Жіночі консультації Львова: куди податися???

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем filolog, 27 Червень 2009.

  1. hedera

    hedera Member

    Я лише здала аналіз крові і на віл. Ще сеча. Все решта вже здане і обстежене. Так, в одному кабінеті все :) дійсно зручно
     
  2. Kecan

    Kecan New Member

    Доброго вечора!Завтра хочу стати на облік до Пікулицької на Лемківській.Можливо хтось стояв в неї на обліку і може написати відгук,а то дуже переживаю
     
  3. Taska

    Taska Well-Known Member

    привіт) маю таке питання - чи можу я змінити дільничого гінеколога якщо він мені не подобається? хтось мав подібний досвід як це робиться якщо я вже встала на облік на одного лікаря?
    і порадьте одразу будь ласка гінеколога на сихові в поліклініці, дякую!!
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    можна. не лише гінеколога, але і поліклініку. Пишите заяву, що маєте бажання знятися з обліку у такого-то лікаря по таким-то причинам ( напркилад, по факту переїжджаїте жити в ін. район і вам незручно добиратися і т.д.). Вам дають виписку з усіма зданими вже аналізами. В іншій поліклініці пишите заяву, що хочете стати на облік до такого-то лікаря і причини . Додаєте виписку. Бажано перед тим вже домовитися з тим лікарем, до якого хочете стати на облік. Бо це робиться, якщо він згідний вас узяти. ( п.с. якщо це зміна лікаря в межах одної ЖК, то тут складно, бо спрацьовує професійна етика і вони не хочуть підставляти один одного. Тоді писати заяву на ім я зав. поліклініки з проханням і вказанням конкретних причин, чому вам не підходить даний лікар. Причини мають бути об єктивні)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Привіт :) я до вас за порадою. Планую ставати на облік, але не можу вирішити, як правильно. Належу до поліклініки на Симоненка, хоча навіть не знаю, хто мій лікар, бо нещодавно там. Їздити туди з роботи, відпрошуючись щоразу, досить складно. Але працюю в центрі, і мені було б зручніше (і найближче) встати на облік в поліклініці на Підвальній. Те, що це можливо, я вже знайшла :) але не зустрічала тут жодного відгуку про лікарів звідти. Чи можете ви когось порадити?

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Стояла там на обліку у 2012 в Андрощук. Досить нормальна, не напряжна, головне їй зразу не дати вилізти собі на голову)) Здається, на той час там більше нікого адекватнішого й не було.
     
  7. Little Pumpkin

    Little Pumpkin New Member

    @Nett Привіт:) А до кого Ви стали на облік? Задоволені? Може ще хтось порадить лікаря на Симоненка?
     
  8. Zesichka

    Zesichka New Member

    До якої жк належить вул .Кн. Ольги?
     
  9. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    залежно від номеру вашого будинку.
    ось тут є список лікарів і вулиць, що обслуговує 2га поліклініка
    Графік роботи лікарів | Комунальне некомерційне підприємство «2-а міська поліклініка м.Львова»
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Boonia

    Boonia Member

    Зайдіть на reestratura.com, введіть свою адресу і будете знати про ЖК, дільничого лікаря та мати змогу онлайн записатися на прийом :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Lyusichka

    Lyusichka New Member

    Доброго дня! Порадьте, будь ласка, хорошого лікаря на Рапопорта, до кого можна було б стати на облік!
     
  12. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Привіт. Я ще раз за порадою. Чи був хто-небудь на обліку в лікаря Коза М.П.? Симоненка? Як вона веде вагітність? Дякую)

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
  13. sonechkKo

    sonechkKo New Member

    Дівчата привіт. Можливо хтось зараз стоїть/стояв на обліку в ЖК на Стецька і може порадити лікаря нормального?
     
  14. KhrystynaLviv

    KhrystynaLviv New Member

    Доброго дня! Дівчатка, підкажіть телефон Галевич Галини Богданівни.Прийшла сьогодні, щоб стати на облік до неї, сказали, буде з 7 березня, чи може з понеділка, дзвоніть їй, питайте))) на прохання дати телефон звісно відмова. Щиро вдячна за відповідь, всім гарного дня!
     
  15. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Привіт, дівчата.
    Порадьте гінеколога, для обліку на Мазепи (1 міська клінічна лікарня, жіноча консультація)
    Адекватного лікаря, без зайвих страшилок, обстежень та великих черг.
    І взагалі, яка ситуація з тим, що до тої лікарні я не належу ,живу за містом. Реально буде встати на облік?
     
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    реально, я налаштувалася на якісь бої, якщо будуть заставляти "добровільні внески", але якось все пройшло тихо-мирно. Я раніше була прописана на Сихові, потім ми продали квартиру - й тимчасово всі прописані в селі у свекрів, живу я в центрі ще за інакшою адресою, але надіюся найближчим часом знову змінити приписку, як тільки створять ОСББ.
    Вставала на облік знову на Сихові, бо житиму й надалі незабаром тут. Паспорт дивилися, але ніхто нічого не казав. Але я договір із сімейною також тут підписувала.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Два рази пробувала ставати там на. облік з 2-ою і 4-ою дитиною. Щось не вийшло. Там обстановка така... радянська. Я відвикла.
    На облік візьмуть якщо ви не за пропискою, але певно скажуть який благодійний внесок дати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    А в тому районі, більше нема де стати? Окрім приватних?
    Ас2, Грінченка,Мазепи
     
  19. Elli

    Elli New Member

    Я стою у Куніц ВВ. Досить адекватна. Ще один раз була на прийомі у Іванків, то теж сподобалась
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Nett

    Nett Member

    не знаю, чи ще актуальне питання... На Симоненка не ставала ні до кого, і надзвичайно задоволена цьому. Стала на облік в приватну клініку.