Жіночі консультації Львова: куди податися???

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем filolog, 27 Червень 2009.

  1. zlatozvjeta

    zlatozvjeta Member

    @Orman права, я платила два тижні тому за 5 тижнів - 605 грн., тобто виходить 121 грн за тиждень.
     
  2. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    В мене було якраз так, щось 2 місяці до наступного декрету. Теж думала-мудрувала, як би то зробити, і в ЖК радилася, то Г сказала, що хіба скерування в стаціонар, "і там собі поговорите")
    То ліпила все, що можна було: спершу невикористана відпустка, там щось 2 тижні було , далі "ніби" вийшла на роботу на тиждень (потім віддала гроші за тих 5 днів), далі за свій рахунок, а потім дуже вчасно захворів малий, то так і дотягнула на чесному лікарняному) Дільнична наша була трохи розчарована, бо знала мою ситуацію і, видно, чекала, поки я прийду до неї, а тут такоє)
     
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    @Rosynka я якраз вчора спілкувалася зі своїм кадровиком, то вона мені теж радила перебитися відпусткою за свій рахунок і лікарняними. Але в мене там буде травень ще ітак з кількома вихідними. А шо саме прикольно, що за 2 міс. набіжить ще зо5 днів щорічної відпустки, то я ними якраз планую то все завершити. А лікарняні буду просити в своєї сімейної.
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Бугагашечки :) стала я на облік нині - до свого дільничного лікаря.
    Порівняно зі ставанням в 2013 все простіше. Облікову карту безкоштовно дають, пакет аналізів мені цього разу менший. Якщо буде добрий аналіз крові на цукор натще, то групи ризику діабету в цю вагітність не буде. Хіба що "роз'їм" дитину до 4 кг, тоді після пологів повернусь до звичного режиму контролю. Але то діло десяте. Я якраз нещодавно здавала серед дня, десь за півтори години після їжі - було 5.5. Не переживаю. Ні, йой, переживаю, - але зовсім трошки.
    Відмову від крісла запропонували написати самі.
    медогляд цього разу всього 4 спеціалісти. З них двох я вже пройшла, і всі аналізи здала. І в сімейної виписку отримала. Загалом, недарма звільнила собі півдня - використала їх сповна.
    Про те, скільки я набрала, нікому не кажу. А мене і не питають, бо в мене ІМТ зараз 22 з копійками. А мій лікар дуже переживає, щоб вагітненькі достатньо їли. Тож тут теж все ОК.
    наступний прийом призначили за 10 днів (для порівняння, попереднього разу ганяли чи не щодва дні два тижні). Медсестра посміхалась, питала, як там старші дітки.

    Ну а тепер про приколи.
    Лікар хотів попросити в мене розписку, що я не збираюсь народжувати вдома. Я відмовилась давати. Сказала, що нема такого обов'язку, і що хоч планів конкретно вдома народити наразі не маю, але писати таке буде нечесно. Бо в принципі такий варіант розглядаю. Провели лайтову бесіду про те, що діти в мене вже великі, і в них буде велика травма, якщо лишу їх сиротами. Я подякувала за турботу про мене і дітей.
    Сімейна каже: "А Ви знаєте, що тепер для реєстрації домашніх дітей ТІЛЬКИ ДНК-тест?" Я їй переповіла постаному КМ від 09.01.2013 і вона заспокоїлась. Їй головне - щоб не вона бігала з тими документами. І я її запевнила, що все роздрукую і нічим її не нагружу. А взагалі - я зараз справді не планую свої пологи. І цілком розглядаю як домашні, так і чергову зміну. Тож ні краплі неправди (крім терміну, який я "підтасувала" під гестацію)

    Ось так. Тепер я офіційно вагітна :)
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Вітаю!

    То я бачу кожного разу легко відбуваюсь. Чотири лікарі один з яких стоматолог і я навіть до неї не ходила попередні рази. Цього разу чоловікові було треба до лікаря, то він заодно підписав.

    Про крісло ніхто й не згадував .
     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2018
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене 10 років тому було щось 8 чи 10 спеціалістів у списку
     
  7. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Я теж була дуже здивована, що їх тільки 4. А коли за 30 хв. пройшла усіх, і в окуліста як на диво я була одна , то я вийшла дуже щаслива з поліклініки, бо такого зі мною ще не було.
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А от до окуліста я ще не дійшла. Забуваю окуляри взяти кожного разу.
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ггг
    В нас є ендокринолог, яка одну людину приймає по 30 хв, незалежно від причини звернення. І сьогодні я зрозуміла, що ніяк до неї не потраплю. Ну нічого, потраплю трохи згодом.
    Ну і стоматолог. За збігом обставин, завтра перед роботою встигаю до нього забігти. Не хочу до інших.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ендокринолог в залізничній - невловима. Попередні рази мені підписувала медсестра.

    А цього разу вперше її побачила. Підписала за три хв. А могла за одну, якби по телефону не ля-ля.

    Окуліст теж мене завжди дивиться. І я сильно за. Мені треба.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Aylin

    Aylin Well-Known Member

     
  12. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А є ще тих спеціалістів і не обходила.. Хоч наступного тижня вже до лікарки в ЖК треба йти. Ну ніби їх до декрету треба обійти (окуліста казала 2 рази треба). Ніяк не зберуся, бо до поліклініки треба їхати, а зараз знов морози починаються, то не хочеться:))) І обов'язково треба брати талончики до тих всіх (лора, ендокринолога)? Чи в кожній поліклініці свої правила? Бо я вже розглядаю варіант, що в один день прийду суто за талончиками, а вже потім до лікарів) Ну вагітних може мали би без черги пропускати, але я на таке навіть не розраховую)
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    по-хорошому - так
    Але сьогодні не було черги зовсім до лора і окуліста ,тож я запиталась, чи можна, - і зайшла
    Ендокринолог би зайожувала, я підозрюю
     
  14. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я от за окуліста трохи переживаю. В мене високий ступінь короткозорості, і мала я би часто до окуліста ходити)) Але я не ходжу, бо інших лікарів хватало. То зараз напевно треба йти саме до того окуліста, в якої там всі записи на мене є. Боюся, щоб вона сильно не сварилася, бо була в неї останній раз 4 роки тому))) Перевіряла зір в оптиці на апаратах, але напевно для ЖК треба, щоб мій окуліст писав.
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В залізничній той обхідний і є талончиком.
    В моїй районній записатися можна за телефоном, а потім взяти фізичний талончик в реєстратурі тоді коли вже будете йти. Два рази не треба бігати.
    Ну нема термінів що ви їх всіх мусите пройти за тиждень чи два. Про два рази окуліста я промовчу.
    --- дописи об"єднано, 5 Лютий 2018 ---
    Ну взагалі окуліст для вас, а не навпаки. Що значить сварити? Вона ваша мама? Її діло перевірити і написати результати в картку. Ступінь короткозорості нічого до пологів не шкодить, основне стан очного дна.
     
  16. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    В моїй поліклініці талончики потрібно мати, але їх зазвичай зранку бронюють на кілька днів вперед. Я взяла тільки один талончик до лора, а інших не мала. Я не хотіла декілька раз ходити в поліклініку, тому була настоєна відстояти живу чергу, але людей не було і лікарі нічого не казали, що талона немає.
     
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А є такі дівчата, хто після перших резус конфліктих пологів ставав пізніше на облік? От думаю чи то іти вже здаватися чи можна приватно здавати аналіз контролювати відсутність/наявність антитіл.
     
  18. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Thebestnata ти стаєш нп Джамбула? Я з Ярчиком в Кручка була . Підійшло) не грузив, як щось не так, то і в вихідні і по вайберу можна було зідзвонитись - списатись . А медогляд в нас на електроні проходила . То з талончиками , але дуже швиденько . Стоматолог мій підписував
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  19. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    О, добре що ти за Електрон нагадала, бо я думала,що тільки на Пирогова до лікарів треба їхати) Я до Крикус стала, бо тільки по моїй прописці до неї сказали. За Кручка чула,що його хвалять, але так як раніше не знала, та й не сильно то могла вибирати, то вже буду в тої, що є)


    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
  20. matematyka

    matematyka Well-Known Member


    Маю питання до всіх хто на пізньому терміні ставав на облік у ЖК (планую на 28 тижні), які саме документи я повинна мати із собою (свою медичну картку, паспорт, зошит для ведення обліку у ЖК, тощо)?
    Чи потрібно купувати оглядовий набір?
    Лікаря назначають в реєстратурі по місцю проживання (хоча знаю, що можна змінити, але мені це не принципово).
    У ЖК талонів не беруть - там жива черга?
     
    • Подобається Подобається x 1