Жіночі консультації Львова: куди податися???

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем filolog, 27 Червень 2009.

  1. Marymade

    Marymade New Member

    Хто стояв на обліку на Рапопорта? Порадьте хорошого лікаря будь ласка!!!
     
  2. Woman

    Woman New Member

    Доброго дня. Підкажіть будь ласка, якщо по прописці твій дільничий в ЖК мужчина, як можна стати на облік до іншого лікаря?? Може хтось порадить хорошого лікаря на Сихові (в 4-й поліклініці, дільничий в мене - Мельник Андрій Євгенович)?!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Можна в принципі міняти лікаря, не тільки з цієї причини :)
    Хоча, коли я стояла в 4й поліклініці на обліку 9 років тому, то я трохи заздрила пацієнткам Мельника. Адже до нього черги не було взагалі. А я висиджувала від 30 хв до 2 годин щоразу до своєї дільничної. Раз на 2 тижні то трохи є часу, тож раджу подумати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Woman

    Woman New Member

    Дякую за відповідь cjomcjomka:girl_smile:Ну не знаю, проходити огляд в чоловіка якось... не то :girl_smile: Кажуть після пологів багато в кого проходить, тож не знаю. А хто у Вас була дільнича (якщо не секрет), і чи задоволені Ви були нею тоді?
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Грицик Л.В.
    Та не задоволена чергами :) я вчилася і працювала, мені те сидіння в ЖК було поперек усього.
    @Siania , щодо Вашого відгуку - раз на місяць це дуже круто і зручно! Підкажіть, будь ласка, де такі лояльні порядки.
     
  6. Siania

    Siania Love Life

    В 4-ій поліклініці :)
    Сказала Г, що змінились правила, і якщо вагітність протікає добре, то до кінця вагітності можна відвідувати консультацію 1 раз на місяць :) Ну і аналізи теж здаю раз на місяць)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    @Siania , щодо Вашого відгуку - раз на місяць це дуже круто і зручно! Підкажіть, будь ласка, де такі лояльні порядки.[/QUOTE]
    Я стою на Хімічній - то також раз на місяць наразі лікар каже приходити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. gladiolys

    gladiolys Member

    Якщо Ви про огляд на кріслі, то він один раз, на початку вагітності, можна відмовитись, або пройти в іншого лікаря.
    Я вже другий раз стою на обліку в ЖК на Сихові. Перший раз була у Пурпури, приємна лікарка, в мене не було особливих проблем під час вагітності, то ми собі просто мило спілкувалися, але через раз я їй щось платила, бо вона не була моєю дільничною, і коли вона брала мене на облік, то вона наперед про це натякнула. Вона мені здається самою популярною в цій ЖК.



    Зараз стою в дільничної Процак, також нормальна, нічого особливого, в мене в принципі все йде нормально, то ми з нею не так часто бачимося. Коли вона була у відпустці то ходила до Богдан, вона мені більше сподобалась, ми якось більше спілкувались.

    І взагалі ходжу в ЖК десь раз в місяць і жодного разу не стояла в черзі, все по запису, хіба що на аналізи і на той огляд лікарів на початку. Ходила на крапельниці в денний стаціонар, то скрізь нормальний ремонт і персонал дуже вічливий, я б навіть сказала турботливий, хоча нікому нічого не платила. Бо я думала спочатку йти в щось приватне, але зараз бачу , що то не було б сенсу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Я стою в Богдан на обліку, теж задоволена, приємна лікар, вона моя дільнича, тому нічого не оплачувала. Під час іі відпустки була у Процак. Теж задоволена.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я таки не заспокоїлась з тою кількістю відвідин ЖК, і раджу всім вагітним мамочкам до уважного прочитання методичні рекомендації щодо надання амбулаторної акушерсько-гінекологічної допомоги
    там є, до прикладу, отакий абзац:
    і ще багато цікавого
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    От мені цікаво у такому випадку чи правильно моя дільнича Г поступила. Я стала на облік в кінці серпня, тоді ще за тиждень прийшла до неї з результатами скринінгу. Вона глянула одним оком на аналізи, сказала що все ок і відправила мене аж на місяць, до кінця вересня. І от в мене не перша вже вагітність але щось хвилююсь що так довго фактично не буду під контролем лікаря... Ніби і смішно але самій хочеться якісь анадізи піти здати бо поки не чую рухів то і не певна як там малеча в животику почувається :)
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    смішного нічого нема, але насправді чи здасте Ви зараз аналіз крові, чи сечі, - дізнатись щось точно про дитинку з тих аналізів неможливо. А оскільки навіть скринінг, який любить показати щось пограничне, був добрий, то є всі логічні підстави для спокою.
    Звичайно, що перша вагітність буває раз в житті, і хочеться особливої уваги до себе. То давайте цю увагу собі і просіть її у близьких :) І приходьте не "дізнаватись" в лікаря про свій стан, а розповідати, що все добре :)
     
  13. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Та власне вагітність вже не перша) Але минуло девять років і то майже як перший раз, багато що забулось. Тепер актуальні гуртки, репетитори і т.д.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну то тим більше. Маєте життєвий досвід
    Мені, наприклад, дуже важлива мета кожної дії. Ну от зроблю я це - і що отримаю? Що зміниться?
    От піду до лікаря. І що дізнаюсь? Які є в лікаря можливості дізнатись про мене щось більше, ніж знаю зараз я?

    Вагітність - не хвороба. А процес нормальний, але індивідуальний настільки, що зі сторони завжди видно менше, ніж зсередини.
    Погоджуюсь, що коли чути рухи, - то вже більше відчуваєш взаємодію з лялею. В другу і наступні вагітності рухи чути зазвичай швидше від 20 тижнів, отже, Вам вже скоро :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. zlatozvjeta

    zlatozvjeta Member

    Перечитала відгуки форумчанок, минулого тижня стала на облік в ЦЗЖ до Кулик О.В. і не пожалкувала )
    Лікарка і медсестра приємні, і пожартують, і порадять.
    Єдине, прийшла десь о 9:30, була четверта, але просиділа 2 години через незрозумілих тітоньок, які казали що їм тільки медогляд підписати, і висиджували там по 20 хвилин :girl_sad:.
    Ми дружно пробували пояснити, що тут жива черга і все таке, але ж бити їх ніхто не буде, а совість людині не подаруєш, як це не прикро.

    От здала перші аналізи, буду йти в четвер після обіду, розвідаю обстановку по чергах.
     
  16. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    а поділіться,будь ласка, своїми враженнями про облік в Альтернативі, якщо Ви там таки стояли. Бо я от вагаюсь чи варто...
     
  17. Єва

    Єва Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть. Чи можна якось стати на облік без виписки з амбулаторної карти? Я востаннє мала в ній запис ще 13 років тому, до сімейного лікаря не було потреби звертатися. В поліклініці за місцем реєстрації мені відмовляються заповнити виписку з цієї причини. На облік стаю в поліклініці, в яку раніше також ніколи не зверталась. Якось хочеться вирішити питання без хабарів, бо не вважаю, що повинна платити за запис на папері, який мав би хтось таки виписати з моєї картки в силу своїх посадових обов'язків .
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в мене нема амбулаторної картки, лікарка в поліклініці записала в той бланк все з моїх слів.
    я прийшла в суботу - людей не було, була молода чергова, все дуже спокійно і за "дякую".
    Вони щось собі придумують, не хворіли ви 13 років, яке їхнє діло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я тричі стояла на обліку без виписки. Мою дитячу картку успішно загубили в школі, і всі мої медичні документи на момент вагітності старшим сином - це була універівська карточка з записом медогляду. Брати її на руки було не можна :) тож все записали з моїх слів, а "все" - це тільки інфекційні хвороби і хірургічні втручання. Я купила в поліклініці картку, і з нею обійшла лікарів для декрету, - і після пологів її загубила :)
    З другим сином я ставала на облікі в іншій поліклініці, знов купила картку, знов пройшла лікарів.
    З донькою - не можу пригадати. Чи я брала ту попередню картку, чи загубила і її й купляла нову...
    Але мені навіть нічого ніхто не казав.

    І ще - є чарівна штука, коли Вам відмовляють в прийнятті на облік: попросіть письмову відмову із вказанням причини.
    Багато що вирішує в корені. Мене так не хотіли брати на облік в 34 тижні, але причини сформулювати не змогли - і взяли.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. prolisok

    prolisok Member

    Доброго дня ! Порадьте буд ласка лікаря в жіночій консультації на Левандівці . Якщо , немає прописки , то потрібно гроші , якісь платити ? Бажано відгуки . Дякую .