Жіночі консультації Львова: куди податися???

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем filolog, 27 Червень 2009.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Дівчата, підкажіть як попасти до Філіпюка, де саме він приймає?
    Трубки не бере(((
     
  2. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Сяня, на Русових в лікарні підій маєтесь по крутих сходах на останній поверх, бачите величезну чергу, питаєте чи то до Філіп"юка (а це скоріш за все до нього буде), встаєте в ту чергу і чекаєте....Одразу попереджую - можна чекати дууууже довго((
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Siania

    Siania Love Life

    А він всі дні приймає зранку до вечора? Хотіла запитатись, щоб даремно не їхати
     
  4. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    ні, буває, що на операції чи може десь поїхати . Спробуйте подзвонити туди на Русових в реєстратуру і запитати чи є він на роботі..
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Banny

    Banny Well-Known Member

    Доброго дня, дівчатка. Скажіть будь ласка, може хто зараз стоїть на обліку в Шумило, це 4 поліклініка на Сихові. Поділіться враженнями, бо щось мало про неї інформації, а та що є негативна...Ну і відносно 4 поліклініки, хто мав досвід зміни дільничного лікаря?
     
  6. PandaBest

    PandaBest New Member

    привіт усім ! Хтось вів свою вагітність в клініці Альтернатива? Радять там гінеколога, а відгуків мало( Дякую
     
  7. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Колись дуууже давно вона була моєю дільничною, дуже любить гроші, можливо завдяки, що досить давно працює має якийсь досвід, але я б її не радила. Хоча до неї завжди черги і багато хто нею задоволений. Думаю підходите до першого ліпшого( який вам підходить) лікаря і це все узгоджуєте. Залежно, що ви очікуєте від лікаря. Якщо вона є ваш дільничий лікар, то не думаю, що будуть якісь проблеми, хіба індивідуальна непереносимість.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. PandaBest

    PandaBest New Member

    дякую за Босяк вже читаю, розриваюсь між тими клініками і відгуками ( так розумію зараз самі популярні - Параскеви , Інтерсоно, NOVO та Альтернатива. А от яку обрати ? вже голова кругом (
     
  9. phobika

    phobika Well-Known Member

    Дивіться, що вам територіально ближче. Бо якщо ви не знаєте лікаря особисто, то він може підійти або не підійти - тут не вгадаєш. Ну можете ще запитати в тих клініках чи допускається зміна лікаря. Також подивіться, чи перелік послуг в пакеті відповідає вашим потребам.
    Я вже писала, що стою на обліку в Параскеви, то коли приходиться мені їхати на Заводську, то я в ті моменти не дуже рада. То ніби і не часто потрібно, майже все можу зробити в їхньому відділенні на Сихові, та все ж... А якби щоразу доводилось їздити, то напевно би дратувало ще більше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    За зміну лікаря я вже писала в цій темі: мені не вийшло. Лікарка до якої я хотіла стати на облік, відмовила, хоч знала мене. Тож пішла до дільничої, якою в цілому залишилася задоволена. Та зауважу, що всю вагітність консультувалася в іншого лікаря приватно, тому від поліклініки ніяких очікувань не мала.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  11. Ellya

    Ellya New Member

    Дівчатка порадьте будь-ласка лікаря стати на облік з жіночої консультації 2 на Симоненка, між черговий лікар Греділь Є.О., але мені радили Третякову Марію Володимирівну, що можите про них сказати????
     
  12. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я була в Греділь в 2014 р. мені сподобалась. Зразу дала свій номер телефону і казала звертатись, грошей не вимагала, на УЗД відправила до Скляр, а не в круту приватну клініку, як інші роблять. Грошей не вимагала, в чергах ніколи до неї не стояла, єдине лишнє - платне КТГ, як на мене.
     
  13. fillette

    fillette Well-Known Member

    Я стояла на обліку в Яцків. Приємна, зайвого не призначала. Черги до неї великі, але зараз вже приймає по електронних талонах, то можна записатися на конкретну годину.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Сестра змінювала Шумило зі скандалом,бо та довела вагітну до істерики, сліз, звинувачувала у безвідповідальності і т.д.
    Черги великі. І не тому,що Шумило така популярна,просто спізнюється,приймає "вдячних паціенток" поза чергою,до неї,як по свячену воду,шастають всякі розповсюджувачі. Ходить безперервно то на каву,то просто побалакати у сусідні кабінеті і т.д
    Довго можна писати.
    Написала сестра заяву у завідуючої і далі стояла у неї на обліку. Завідуючою була задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Масік

    Масік Well-Known Member

    Хто стояв на обліку в поліклініці на топольній поділіться досвідом
     
  16. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Всім привіт! Живу на Сихові. Маю ставати на облік і не знаю до кого краще. Може хтось може порадити, поділитися своїми враженнями? В тій поліклініці ні разу не була и тому нічого не знаю:girl_impossible:
     
  17. rosomaxa

    rosomaxa Member

    Стояла в Куніц Вікторіі,так як це не моя поліклініка,то платила "вступний" та "випускний" взноси по 400,відвідини по запису,так як в мене вагітність проходила добре,то особливо уваги вона мені не приділяла,більше з медсестрою спілкувалася,старша бабця, ну і трохи грубовате в лікарки відношення до дівчат. Другий раз до неі не стаю. В тому ж кабінеті,тільки в іншу зміну приймає інша лікар,точно не памятаю як звати чи іванна іванівна чи марія іванівна,то вона набагато краща,по відгуках.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Olesichka

    Olesichka New Member

    @Ellya, я теж до Греділь маю скоро ставати на облік. була в неї кілька раз, ніби непогана
     
  19. Масік

    Масік Well-Known Member

    @rosomaxa дякую за відповідь. Вже домовилася з В. В.
     
  20. Viravi

    Viravi New Member

    Хто стояв на обліку в Бондар Т.В. на Сихові? Підкажіть щось про неї, бо нема інформації в інтернеті
    --- дописи об"єднано, 5 Квітень 2017 ---
    Подруга стояла на обліку в Пурпури, по знайомству, їй її рекомендували, проте враження від неї неоднозначні