редагування: 14 Липень 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    так якого саме передклімактеричного? Періменопауза в такому віці це зовсім трохи зарано. В 40 це нормальна норма.
    --- дописи об"єднано, 15 Липень 2019 ---
    ну от стрес набагато більше впливає на ФСГ
    і на все взагалі.

    Естроген ще - треба дивитись дієту. Зараз з тими новомоднми віяннямим жінки так харчуються, що я не знаю як вони взагалі ще живі.
    --- дописи об"єднано, 15 Липень 2019 ---
    професія (якщо не на шкідливому виробництві працювати) так не впливає.
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я от прийшла питатися, а раптом- раптом, я чогось недоїдаю і того мене жостко ковбасить 2 дні перед місячними ну і під час само собою. Цього разу було фообше офігітельно -ДО- руки трусилися як в алкоголіка. Під час отвєт прост - горизонтальне положення, основне різко не вставати.
     
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Підкажіть мені в яку сторону дивитися і чи є сенс шукати проблему в гормонах. Є сильна втома (так присутній недосип, відсутність нормальної відпустки вже кілька років) і депресивний стан (можна списати на негативні події та психологію). Чи варто перевірити гормони щитовидки чи то зовсім не то?
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    @Happy Fiancee, в принципі може й бути, але там ще плюс трабли з волоссям, загальний стан знесилення. Я б з узд почала.
     
  14. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Волосся - не обов'язково. А УЗД, якщо мова про УЗД щитовидки, конкретики не дасть - збільшення в розмірах, вузли, аутоімунний процес, можуть бути і зі збереженням нормальних рівнів гормонів. Тобто негативних симптомів немає тоді. @Happy Fiancee, думаю, до загального аналізу крові можна здати і ТТГ.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Happy Fiancee може почати з щитовидної. УЗД можете зробити, але не всі проблеми видно візуально. Обов'язково здайте гормони щитовидної. Але це може бути що завгодно. Кортизол, альдостерон, там ще купа гормонів наднирників і гіпофізу. Але звісно сильно акцентуватись на них не треба))) Для початку ТТГ досить. Можуть вам порадити пити Магній В6. Але спочатку спробуйте висипатись. Бо на мене, наприклад, недосип діє шалено. Мушу відіспати 8 годин, бо як менше - привіт симптоми
     
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    Власне, якщо узд проблемне, можна і ттг з тироксином здати. Якщо, нормальне, то це не потрібне.
     
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Не завжди. В мене пару років тому були нюанси з гормонами щитової, але на УЗД все було добре. Наскільки я зрозуміла, то рівень гормонів був достатньо високий, щоб впливати на самопочуття, але ще недостатній для візуальних змін. Якось так. Ну і в останнє як робила УЗД, то мене ще додатково скерували на аналіз.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Немає медичної логіки в такій послідовності. УЗД не показує, як функціонує щитовидка, а це показує аналіз на рівень гормонів, і саме порушення функції може викликати симптоми, які тривожать форумлянку. На УЗД щитовидка може бути ненормальна, а функція збережена нормальна, як я вже написала.
    Тобто один аналіз дає відповідь на конкретне запитання, і робиться за компанію з загальним аналізом крові в одному кабінеті, ну і є дешевшим, ніж узд.


    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Happy Fiancee як варіант - розібратись з депресією.
     
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    УЗД і кров точно не мають обов‘язково зв‘язку. В мене гормони ідеальні, а вузлик останні кілька років росте та й росте. Контролюю що пів року. Симптоми такі є, але в мене то неврологія. Я п‘ю ліки курсами, переважно навесні, бо буває геть зле. Впливає все, недосип - це катастрофа.
     
    • Подобається Подобається x 1