Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Уляночка, 22 Квітень 2009.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Та це я теж зауважила. І як вирізали ями і лишили то всьо на добрий тиждень, бо дощ.
    Але стараюсь концентруватися на позитиві.
    Хоч на якийсь час стане краще.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Дівчата, клятий град побив мені машину :sad:
    Заднє скло - діра, переднє - сіточка, розлетиться((( вся машина в ямках... і майстер з відпочинку вертається в кінці місяця(((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 10
  3. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Капець:girl_sad:
    А якого розміру був град що так побив??
     
  4. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Яка у Вас страхівка? Не покриває часом такі випадки?
     
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Град - як мале куряче яйце. Страхівку бали чим дешевшу, аби було, не можу знайти того мейлу з умовами, треба ще шукати...
    Кажуть, то лише наше село так накрило((( в нас ще й ринви всі пластикові в дірках, а в людей шиферні дахи як решето.
    Короче, свіжі витрати.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
  6. La esposa

    La esposa Moderator

    Дивилася страховку. Покриває лише на випадок дтп, якщо я винуватець.
    Я ще такого не бачила. В односельчанина дах з металопрофілю весь в дірках. А моя машина ще й в ямках, текстура, блін.
    Добре хоч, шо машина чоловіка в цей час була не тут.
    --- дописи об"єднано, 19 Червень 2019 ---
    Дивилася страховку. Покриває лише на випадок дтп, якщо я винуватець.
    Я ще такого не бачила. В односельчанина дах з металопрофілю весь в дірках. А моя машина ще й в ямках, текстура, блін.
    Добре хоч, шо машина чоловіка в цей час була не тут.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я себе заспокоюю, що то тільки залізо. Що всі живі і неушкоджені. І співчуваю, Ірусь
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    У Вас, напевно, автоцивілка. Для таких пошкоджень потрібне КАСКО. Та і коштує вона....
    Прикро, знаю як це. Але @HOPIC добре каже: це всього лиш, залізо.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Тепер дурне питання - що робити як валить такий град? Можна якось захистити авто? Наприклад накривши шматами? Чи чохлом? Зараз просто така погода, що град не дивина. І от ще один доказ. Я просто собі міркую, що шмата б мала пом’якшити удар. Чи таки ні?
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Rodionochka в гараж, звичайно,надійніше. На шмату я б не покладалась, коли сипле з такою силою і таке велике. Є антиградові сітки ,вони, правда, призначені для садів але на такі випадки ,думаю, також можна. Про ефективність не знаю).
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ми таки вчора напряглись), розгребли гараж і загнали братову машину. Свої лишили на подвір’ї. Таке страшне щось ввечері збиралось! Але так нічого і не впало. Завтра брат свою забере, будемо якусь свою ховати).
     
  12. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Кілька разів в дорозі потрапляли під град. Папа завжди накидав на машину гілки з дерев. Хоча б на скло.
    Шмата певно не врятує.
    Мої версії:
    Картон
    Стара ковдра
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Штука навіть не в тому, чим накрити, а ЯК це зробити, коли град вже валить. Люди розказували, що воно повалило дуже раптово - раз, і сипонуло. Боялися з дому вийти. Один вискочив, то йому льодяшка голову розсікла. То навіть не кругляшки льоду падали, а куски з гострими кутами.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  14. La esposa

    La esposa Moderator

    Всьо, машинка моя в майстра :girl_claping:
    Чоловік її завів, їхав, я їхала за ним на випадок, якщо доведеться тягнути. Запердикав сам, обігнав десь на трасі мене і навіть не подзвонив, покинув напризволяще, і їхала я саменька (з Нестором) аж в Рудно - там зустрілися.
    Не такий страшний чорт, як його малюють. З найтупішого, що я зробила - заглохла на кільці біля Метро, і проїхала на жовтий пару км перед тим. Ну але ніхто не вмер, і я навіть не сива.

    не пам'ятаю, чи писала. Я "молодець" весь час з весни їздила на залишках бензину і доливала по літрі-дві з каністри. Ті залишки скаламутились і забили карбюратор. Добре, що заглохла біля хати. Тому ремонтуємо це, плюс пічка, плюс обидва вибиті скла...
     
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ого! А як то сталося?

    Ой, вже прочитала вище...
     
  16. La esposa

    La esposa Moderator

    Так, град наробив нам збитків. Несподівано, але щойно дзвонив майстер і просив забрати готову машину до 7 вечора, так що я зараз маю повторити цей подвиг. Я жалілась, що в 7 ранку на кільцевій тягучка, а що буде в 7 вечора? Капець короче)))
    Хоча мені чогось спокійніше їхати в потоці, всі їдуть і ти їдеш, нікого не обженеш і складних маневрів не планується
     
  17. La esposa

    La esposa Moderator

    Все, ми вдома. Другий раз щось геть не страшно...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. La esposa

    La esposa Moderator

    Дівчата, в мене в машині нема вогнегасника і аптечки. Але ж треба мати, правда? колись було в правилах, що вогнегасник має бути в салоні. А аптечка? де можна атуальні вимоги почитати? та й для себе варто базову аптечку мати, просто щоб була. Чи вартує купувати готову? чи краще скласти самій?
     
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Має бути вогнегасник, аптечка, знак аварійної зупинки і жилет з світловідбивачами. Аптечки є готові, укомплектовані згідно ДСТУ "Аптечка медична автомобільна".
     
  20. La esposa

    La esposa Moderator

    Пішла ритися в комірчині. Аварійний знак знайшовся, жилет маю салатовий для велопоїздок, вже переклала в багажник. Тепер треба озадачитися аптечкою (читаю склад нових аптечок, і дуже подобається - все потрібне, нічого не псується, ніяких презервативів і вугілля) і вогнегасником.
     
    Останнє редагування: 5 Липень 2019
    • Подобається Подобається x 2