Жіночі консультації Львова: куди податися???

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем filolog, 27 Червень 2009.

  1. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Так, чуйна. Мені просто образитися на різкий тон, раз плюнути.
    Але свого лікаря дійсно ще треба мати, бо не знаю, як би вона вела проблемну вагітність. Все-таки старша жінка, але така добрячка, порівняно з медсестрою, яка з нею тиск міряє - така вічно роздратована.
     
  2. Lasenia

    Lasenia New Member

    Була в Жук. Вона мені відмовила, бо я не за пропискою. Я пояснила, що оплатила благочинний внесок, а вона відправила до того лікаря, що за моїм фактичним місцем проживання закріплений. Сама ж сказала, що в неї немає часу, багато вагітних. Чесно кажучи, я дуже засмутилася..мабуть хотіла гроші!... лікар за місцем проживання Шеремета.
    --- дописи об"єднано, 17 Липень 2017 ---
    Дівчата, скажіть кілька слів про лікаря Шеремету в ЖК на Стецька, будь ласка.
     
  3. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Чому ж одразу хотіла гроші? Може справді має багато пацієнтів?

    Я належала за пропискою теж до Шеремети. Але коли ставала на облік, її не було, мене відправили до Лобозинської. Нормально, без зауважень. Але у мене була безпроблемна вагітність.
     
  4. Lasenia

    Lasenia New Member

    Може й справді...
     
  5. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Не можу з цього приводу нічого сказати, бо ставала на облік по місцю приписки.
     
  6. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Перечитую темку, і так дивно, що лікарі не хочуть брати вагітних? З чим то пов"язано? В одних купа роботи, а в інших нема?
     
  7. Lasenia

    Lasenia New Member

    Я думала над цим. Чим я не сподобалась чи що не так... Прийшла до висновку:
    1. Не хочуть зайвої відповідальості (якщо мова йде не про облік за пропискою, бо тут вони зобов'язані)
    2. Бажання підзаробити. Корупція процвітає всюди, на жаль. Думаю, мислять так: оскільки вагітна обирає лікаря сама, хай платить. Інакше, йди за пропискою. Базова відмазка - ви маєте право обирати лікаря, а я (лікар) маю право відмовити вам через власну загруженість. І що тут скажеш?
     
  8. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    А що не може бути, що в доброго лікаря є багато пацієнтів і він не хоче брати не зі своєї дільниці?
    То так цікаво получається, раз не хоче брати вагітну - значить грошей хоче :))) (то не до Вас особисто)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Звичайно. Почитайте рекомендації, побачите, скільки приблизно "рекомендованих" лікарів в одній ЖК
    Мого дільничного ніхто нікому не рекомендує :girl_haha: і нічого дивного в тому нема: чувак занудний і специфічний. Якби мені треба було довірити комусь лікування чи ведення вагітності, то я б не йшла до нього. А оскільки наразі ми зустрічались тільки на планових оглядах для медогляду і при вагітності мені був потрібен "хтось, хто зможе заповнити обмінку" - то відсутність черг була вагомою перевагою.
    Дуже акуратно дивиться на кріслі, це плюс. Але це риса практично всіх чоловіків гінекологів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Саме так. А пов'язано це з купою паперової роботи. І який би лікар добрий де був, вище голови не стрибне. Якщо бачить що реально йому забагато - то і відмовляє
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Я теж підняла тему, заради цікавості. Я розумію, що переважно ходять всі до своїх, ну але коли, постає банальне питання: медогляд чи просто звернення з якоюсь певною проблемою? То що, звертатися тільки до своїх?
     
  12. Lasenia

    Lasenia New Member

    :lol: FB_IMG_1500368171172.jpg
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  13. SmlLe

    SmlLe Well-Known Member

    Дівчатка, може хтось може скинути номер Мойсеєнко з ЖК на Симоненка??
    Ваші відгуки теж будуть у нагоді :)
    Дякую всім хто відгукнеться)
     
  14. Dusheska

    Dusheska Member

    Дівчатка привіт. Порадьте будь-ласка лікаря в Сихівській жіночій консультації. Моя дільнича Ковалик, але вона зараз у відпустці, а я планую вже з понеділка до когось встати, бо вже 15 тиждень. На заміні в неї Шумило, то до неї категорично не хочу. І ще, хто ставав на облік після 12 т, чи не було проблем.
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Dusheska, я б дочекалась своєї лікарки. Тих пару тижнів туди-сюди ролі не грають. Сама ставала на облік вже після 20 тижня точно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. his joker

    his joker Well-Known Member

    @Dusheska я минулого року ставала на облік на 17 тижні. Ніяких проблем не було, хіба що лікар трохи побурчав для годиться і все.

    Надіслано від мого LG-D325, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Marymade

    Marymade New Member

    Доброго вечора всім:) маю велике прохання до всіх- порадьте куди краще ставати на облік- в приватні клініки чи державні? І до кого краще ставати у Шевченківському районі (на Лемківська), чи там немає хороших лікарів?
     
  18. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Я обидва рази стояла на обліку в приватній. В державну не йшла, бо не хотіла сидіти в чергах, особливо в холодний період. Боялась вірусів
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Marymade

    Marymade New Member

    А у яких саме приватних?


    Надіслано від мого Lenovo A6000, використовуючи Tapatalk
     
  20. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Обидва рази в "центр здоров'я родини"