Жіночі консультації Львова: куди податися???

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем filolog, 27 Червень 2009.

  1. Maggie

    Maggie New Member

    А підкажіть будь ласка, куди саме в приватні?
     
  2. Julia ku

    Julia ku Member

    Довго думала чи писати, можливо мій відгук комусь допоможе.
    Вела вагітність в мене Лобозинська Катерина Володимирівна в Інтерсоно. Можливо лікар і досвідчений, але етика спілкування з емоційною вагітною жінкою відсутня. Поки все було добре - зауважень не було, проте коли з`явилась невелика загроза, то вона вселила в мене такий страх, що за тиждень довелось направляти в стаціонар. При питанні скільки я можу там пробути (будучи на початку другого триместру) вона відповіла, що треба буде, буду лежати до родів... Як таке можна казати вагітній жінці! За тиждень мене виписали. Потім вона знову хотіла відправити мене в стаціонар залякуючи. Я так підозрюю, що просто боялася брати на себе відповідальність.
    В ітозі мені таке відношення набридло і я змінила лікаря. І задоволена цим рішенням, бо з тими ж показниками нормально, спокійно доносила дитинку не обмежуючи себе ні в чому і народила точно в термін.
    Тому хочу дати пораду. Не бійтеся міняти лікаря, якщо вас щось не влаштовує. Здоров`я дитини і ваше важливіше ніж те що подумає хтось там.
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Maggie

    Maggie New Member

    Привіт всім,
    Підкажіть будь ласка, чи хто був на обліку у Максимович Уляни в поліклініці на вул. Симоненка?
    Можливо поділитесь враженнями?
    Дякую!

    П.С. Знайшла тільки дуже короткий відгук тут без деталей.
     
  4. Nett

    Nett Member

    вибачте, що так пізно. Може ще пригодиться. У Параскеву.
     
  5. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Втратила к.т Кулик О.В з залізничної лікані. Будь ласка ,хто має, поділіться
     
  6. Myrawkaa

    Myrawkaa New Member

    Привіт дівчата)))))Порадьте до кого встати на облік в поліклініці на Симоненка ?
     
  7. Maggie

    Maggie New Member

    Привіт,
    Стою на обліку у Максимович У.М.
    Приємна, уважна, відповідає на всі питання (консультує, не нав’язує). Теж думала до кого йти, але вибором задоволена.
     
  8. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Привіт!Перечитала половину теми,але актуальної на даний час інформації не знайшла...Підкажіть,будь ласка,до якого лікаря краще ставати на облік в ЖК у поліклініці на Виговського?Такого,щоб не було зайвих рекомендацій)
     
  9. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Привіт, можливо хтось має телефон Мовчук Уляни Степанівни поділіться будь ласка, буду вдячна!:girl_smile:
     
  10. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Дівчатка а підкажіть мені. А тепер що вже не можна обирати собі самому лікаря гінеколога? В поліклініці на черв калини сказали що обрати не можна, а за дільницею яблонська. Хто про неї може що сказати і хіба то законно забирати можливість вибору лікаря?
     
  11. sunbeam

    sunbeam New Member

    Я хотіла стати на облік на Сихові до Бондар Тетяни, то вона мені сказала, що за моєю адресою (знімаю квартиру) інший лікар, а якщо я хочу стояти в неї, то це буде коштувати 100 грн прийом, я відмовилась. Стала на облік на Симоненка, прийшлось, правда, декларацію підписувати з сімейним лікарем з Симоненка (я прописана на Науковій).
     
  12. SimSona

    SimSona New Member

    Дівчата, хто що скаже про Майковську І.А. (поліклініка на Симоненка )? Як вона взагалі як лікар?
     
  13. Anyutochkalviv

    Anyutochkalviv New Member

    Привіт дівчатка. Порадьте будь ласка на початку вагітності треба іти одразу до гінеколога чи чекати поки прийде час вставати на облік??
    --- дописи об"єднано, 13 Жовтень 2019 ---
    Порадьте лікаря гінеколога з державних жіночих консультацій до яких варто вставати на облік?
     
  14. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    На Мед. Печери Хомин Д. І.
     
  15. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    Маю підписану декларацію із лікарем у Сихівській Поліклініці, а от по району мала б вставати на облік у жіночу консультацію у поліклініку на Симоненка. По відстані мені однаково, що туди, що туди. Куди таки я б мала іти? Минулу вагітність була прописана на Сихові, і там же і стояла на обліку, але лікарка моя пішла у декрет і я тепер не знаю куди податися:girl_impossible:
     
  16. Anyutochkalviv

    Anyutochkalviv New Member

    Дівчата хто що може сказати про Лящук Жанну Євгенівну?
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  17. Popi

    Popi Well-Known Member

    А скажіть мені таке, коли найпізніше можна стати на облік , щоб без погроз. 30 тиждень? І чи роблять на таких пізніх термінах огляд на кріслі?

    дякую
     
  18. krab

    krab Well-Known Member

    Привіт! Чи хтось чув про Ошуркевич Оксана Орестівна на Чупринки в поліклініці, яка вона лікарка? Не знаю куди ставати на облік, до неї чи до Кулик в Центр здоров"я жінки?
     
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    З 30го тижня починається декретна відпустка, тому ДО того часу треба здати аналізи. І залежно від швидкості отримання результатів - вартувало би починати з 28 тижня. Бо якісь аналізи приймаються раз на тиждень, щось іноді треба донести, довідки з роботи і всяке-таке...
    За огляд - ніби вже нема потреби. Просто міряють живіт, рахують термін.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  20. chervneva

    chervneva New Member

    Привіт, за місцем прописки належу до поліклініки на Червоної Калини, хотіла туди стати на облік, але договір з сімейним лікарем маю підписаний не з їхньої поліклініки, в реєстратурі мені сказали що мене не приймуть , хіба що поміняю сімейного лікаря на того що в них на Червоної Калини. Скажіть то тепер так все на пряму зв'язано ,чи то та жіночка сама добре не знає?