Жіночі консультації Львова: куди податися???

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем filolog, 27 Червень 2009.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Я зараз в неї стою на обліку (до речі, тут в пошуку пошукайте на форумі, є багато позитивних відгуків). Мені вона подобається, дуже весела "кубіта", не хамить, не залякує, не напрягає. Про аналізи говорить (за бажанням), не заставляє. Я була сьогодні, то наступного разу сказала прийти аж через півтора місяця :)
    Але я ходжу до лікаря, якому довіряю як фахівцю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Viravi

    Viravi New Member

    Дякую:girl_yes: знайшла відгуки, дійсно багато хорошого! Завтра до неї на прийом.
     
  3. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата, а чи стояв хтось на обліку у Богдан Ірини в сихівській поліклініці, поділіться відгуками будь ласка.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  4. nali

    nali New Member

    Дівчата, може ви в курсі чи працює п- ка на Виговського 5 червня в понеділок? То ж свято, я забула що аналізи до вівторка треба здати☹️
     
  5. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    на 95% що ні =) Навіть якщо хтось і є черговий, по лабараторія точно не працюватиме. Можете спробувати вранці набрати в реєєстратуру аби точно знати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    4 і 5 червня - офіційні вихідні, тому держустанови не працюють точно.
     
  7. nali

    nali New Member

    Дівчата, дякую, от роззява я стала.... Здам у вівторок перед прийомом в лікаря, хоч так із запізненням
     
  8. Дівчата, хтось стояв на обліку в Поляник Ірини Іванівни у ЖК на Мазепи? Напишіть, будь ласка, ваші враження? Відгуків знайшла про неї мало, одні хороші, інші ні.
     
  9. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    Я теж була один раз на прийомі в Куніц. І хоч до того читала про неї багато схвальних відгуків особисто мені не дуже сподобалась. Я була до неї записана на певну годину, а перед мною в черзі сиділа дівчинка (підпис поставити) - так Куніц її відчитувала чого то вона не по запису. Хоч це державна поліклініка і дівчина чекала так само як і всі.
     
  10. Olivi

    Olivi New Member

    Дівчатка, напишіть, будь ласка, хто стояв на обліку у Максимович У. (на Симоненка)? Які відгуки та враження? Дуже буду вдячна)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Сама питала, сама відповім. Сьогодні стала до неі на облік, перше враження справила хороше. Принаймі зайвих аналізів не виписувала. Подивимось, як буде далі

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  12. okeana

    okeana New Member

    Незнаю,чи щ актуально, но Шумило зі сихова навіть ворогові не пораджу. Ніякий вона не спеціаліст, а хабарниця. Причому вимагає прямо,не соромлячись. Через неї втратила дитину. Вагітність завмерла. коли були кров"яні виділення, вона запеевняла, що "це нормально, то просто в тебе місячні мали бути і так на перших термінах буває, не переживай. пий дуфастон і багато гуляй." коли все таки вагітність завмерла її величність сказала, що "це природній відбір. нічого не зробиш"! викачала купу грошй на всілякі аналізи нікому і близько непотрібні.
    з другою вагітністю так як вона була дільничою прийшлось теж ставати до неї на облік, так як завідуюча сказала,що ми не маємо права обирати собі лікаря якого хочемо. но все повторювалось ідентично. тому ходила до лікаря в якого планувала народжувати,а до неї тільки для галочки. і це вона завжди призначала купу дорожезних ліків, а лікар більшу половину з цих препаратів забороняв приймати. коли я прийшла оформляти декрет вона сказала шо в них "заведено,щоб роди пройшли успішно треба лікарю віддячуватись,а то погана статистика буває з тими хто не віддячується". оце так прямо і сказала!!!
    можливо багато тексту, просто зараз знову вагітна і постало питання куди ставати не облік... але явно не до неї.втретє я цього жаху вже не перенесу
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  14. Lasenia

    Lasenia New Member

    Скажіть, будь ласка, а Ви якось віддячували п.Юрчук? Я планую до неї вставати на облік, тому і цікавлюся.
    --- дописи об"єднано, 4 Липень 2017 ---
    Також планую до цієї лікарки або до Юрчук (ще не визначилася). А скільки Ви їй віддячували, якщо не секрет? Бо від одних чула, що в іншій ЖК давали зразу 100 у.о. одній лікарці. Так от цікаво як тут на Стецька це діло відбувається.
     
  15. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    На стецька стояла в Жук. Жодної копійки з весь час. А відношення яке - якраз для такого чутливого рак-обіжаки, як я. Побільше б таких)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Lasenia

    Lasenia New Member

    Дякую. Тобто чуйна? Бо не зовсім зрозуміла вислову)
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я в шоці! Ви серйозно? За що такі гроші? Просто нема слів.... Якщо готові платити, то краще вже йти у приватну поліклініку.
     
  18. Lasenia

    Lasenia New Member

    Так. Серйозно. Правда тоді був долар по 8 чи по 10. Ну але все рівно..життя було дешевшим. Я теж в шоці була.. але то типу якась мега-лікарка, що всі до неї хотіли на облік, ну і якщо так дуже хочеш, то плати.
     
  19. Не розумію того віддячування. Лікар на роботі, він отримує за це з.п. так як і всі інші працівники на своїх роботах. Мені скоро на облік ставати, наслухалась коліжанок, начиталась і щось я в шоці від того всього. Замість того щоб купити фрукти сунуть лікарю за кожне відвідування.
     
  20. Lasenia

    Lasenia New Member

    Згідна з вами на 100%! Як на мене той лікар в жіночій консультації взагалі потрібен для дотримання формальностей. Принаймні, так в мене. Мені він взагалі не потрібен як спеціаліст. До думки лікаря з ЖК 100 раз подумаю чи прислухатися. В мене є свій лікар в Центрі планування сім'ї, який мене витягнув із загрози і якому я довіряю і обстежуюсь вже багато років. Це спеціаліст з великої букви і їй я рада віддячити. А тут.. в ЖК.. платити не збираюся. Тим більше по 100 доларів як дехто.. моя думка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2