Жіночі консультації Львова: куди податися???

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем filolog, 27 Червень 2009.

  1. filolog

    filolog Well-Known Member

    Шановні пані та панянки!
    Насамперед уклінно перепрошую за гвалтовне вторгнення на Ваші дівочі посиденьки. Кавалєрів приймаєте:)? Точніше, законних мужів?
    Звертаюся до Вас за консультацією. Ми з дружиною чекаємо наше перше малятко. Почався 8-й тиждень. Були на УЗД в Палиги на Тургенєва, все, тьху-тьху-тьху, ОК. Тепер мусимо десь ставати на облік. Мешкаємо в Залізничному р-ні (біля Левандівського мосту), прописані у Франківському р-ні (р-н "Скрині"). Дуже хочеться втрапити до хорошого фахівця, який би відповідально й уважно поставився і не просто "доїв" гроші, призначаючи непотрібні аналізи й ліки для неіснуючих хвороб (знаю, що таке буває досить часто), а справді якісно виконував свою роботу. З цього приводу маю такі питання:
    1. Можна ставати на облік будь-де, чи тільки за місцем прописки? У такому разі порадьте, буль ласка, добрих фахівців у ЖК на Чупринки (здається, туди ми належимо)! Якщо ж ми "вільні пташки", то куди краще звернутися в радіусі досяжності (наскільки орієнтуюся, це може бути ЖК на Чупринки, Олени Степанівни або Виговського)? До кого саме? Може, є координати?
    2. Чи можна й чи варто ставати на облік у приватних клініках? Якщо так, то в яких саме? Які плюси / мінуси такого варіанту, порівняно з державними ЖК? Чи після цього можна без проблем піти в декретну відпустку? Чи треба конче переводитися в державну ЖК? Як вони до цього поставляться?
    3. Чи хтось стояв на обліку конкретно в Інтерсоно? Чи задоволені співвідношенням ціна / якість? Чи ведуть вони вагітність до переможного кінця, чи вкінці відправляють до державної ЖК? Чи дають потрібні документи? І, до речі, які саме потрібні будуть, щоб усе було правильно?
    Дуже-дуже перепрошую за град запитань і багатослів"я (я ж, усе-таки, Філолог:)), але у нас це вперше, дуже хочемо зробити все правильно і з мінімальними втратами нервових клітин. Витрати фінансові принципового значення не мають (у межах розумного подужаємо:)); принципові лише інтереси матері й дитини.
    Буду дуже вдячний за Ваші поради.
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Lesunya

    Lesunya Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі консультації Львова: куди податися???

    Напишу про свій випадок. Жили ми на Виговського, а прописана я в іншому районі. Звичайно, для мене було зручніше ходити в поліклініку на Виговського, ніж їздити на вул. Симоненка, тому й на облік я вирішила стати в 5 міській. Проблем не виникло ніяких, єдине потрібно було підписати дозвіл у головного лікаря. Стала на облік у завідуючої жіночою консультацією - Терлецької М.Я. (хоча рекомендували мені іншого спеціаліста, але в подальшому я не пошкодувала). Ну, що можу сказати про неї: молода, активна, толкова жіночка. Роблоту свою знає і нічим зайвим не напрягає. Аналізи призначала тільки ті, що були потрібні; огляд проводила дотошно і ніколи не впадала у паніку, якщо щось було не так (для мене це було важливо, бо - я страшна панікерша:)). Якщо мені потрібно було здати аналізи у тій же поліклініці, то вона власноруч їх заносила і приносила результати (в чергах я не стояла). Якщо ж потрібно було щось здати в іншій установі, то рекомендувала хороших спеціалістів і телефонувала до них, щоб прийняли мене. Дала всі свої телефони, щоб я дзвонила, якщо виникнуть якісь питання. Від неї я також отримала диск з гімнастикою для вагітних і відео з пологами. Порекомендувала хорошого спеціаліста по пологам і потім зідзвонилася з ним, щоб записати мене на консультацію. Звичайно, я їй платила за візити, але це було того варте.
    Мінуси: жіноча консультатція знаходиться в поліклініці, тому в період розгулу грипів, ангін і т.д. вагітна попадає в епіцентр цих хвороб і може досить просто щось вчепити; Терлецька - завідуюча, тому дуже непунктуальна і в неї завжди купа пацієнтів (пам'ятаю, що просиділа 1,5 години під кабінетом, поки попала на прийом - з того часу приходила до неї або раніше, або пізніше, ніж вона призначала).
    А так ніби більше нічого негативного. Єдине, це все було майже рік тому, тому не знаю, як там зараз справи...
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Happy Frog

    Happy Frog Active Member

    Відповідь: Жіночі консультації Львова: куди податися???

    Я довго думала куда б то встати на облік, сходили з чоловіком в ЖК, подивилися (вжаснулися) розвернулися і пішли. На облік встали в приватну клініку(чому я дужжжжжее рада!!!!).
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. filolog

    filolog Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі консультації Львова: куди податися???

    Anutka, якщо можна, трішки докладніше. В яку саме приватну клініку стали, до якого лікаря, чи задоволені, як не секрет, у скільки це обійшлося, чи не було потім проблем з оформленням документів на декретну відпустку? Будемо дуже вдячні за відповіді!
     
  5. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі консультації Львова: куди податися???

    В мене немає львівської прописки,тому я могла ставати на облік будь-де. Зараз приймають в будь-яку ЖК,правда десь треба дати пару грн,а десь досить заяви. Я почитавши відгуки про жк і приватні клініки, зупинилась на центрі здоров'я жінки. То мені коштувало заґалом десь 1,5 тис,але ставленням і здачею аналізів я по великому рахунку задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі консультації Львова: куди податися???

    Я прописана в тому районі,тому теж свого часу стояла в тій Жк на обліку.
    Я стояла в Чорній Т.Хороша,спокійна,але аналізи дуже просила здавати всі!Задоволена нею.
    От і я коли прийшла ставати на облік,просиділа в черзі пару годин,потім поки заповнила ту картку і пройшла поч.огляд-підхопила застуду,а згодом ангіну.Словом злягла на два тижні пластом.Треба вважати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. filolog

    filolog Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі консультації Львова: куди податися???

    Шановна Я_тут! Ви де:)? Скажіть, будь ласка, в якого лікаря Ви стояли (стоїте?) у Центрі здоров"я жінки? Це державний чи приватний центр, поясніть темному? І як звідти йдуть у декретну відпустку - офіційно й без проблем чи з якимись пригодами? Дякую за відповідь!
     
  8. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Терлецьку з 5-ї поліклініки забрали в наручниках з роботи за величезні взятки..цікавочи закінчиться її "карєра"?

    Якщо це той залізничний на Огієнка то я там теж стояла. Правда по робочій страховці. Лікаря мала хорошого,не напрягав зайвим,що забув то я нагадувала:girl_smile:. Рекламою препаратів і аптек не займався...після родів подякувала за те,що був зі мною ті 9-ть місяців.
     
    Останнє редагування модератором: 29 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  9. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі консультації Львова: куди податися???

    Центр здоров'я жінки-це відомча жк,від залізничної лікарні. Безплатно туди попадають залізничники,всі інші платять 32грн/тижд. Я стою на обліку в завідуючої-Гуцал. В декрет оформляють офіційно без проблем. Всі аналізи роблять на місці,ніяких чудо-ліків не пропонують :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. Happy Frog

    Happy Frog Active Member

    Відповідь: Жіночі консультації Львова: куди податися???


    Центр здоров'я жінки, пішла я туди на ультра звук бо щось мені внизу живота боліло( тай перевіритися як там яйник після операції 4міс.) попала я до Гуцал О.А. (О ТО ВОНА ЩЕ Й ЗАВІДУЮЧА) після огляду (трансвагенально) вибачте за подробиці просто емоції, вона мені сказала що в мене полікістоз яйника в іншому так само проблеми і взагалі мені б лягти в лікарню на стаціонар( спитавши в неї тож який в мене діагноз вона мені сказала що сходити до гінеколога і той вам все пояснить) Прийшла до дому вся в слізах думаю ну все капец!!! Прийшов мій коханий сказав що підемо до іншого спец-та, прийшли в центр ДВ де нам через 10 хв. огляду сказали що ми будемо батьками(вагітність 3 тижня).А той листочок з Центра Жінки в мене є, так просто на згадку. Але це моя історія може вона і добрий лікар просто не для мене.
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі консультації Львова: куди податися???

    Все відносно і залежить від лікаря.
    Я теж стояла в Центрі здоровя жінки. Чому?
    1.Помірна оплата - 32 грн на тиждень
    2.Дуже добре роблять аналізи, на відміну від районних поліклінік, це важливо, бо лікар призначає лікування по аналізах, яких, звісно, сам не робить.
    3. Стояла там в нормальної лікарки звати Ольга Петрівна, прізвище знайду- допишу, проте її і так знають, приймає в 5 кабінеті, і до неї найбільші черги. Чому нормальна -тому що спокійна, ніколи не робить багато шуму, нічого лишнього не пише, вітаміни і інші прибамбаси пити не пропонує. Ще непогані відклики там про лікаря Дзебана.
    4. Про завідуючу в центрі ніхто ще доброго слова не сказав, таке собі стерво що любить гроші.
    5. Ні в яку райполіклініку не ходила жодного разу і ніяких писульок не брала, просто домовилась про роди, а потім вони самі додому з дитячої прийшли.
    В цілому дуже задоволена, з другим малям зроблю так само.
    В інтерсоно дууже дорого, є ще якась приватна клініка -теж не дешево, як на мене то для чого платити більше?
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. In4a

    In4a Well-Known Member

    Я зареєстрована у Франківському р-ні, живу в Личаківському, вставала на облік в ЖК поліклініки на Стецька (біля просп. Шевченко), написала заяву на гол. лікаря і заплатила через банк 50 грн. "спонсорьскої допомоги поліклініці". Веде мене звичайний лікар, подобається, що вона позитивна оптимістка, аналізи здаю тільки звичайні, вона пропонувала на ТОРЧ-інфекції, але відразу сказала, що я можу відмовитись, так як і на АФП. Коли потрібно було зробити УЗД печінки-нирок, виписала напрвлення в діагностичний центр (безкоштовно). На всі питання відповідає, зайвої інформації не дає. Може комусь таке не підходить, але мені подобається, що все вирішую я сама.

    Лікар Юрчук Тетяна Пилипівна
     
    Останнє редагування модератором: 11 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  13. Оленчик

    Оленчик Active Member

    Відповідь: Жіночі консультації Львова: куди податися???

    Я теж в тій ЖК стою на обліку в Крочак Віри Михайлівни і теж не по прописці.
    Консультацією і лікарем совїм задоволена - все роскаже, не напрягає зайвими аналізами і ліками.Я зі своєї ініціативи здавала на Короленка аналіз на ТОРЧ-інфекції і подвійний а потрійний тести (в Діагностичному центрі). ще подобаєтья те, що не посилає до певних лікарів на УЗД ( як багато хто це робить за відкат). Я спочатку ходила на УЗД до Прокопчук Н,М, а коли та була у відпустці то спиталась в своєї лікарки кого б вона мені порадити могда з спеціалістів УЗД. Вона порадила Жельова і Палигу( але попередила що в нього трохи дорожче ( 150 грн) але ми з чоловіком пішли і дуже задоволені!!! і за 2 тижні теж до ньго підемо.
     
    Останнє редагування модератором: 11 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  14. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі консультації Львова: куди податися???

    Аnutkа, Гуцал O.А., це уздист, а завідуюча Людмила Семенівна,на рахунок їх родинних зв'язків не впевнена. Уздист мені теж не надто приємна була, але як людина,як спеціаліст вона хороша.
    Usmіshkа, з чого робите такі висновки про завідуючу? Я про неї чула тільки хороше і ставлення в неї завжди дуже дбайливе.І про гроші теж неправда,я їй не платила жодної копійки і вона до мене дуже добре відносилась
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі консультації Львова: куди податися???

    Я, незалежно від прописки, стояла на обліку в Центрі здоров"я жінки. задоволена.
    Лікар - Рябініна О.Ю. відгуки хороші
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі консультації Львова: куди податися???

    А я з Марком і тепер з другою лялею стою на обліку в Інтерсоно в Ліди Прокопів (Сегедій). Вона ж в мене і пологи приймала. Тому я незнаю що таке шукати і домовлятися з лікарем, поліклініка, бігання по УЗД, по лабораторіях здавати аналізи, черги. Лікарняне оформляли без проблем.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. filolog

    filolog Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі консультації Львова: куди податися???

    Zoryanazirka! Якщо можна, трішки докладніше про облік Інтерсоно.
    1. Скільки це коштує і що входить в ціну (які послуги)?
    2. Як з документами на декретну відпустку? Оформляли на місці? Чи треба було вкінці переводитися в державну ЖК, щоб піти в декрет, чи працював якийсь інший механізм?
    3. Розумію, що п. Л. Прокопів Ви задоволені. Як не секрет, де саме вона у Вас приймала пологи, які там були умови, чи задоволені, у скільки обвйшлося?
    До речі, в Ігоря Євгеновича Палиги на обліку ніхто не стояв / стоїть? Нам він дуже сподобався як УЗДист; може, й такі послуги надає? Хто знає, озовіться! Дякую!
     
  18. Оленчик

    Оленчик Active Member

    Здається, що вагітних він не веде, але вам краще подзвонити в клініку і спитатися точно!
    вул. Тургєнєва,73. Вхід через двір навпроти автосалону "Хонда", 2й поверх. Телефон я десь раніше писала.
     
    Останнє редагування модератором: 11 Липень 2009
  19. Lesunya

    Lesunya Well-Known Member

    100%!!!:y: Дуже хороша людина і як лікар теж супер!!! Єдина, хіба вона ще є центрі здоров'я жінки? Бо минулого року, коли мала ставати до неї на облік, то вона повідомила, що переходить кудись інакше і мені потрібно буде їздити в інший кінець міста...

    Я в шоці...:confused:
     
    Останнє редагування модератором: 30 Червень 2009
  20. Терлецьку забрали..я теж в шоці...
    я у Безпалової, в тій же поліклініці на Виговського стою.
    Так Безпалова по чергах переплюнула Терлецьку, у рубриці УЗД можете прочитати мій допис.

    2-3 години в черзі то фігня вистояти))))

    Не задоволена БЕзпаловою. Не вчасно на аналізі напрвляє, не уважно дивиться на результати аналізів.

    А Терлецьку може забрали за добрчинні внески які вони постійно хочуть - щоб встати на облік.
    Я прописана в іншому р-ні, на облік ставала на Виговського. То Безпалова так і сказала 50 грн завідуючій на встановлення - або піти оплати офіційну квитанцію про доброчинний внесок на ЖК.
    Ну я почесала в мЕгабанк і оплатила ту квитанцію. Підписали мені становлення на облік. Ну і плюс Безпаловій я дала 100 грн.
    І кожний мій візит відбувається за 30 грн. Це я сама виявила ініціативу на таку суму. А обслуговування ніякого. Я просто в шоці від хатаності лікарів.
     
    Останнє редагування модератором: 30 Червень 2009