Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. kamaliya

    kamaliya Member

    Мене за місяць теж чекає лапароскопію з тої ж приини,що й у вас і також лікар каже про 3-хмісячне лікування Візаном або укол в живіт раз на 28 днів! А де і хто робив вам лапароскопію?
     
  2. lika anhelika

    lika anhelika Active Member

    та сама ситуація лікувала молочницю....ні клотримазол, ні ліварол і ще одні свічки (назви не памятаю) нічого не допомагало ...зараз звернулася до іншого лікаря, то вона мені сказала, що це не молочниця, а кольпіт тобто якась інша інфекція, в мене гнійні виділення (вона так сказала), мене нічого не турбує, тобто немає свербіжу лише запах....отже приписала таке лікування: полімік,ністатин і свічі осарбон, але після першого дня лікування відчула полегшення) через 10 днів іду на мазок там буде видно
    --- дописи об"єднано, 2 Листопад 2016 ---
    і ще гінеколошка сказала, що після лікування молочниці, а тим більше серйознішої інфекції потрібно протягом 3 циклів в перший день місячних пити клотримазол, тому що під час місячних інфекції загострюються
     
  3. Panyanka

    Panyanka New Member

    Ро
    Робив Філіпюк в лікарні на Русових
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Таке питання. Після пологів була на огляді в лікаря,і та виявила ерозію. Сказала в три місяці малечі прийти ще раз на огляд і якщо ерозія не затягнеться до того часу зробить прижигання. Мені після перших пологів в рік старшої тежвиявили ерозію.я тоді в іншого лікаря її спостерігала, та робила цитологію і вже на основі тих результатів радила робити кріодеструкцію,я тоді ще півроку потягла з тим заморожуванням, медикаментозне лікування не допомгло і я все ж зробила кріо. Ерозія тоді затягнулась, і до самих пологів не було,а це якби знову зявилась. Меншій через тиждень три,я думаю вкінці місяця сходит на прийом, але якщо та ерозія ще є, скільки чекати з надією на те,що затягнеться сама? І якщо з неющось робити то краще зноау кріодеструкцію чи прижигати?
     
  5. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Мені здається, кріо менш травматичне. Як правило, говорять три місяці чекати, але це дуже залежить від того, яка це ерозія.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Diaz

    Diaz New Member

    Бачите у вас хоч якісь там забах був. А в мене ні запаху ні виділення,і всі ставілять молочницю(((
     
  7. Veronikka

    Veronikka New Member

    Дівчата, потрібна порада! Мені терміново потрібен лікар-мамолог-хірург! Півтори роки спостерігаю фіброаденому молочної залози. Слава Богу, не змінюється. Згідна на її видалення. Бо планую вагітніти. Буду вдячна за допомогу.
     
  8. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Чи можуть незначні запальні зміни шийки матки (ІІб) бути наслідком гормональних порушень?
     
  9. Mushenia

    Mushenia Active Member

    Може хтось знає, чи можна побачити на вагінальному УЗД ерозію?
    Вибачте за можливо дурне питання.
     
  10. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    На останньому узд огляді(вагінальному), сказали, що ерозію не можна побачити на узд, а іти на огляд до гінеколога.В конкретному випадку вона була, тому напевно таки не видно.
     
  11. Mushenia

    Mushenia Active Member

    мій гінеколог сказав, що є ерозія.. а на узд сказали, що я абсолютно здорова
     
  12. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Не видно на УЗД ерозії, для цього і є огляд в гінеколога з дзеркалами і кольпоскопом.

    Надіслано від мого X9180, використовуючи Tapatalk
     
  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Для діагностики ерозії найкраще це кольпоскопія. наскільки я пам"ятаю, то у вас недавно були пологи. є таке поняття, як післяпологова ерозія. Вона у мене була після перших пологів. На огляді вагінальному сказали, що там капець яка ерозія. Пішла до Слободи, зробила кольпоскопію, по ній було видно, що це просто післяродова патологія, яка з часом проходить. Тому я з нею нічого не робила і планувала вагітність. Так що якщо після родів пройшло мало часу, то цілком можливо, що у вас таке саме.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Mushenia

    Mushenia Active Member

    Так, пологи були не давно.
    На огляді Г. зовсім нічого не пояснив, сказав тільки є невеличка ерозія. За пару днів маю йти за результатами, буду питатись, що з тим робити. Розумію, що в кожного все індивідуально, але через скільки часу вона у Вас зникла? чи вже після наступних пологів? і чи можливо від неї позбутися якимись свічками чи таблетками?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я не перевіряла, що там з нею буде. і вам в принципі не раджу. при потребі я хіба би рік почекала. але сама так не робила, бо вже через рік після пологів завагітніла знову. а зараз не знаю, що там робиться) треба сходити провіритись. лікують ерозію різними методами. але свічки то малодієве. Припалють азотом, або заморожують найчастіше. Але я би у вашому випадку того не радила, хіба ситуація якась дуже складна. Бо якщо ви хочете вагітніти, то це прийдеться відкласти.
     
  16. Mushenia

    Mushenia Active Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  17. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Доброго дня,
    Хто має досвід з діагнозом вузлова фіброма. До кого звернутись на консультацію? Операція, чи все таки спостереження?
    Читала про ефективне, але довготривале лікування травами (гомеопатія). Може в когось є якийсь досвід?
    Буду вдячна за поради
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  18. Bize

    Bize Well-Known Member

    Дівчата, в мене така ситуація. 18 грудня був екстрений КР через відшарування плаценти. Через смерть дитини я приймала препарати проти лактації, і, відповідно, місячні мали б прийти. після цього були такі цикли:
    22.01.17 - 07.02.17. : перші КД після пологів. Лохії перейшли у дуже рясні місячні, кровоспинні не допомагали. внутрішньовагінальне УЗД показало кисту 5 см. Місячні тривали 17 днів.
    24.02.17 - 04.03.17 : теж дуже рясні менструації
    Після цього було таке:
    7 березня - мажучі рожеві виділення
    10 - 12 березня - тягучі виділення, як яйцевий білок, з рожевими прожилками, без запаху
    Тривожать саме рожеві виділення.. знаю, що таке може бути під час овуляції, але в мене до вагітності так не було.. Яка ще може бути причина? Може киста? Найбільше боюсь, щоб часом не було ендометріозу
     
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @veroni4ka, не оперувалась. спостерігаюсь. з
    множинна , таки доносила і народила малюка.
    не пробувала, тут нічого не скажу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Junita

    Junita Member

    Мені гінеколог порадила припалити ерозію екстрактом чистотіла. Вона у мене вже досить давно, і жодні свічки та лікування не допомагають. Я трішки вагаюсь чи і цей метод мені допоможе, сказала потрібно припалювати не один раз. Хто лікував ерозію таким методом, які наслідки такого лікування?
     
    • мімімі мімімі x 1