Жіночі консультації Львова: куди податися???

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем filolog, 27 Червень 2009.

  1. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Народ, хелп! Порадьте, будь ласка, толкового лікаря з Центру здоров’я жінки клінічної лікарні Львівської залізниці, до якого можна стати на облік.
    Бо дуже дуже треба, щоб був толковий лікар і сильно не панікував. Вагітність стимульована, купа лікування було і т.д.
     
  2. zlatozvjeta

    zlatozvjeta Member

    Я стою на обліку в Кулик О.В., вже 27 тижнів, йшла до неї орієнтуючись на позитивні відгуки по форуму, а на одному з прийомів зустріла добру знайому, яка тільки підтвердила прочитану інформацію.
    Дуже професійний лікар і хороша людина, не панікерка, рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Я стала на облік до Колодій О.І. на Раппопорта, усе по запису, черг нема хіба, що є жінки які не по запису хочуть вклинитись. Аналізи здають в ЖК, тільки кров з пальця потрібно йти в лабораторію здавати,и але і там черга з 2х людей була. Я усім задовола, хоча була настроєна на довжелезну чергу.:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Як завагітніла вперше, то в 12 тижнів вже точно стояла на обліку, так мені надоїло оте ходження, ті аналізи кожні 2 тижні, виміряння тиску і параметрів животика/ваги... що сказала собі що наступного разу раніше 20-го тижня на облік не ставатиму. Зараз друга вагітність, вже 23 тижні, на облік ще не встала, спочатку не хотіла, потім не будо часу, зараз свята, ми то до одних бабусі то до других, вирішили з наступного тижня)) всі молоді матусі дивляться на мене квадратними очима як чують що я не стою на обліку досі...

    я одна така?! Це безвідповідально і за таке сваритимуть лікарі?! (так мені кажуть)

    До слова, здаю аналізи які вважаю за потрібні, скринінги, УЗД в терміни теж.




    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  5. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Я стала на облік у 30 тижнів. Правда все одно відвідувала лікаря, робила планові УЗД в приватній і вибірково здавала аналізи. До цього терміну просто не хотіла щоб не було зайвих "треба" і не платити (бо ж я в приватній) за ті аналізи і обстеження, що я не збираюся робити. Там і стала на облік. А чесно кажучи друга вагітність у зв'язку з цим не в порівняння з першою. Було на багато комфортніше і менше нервів витратила. Мої знайомі так же на мене дивилися - квадратними очима. Але так можна як все добре і все одно вас спостерігають.
     
  6. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Нарешті з'явився настрій і час стати на облік. В мене змінилося місце проживання і відповідно дільничий гінеколог. Обслуговуюся в поліклініці на вул. В. Симоненка. В реєстратурі сказали ставати на облік до Думанська А.Р. або Драла О.Б. Хто що може сказати про цих лікарів, бо не можу знайти про них жодних відгуків. До кого краще звернутися?
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    дали вам вибір за пропискою? Прикольно :)
    Треба запитати, чи, бува, в мене нема вибору :)
     
  8. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Не дуже;) Тепер сиди і вибирай.
    Та ще й обидві приймають лише два рази в тиждень зранку, нема де розігнатися )))
     
  9. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Дві вагітності ходила до Грейділь, мені було в неї нормально, не лякала, не непрягала, правда сказала йти на ультразвук до певної лікарки, спершу я пішла, бо мені всерівно було до кого, потім ходила де було мені зручно.
     
  10. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    А я можу стати на облік до будь-якого лікаря? Бо в реєстратурі уточнювала це питання - сказали строго до того, до кого "відношусь" за місцем проживання...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    я не знаю, я ставала по прописці чоловіка, в мене прописка району,
    колись казали що можна поміняти лікаря, пишеш заяву головному лікарю що хочеш обслуговуватись в іншого лікаря.
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    заява на ім'я головного лікаря поліклініки, - і якщо підпише, то проблем не мало би бути...
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  13. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я сьогодні стала на облік. За місцем проживання в моїй ЖК тіки одного лікаря запропонували - Крикус, то до неї і пішла.
    Як не дивно, але майже вчасно прийняла. В мене був час на талончику 11.20, але я приїхала скоріше, от чекала, а так вже десь 11.25 зайшла. Правда записувалася ще десь 2 тижні тому.
    Трохи так покритикувала, що пізно стаю на облік (15 тижнів від місячних). Хоч я принесла їй і УЗД, і скринінг 1-го триместру, і цитологію мала, і торчі (бо минулого року їх здавала). Дуже здивувалася, що я нічого не приймаю (в першому триместрі тільки фолієву кислоту пила і йодомарин), то призначила зараз Лютеїну, і то сказала обов'язково!)
    Ну і скерування на аналізи сечі, крові дали.
    А ще з тим моїм УЗД. В мене ж там писало, що можлива полідактилія, і ще крайове прикріплення пуповини до плаценти. То за зайвий пальчик вона нічого не казала, а за прикріплення пуповини, то сказала, що так не має бути. Таки на наступне УЗД піти в генетичний центр, щоб вони проконсультували і і глянули. Я питала, чи те прикріплення аж так погано, то сказала,що напевно якась аномалія, бо мало би бути по центру. Але як я зрозуміла, то вона сама не знає, просто знає, що має бути по центру) Шукала вже інформацію в неті про те крайове прикріплення пуповини, то толком нічого не знайшла, але ніби то нічого страшного. Там ще якесь інше є прикріплення, то воно гірше, а при крайовому нібм все нормально має бути. Ну побачу. Вже не хочу лякатися, переживати, бо так бачу, що самі лікарі не сильно розуміються, зате страшити люблять.)
    --- дописи об"єднано, 10 Січень 2018 ---
    До речі, @Demetra, я так розумію, що зараз майже всі гінекологи в ЖК так приймають. Тобто моя теж 2 рази на тиждень по пару годин, і дивилася розклад, то там всі так по пару годин або зранку або після обіду по 2 рази на тиждень)
     
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    вагінальні таблетки (прогестерон). я їх колись, та навіть десь весною-літом ставила. чому обов'язкові зараз не знаю) але сказала, що треба було їх ще з 12 тижня приймати)
    а, десь вона в УЗД моєму вичитала, що плацента низько (хоч я того не бачила), то щоб піднялася треба Лютеїну.
    о ще прікол:) дала медсестра скерування на бак-посів сечі, треба здати в державній лабораторії в медінституті (але 50 грн. в безкоштовному коштує:)). я питаю де сама там та лабораторія, то сказала, щоб десь там спитати:))) ага, прийду під медінститут і буду з баночкою ходити, шукати , питати:) може хтось знає точніше?
     
  16. Fiyalka

    Fiyalka Active Member

    мені моя лікар теж каже що низько, у висновку узд пише- ознаки передлежання плаценти, то хотіла мені виписати лютеїну, а я сказала що вже до 12 тижня поступово відмінила прогестерон і не збираюся знову починати приймати (тим більше плацента сама піднімається в 95% випадків то мені уздист сказав, головне спокій)
     
  17. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    ну якраз зі спокоєм не легко) тобто 2 роботи (одна з одною чергуються, але кожен день треба їздити), добирання до тих робіт непросте. та й так я колись була нервова, а зараз якось ще більше) тобто легко мене розізлити і рознервувати по дрібницях)
     
  18. Fiyalka

    Fiyalka Active Member

    а якщо так, то може лікарняне?
     
  19. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    та ні, мою роботу без мене ніхто робити не буде, та й не зможе) а звіти, податки - треба все встигнути (календарний рік закінчився, а по звітності ще триває:).
    ну якщо вже лікарі припишуть постільний режим, то прийдеться. зараз хоч нервує те добирання, але покищо справляюся.
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Почитайте щось мудре. На хіба вам прогестерон? На рівному місці. Яким чином гормон може підняти плаценту? Вона підніметься з ростом матки.

    З крайовий прикріпленням нічого не зробите. На це нічого не вплине ні в поганому, ні в хорошому напрямку. Кількість консультацій цього не змінить теж. Хіба піти з результатами до того хто хоч розуміє що воно таке.
    Беріть лікарняне.
    --- дописи об"єднано, 10 Січень 2018 ---
    дуже буде корисно вже зараз визначитися з пріоритетами.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3