Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    По якій причині вам таку схему призначили? Тобто у вас маткові кровотечі, спричинені міомою, аденоміозом?
     
  2. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Була кровотеча під час місячних. В лікарні прописати і тренакса і ярину. Таблетки тренакса припинили кровотечу.
    Не знала і боялася таких доз 3 табл в день' ніяких гормональних обстежень не робила . Інша лікарка сьогодні сказала пити по 1табл' оскільки нема вже кровотечі
    З понеділка піду на УЗД, але зараз нуу не ризикнула за 7 днів випити дозу 21 дня, і сиджу переживаю другий день. Скільки лікарів, стільки думок, а я зовсім не рішуча і перестрашена в питаннях медицини...
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    спочатку визначаєте причину, потім- лікування. Бо дійсно, приймати потрійну дозу без точної причини і гормональних аналізів- це ризиковано
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Теж чула таке:girl_yes2:. Як жінка вагітна та є на ГВ, то жіноча система відпочиває. Але теперішні лікарі кажуть, що приймаючи гормональні ОК те ж саме робиться, яєчники "відпочивають", тобто ті гормони синтетичні їх "відключають", і як жінка їх п"є то має, по суті, штучний цикл:girl_yes2:. Потім їх радять закінчувати приймати, щоб "свій організм попрацював", і - знов продовжувати на благо фармкомпаній:d23:. І що цікаво, тепер деякі лікарі кажуть що ОК якраз і є такою ж профілактикою жіночих захворвань. То це так? Ообисто я не підтримую таку думку, що постійне втручання в жіночий організм гормонів які сворюють штучний цикл і відключають яєчники якось робить профілактику. Також читала, що є статистика, що у жінок що тривалий час були на ОК збільшується ризик проблем молочних залоз. А ГВ є доброю профілактикою таких проблем в майбутньому. Навіть маммологи кажуть, що якщо жінка не годувала ніколи грудьми, то вона в групі ризику.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    після 35 років ОК не дуже взагалі рекомендують, якщо вони не є частиною гормонозамісної терапії. Тобто власне ОК після 35 років у якості контрацепції навпаки власне можуть підвищувати ризик виникнення новоутворів не лише в молочних залозах. Мабуть тому, що після 35 років організм жінки вже переходить у інший режим, природній запас яйцеклітин сам по собі поступово вичерпується, збільшується кількість ановуляторних циклів. Йому не потрібно ще додатково допомагати ОК входити у сплячий режим. Плюс ОК після 35 років підвищують ризик тромбозу. До речі, до групи підвищеного ризику по онкології входять і ті жінки, у яких клімакс пізній ( тобто після 52 років, а не із середніх 45-50 років). От можливо у їх випадку ОК і виправдані довший період. Але наперід цього не прорахуєш. Тобто ОК як один із основних засобів контрацепції може призначатися у віці до 35 років. А далі- дуже обережно і під контролем. Тут вже препарат дуже індивідуально підбирається. А після 40 років- ще пильніше
     
    Останнє редагування: 3 Червень 2016
  6. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Потребую поради. В 2014 мала кисту жовтого тіла, спочатку була близько 55 мм. За 3 цикли розсмокталась. Зараз пішла на узд, але не трансвагінальне. Знову виявили кисту розміром 24х18 мм., здається з кров'ю всередині. Яка це саме киста не сказали. Сьогодні ходила до Г. Робила огляд на кріслі, взяла мазки. Все в нормі. На рахунок кисти, то сказала здати аналізи на гормони, щоб виявити причину виникнення. Прописала пропити Тазалок. Але, що мене найбільше бентежить, то що знову направила здавати онкомаркери. Тоді в 2014 здавала, то було все в межах норми, але досить високий результат (я так розумію за рахунок того, що була киста). Як думаєте, чи варто здавати зараз той аналіз, чи почекати ще один цикл, зробити повторно узд і тоді здати? Ще скажіть за ті гормони. Читаю, що здавати треба на 7-8 день циклу, а Г сказала обов'язково 2-5 день.
     
  7. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Дякувати Богу, що виходять і розсмоктуються, те що утворюються то ще не така печаль. Треба з"ясовувати причину.
    В мене були постійно кисти при СПКЯ+проблеми відповідно з гормонами.
    А що вам дасть що ви ще почекаєте і здасте потім?? Якщо є можливість здайте і майте спокій.
    А Тазалок за місяць вам і так особливого прогресу не зробить, бо його треба пити тривалий час для результату. Нмсд
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    А у вас як були кисти, то теж здавали онкомаркери? Наскільки результат може бути завишеним під час того як є киста? Може ще хтось чув за лабораторію Діавіта? Чомусь Г направляє саме туди. Але відгуки якісь не дуже:sad:
     
  9. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Здавала і через кисти, і через те що в сім"ї була онкологія, то лікар і направила. Просто показало, що аналіз був в межах норми, в Синево здавала. В якусь конкретну лабораторію не відправляли.
    Наскільки завищений може бути нажаль не можу вам сказати, бо мені лікар тоді все дивилась і пояснювала по моїй "пачці" аналізів, детально в тих показах не орієнтуюсь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. катенок

    катенок Well-Known Member

    В мене теж колись чисто випадково виявили кисту жовтого тіла 55мм...і теж за 3 цикли розсмокталась. Пила тоді 1 цикл 10 днів дуфастон і все. Теж здавала онкомаркери і теж один лікар казав,що при кісті вони можуть бути трохи завищені.але в мене були в межах норми тоді.
     
  11. Baffy

    Baffy Active Member

    Взагалі брєд. :sad: Читала таке, причому радять для профілактики гормональних захворювань взагалі. "Забуваючи", що за період "відпочинку" залоза просто деградує... А проблеми не вирішуються по суті. І якби дивно це не звучало, таке читаєш в журналах зі Заходу! (бізнес?)
    Щодо самого лікування, то, можливо в деяких випадках і варто "відключити" яєчники, якщо вони погано працюють (хоч знаю лікарів, які ну дуууже рідко таке допускають). Правда це не повна відключка (вони можуть працювати неправильно + час відчасу бувають проривні овуляції, а значить і зачаття, і непомітно - мікровикидні через неможливість імплантації). Та й фолікулярний запас при тому не зберігається (взагалі коли радять "зберігати" фолікули таким от чином, то взагалі смішно - та ж фолікули тратяться не лише на овуляції, а й на стреси, хвороби, операції і т.д.). Крім того, завжди є вплив на ендокринну систему загалом.

    А от наткнулася на таке:
    Контрацептивы Schering AG Ярина Плюс - «Не верь в пользу ОК, БЕГИ ПРОЧЬ ОТ НИХ! ОК - убивают здоровье и калечат, я не шучу. Честный отзыв без счастливого конца, когда молчать нет сил + фото диагноза. Ликбез по ОК с расстановкой по полкам. Что будет после отмены ОК?» | Отзывы покупателей
     
  12. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    100% з вами згідна. Бізнес, подається як "новітні досягнення науки", хоча декому гормони і реба напевно для лікування жіночих проблем, але отак всім нав"язувати - дивно, м"яко кажучи:girl_in_dreams:
     
  13. jylanda

    jylanda занууууда

    а у страхової компанії бракує грошей на оплату реклами?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Eva Reni

    Eva Reni Well-Known Member

    Не знаю, що робити, підозрює мій гінеколог, що в мене ендомітроз. Відправила мене здавати аналізи на гормони. По їх результатах хоче назначити гормональне лікування, каже що тривати воно буде 3 місяці. А почалось все з того, що десь пів року тому, після закінчення критичних днів, почались виділення 2- 3 дні. УЗД що тоді, що тепер, зроблено в різні дні циклу показує, що все ок. Вона мене заспокоює, каже що 80 % жінок з таким живуть і це нормально. А мені щось не хочеться вживати гормони:girl_cray:
    Можливо хтось з тим стикався, чи піти на консультацію ще до одного лікаря?
     
  15. Baffy

    Baffy Active Member

    То ніби Зореслава Городенчук призначає в останню чергу гормони, коли інакше ніяк (те, що чула про неї, але не щодо ендометріозу, а взагалі). Але я без поняття, що тут скаже.
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    а та мазня скільки триває? 1 день? 2 дні?
    то якось надто мало для ендометріозу, ні?

    але відносно КОК -ендометріоз і лікується відсутністю кровотеч ( тобто наприклад під час вагітності і годування, коли не розноситься по органах ендометрій, вогнища -пригасають і навіть щезають, залежно від імунітету). а оскільки КОК пригнічують о ці кровотечі - то напевно є зміст з ЛІКУВАЛЬНОЮ метою їх приймати. звісно, я не претендую на якісь там інстанціії , бо я далеко не лікар. Ця хвороба , як лікарі стверджують, є у більшості , але вона ж майже не діагностується толком..а оперативно теж при мінімальних скаргах на мазню-втручань не роблять.
     
  17. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Ну так, десь так, а деколи нема. Я не пила поки ок
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Є схеми лікування ендометріозу,якшо це він, лиш прогостероновими препаратами у 2 фазі циклу. Но і часом щось типу крапель гомеопатичних Тазалок-може подіяти на те мазання.
     
  19. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Гінеколог після цитології призначила піти на колпоскопію (є якісь зміни клітин епітелію, дисплазія малого ступеня. Я не народжувала, так до слова.). Скільки це коштує і де таке у Львові можна зробити? З вашого досвіду, дівчата, коли відправляють на щось таке - це може бути серйозно? Бо лікар сказала, що це може само собі пройти, а може в майбутньому привести до раку шийки матки. В щоці трохи.
     
    Останнє редагування: 9 Серпень 2016
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    це огляд на кріслі з допомогою такого великого мікроскопа)але в принципі він входить в простий огляд- наприклад в Альтерантиві.
    не варто лякатися, просто при великому збільшенні порозглядають вашу шийку.
    якого ступення? 1,2? думаю, немає Вам чого боятися)
     
    • Подобається Подобається x 1