Жіночі консультації Львова: куди податися???

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем filolog, 27 Червень 2009.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    То все залежить від ЖК. Я стояла на Сихові. Мала з собою паспорт і всі аналізи/дослідження які робила протягом вагітності.
    Зошит -ні, оглядовий набір -ні. У вас має бути дільничий гінеколог, точно так само як і терапевт, до нього треба йти.
    Я ходила лише по талонах - перший видали в реєстратурі, наступні виписувала Г
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. NazarovaN

    NazarovaN Member

    Дівчата, які відгуки про лікарів в ЖК на Мазепи25?
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ггг, 28 то хіба пізно? :)
    документи:
    Зручно ставати на облік ранесенько вранці і мати з собою сечу на аналіз, пробірку і шприци 20 і 10 для венозної крові, скарифікатори для капілярної, вату-спирт. Приходите не ївши - і одним махом здаєте максимальну кількість аналізів. Ще з досвіду - в понеділок вранці черги на аналізи мінімальні. Оглядовий набір - якщо не плануєте відмовлятись від огляду на кріслі.
    у нас (2КМП) працює електронна реєстрація і в самій ЖК є реєстратура, де можна записатись.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Дві вагітності вела в мене Сенюк Марія (Бліновська). По гінекології до неї, як до профі, претензій нема. До останнього скеровувала на скриннінги та торч - але то не сильно мене дратувало. Вагітності протікали нормально, на прийом ходила рідко. На узд вона скеровувала в центр Лотоцької (і я їй за це вдячна).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А мені в нашій ЖК треба було спеціальні пробірки для крові купляти, голку, голкотримач) ну вони такі,як в платних клініках. І зразу біля реєстратури був апарат з тим всім. Не знаю, може можна було би і звичайний шприц, але бачила, що там всі з такими були. Хоч звісно по ціні то дорожче, бо ті пробірки шось 50 грн. за 4 штучки, і десь 15 за ту голку)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. paper

    paper New Member

    Підкажіть, чи можу я поміняти місце обліку в іншу лікарню, якщо вже стою на оболіку?
     
  7. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Так.
    Пишеться заява, можливо з поясненням (переїзд тощо), гінеколог має пояснити. Принаймні так було :)
     
  8. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Хто стояв на обліку в Кровицької Наталії Трохимівної? Я територіально до неї відношусь, але обидві попередні вагітності стояла на обліку в Меншикова на Стецька. Ним була задоволена на всі 100%. А от про Кровицьку різні відгуки, є й дуже негативні. Всяким бздурами та БАДами мене не задуриш, але нерви собі все рівно псувати не хочу.
    І чи маю я право стати на облік не по місцю прописки до того ж Меншикова?
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  9. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Та маєте, чому ні. Я стояла на Стецька на обліку не за місцем прописки. Пішла до гінеколога, вона мені дала папірчик з реквізитами на благодійний внесок, і я як проплатила принесла їй квитанцію. Якусь там заяву дала мені підписати на головного лікаря здається, ту квитанцію прикріпила, і я це занесла лишила секретарці головного лікаря. Це все, здається
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Отже, тільки матчасть, тільки хардкор :)
    @Orman, @Markkomp, @Suzi підкажіть
    На ФБ не пишу, бо там мене читає хто не треба навіть в закритій спільноті. А я хочу миру з ЖК, хоч і готуюсь до всього.
    1) приснопам'ятне зняття з обліку... Те, чого не хочеться дуже, але про що варто знати. Я раніше шукала інформацію, і от що думаю. Зняття з обліку в конкретній установі (ЖК) відбувається за внутрішніми посадовими інструкціями (?) Отже, якщо мене, приміром, знімають "у зв'язку з відмовою від госпіталізації", то десь має бути документ, в якому написано, що за таких обставин вони мають право так зробити. (?)
    2) коли дають скерування на допологову госпіталізацію. Минулого разу я хотіла одразу тут же в ЖК відмовитись, як від всіх інших скерувань на госпіталізацію. А вони мені і кажуть: ми Вас скеровуємо в конкретну лікарню, і Ви маєте піти туди там написати відмову, і щоб її зареєстрували. Звучить як брєд, але як воно насправді?
    3) Львівська прописка, чергова бригада, кінець квітня. Якщо їжати - то на Джамбула, вірно?
     
  11. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @cjomcjomka щодо скерування на госпіталізацяю
    мене на 38 тижні з Ярчиком теж скерували. але казав лікар - ми собі пишемо, а Ви хочете йдете, хочете ні. тай все
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Не можуть вони тебе зняти з обліку "за непослух". Взагалі ніяк не можуть. Конституція так каже. Бери когось великого і наглого і зразу до завідуючого, якщо почнуть таке щось мекати.

    Про решту не знаю, хто там в кого що має підписувати, але варіант Олі мені подобається.

    І отак тебе читаю, і думаю чи то знову в Франківськ не скататись.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    з наглих у мене тільки я. Так, оце й думаю, що в разі чого - одразу до зав. ЖК. Зрештою, саме ця зав. і змусила дільничного взяти мене на облік, коли він казав, що не братиме...

    у мене трохи інакше. Бо, по-перше, показ до госпіталізації на допологове у мене є (рубець на матці, за протоколом показ на госпіталізацію на спостереження). По-друге, це вже не перша моя відмова від госпіталізації в цю вагітність, а мені кажуть, що відмовлятись я можу лише раз чи два, і мені складно відповісти щось розумне, коли я не знаю, де це розумне написано.
    Звичайно, що я не збираюся лягати. Але і ходіння до мене додому (досвід був) без запрошення мене не надихає зовсім. Зняття з обліку + соцслужба - також. Хочеться, щоб все шито-крито і нема до чого причепитись.

    Раніше я навіть думала про те, щоб сходити на Джамбула (мені і так туди на УЗД треба, контроль вкороченої моєї шийки) і поговорити з лікарем, а потім сказати в ЖК - з лікарем таким-то говорила. Але я страшенно не хочу брехати, і в якийсь момент це переважило. Вони постійно тицяють мені тим віком 30 років - мовляв 1) "не молода" (гггг), 2) мала би бути вже мудра. А мені власне в 30 якось абсолютно нестерпно - брехати і викручуватись ,коли я нічого не порушую.
    лишилось усього нічого - дізнатись, чи точно я нічого не порушую (підводне каміння)
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Питання не в тому чи правильна підстава для госпіталізації, а в тому зо медична допомога в нас добровільна для пацієнта (якщо він при свідомості і не визнаний недієздатним), і обов'язкова для медиків. Тобто вони тобі допомогу мають надавати завжди, коли ти захочеш, а приймати допомогу (ака госпіталізацію) ти не зобов'язана.
    Але кажу за себе - я би таку тираду за умов тиску не знаю чи видала. Я роблюся дуже ніжна, зате я маю чоловіка юридичн підкованого і дуже обмеженого в часі (він від цього злосний робиться).
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    І я того хочу... Ой, як хочу...
    Ставати ще не стала, але талончик взяла на тиждень після Паски, як не як вже 28-29 тиждень буде.
    Ставатиму на Симоненка (по місцю проживання).
    Думаю про мої перші ДП там не знатимуть, а звідки? Тоді у ЖК я не у Львові стояла на обліку. Про ДП пише лише у дитячій картці (так і пише "Домашні пологи").
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Не знатимуть.
    В мене в тій самій ЖК не знають. Бо на обліку я стояла не за пропискою, а народила вдома "за пропискою". Мені здається їм всім так легше. Тобто ті хто потім додому приходять, то з них який спрос, ви в них на обліку не були. Вони перед своїм начальством невинні. А повідомляти за місцем обліку немає ні механізму, ні потреби.
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    наші пологи, крім нас точно знаю про ще одну домашню дівчинку.
    Спитають, як пройшли пологи. Якщо скажете, що "все добре" - може, і не будуть уточнювати.

    ст. 284 ЦК України і ст. 9 Конституції. Зміст знаю, дякую за круте формулювання.

    при взятті на облік мені навіть тирад не знадобилось, виразу обличчя і спокійної реакції вистачило.
    "Зараз я піду до завідуючої!" - "Будь ласка"
    "Не приймемо на облік!" - "без питань, лише письмову відмову оформіть, будь ласка"

    Бо мені кажуть так: "В тебе ускладнений анамнез, і я маю зробити все, щоб тобі надали потрібну допомогу. Якщо будуть якісь докази того, що я тебе "просто так відпустив" з такими ризиками, мене посадять." Мені в голові не вкладається, що і за що можуть зробити лікареві, але інша лікарка цієї ЖК сказала, що отримала вже догану за те, що на її дільниці вагітні часто стають на облік після 12 тижнів :sad:
    Тому їхній стан зумовлений не лише мною, то ясно. В плані дискусій я розраховую лише на себе, і досить в собі впевнена. Але от скажуть мені щось таке псевдоюридичне... і спробуй дай раду. Тупо хлопати дверима - останній варіант, бо мені ж треба, щоб з документами було все дуже добре...
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @cjomcjomka
    Догану запросто можуть дати. Це в нас люблять.

    Про посадять - смішно. Он не садять за мертвих дітей. І що значить "просто так відпустив".
    До речі, як мама після моїх домашніх спілкувалась з якимось начальством з місцевого ПБ, то її теж питали "як це мене відпустили", хоч я не зверталась в ПБ. А мама питає як це би вони мене не відпустили, цікаво.

    Дверима грюкати я і не кажу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та в мене кума - дільничний гінеколог у містечку. Каже, що голова пухне з тих вимог та інструкцій, і дістати можна за будь-що.
    я знаю, що це не моя проблема. Але от не хочу, щоб і моя доєдналась ..
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А взагалі це ненормальна ситуація. І я дуже співчуваю.
     
    • Подобається Подобається x 1