Жіноча дружба

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем bora, 23 Січень 2011.

?

Чи маєте Ви зараз подруг?

  1. Маю одну справжню подругу

    114 голосів
    36,3%
  2. Маю багато подруг

    87 голосів
    27,7%
  3. Маю тільки знайомих

    79 голосів
    25,2%
  4. Маю багато родичів і чоловіка натомість

    34 голосів
    10,8%
  1. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Ось за це моя подруга мені подобається, вона - тверезий розум, я - сумбур емоцій. Ми знайомі ще зі школи, притирки більшої вже не буде. Просто бувають ситуації, коли вона зажостка зі мною, а по-іншому вона не вміє.
     
  2. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Jusi, а можливо це не вона зажорстка, а ви -
    ?
    Спава в тім, що все має дві сторони медалі. І якщо ми не можемо покластись на пораду подруги 100%, то можливо це не вона погана, а ми занадто маловірні?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Jusi, а я от читаю вас і думаю, що лише від близької подруги я б могла нормально сприймати критику - бо мати людину, яка вас любить і бажає добра, і при цьому не боїться сказати що не так (а ви подумайте, більшість же людей не скаже, бо не пасує, бояться образити і т.д.) - це ж насправді здорові стосунки (звичайно, якщо це не приниження, підсмішки чи самоствердження за ваш рахунок, може я невірно вас зрозуміла, тоді інша історія). Приймати - це ж не дорівнює абсолютному схваленню всіх дій людини. От @nibysh писала - вибір подруги не схвалює, але її, незважаючи на це, любить, з тим її вибором. Я люблю дитину, але ж я скажу їй, що варто щось переробити, бути наполегливішою, і т.д., наприклад.
    Виглядає мені так, що ви дуже різні - вона любить піколоти і пожартувати, мабуть (до речі, часто бачу такий формат близької дружби), а ви навпаки, хотіли б делікатного "ніжного" спілкування...

    Надіслано від мого V9180, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @nibysh, @Mansikat, Ви все правильно пишете. Я ціную нашу дружбу, тому що знаю, що подруга завжди скаже правду, яка би вона не була, і це справді рідкісний скарб мати таку людину. Я її не відрікаюсь, я її люблю і хочу, щоб вона і далі була в моєму житті. Можливо, я дійсно надто чуттєва в деяких моментах, тому важко сприймаю її критику. Тут ще треба розібратись. Але я про інше. Про те, що крім неї, хотіла би мати подругу, схожу на мене, можливо не таку еспресивну, спокійнішу, але легку на підйом, яка любила би книги і тонко відчувала світ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Mansikat оті підколки дуже виснажують, до них не можливо звикнути. Хоча можна по трохи "перевиховувати".
    Одна з моїх близьких подруг дуже прямолінійна, за це я її й полюбила :) та вона вміє сказати так, щоб не образити, з любов'ю
    --- дописи об"єднано, 6 Липень 2016 ---
    @Jusi тобі просто треба ще одну подругу. ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    100 % :girl_yes: Але де її шукати? :girl_in_dreams:
     
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    [​IMG]
    :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами


    І , щоб не зовсім офф, моїй "жіночій дружбі" уже 24роки. нічо ще так бодренько себе почуває. Можна сказати- цвіте і пахне :girl_blush2:.
     
    • мімімі мімімі x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    @Akina з дітьми і баняками)))))) ну і з чоловіком само собою)
    я недавно дійшла висновку, що дружба чи то швидше солідарність між малознайомими жінками дуже сильна) наштовхнув мене на ту думку уривок зі стендап виступу
    там типу чоловік розповідав, що його кохана нічого вдома не робить, він почав шукати вирішення проблеми в гуглі (після всіх розмов) і його направило на жіночі форуми)) і там він знайшов потрібну тему, де вже якийсь мужчина задав аналогічне питання, і потім вигріб по повній "ти типу кухарку, прибиральницю шукаєш, а не кохану людину і тд.")))
    і що чоловіки ніколи так не будуть захищати інших чоловіків, якщо прийде жінка на чоловічий форум скаржитись на свого, то їй там дадуть номер телефону чоловіка, який задовільнить всі її потреби)))))
    гумор на любителя, але в тому є якийсь сенс
     
  10. Irina Serova

    Irina Serova Active Member

    У мене 2 справжні подруги, а всі інші - просто гарні знайомі ))
     
  11. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Маю 3 подруги з якими найчастіше комунікую. Ну ще одного друга чоловічої статі)))