Жіночі консультації Львова: куди податися???

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем filolog, 27 Червень 2009.

  1. anonimnimnim

    anonimnimnim New Member

    Підкажіть, будь ласка, хорошого лікаря гінеколога в поліклініці на Мазепи 25(Перша міська клінічна лікарня ім.Князя Лева), до кого краще ставати на облік
     
  2. Angie

    Angie Member

    А ви з того району?
     
  3. Gaudini

    Gaudini New Member

    Дівчата, підкажіть будь ласка, хто стояв на обліку в державних поліклініках в 2016 році, в яку суму (можливо рахували) приблизно обходиться весь облік з аналізами, які направляють здавати в приватні клініки та лабораторії, зі всіма благодійними і не благодійними внесками, подачами лікарям і т.д.
    Цікавить приблизна сума!?
     
  4. anonimnimnim

    anonimnimnim New Member

    Я не маю львівської прописки, але це найблища поліклініка
     
  5. his joker

    his joker Well-Known Member

    Я не львівська, тому постановка на облік на Джамбула мені вартувала 100 грн ("благодійний внесок" на поліклініку), перший скринінг я робила ще до постановки на облік в Синево за 230 грн (можна було зробити дешевше в поліклініці), аналіз на вади 150 грн в поліклініці, декілька разів здавала аналіз крові, ніяких благодійних внесків не просили, а при здачі крові з вени треба було принести свою вату, спирт і мати свою пробірку (вона купляється там же в аптеці, десь в районі 10 грн). Один раз робила КТ (20 грн), ну і УЗД - я робила 3 рази (на Джамбула ціну не казали - даєш, скільки вважаєш за потрібне. Я ходила до свого лікаря, платила 200 грн).
    Ніби все...
    На ТОРЧ-інфекції мене не направляли, тому не знаю вартості. Хтось писав тут, що безкоштовно здавав, хтось писав, що в районі 600 грн...
    У мене вийшло загалом близько 1100 грн :)

    Надіслано від мого LG-D325, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Angie

    Angie Member

    Ага, ну я думаю що проблем не буде... хоча там такі бюрократи сидять... але я хотіла до Корчинської, вона мене не взяла бо не моя дільнича, то я пішла до тої, яка мене давно по гінекології вела
     
  7. anonimnimnim

    anonimnimnim New Member

    Та лікарка, до якої Ви пішли з тої ж поліклініки? Як її звати?
     
  8. Montmartre

    Montmartre Well-Known Member

    лікарю фляшка - на св'ята) 200грн. 3 узд по приблизно 300 грн, 5 аналізів крові в сінево( за власним бажанням) по 100 грн. і все здається.
     
  9. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    Я була на УЗД в гінеколога Хвалин Людмили. Склала приємна враження - видно що кваліфікована. Якраз теж думаю, чи то до неї на облік ставати, хоч я живу в Сихівському районі, чи то в приватний кабінет йти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Gaudini

    Gaudini New Member

    Не розумію, якщо в держ. поліклініках весь облік обходиться (при нормальній вагітності) +/- 1500 гр. тоді чому приватні клініки називають в 10 раз вищі ціни, від 15000 гр. .?
    --- дописи об"єднано, 2 Лютий 2017 ---
    Не розумію, якщо в держ. поліклініках весь облік обходиться (при нормальній вагітності) +/- 1500 гр. тоді чому приватні клініки називають в 10 раз вищі ціни, від 15000 гр. .?
     
  11. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Ото підіть і в цих клініках запитайте. Тут дівчата тим не керують.
    Дозвольте запитати, з якою метою Ваші дописи? Матеріал для статті чи журналістського розслідування?
     
  12. his joker

    his joker Well-Known Member

    Почитайте цю тему, тут раніше дівчата писали про це + на сайтах приватних клінік вказано, що входить в пакет послуг.


    Надіслано від мого LG-D325, використовуючи Tapatalk
     
  13. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @Cherry Cola а в якій клініці вона приймає? Вам її радили чи просто до неї вирішили піти?
    --- дописи об"єднано, 2 Лютий 2017 ---
    Бо в приватних клініках рахують кожну дрібницю і все оплачується по тарифах. В державних взагалі не беруть грошей (принаймі не повинні), я коли на обліку стояла то ні за що ніде не платила, тільки на аналіз крові приносила свій шприц, і голку. Лікарка моя була, яка по поліклініці мені і належить, ніхто нічого не намікав і тим більше не вимагав.
     
    Останнє редагування: 2 Лютий 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну це все бізнес. Я у 2013 році стала на облік у 12 т. вагітності, до лікарки, яка була клієнткою мого закладу. Переваги були у тому, що не стояла в черзі, але то виглядало не дуже комфортно до інших жінок. В загальному обійшлося лікарю-гінекологу 700 грн, аналізи в поліклініці- шприц, вата , спирт, голка, в Сінево- толерантність до глюкози, на вади плоду, торчі, УЗД В Лототоцької 2 р. по 300 грн, в загальному-2500 грн., то приблизно, бо не записувала, і вже призабулося.
     
  15. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    На мою думку - це не тільки бізнес (але його не виключаю). Це також комфорт, спокій, належне ставлення, кращі прилади і реактиви
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  16. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    а в якій клініці вона приймає? Вам її радили чи просто до неї вирішили піти?

    Колись порадила моя гінеколог, бо треба було дуже терміново УЗД молочних залоз, а моя цього не робить. Дуже уважно дивилася - виявила проблему з щитовидною залозою - не знаю, як вона здогадалась її подивитись, я їй про це нічого не говорила. Це було в поліклініці Князя Лева. Здається, це поліклініка №1. Якби вона працювала не в державній поліклініці, а в приватній лікарні - стала би до неї на облік без вагань, але панічно боюсь тих черг і розборок перед кабінетом.
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    В 2013 році облік - 160 грн за УЗД, 20 за ктг,скількись менше 100 грн за аналіз на гепатит В. Всі витрати. Після пологів ще пляшка шампанського, чи дві - вже не пригадаю.
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Angie

    Angie Member

    я була у Хвалин, досить хороша, вона приймає на Панча, там сімейна амбулаторія є
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    На мене теж справила хороше враження. Маю зустріч на тижні з гінекологом з приватного кабінету, якщо вона мені не сподобається- буду ставати на облік до Хвалин, хоч це не мій район.
     
  20. SSandra

    SSandra New Member

    Всім привіт! Хочу ставати на облік, 16 тиждень. Мій дільничий лікар Дорощук Н.Я. у ЖК на Виговського. Відгуків про неї не знайшла. Може хтось стояв у неї на обліку, можете про неї сказати? Бду дуже вдячна