Жіночі консультації Львова: куди податися???

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем filolog, 27 Червень 2009.

  1. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Нормальна адекватна жінка.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. nataliya

    nataliya nti

    Дівчата Привіт!
    Скажіть,може хтось має телефон Кунинець Галини Ярославівни,з Джамбула,бо загубила. Можна в ПП.
    Буду дуже вдячна.
     
  3. Elizzabet

    Elizzabet New Member

    Хто нещодавно ставав на облік, потрібно йти до лікаря за місцем прописки чи можна обирати будь-якого з ЖК?
     
  4. nataliya

    nataliya nti

    Хто стояв на обліку в ЖК на вул. Повітряній, до якого лікаря краще звернутися?
     
  5. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Стояла дві попередні вагітності в Марцух була задоволена на 100% все чітко і ясно і нічого лишнього не призначає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Були ми сьогодні у ЖК на плановому прийомі (з талоном по-запису).
    Нічого нового, Г була "рада" мене бачити. Почали розбирати аналізи. Ну прямо в космос можна запускати.
    Почали важити, тиск міряти.
    Кажуть лягайте, Вас поміряємо. Я лягаю оголюю живіт, а маленький, як давай крутитись, аж акушерка здивувалась, що дитинка так "двіжує", і то так добре видно. Малечі там дуже тісно, а зверху живота дуже вже тонко шкіра натягнулась видно горбик, що рухається вбік. Г почала мацати дитятко, казала, що то дупця випирає так. Я чогось думала то коліно, бо якась "костлява" і маленька у лялюхи дупця))).
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Мені ще чотири ходити місяці, а мене теж уже питають, коли... Може далі так інтенсивно не ростиме :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Те саме було :) але на пізніх термінах животик виглядав акуратніше.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Може бути, підтверджую. Мені що 29т, що 39т вигляд животика мало що змінився. Хоч жк 10см різниці наміряла.
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  10. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    39 тиждень, і ще один похід у ЖК.
    Продивились аналізи крові та мочі. Добрі в мене аналізи, аж самій дивно. Гемоглобін як прийшла на 29-30, так і до сьогоднішнього дня не змінився 110 (для мене то досить високий, і те що не знизився здивувало)...
    Вага теж вгору не йде. Мене вже питають чи я їм... Ну, півкілограма теж показник))).
    Ну чим же мене ще "подрюкати"... Ага треба зробити УЗД. Звісно, я не хочу. Починають залякувати, що голова не внизу... Добре, тоді "лялюха" гикає попкою))). Але серцебиття слухають внизу з правого боку. Тобто слухають серце на попці))). Привели на підтримку "погрузити" ще гінеколога, мнуть мені живіт, малеча почала відбиватись. Розповідають, що у моєму тазу щось м'яке, і то не голова... А мене треба бити, бо я мала лише раз УЗД. Почали показувати в обмінних картах, скільки інші проходять УЗД за вагітність...
    Думали-гадали, ну що з мене візьмеш... Ну чим залякаєш... Свого малюка я добре вже вивчила, де в нього голова "здогадуюсь". Не вдалось налякати...
    Почали писати відмови. Десь вийшло дві від УЗД (35 та 39 тиждень) та одне від КГТ.
    Попросили передзвонити, як народжу. Бо чомусь впевнені, що скоро, а я от сумніваюсь... Але в понеділок ще дали здати кров на Сифіліс(без того ну ніяк))).
    .
     
  11. Nett

    Nett Member

    Дівчата, хто був на обліку в Скрипняк-Топій С.Р. на Симоненка?
    І чи охоче вас приймають на облік не за адресою реєстрації чи проживання? Я лише декларацію підписала на Симоненка. Хочу до лікаря, до якої ні за реєстрацією, ні за місцем проживання не належу. А в неї вже, каже, багато є людей. Вот що робити тут?
     
  12. nomad

    nomad Active Member

    Топій категорично не раджу. Хіба якщо для галочки.
     
  13. Nett

    Nett Member

    Дякую, уже обрала іншого лікаря. Вот від багатьох чула поради, щоб не йти до неї. Ви ще раз підтвердили мої сумніви )
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Elli

    Elli New Member

    Добрий день, підкажіть, будь ласка, які відгуки про ЖК на Мечникова? Можливо можете порадити до кого там можна стати на облік? Начебто непогані відгуки знайшла про Іванків, щось можете сказати?
     
  15. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, адекватного гінеколога в поліклініці на Виговського, щоб стати на облік.
     
  16. Missis Smith

    Missis Smith New Member

    До кого б ви порадили статина облік в жк на Сихові?. Чула непогані відгуки про Бондар і Федів. Дякую))
     
  17. hedera

    hedera Member

    О, ці муки вибору куди ставати на облік. Ходила завжди до Радецької в Параскеви і хотіла там ставати на облік, але з такими цінами на аналізи розревлася і передумала. Вагалася де йти і до кого. Де були знайомі - далеко. Не поїздиш. Живу на Левандівці і вирішила що це близько і зручно. Написала заяву і відразу пішла до лікаря який приймав. Попала до Коник. Не знаю що буде далі, але вона дійсно різкувата. Прийшла додому і ридаю бо вже відвикла від поліклінік і такого холодного ставлення.
    Хто був в цього лікаря на обліку, напишіть свої враження. Може мене це трошки заспокоїть....
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  18. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    я стою в неї на обліку вже з другою дитиною, то задоволена, хоч зараз не проживаю на Левандівці, все одно до неї їжджу, не хотіла шукати альтернатив ближче бо вже її знаю. Так вона не буде з вами сюськатись, але мені підходить те що вона не призначає зайвих ліків/вітамінів/аналізів, а якщо і призначає якісь певні аналізи то вони дійсно потрібні.
    Я прийшла до неї десь на 4-5тижні бо трохи була перелякана так як у мене можливий резус конфлікт по резусу крові, а також є міома на матці, то вона мене заспокоїла і сказала що зараз з таким нормально народжують і якщо мене нічого не буде турбувати до 11-12 тижня то аж тоді зробити УЗД і прийти з ним до неї щоб стати на облік.
     
  19. hedera

    hedera Member

    Дякую. Мені аби лікар був хороший. Звичайно що не розраховую на сюсюкання, просто вона якось не дуже зацікавлено до мене віднеслася. Можливо далі буде простіше. Я ще теж перелякана тим всім. До 9 тижня про вагітність не знала. А тут відразу купа аналізів і все решта. Не знаєш в яку сторону бігти :/
     
  20. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    ну в неї таких багато як ми тому якогось особливого ставлення і не чекаю. Вона як спеціаліст дуже хороша. Мені також дала купку направлень на аналізи (десь 8 скерувань), все пройшла в одному кабінеті ( бо колись такого не було, треба було в різних чергах стояти)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1